Bitcoin Forum
May 22, 2024, 04:54:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: Yeni Ponzimiz Detaymaxinet  (Read 294 times)
ekinvest (OP)
Jr. Member
*

Activity: 95
Merit: 1

View Profile WWW
March 13, 2018, 11:25:37 PM

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir ponzi ile karşınızdayız  Grin

Malumunuz etraf ponzilerden geçilmiyor. En son Çiftlik Bank havaya uçtu. Tabi sırada daha birsürü ponzi para toplayıp uçmayı beklemekte. (En az 50 bin kişiyi soymadan gitmiyorlar).

Şimdi de piyasada Detaymaxinet dolaşıyor. Bu konuyu açmaktaki amacım, bu tehlikeye dikkat çekmek ve önceden insanları uyandırmak. Şimdiden bir arkadaşım duymuş öve öve bitiremiyor.. Her ponzi gibi, bunlar da bir sistem kurmuş kafalarınca ve bu sisteme milleti inandırıyorlar. Kimi çiftlik kuruyor, kimisi de SEO!

İyi paralar vadediyorlar. Yatırdığınız parayı 4 ayda çıkarıyorsunuz ve yıl sonunda 4 katı para kazanıyorsunuz. Yazdıkları uyduruk bir programla SEO hizmeti veriyorlarmış. Görseniz gülersiniz (O programa ancak ilk defa internete giren insanlar inanır). Hesapladığınızda sistemin sahiplerinin bu işin içinden çıkmasının imkanı yok. 1 milyon dolar yatırım alsa 4 milyon dolar dağıtmak zorunda. vs. vs.

Buradaki amaç, bu konuyu gören herkesin (olur ki o sisteme inanır) doğruyu öğrenmesi ve mağdur olmamak için uzak durması.
Eğer bu ponziyi de övenler varsa şimdiden övsün burada, sonunda görelim neler olacak Smiley
Bildiğiniz birşeyler varsa siz de uyarılar yaparak katkıda bulunabilirsiniz. Ben kendim uyarıyorum. Ayrıca bunları Bimer'e de şikayet edeceğim şimdiden.
Siz de bunu öğrenin ve insanları uyarın ki bu iş büyümeden bitsin. Etrafımızdaki insanlar mağdur olmasın, yazıktır.. (Yazık değil oh olsun diyenleri duyuyorum şimdiden Grin)

P.s: Açtığım ilk konu umarım yararlı olur. Amacım bilinmeyen bir ponziyi ünlü yapmak değildir.
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
March 14, 2018, 04:58:08 AM

https://www.detaymaxinet.com/tr/sunum.php
590$ veriyorsun sonra sana verdikleri bilgisayarı açık bırakıyorsun yıl sonuna kadar bir bakmışsın senin bilgisayarın 1590 $ kazanmış  Grin

sanal çiflikten sonra başka ponzi var mı diye araştırıyordum facebook sayfası karşıma çıkmıştı. bizim saflar yine savunmuşlar yok öyle iyi yok böyle iyi. hizmet veriyorlar cart curt. Allah akıl fikir versin demekten başka çare bulamıyorum.

ay-x
Newbie
*

Activity: 153
Merit: 0

View Profile
March 14, 2018, 05:19:43 AM

iş yerinde 5 kişi ne yaptım ne ettiysem girdiler malesef.
Daha büyük paketlerinden satın alanları var ( arabasını satıp )
yapmayın etmeyin kimse vermez pc ' yi açık tutarak elinizdeki paranın 4-5 katını dediysemde olmadı. Adamlarda üstün körü bir inanma duygusu var. yakında bir ponzide ben kuracam saftirik çok fazla dünyada
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
March 14, 2018, 06:00:32 AM

iş yerinde 5 kişi ne yaptım ne ettiysem girdiler malesef.
Daha büyük paketlerinden satın alanları var ( arabasını satıp )
yapmayın etmeyin kimse vermez pc ' yi açık tutarak elinizdeki paranın 4-5 katını dediysemde olmadı. Adamlarda üstün körü bir inanma duygusu var. yakında bir ponzide ben kuracam saftirik çok fazla dünyada
Çok yakın bir tanıdıgım işin içine girmiş 3 tane paket satın almış (sanırım gold dedi varmı oyle bir paket bilmiyorum)
İlk cumlesinden sonra ponzi oldugunu anladım ve geçmiş olsun dileklerimi kendisine ilettim. sistem 2 ay daha dayanırsa artıya gececekmiş. Tahminim ciftlik bankın patlamasıyla beraber 1-1.5 ay sonra buda patlar, Bizimki de ufak bir zararla işin icinden cıkar.
Olay cok guzel ama görüntüde birşey yok ama arka planda google reklamlarına tıklayıp para kazanıyormus aramalarda ust sıraya tasıyormus falan filan:) bu şekilde anlatıyorlar sistemi ve insanlarda inanıyor müthiş bir olay bu kadar gerzekçe anlatıp insanları ikna edebilmeleri taktir hakediyor.
feyd
Newbie
*

Activity: 79

View Profile
March 14, 2018, 07:46:58 AM

Ponzi sistemlerinde ilk gelen her zaman parasını alır. Çiftlik bank dan ciddi anlamda kar eden arkadaşlarım oldu.
Bu sistemde de ilk gelenler paralarını alacaklardır eminim. Zaten amaç güveni saglamak.Güveni de sagladıktan sonra artık adamlara para akmaya başlıyor. Sonrası kaçış Smiley

Kesin patlayacak. Ama daha güven oluşturma safasındalar.
Hiç girmemek en güzeli tabi. Malum insanoğlu hep daha fazlasını istiyor...
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
March 16, 2018, 05:32:35 AM

Yakında patlar .
İnsanları sağdan soldan önden arkadan saçma sapan fikirlerle yanaşıp kandırmaya çalışıyorlar.
Alın işte dandik bir bilgisayar vererek bile sırf etrafındaki insanlarıda dolandırmak için yapmayacakları kancıklık kalmadı.
sürekli yeni fikirler üreterek milleti söğüşleme peşindeler.
hoş bunlarda zengin olur bizim millet hoşlanıyor.
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
March 16, 2018, 08:42:07 AM

Bu oluşum kairostan parayı yiyen Türkiye dekiler hepsini tanıyorum beni engellediler dolandırıcılar falan deyince başındakiler kairos batınca burada böyle bir oluşum kurdu ortada seo felan yok bilgisayarlar yine örtü detaymaxinet dolandırıcı kairos altyapısındaki kişiler.
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
March 16, 2018, 09:03:20 AM

vay arkadaş acaba buna 20bin katılımcı olurmu Smiley bakalım çiflikbankı gecebilecek kadar sağlam mı bence dğil Cheesy ama bir aksiyon yaratırlar kendi içinde milleti zkmekten başka bir işe yaramayan bir sistem gibi
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
March 16, 2018, 09:24:19 AM

Bir arkadaş seo hizmeti almak için müşteri oldu hiç ilgilenen olmadı hani seo hizmeti veriyor kazançlar ordanya Smiley
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
March 16, 2018, 09:58:50 AM

bizim milletimize "ibne dersin kızar sikersin aldırmaz". bu kadar basit. o yüzden takılmıyorum artık ben bu gibi oluşumlara. girmek isteyenlerde buyursun gelsin. bana soran arkadaşlarıma gir bana ne diyorum. akıllı bir adam zaten ne olduğunu kavrayabilir. aynı yöntem ile defalarca sikebiliyorlarsa devam etsinler.

çiftlik bankta o kadar anlattık o kadar çabaladık burada bile o kadar çok savunan vardı ki. devam etsinler yollarına. umarım çiftlik banktan daha büyük bir vurgun yapar da insanımızın kafasına bir balyoz gibi iner. lan harbiden ponziymiş bu ve bunun gibi oluşumlar der.

WesternCowboyBibop
Newbie
*

Activity: 69

View Profile
March 16, 2018, 09:56:40 PM

abi dersde mi almıyorlar anlamıyorumki. Madem öyle para kazanılıyor. adam pc'leri vermez kendisi bir yer kiralar her birine farklı bir ip atar yapar. bu kadarda herşeye atlanmazki ne diyim.
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
March 17, 2018, 11:50:21 AM

100 $'dan başlayan fiyatlarla seo hizmeti veriyormuş inanan var mı?
Bu işlerden anlayan arkadaşlar bilir, böyle bir hizmet alanı var mı?

Hadi diyelim seo hizmeti veriyorsun, olabilir. Sadece bunu yapsaydın kabul ederdim.
Peki neden ponzi sistemi kurup insanlardan para topluyorsun?
İşte işin püf noktası burada, işin içinde saadet zinciri yapılanması varsa burada bir oyun var demektir.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
ChevyImpala
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 4

View Profile
March 17, 2018, 12:55:00 PM

E bu bildiğin Kairos? Onun Türkçe hali işte. Zamanında laf dinletemediğimiz o insanlar yine laf dinlemeyeceklerdir. Umarım çok can yanmaz.

◣◣◣     CryptoBank     ◢◢◢
Revolutionary Financial System Based On The Blockchain (https://cryptobank.co)
Hasan2salakosman4
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
March 17, 2018, 09:46:27 PM

bunlara para yatiranlar ciktikca bu ponziler artacaktir.
halleykum
Newbie
*

Activity: 159

View Profile
March 18, 2018, 12:59:28 AM

Daha gün yüzüne çıkmayan ne poziler kırk kılıkta ne tokatlar atmaya çalışıyorlar
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
March 18, 2018, 04:40:20 AM

Ben bunu ilk olarak 1.5 - 2 yıl önce duymuştum ama fazla ciddiye almadım. Bugüne kadar patlamaması bile ciddi başarı sayılır.
Saatli bomba gibi her an gümleyebilir.
yenerbatmaz
Full Member

Activity: 545
Merit: 124

View Profile
March 18, 2018, 07:36:16 AM

geçen sevdiğim bir dostum aradı, hararetle bunu anlatmaya başladı. Tabi henüz çiftlikbank patlamamış. bu tür sistemlerin para girişi durduğu anda patladığın, bu yaptığının yanlış olduğunu anlatmaya çalıştım. beni önyargılı olmakla itham etti. ben de bakalım zaman kimi haklı çıkaracak dedim(adım gibi eminim ben haklıyım) bari başkalarını sokup da kul hakkına girme dedim. tavır yaptı bana  Smiley
ekinvest (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 18, 2018, 07:44:49 AM

Ben bunu ilk olarak 1.5 - 2 yıl önce duymuştum ama fazla ciddiye almadım. Bugüne kadar patlamaması bile ciddi başarı sayılır.
Saatli bomba gibi her an gümleyebilir.
sanıldığı gibi uzun süredir çalışan bir sistem değil. Birkaç ay önce el değiştirmiş. Aynı isim ile 'yıllardır bu işi yapıyoruz bakın batma falan yok' algısı yapıyorlar bir de. Hiçbir ponzi sistemi yıllarca dayanamaz.
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
March 18, 2018, 07:54:42 AM

Haziranı gormez. Kumar oynamak isteyen varsa bu aksam bjk basaksehir macı var ona bassın 500 dolarını. Riski daha az en azından gozunuzun onunde oynanacak
coinveteran
Newbie
*

Activity: 71

View Profile
March 18, 2018, 09:59:36 AM

Şu an bunlar da soruşturmadaymış. Normalde vergisine kadar usulünde çalıştıklarını iddia ediyorlar ama bakalım soruşturmada ne olucak   Roll Eyes
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
March 18, 2018, 10:49:24 AM

Ponzi=Kairos gibi duruyor bana öyle geldi açıkcası yakında büyük ihtimalle bununda çıkar mağdurları. Biri bitiyor diğeri başlıyor işte.
Account Supplier
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 252

View Profile
March 19, 2018, 06:24:08 AM

Bayılıyorum böyle sığırlardan süt sağan insanlara. Kimse kusura bakmasın akıl vermiş fikir vermiş biraz önünü görsünler. Millette demek ki çok para var ki kaptırabilme lüksüne sahipler. Helal olsun saldırın ponziler. Borç istesek yok diyecek adamlar binler bağlıyor komedi.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
      ██            ▀▀███▄▄
    ██                  ▀███▄
   █       ▄▄  ▄▄         ████
  █        ██  ██          ████
 █       ███████████        ████
█        ███████████         ████
█        ████                █▀ ▀▌
█        ██████████           ▄█▄
█        ██████████          ████▌
█        ████               ▐████
 █       ███████████        ████
  █      ███████████       ████
   █       ██  ██         ████
    ██     ▀▀  ▀▀       ████▀
      ██            ▄▄████▀
        ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
▄███▄
███████████████████████
██                   ██
██ ░███████████████░ ██
██                   ██
▀███ ░███████████████░ ███▀
▄  ▀█                   █▀  ▄
██▄    ███████████████    ▄██
████▄                   ▄████
██████▄               ▄██████
████████             ████████
██████▀  ▄██▄   ▄██▄  ▀██████
████▀  ▄██████▄██████▄  ▀████
██▀  ▄█████████████████▄  ▀██

WHITEPAPER
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
██▄     ███████     ▄███
████     █████     █████
████ ▌    ███▌     █████
████ █     █▌ ▐    █████
████ ██      ▐█    █████
████ ███    ▐██    █████
███▀ ▀███   ███    █████
█▀     ▀██ ██▀      ▀███
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
█████████████▀    ▀█████
██░▀████████▌      ▀████
██░   ▀████▀        ▀███
██                 █████
███                █████
█████              █████
██████           ▄██████
█████▀         ▄████████
███▄▄      ▄▄███████████
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
████████████▀▀    ▐█████
███████▀▀     ▄▀  ▐█████
███▀▀       ▄▀    ██████
██░       ▄▀      ██████
████▄▄  ▄▀       ███████
████████▄        ███████
█████████        ███████
██████████ ██▄▄ ████████
████████████████████████
.██████████████████████
ekinvest (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 19, 2018, 10:17:59 AM
Last edit: March 19, 2018, 07:41:10 PM by ekinvest

Şu linki bi inceleyin:
http://www.aktifgirisimci.com/genel/detay-maxinet-magdurlari

Adam bu işin ponzi olduğuna dair bir yazı yazmış. Yorumlarda kavga gürültü, nasıl savunuyorlar  Grin

Örnek:
Ferhat Pekdaş
14:25 / 15 Mart 2018
Bu tamamıyla insanların kafasını bulandirmak üzere yapılmış bir paylaşımdir arkadaşlar.. Sisteme tamamen doğru kaynaklardan arastirdiginizda herhangi bir sorun teşkil etmediğini zaten göreceksiniz.. mesajım, sisteme kayıt olmak isteyip gerekli araştırmalar yapmak üzere bu postu okuyan-rastlayan kisilere.. Bu bozguncu ve yalancilara itibar etmeyin.. Çünkü tek amaçları kendi bulundukları sistemlerin üyelerinin DETAYMAXİNET sistemine ciddi geçişler olmasıdır.. Lütfen arastirmalarinizi daha resmi kanallardan yapın..
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
March 22, 2018, 07:31:48 AM

Son 1 haftada cevremden giren 3 kişi olmuş. 3üde sokmaya çalıştı ama tepki vermemden korktuklarından pekte ısrarcı olmadılar. Sanırım şuan en verimli donemlerindeler. Bence optimum düzeye ulaşmalarına max 1 ay kaldı buda sistem max 2 ay daha gider demek oluyor. haziran 2018i görmez
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
March 22, 2018, 04:21:39 PM

Şu an bunlar da soruşturmadaymış. Normalde vergisine kadar usulünde çalıştıklarını iddia ediyorlar ama bakalım soruşturmada ne olucak   Roll Eyes

Al Capone işlediği suçlar yüzünden yakalanmamıştı vergiden dolayı ceza almıştı.

Bir söz vardır. aracında bir ceset varsa ne kırmızı ışıkta geçersin ne de hız sınırını aşarsın. Bir şirketin vergi veriyor olması dolandırıcı olmadığını göstermez. Birilerinin de denetlemesine gerek yok şirketi. Aha çiftlik bank denetlenmesinden tam olarak ne çıktı bilmiyorum ama denetlenmeseydi daha vurgununa devam ederdi büyük ihtimalle.
Antix06
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
March 28, 2018, 11:19:05 PM

Gümrük ve Ticaret bakanlığı soruşturmayı başlattı bu da yakın bir zamanda patlar. Heryer ponzi olmuş bu ne arkadaş böyle ya
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 02, 2018, 08:23:06 AM

buda patlamış hadi hayırlı ugurlu olsun. Devlet resmen ponzilere savaş açtı. YAlnız son 2 ayda cok duyulmuştu yani son 2 ayda yatırım yapan cok oldu buna

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/sen-yat-bilgisayarin-calissin-demislerdi-o-paralara-el-konuldu-40791566
karl.bomonti
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile WWW
April 04, 2018, 11:54:08 AM

Ortalık biraz yatışsın insanlar unutsun da sonra tekrar çıkmaya başlar buna benzer ponziler. onlarda gördü ekmeğin ne kadar yağlı olduğunu.
findikk
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
April 04, 2018, 02:09:41 PM

gün gecmıyokı yenı ponzı olmasın
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 04, 2018, 02:19:32 PM

Geçen gün kilis iline gittim iş icin berbere girdim adam masanın üstüne 4 tane tablet koymuş kasıyor  Grin bakkala girdim sigara alayım ordada aynı makinadan 3 4 tane abi hangi esnafa gitsem aynı tablet karsıma cikiyor  Grin ulan ico siko yapıcagınıza milleti tokatlamak için böyle yaratıcı işlere girin işte.
F_ala
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
April 04, 2018, 02:33:26 PM

Geçen gün kilis iline gittim iş icin berbere girdim adam masanın üstüne 4 tane tablet koymuş kasıyor  Grin bakkala girdim sigara alayım ordada aynı makinadan 3 4 tane abi hangi esnafa gitsem aynı tablet karsıma cikiyor  Grin ulan ico siko yapıcagınıza milleti tokatlamak için böyle yaratıcı işlere girin işte.
ico, borsa, token coin yalan zengin mi olmak istiyorsun, dolandırıcı olacaksın Türkiye'de. Tokatlanmak isteyen çok.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
April 04, 2018, 03:52:04 PM

boşverin uyandırmayın kerizleri...zaten uyanamıyorlar ne kadar söylesen boş  Grin Grin dolandırılınca dalga geçeriz yine çiftlikbanktakiler gibi  Grin

güncelleme:
buda patlamış hadi hayırlı ugurlu olsun. Devlet resmen ponzilere savaş açtı. YAlnız son 2 ayda cok duyulmuştu yani son 2 ayda yatırım yapan cok oldu buna

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/sen-yat-bilgisayarin-calissin-demislerdi-o-paralara-el-konuldu-40791566

aaa hayret devlet kurumları harekete geçmiş sonunda...bundan sonra nerde ponzi görürsek bimere falan yazalım bence ...belki fazla dolandıramadan devlet çöker tepelerine
Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: