Bitcoin Forum
May 09, 2024, 10:29:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: bitcoin olarak ödeme olsa piyasanın tepkisi nasıl olur  (Read 275 times)
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
March 15, 2018, 04:29:01 PM
Last edit: March 15, 2018, 04:41:46 PM by coinbergh

Sanal inek besleyip para kazanacağını düşünen adamlara kripto para ile ödeme yapılacağı söylense, o kitleyi bu sefer kripto para uyanıkları dolandırır.

Bu adamlara gerçek parayla sanal inek, sanal tavuk satılabiliyorsa, içi bitcoin dolu ledger deyip 16 gb'lık boş usb bellek verirler. Üzerine ledger'ın parasını da alırlar. Bu olasılığı düşününce "yok artık, bu kadarı da olmaz" diyebilir miyiz? Söz konusu aynı kitleyse diyemeyiz bence.

Bu arada, para zaten Kıbrıs'a aktarılmış durumda. Kısacası bu ödemenin yapılma ihtimali, sokakta yürürken zürafa görülebilmesi ihtimalinden daha az.
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
March 18, 2018, 08:35:02 PM

Ne Mehmetmiş, ne sistem kurmuş. Adamı görsen bakkala ekmek almaya göndermezsin, ama yaptıklarına bak , bunun arkasında başka bir güç olabilir mi ?

dedolee
Newbie
*

Activity: 189
Merit: 0

View Profile
March 18, 2018, 08:44:09 PM

hahahhaa. Lavuk geldi voleyi vurdu gitti ya.. Ya açıkçası bende bir ara araştırdım ettim ama yok inanılacak bir yanı yok bu elemanın...
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
March 18, 2018, 08:44:21 PM

Bence bitcoin için km taşı olur çok büyük bir adım olur en çok bizim gibi küçük yatırımcıları çok iyi olur en elimizdeki küçük yatırım değerlenir

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
March 20, 2018, 03:17:52 PM

Ödeyecek olsa kaçar mı ya akıl var mantık var müge anlıya da çıkmışlar napcaz diye annem de bana soruyo yazık senin uğraştığın değil bu di mi diye Smiley Bu takım oluşumları asla anlamayacağım nasıl inanırlar bu tombalağa
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
March 20, 2018, 06:37:47 PM

Dolandırılan 80 bin kişi varmış. Hadi ödemeye başladı diyelim yıllar sürer. Zaten ödemeyeceği belli. Ödese bile yollayacağı üç kuruşluk bitcoinlerle türk halkının piyasaya etkisi en fazla %0.01 olur. Hadi onuda geçtim 500 milyon tl nasıl bitcoine çevirecek o da başka bir soru. O para çoktan aklanmıştır mal mülk ve miner alınarak.

Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
March 20, 2018, 07:53:31 PM

ödeyecek de olsa kaçar, çünkü türkiyede linç ederler linç, ama ben buradan belirteyim ödemeyecek, yani o işler artık eskide kaldı, zaten başından beri ponziydi, ponzi sistem para mı öder
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
March 20, 2018, 08:20:23 PM

Hala adamın ödeme yapacağını düşünenler var mı ki ya bu kadar sazan olamaz. Yeni proje balık tutup satacağız herkes bunprojeye katılsın ön kayıt 100 lira özellikle de sazan en sevdiğimiz balık
tammyla
Member
**

Activity: 176

View Profile
March 21, 2018, 11:15:07 AM

Adam aldı alacagını gıttı hala tartısmanın bır mantıgı yok burada kı kerizler düşünsün . Normalde Türk insanı görmedigi malı almaz ama bunlar nasıl böyle birşeyin içine düşümüş anlamadım yol gosterende olmamış ki Smiley
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
March 21, 2018, 11:53:59 AM

Bu herifin ödeme yapcağını falan düşünmüyorum, onuda geçtim yatırım yapanların çoğu btc cüzdanı açmayı bile bilmiyordur daha ancak eş dost açtırırda belki türk borsalarından falan satarlar ödeme yaparsa tosuncuk.bugün ferrari ile çekmişler uruguayda gününü gün ediyor amk.milletin parasını çatır çatır eziyor valla.paranın bi kısmınıda btc olarak saklıyor olabilir
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
March 21, 2018, 12:07:36 PM

Bende hiç sanmıyorum ödeme yapacağını, belki BTC kazara 30 bin dolar falan olursa elindekilerin değeri artarda insafa gelirse puşt o zaman ödeme yapar.onuda zannetmiyorum ama bi ihtimal belki öyle bişey olabilir.bu adamın hala nasıl böyle birşey becerebildiğini aklım almıyor, arkasında kesin birileri var bu tosunun tek başına yapabileceği birşey değil bunlar
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 21, 2018, 12:17:38 PM

Ya bu tombalağa neden bakıyorsunuz ki? Bugün de videosu çıktı ferrariyle  Grin Grin Bırakın adam yaşıyor hayatını kaldı ki adam zaten çöp bir adam piyon yani anlıcağınız. Bitcoinle de ödeme yapacağını zannetmiyorum en az 30k kişi var bunların hepsinin walletını vs nasıl toplayacak. Hep yalan dolan

cenkistan
Member
**

Activity: 152

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
March 21, 2018, 12:24:15 PM

Bu dombilinin ödeme yapacağını bende düşünmüyorum yapacak olsa şimdiden başlardı zaten paraları dağıtmaya taksitle, olan yine garibana oldu amk paramı kolay yoldan katlayayım diye yatır sonrada bunları yaşa işte.yatırlanlara sorsan faiz haram diye buna yatırdık derler şimdi, ulan adam faizden fazla para verince haram olmuyorda bankadan aldığın faiz mi haram oluyor

aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
March 21, 2018, 01:44:39 PM

arkadaşlar selam

çiftlik bank denen yeni nesil keriz yolma oluşumu vardı biliyorsunuz...

tombalağın, kalan 100 trilyonu (eski para ile) BTC olarak ödeyeceğine dair söylentiler dolaşıyor nette Grin Grin

1-tombalak latin karıları ile paraları eziyorken sizce ödeme yapar mı ? insanlar buna neden inanır hala  Smiley
2-bu kerizler btc olarak ödeme alırsa sizce ben uzun vadeciyim mi der yoksa panik satıcı mı olur ?  Grin ve piyasanın buna tepkisi ne olur ?  Grin

1 ödeme yapmaz asla. gram umudun olmasın içinde.
2 millet krediyle girdi o işe. herkese kaçtı. uzun vade kısa vade demez millet anında satar.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1513

View Profile
March 21, 2018, 02:32:58 PM

1-tombalak latin karıları ile paraları eziyorken sizce ödeme yapar mı ? insanlar buna neden inanır hala  Smiley
2-bu kerizler btc olarak ödeme alırsa sizce ben uzun vadeciyim mi der yoksa panik satıcı mı olur ?  Grin ve piyasanın buna tepkisi ne olur ?  Grin

Bu elemanın elinde coin olduğunu hiç sanmıyorum. Bu sadece piyon, arkasında daha büyük güçler var.
Bu kadar az miktarda BTC'nin piyasaya hiç etkisi olmaz.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████