Bitcoin Forum
April 24, 2024, 09:08:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: electroneum rudarenje  (Read 12674 times)
Beganvk (OP)
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 60
Merit: 3


View Profile
March 14, 2018, 06:56:44 PM
 #1

pozdrav naisao sam na rudarenje electroneuma preko mobitela. Sad me zanima jel to neki scam ili vrijedi to raditi, iskreno ne vjerujem da je neka velika zarada samo me zanima jel scam ili nije. hvala unaprijed

* Denarius: Ancient Money for a New World *
- Bitcoin Talk -  (https://bitcointalk.org/index.php?topic=1967207.0)
1713949686
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713949686

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713949686
Reply with quote  #2

1713949686
Report to moderator
1713949686
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713949686

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713949686
Reply with quote  #2

1713949686
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713949686
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713949686

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713949686
Reply with quote  #2

1713949686
Report to moderator
1713949686
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713949686

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713949686
Reply with quote  #2

1713949686
Report to moderator
1713949686
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713949686

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713949686
Reply with quote  #2

1713949686
Report to moderator
rudulan
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 0


View Profile
March 14, 2018, 07:52:15 PM
 #2

nije scam i ne vrijedi to raditi Cheesy
Beganvk (OP)
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 60
Merit: 3


View Profile
March 14, 2018, 07:54:53 PM
 #3

nije scam i ne vrijedi to raditi Cheesy

zasto mislis da ne vrijedi raditi?? si ti probao ili si cuo oe nekoga?? i koliko dugo si radio pa si vidio da se ne isplati?

* Denarius: Ancient Money for a New World *
- Bitcoin Talk -  (https://bitcointalk.org/index.php?topic=1967207.0)
korni74
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 728
Merit: 506


View Profile
March 14, 2018, 08:33:31 PM
 #4

Kao prvo ne rudariš sa mobitelom l jer se mob ne grije nego samo ti je aplikacija radi u pozadini i dobiješ več izrudarene coine,  meni radi app od subote i kao izrudario je 7,66ETN a rudari brzinom od 20H/s.
Pustit ču ga da radi do subote da vidim koliko ču dobiti ETN.
denis-z12
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 103



View Profile
March 14, 2018, 08:56:03 PM
 #5

pozdrav naisao sam na rudarenje electroneuma preko mobitela. Sad me zanima jel to neki scam ili vrijedi to raditi, iskreno ne vjerujem da je neka velika zarada samo me zanima jel scam ili nije. hvala unaprijed
U biti nikakav mining ti ne radis sa svojim telefonom jer bi se telefon brzo zagrijao i nakon nekog vremena mozda crkao.
Kada pokrenes aplikaciju ona provjeri kakav ti je CPU i kakav hardware imas i onda na osnovu toga ti odredi koliko bi MOGAO zaradit da zaista rudaris svojim telefonom koristeci svoj CPU. Aplikacija ti dodjeluje hash rate i na osnovu tog hash rate i kolicine vremena u kojem je aplikacija aktivna ti zaradujes electroneum tokene koji ti se salju na tvoj racun.

Nije nikakav Scam u pitanju!
Beganvk (OP)
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 60
Merit: 3


View Profile
March 14, 2018, 09:51:03 PM
 #6

Kao prvo ne rudariš sa mobitelom l jer se mob ne grije nego samo ti je aplikacija radi u pozadini i dobiješ več izrudarene coine,  meni radi app od subote i kao izrudario je 7,66ETN a rudari brzinom od 20H/s.
Pustit ču ga da radi do subote da vidim koliko ču dobiti ETN.
pozdrav naisao sam na rudarenje electroneuma preko mobitela. Sad me zanima jel to neki scam ili vrijedi to raditi, iskreno ne vjerujem da je neka velika zarada samo me zanima jel scam ili nije. hvala unaprijed
U biti nikakav mining ti ne radis sa svojim telefonom jer bi se telefon brzo zagrijao i nakon nekog vremena mozda crkao.
Kada pokrenes aplikaciju ona provjeri kakav ti je CPU i kakav hardware imas i onda na osnovu toga ti odredi koliko bi MOGAO zaradit da zaista rudaris svojim telefonom koristeci svoj CPU. Aplikacija ti dodjeluje hash rate i na osnovu tog hash rate i kolicine vremena u kojem je aplikacija aktivna ti zaradujes electroneum tokene koji ti se salju na tvoj racun.

Nije nikakav Scam u pitanju!

ahha ahha shvacam, hvala  vam na cinjenici da sam pogrijesio. i ja sam tako mislio pa cu vidjeti isplati li mi se ili ne. jos jednom hvala

* Denarius: Ancient Money for a New World *
- Bitcoin Talk -  (https://bitcointalk.org/index.php?topic=1967207.0)
denis-z12
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 103



View Profile
March 14, 2018, 10:55:07 PM
 #7

Kao prvo ne rudariš sa mobitelom l jer se mob ne grije nego samo ti je aplikacija radi u pozadini i dobiješ več izrudarene coine,  meni radi app od subote i kao izrudario je 7,66ETN a rudari brzinom od 20H/s.
Pustit ču ga da radi do subote da vidim koliko ču dobiti ETN.
pozdrav naisao sam na rudarenje electroneuma preko mobitela. Sad me zanima jel to neki scam ili vrijedi to raditi, iskreno ne vjerujem da je neka velika zarada samo me zanima jel scam ili nije. hvala unaprijed
U biti nikakav mining ti ne radis sa svojim telefonom jer bi se telefon brzo zagrijao i nakon nekog vremena mozda crkao.
Kada pokrenes aplikaciju ona provjeri kakav ti je CPU i kakav hardware imas i onda na osnovu toga ti odredi koliko bi MOGAO zaradit da zaista rudaris svojim telefonom koristeci svoj CPU. Aplikacija ti dodjeluje hash rate i na osnovu tog hash rate i kolicine vremena u kojem je aplikacija aktivna ti zaradujes electroneum tokene koji ti se salju na tvoj racun.

Nije nikakav Scam u pitanju!

ahha ahha shvacam, hvala  vam na cinjenici da sam pogrijesio. i ja sam tako mislio pa cu vidjeti isplati li mi se ili ne. jos jednom hvala
Nikakav problem, samo pitaj ako sta nije jasno zbog toga smo tu da pomazemo jedni drugima. I ja sam mislio da ce to biti pravi mobile mining kad sam prvi put cuo za electroneum. Ako se ne varam zvanicno saopstenje o tome na koji ce nacin aplikacija funkcionisati je izaslo tek par dana prije nego sto je izasla aplikacija.
Sn1p3r
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 48
Merit: 0


View Profile
March 14, 2018, 11:14:17 PM
 #8

Jos jednom da ti potvrdim nije scam.
I sam rudarim s mobitelom, naravno, to je samo simulacija rudarenja kako bi se taj pojam vise priblizio ljudima. Resursa se trosi skoro isto, mozda i manje nego Viber/Whatsapp koji ti je otvoren u pozadini.

Osobno imam vec narudareno kojih 10k ETN-a vecina toga je s grafickima, ali sada sam pustio i mobitele neka rade.
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
March 15, 2018, 01:41:58 PM
 #9

Ja sam ga rudario s CPU i narudario cca. 600 komada. I sad svaki put kad pogledam u wallet vrijedi sve manje i manje. Sad
Srećom prati BTC pa će možda jednog dana opet vrijediti.
denis-z12
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 103



View Profile
March 15, 2018, 03:41:29 PM
 #10

Ja sam ga rudario s CPU i narudario cca. 600 komada. I sad svaki put kad pogledam u wallet vrijedi sve manje i manje. Sad
Srećom prati BTC pa će možda jednog dana opet vrijediti.

Sve zivo vrijedi sve manje i manje. bolje ne otvarat coinmarketcap i slicne stranice neko vrijeme, samo covjek moze zaplakat.  Huh
Ogromna rasprodaja i nikad joj kraja
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1205



View Profile
March 16, 2018, 09:58:12 AM
 #11

Evo, ja sam isto krenuo s ovim mobilnim kvazi rudarenjem i baš sam nekako razočaran. Imam mob sa Snapdragon 625 procesorom i u 12 sati sam "izrudario" 2 ETN  Sad Znam da to ne troši bateriju niti mobitel stvarno rudari, ali ipak... Znači da svakih 6 sati zaradim 3 centa (18 lipa). Nije baš neka sreća...

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
Zvjezdani
Member
**
Offline Offline

Activity: 176
Merit: 17


View Profile
March 16, 2018, 12:49:40 PM
 #12

Ako rudarenje nije stvarno, nije korisno za novčić a izgubljeno je vrijeme i resursi na izradu aplikacije.
Koja je svrha takvog mobilnog rudarenja? Reklamiranje novčića?

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY ($PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Bounty]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
baxxx
Member
**
Offline Offline

Activity: 179
Merit: 29

icoshrimp.com Check out ICO reviews


View Profile WWW
March 16, 2018, 03:30:26 PM
 #13

pozdrav naisao sam na rudarenje electroneuma preko mobitela. Sad me zanima jel to neki scam ili vrijedi to raditi, iskreno ne vjerujem da je neka velika zarada samo me zanima jel scam ili nije. hvala unaprijed
U biti nikakav mining ti ne radis sa svojim telefonom jer bi se telefon brzo zagrijao i nakon nekog vremena mozda crkao.
Kada pokrenes aplikaciju ona provjeri kakav ti je CPU i kakav hardware imas i onda na osnovu toga ti odredi koliko bi MOGAO zaradit da zaista rudaris svojim telefonom koristeci svoj CPU. Aplikacija ti dodjeluje hash rate i na osnovu tog hash rate i kolicine vremena u kojem je aplikacija aktivna ti zaradujes electroneum tokene koji ti se salju na tvoj racun.

Nije nikakav Scam u pitanju!
Znaci mozes editirat svoj config file na androidu da ti pise da imas 100 x VEGA 64 grafickih u mobitelu i kopas kao car Cheesy

icoshrimp.com Check out ICO reviews
Beganvk (OP)
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 60
Merit: 3


View Profile
March 16, 2018, 04:13:34 PM
 #14

Evo, ja sam isto krenuo s ovim mobilnim kvazi rudarenjem i baš sam nekako razočaran. Imam mob sa Snapdragon 625 procesorom i u 12 sati sam "izrudario" 2 ETN  Sad Znam da to ne troši bateriju niti mobitel stvarno rudari, ali ipak... Znači da svakih 6 sati zaradim 3 centa (18 lipa). Nije baš neka sreća...
pozdrav
ja iskreno to radim cisto iz dosade ali ko zna mozda kroz koji mjesec i naraste pa se da Nesto i zaradit. citao sam da bi do kraja godine trebao dosta narasti pa. sada ko zna Smiley

* Denarius: Ancient Money for a New World *
- Bitcoin Talk -  (https://bitcointalk.org/index.php?topic=1967207.0)
korni74
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 728
Merit: 506


View Profile
March 16, 2018, 06:42:12 PM
 #15

Ostaviš ga da radi u pozadini  i zaboraviš na njega pa koliko skup skupi, a cijena valjda bude rasla jer je bio na oko 1200 satoshija sad je na oko 440 satoshija.
I.Grozni
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 286


Coinomi multi-coin HD wallet


View Profile
March 17, 2018, 10:27:14 AM
 #16

Ostaviš ga da radi u pozadini  i zaboraviš na njega pa koliko skup skupi, a cijena valjda bude rasla jer je bio na oko 1200 satoshija sad je na oko 440 satoshija.

Dobro kažeš. Ja sam primjetio da nema puno veze ni koliko H/s pokaže jer to radi svaki puta drugačije. Kada bi mi se išlo računati sigurno bi dobio nesrazmjer između H/s i dobivenog ETN. Mislim da oni rade na principu JSEcoina da se ETN dodjeljuje (dijeli) između trenutno aktivnih korisnika, pa kad je manja 'navala' dobiješ više, a kad je veća obrnuto. Na JSE dijele 720 JSE dnevno za solo minere i 1440 za Web minere i to se dijeli slučajnim odabirom a H/s nema nikakve veze s tim.
PrezoSu
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 67
Merit: 3


View Profile
March 18, 2018, 03:06:26 PM
 #17

Da, nije scam. Ja ga ostavim telefone da ˝kopaju˝ dok spavam. Iovako kopam ETN sa rigovima pa onda ovo samo dodam na to stanje. Iovako ne koristim telefon dok spavam pa neka necemu koristi.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1205



View Profile
March 18, 2018, 08:17:26 PM
 #18

Da, nije scam. Ja ga ostavim telefone da ˝kopaju˝ dok spavam. Iovako kopam ETN sa rigovima pa onda ovo samo dodam na to stanje. Iovako ne koristim telefon dok spavam pa neka necemu koristi.

Ako nije tajna, s čime rudariš i koliko mjesečno dobiješ ETN-a? Razmišljam staviti dio kartica da rudari ETN pa bi mi iskustvo iz prve ruke bilo super Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
ataki
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 100



View Profile
March 19, 2018, 09:18:18 AM
 #19

Prvo cena elecroneuma je jaka mala, drugo jako se greje procesor i baterja a treće neće da ti izdrži telefon ni do podne.....sa rigovima ne vredi rudariti a ne sa mobilnim telefonom Smiley
korni74
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 728
Merit: 506


View Profile
March 19, 2018, 09:28:35 AM
 #20

Prvo cena elecroneuma je jaka mala, drugo jako se greje procesor i baterja a treće neće da ti izdrži telefon ni do podne.....sa rigovima ne vredi rudariti a ne sa mobilnim telefonom Smiley

Kao prvo cijene svih coina su male, drugo ne rudariš sa mobitrlom nego aplikacija samo radi u pozadini i dobivaš več izrudarne coine u nekom postotku kako je I.Grozni napisao i kao treče mogao si pročitati par postova iznad a ne bubat gluposti.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!