Bitcoin Forum
May 09, 2024, 05:10:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: HAS ÜYELER BURADA KALSIN DİĞERLERİ GİDEBİLİR  (Read 499 times)
halloweenn666 (OP)
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
March 15, 2018, 03:57:40 PM

Has üyeler burada bitcoin ile ödeme almaya çalışan bitcoine gelecek gözüyle bakan bitcoin gelişimine inanlar burada kalsın kolay para kazanmaya çalışanlar bıraksın. mahvoldu piyasalar balinalar sizi soyarken kazık bize de girdi

eskiden bitcoin stabildi buralarda az insanlar vardı kimse forumun yolunu bilmezdi az kazanırdık ama heycanlıydık belki bazen kazandığımızdan çok kaybederdik ama inançlıydık. poloniexte trade yapardık dogecoin konuşurduk gif paylaşırdık 300 dolardan 350 dolara çıkınca ağlardık ethereumun 5 dolarken 6 dolar olunca satardık ahh eski günler forumda kimsenin olmadığı günler nerede. tadı tuzu kalmadı buraların kalabalık insan yoğunluğu kolay paracılar ponziciler yalancılar dolancılar doluştu. eskiden fonlarımız olurdu mesela az öz kişi katılırdı leonar fonları bob fonları olurdu çatladı gitti. kimse kimsenin parasına göz dikmezdi forumda güvenilir insanlar boldu şimdi kimse kimseye güvenmiyor. ahhh eski günler bu forum bozuldu hoşçakalın bitcointalk hoşçakalın gençlik.
kalabalık para bizleri bozdu bitcointalk bozuldu. balon elbet patladığında sessiz huzurlu foruma kavuştuğumuz gün belki o gün yeni destan şarkılarını yazacağız belki o gün kolay paracılar soyulduğu çok insanın battığı gün olacak ama o gün forum sakinleri burada kaliteli insanların kaldığı gün olacak o gün blockchainin yükselişi olacak
[/color]
1715274651
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715274651
Reply with quote  #2

1715274651
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715274651
Hero Member
*

Ignore
1715274651
Reply with quote  #2

1715274651
Report to moderator
1715274651
Hero Member
*

Ignore
1715274651
Reply with quote  #2

1715274651
Report to moderator
1715274651
Hero Member
*

Ignore
1715274651
Reply with quote  #2

1715274651
Report to moderator
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
March 15, 2018, 07:51:04 PM

Çiftlik bank'a insanlar nasıl bakıyorsa eskiden bunlarda piyasaya böyle baktı, 1k atıp 1000k kazanmayı hedefledi herkes bazısı arabasını sattı ripple aldı balinalarda haliyle bayram etti umarım derslerini almışlardır.
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
March 15, 2018, 08:09:32 PM

Bu işin doğasında bu var, sayının çoğalması buradaki kaliteyi ister istemez düşürecektir. Ama yeni bir dünyaya açılmak isteyenleri dışlamayı da doğru bulmuyorum, forumda da buna yönelik adımlar atıldı; Rütbe atlamanın zorlaşması merit sistemiyle yorumların kalitelerinin artırılmak istenmesi. Önemli olan piyasayı ilk çıktığı andan itibaren analiz etmek ve olayı sadece bitcoine indirgememek bu işin teknolojisi olan BlockCain'e yönelmek. Gelecekte bizi heyecanlandıracak güzel gelişmeler yaşanacaktır.
crazycoindagger
Newbie
*

Activity: 41
Merit: 0

View Profile
March 15, 2018, 08:18:33 PM

sadece has üyeler kalırsa o kazık hiç bir zaman çıkmaz yanlış. Sirkulasyon olmalı ki piyasada volatilite olsun.
ferhat1242
Sr. Member

Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
March 15, 2018, 08:56:11 PM

Her türden insan olacak ki piyasa büyüyecek.Sadecee para kazanmak isteyenlerde olacak ki millet birbirine söyleyecek ve yayılacak.Yoksa nasıl büyümesini bekliyorsun ki ? Hodlcu olacak,günlük trader olacak,tam inanan olacak,az inanan olacak ki büyüyecek.Az kişi kalmakla bu iş çözülmez yanlışsın kardeş..

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
March 16, 2018, 08:41:07 AM

kolay kazanç adı altında ne olursa olsun insanlar illa ki yatırım yapacaktır. internetten özellikle tanıtımlar, reklamlar gördükçe hiç bilmeyenler de gelecektir. Fazla hayal kuruyoruz ve hiç düşmeyecekmiş gibi "daha yükselir" düşüncelerine kapılıyoruz. hiç beklemediğimiz oluyor.

ayrıca hodl bence saçmalıktır. her zaman coin için zararına satış olması uzman teknik analistlerin genelde ortak görüşüdür. satmadıkça zarar dağ kadar oluyor sonra onu toparlamak, eski rakama getirmek için olmadık hatalar yapılabiliyor.
huzurdangolgeler
Jr. Member
*

Activity: 92
Merit: 4

View Profile
March 16, 2018, 11:41:47 AM

Ben bunu yanlış ve ayrımcı bir söylem olarak görüyorum, ne demek yani yeniler gitsin eskiler kalsın, bu yaklaşım doğru değil,
shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
March 16, 2018, 11:52:19 AM

Yeni kişiler piyasaya girmese Bitcoin asla bu fiyatlara ulaşamazdı. Her ortam da böyle şeyler olur. Nerede çokluk orada bokluk. Bitcoin evrensel olma yolunda gidiyor.
sofikurban
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile WWW
March 16, 2018, 12:10:34 PM

Ticaretin doğasıdır kar ve zararın ortak olması .Bu piyasada herkese ihtiyaç var , müşterinin eskisi yenisi olmaz , yeni yatırımcılar olmaz ise piyasa nasıl büyüyecek, yeni giren yatırımcılar sadece panik oluşturdular piyasada , herkes nasıl öğrendiyse bu piyasanın şartlarının işleyişini onlarda öğrenecek.Yıkıcı değil yapıcı olmak lazım.

carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
March 16, 2018, 12:28:12 PM

Burda bir diğer önemli noktada "Has Üye" tespiti neye göre yapılacak? Bitcoinin belki de yerine daha yeni teknolojiler içeren bir token ortaya çıkacak ve bizlerde onu konuşacağız.
loveistanbul
Member
**

Activity: 392

View Profile
March 16, 2018, 12:54:26 PM

Bu piyasada birileri kazanacak birileri kaybedecek aynı bugünlerde olduğu gibi , bir dönem nasıl biz kazanıp başkaları kaybettiyse ,şimdide biz kaybediyoruz başkaları kazanıyor.Bu piyasanın bütün herkese ihtiyacı var . Piyasa ne kadar yükselirse hacim o kadar genişler ve bu herkesin menfaatine olur
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
March 16, 2018, 02:10:48 PM

neye göre has üye? baz alınan nedir? baz alma konusunda etkin referans kriterlerini kim belirler? kriter belirleyenleri kim seçer?
şimdi ben başlığı açan üyeye göre has üye mi oluyorum?
uzun lafın kısası böyle söylemler böyle başlıklar hoş değil bence. niteliksiz yazan üyeler kast ediliyorsa zaten onları kaile almaya gerek bile yok.
Sampix
Member
**

Activity: 98

“Innovation Powered by Crypto”

View Profile
March 16, 2018, 06:53:16 PM

Ticaretin doğasıdır kar ve zararın ortak olması .Bu piyasada herkese ihtiyaç var , müşterinin eskisi yenisi olmaz , yeni yatırımcılar olmaz ise piyasa nasıl büyüyecek, yeni giren yatırımcılar sadece panik oluşturdular piyasada , herkes nasıl öğrendiyse bu piyasanın şartlarının işleyişini onlarda öğrenecek.Yıkıcı değil yapıcı olmak lazım.

kesinlikle öyle. Kazanmak için yeni girişimcilere ihtiyaç vardır her zaman. Yoksa nasıl olacak bu çark

farting_shot
Full Member

Activity: 318

View Profile
March 16, 2018, 08:24:39 PM

Yatırımcının her türlüsü iyidir benim açımdan, piyasa büyüyecek para gelmezse nasıl olacak bu anlamadım, yatırımcı demek para getiren adam demektir. Herkesin idealist ve çok bilgi dolu olmasını beklemem.
LetsTalkMoneyxD
Newbie
*

Activity: 67

View Profile
March 16, 2018, 10:03:29 PM

has üyeler kalsa sadece 600-700 dolardan 20 yıl alıp satarsın...
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
March 16, 2018, 11:54:06 PM

Çiftlik bank'a insanlar nasıl bakıyorsa eskiden bunlarda piyasaya böyle baktı, 1k atıp 1000k kazanmayı hedefledi herkes bazısı arabasını sattı ripple aldı balinalarda haliyle bayram etti umarım derslerini almışlardır.
Hocam gerçekten ilk girerken yuklu girmek falan acayip riskli ancak ne yazık ki böyle refleksler olabiliyor. Ripple 3 dolar olduğunda ben dehşet içinde bakarken Ripple almayı düşnünen bir arkadaşımı durdurmuştum.
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
March 17, 2018, 04:26:50 AM

O beğenmediğiniz bilinçsiz yada para kazanma heveslisi insanlar marketcap'ı yükseltti dünya genelinde bunu da unutmamak lazım, bahsettiğin gibi eski hareketsiz günlerde ether 7 dolardı, btc 500 dolardı ama yeni yatırımcı kitlesi olmadan fiyatın yükselmesini de bekleyemeyiz herhalde. Maalesef benim korkum, yüksek rakamlardan piyasaya girip aldığı noktalara gelmesini sabırsızlıkla bekleyen kesimin yükselişin önünü güçlü satışlarla kesmesi çünkü yeni tanışıp fiyat düşüşünü görenler büyük ölçüde güven problemi yaşıyorlar. Tabi balinalara düşükten coinlerini kaptıranlar da az değil, her zaman aynı şeyi söylüyoruz sabır sabır sabır.
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
March 17, 2018, 09:20:30 PM

İnsanlar para kaynaklı bakmasa aslında olaya bunların hiçbiri olmaz ama insanlar aç bir yandanda piyasayı para odaklı görmek zorundalar.

TheSpark
Full Member

Activity: 238

View Profile
March 17, 2018, 09:25:46 PM

asıl olan bu kripto paraların gerçekten para olarak kullanılması fakat bir çok kişi tarafından kar aracı olarak kullanılmaya çalışılıyor kripto paralar
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
March 17, 2018, 10:01:00 PM

Şöyle söylüyüm bu kripto paraları amacı için kullanan kesim yüzde 2'yi geçmez böyle olduğu için fon yönetim derdine giriyor bazıları buda piyasada değişikliklere sebep oluyor.
Turkoin
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
March 17, 2018, 10:53:04 PM

tabiki haklısınız hocam her zaman ilk olanlar akılda kalır. o zaman ki sadelik ve sessizlik güzeldir. hacim de fazla yok oynaklıkta. ama şimdi dediğiniz gibi 300-500 dolar günlük değil anlık oynuyor. bu da tabiki beraberinde riskleri getiriyor. risklerde kendini kurnaz zannedenleri ortaya çıkarıp piyasanın içine ediyorlar.
kötü bulutlar gidecek elbette bir gün. güneşli günleri huzurlu günleri göreceğiz.

coininiz bol olsun. Smiley
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420

View Profile WWW
March 19, 2018, 08:15:24 PM

yazı çok özlü olmuş ancak ilk zamanlarda bu forumlarda olamadığım için kendimi çok şanssız hissediyorum. bu forum gerçekten çok faydalı olduğu gibi artık çok gereksiz üyelerle de doldu gerçekten

hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
March 19, 2018, 08:42:48 PM

Bu forumun amacı felsefesi insanlara bu sistemin ne olduğunu nasıl kullanıldığını anlatmaktır, bitcoin ve blockchain sistemi yanlızca bir zümre düşünülerek oluşturulmadı,  kurulma amacıda tüm insanlık düşünüldü,   bahsettiğiniz sıkıntıların olması doğal ama foruma ne kadar insan katılırsa bu piyasa o kadar çok büyüyecektir.
risinqsun
Sr. Member

Merit: 273

-

View Profile
March 19, 2018, 08:46:09 PM

Ethereum ve Etc'de kalsaydım şuan emekli olmuştum forumda sadece ne yapıyorsunuzdiye bakınıyor olurdum benimde akılma geldi o eski günler be ! neyse geçen gitti şimdi 2019'a bakmalayız.
kimkimokoki
Member
**

Activity: 76

View Profile WWW
March 27, 2018, 11:38:14 AM

kaçan kaçsın geriye hiç bakmam ileriye dönük plan yapın
entegre78
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 5

View Profile WWW
March 27, 2018, 11:49:44 AM

süpermen de kalsa olur mu?
kripton dan kripto getirecekmiş, piyasayı yükseltecekmiş.  Grin

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
March 27, 2018, 01:14:51 PM

Başlığı açan arkadaş hem amacına uygun kullanın demişsin hem yükselince satar düşünce ağlardık falan yazmışsın.
İyide şimdikilerden ne farkı var bu yaptığının ve bu kötü bişey mi?
karl.bomonti
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
March 27, 2018, 01:20:02 PM

sadece has üyeler kalsa basit bir komün oluşturursunuz artık. btc 8000'den 6000 5000'e düşer 10 yıl sonra da şansınız da yaver giderse 15bin liraya çıkar.
tinywestler
Full Member

Activity: 308

View Profile
March 27, 2018, 11:40:26 PM

ben bunun doğru bir konu olduğunu düşünmüyorum hocam, çok ayrıştırıcı bir dil kullanmışsınız bu da doğru değil, bence ayrıştırıcı dil yerine birleştirici dil kullanmak gerekiyor
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
March 29, 2018, 05:58:41 AM

hallowen hocam eskiler eskiler diyorsunuz da nostalji bir hastalıktır, yani geleceğe bakmak lazım geçmişte takılıp kalmak büyük bir problem
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
March 29, 2018, 05:52:01 PM

Has üye nasıl oluyor acaba? Onlar kalıyor da diğerleri neden gidiyor? Çok has üye de gördük biz burada, has olmayanını da. Adam olsun yeter, hasını masını boşverelim bence.
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
April 01, 2018, 07:57:04 PM

Buradaki bazı kişiler sırf post sayısını artırmaya yönelik yorum yazdığı için bazen çok gereksiz başlıklar ve yorumlar görebiliyoruz. Bu durumu gidermek için merit sistemi getirildi ancak o da bu sorunu gidermeye yaramadı. Piyasaya gelince bazıları bilinçsiz davranıp para keybedecek ki rasyonel hareket edenler para kazansın. Bu sistemin işleyişi böyle. 
Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
April 01, 2018, 08:54:00 PM

Sitede kullanıcı sayısı artmış olabilir. Ama bu işlerde işini bilen, bilinçli kullanıcılar para kazanır. Ve her işte de böyledir.
KralSakir
Member
**

View Profile
April 01, 2018, 09:08:33 PM

Piyasa kötü forum vurdukca vuruyor her şey kötü giderken sizin gibi güzel insanların kollektif umut aşılama çalışmaları çok hoş ya herkes gitsin biz buradayız.
belhanda
Full Member

View Profile
April 01, 2018, 10:05:03 PM

Has üye nasıl oluyor acaba? Onlar kalıyor da diğerleri neden gidiyor? Çok has üye de gördük biz burada, has olmayanını da. Adam olsun yeter, hasını masını boşverelim bence.

Haklısınız hocam size kesinlikle katılıyorum.Örneğin daha önceden has üye dediğimiz üyeler fon açıp milletin paralarını elinden alıp çok uzaklara kaçtılar.Şimdi bu arkadaşlar mı has üye oluyor.
Cafex
Member
**

View Profile
April 01, 2018, 10:21:58 PM

Doğru diyorsun hocam çok doğru. BİZ BURADAYIZ ağlayan pesimist tayfa hızlıca logout yapabilirler ve biz bundan hiç de rahatsızlık durmayız diye düşünüyorum
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
April 01, 2018, 10:25:33 PM

Açıkcası kabul etmek gerekirki ayı piyasaları yaşandığı zaman bitcoin ve diğer kripto paralara olan ilgi yavaş yavaş düşmeye başlıyor.Boğa piyasalarında ise tam tersi bunu forumun durumundan bile anlayabiliriz.Boğa piyasası yaşanmaya başladığı zaman bu forum oldukça hareketlenmeye başlıyor.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
koin_34
Full Member

Merit: 101

View Profile
April 01, 2018, 11:32:20 PM

bu işin has üyesi, dandik üyesi, fasulyeden üyesi yok hocam, yani kime göre has ? bir tarih vermişsiniz ama ondan 2 gün sonra kayıt olanlar has üye olmuyor mu?
ogul
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
April 02, 2018, 07:10:53 AM

Yeni kişiler piyasaya girmese Bitcoin asla bu fiyatlara ulaşamazdı. Her ortam da böyle şeyler olur. Nerede çokluk orada bokluk. Bitcoin evrensel olma yolunda gidiyor.

bitcoin ne kadar evrensel olursa o kadar değerlerde azalış olur. değer kaybı yaşanır diye düşünüyorum. alım satım işlemleri arasında farklılıklar gözükebilir.
TURCAN
Full Member

Activity: 230

View Profile
April 05, 2018, 08:05:29 PM

Bende senin gibi düşünüyorum bitcoine gerçekten inanmayanlar çekip gitsin kalanlar bizimdir .Eskiden televizyonda btc haberi çıkardı iyi kötü sevinirdik şimdi haber yapan bile yok..
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
April 08, 2018, 10:16:43 PM

Bu zihniyete ben hicbir zaman katılmıyorum. Kesinlikle yıkıcı bir mantık ki burada bunu kuran dış dünyada kim bilir neler yapıyor. Ayrıca eğer sen burada bitcoini gerçek manada kullanan olarak kalmak istiyorsan bu düşüşlerde ciddi zarar etmiş olmaman lazım.
karl.bomonti
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
April 09, 2018, 02:02:21 AM

Bende senin gibi düşünüyorum bitcoine gerçekten inanmayanlar çekip gitsin kalanlar bizimdir .Eskiden televizyonda btc haberi çıkardı iyi kötü sevinirdik şimdi haber yapan bile yok..

bir kıpırtı olsun haberler yine başlar. Ortalıkta binlerce daha 20 yaşında 2 ayda 400bin dolar kazandı işte bu şekilde diye haberler dolar.
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968

View Profile
April 09, 2018, 07:04:05 AM

Gerçekten haklısınız . BTC nin 1000 dolar olduğu zamanlar çok daha heycanlı ve araştırmayı seviyordum . Ama sonra baktımki herkez kolay paranın peşindeymiş tabii bende bu kervana katıldım . Bu şekilde bende mutsuz olmaya başladım .
Otisabi
Member
**

Merit: 12

otisbey

View Profile
April 09, 2018, 08:13:19 AM

nerede çokluk orada bokluk misal Smiley ama sadece eskiler kalsın yeniler gitsin demekte pek hoş değil adam sonradan girmiştir bu işe ama kalitelidir öğrenmeye çalışıyordur sürekli araştırıyordur falan ayrıca yazı ve yorumlarıyla siteye bir anlam katabilir has üyelik neticede eskilikle alakalı değildir Smiley netice fosil koleksiyonu yapmıyoruz değil mi Smiley

grcnn
Member
**

Activity: 448
Merit: 11

View Profile
April 09, 2018, 08:38:37 AM

😂😂 ciddi olanlar burda kalsın ha ha biz burdayız her an emrinize hazırız siz yeterki sakın hiç parayı bozdurun demeyin

▬[  FXPay.IO  ]▬   
▌ A Decentralized Gateway to The World's Digital Ecosystem  ▌
▬▬  MAIN SALE STARTS 1st AUGUST▬▬ | Twitter  | Telegram  | ANN  | Medium  | LinkedIn  | Facebook| ▬▬
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
April 09, 2018, 08:39:23 AM

nerede çokluk orada bokluk misal Smiley ama sadece eskiler kalsın yeniler gitsin demekte pek hoş değil adam sonradan girmiştir bu işe ama kalitelidir öğrenmeye çalışıyordur sürekli araştırıyordur falan ayrıca yazı ve yorumlarıyla siteye bir anlam katabilir has üyelik neticede eskilikle alakalı değildir Smiley netice fosil koleksiyonu yapmıyoruz değil mi Smiley

Yeni yatırımcıya her zaman ihtiyaç var . Fakat kısa sürede zenginlik hayalleri kuranlar 18-19k dan btc alanlar hali ortada . Daha çok bilinçli yatırımcı gerekiyor .

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████