Bitcoin Forum
May 03, 2024, 11:47:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: SATILIK 1080ti (4x ARMOR- 1x EVGA SC) 17.500TL  (Read 738 times)
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
March 15, 2018, 01:57:06 PM

hahaha yukardaki yorumlar biraz komik olmuş, valla elimde kartlara ayıracak param olsa dakika düşünmeden alırdım, adam 1070 parasının altına 1080ti satıyo daha ne istiyonuz anlamadım Smiley şu sıralar mining biraz kazançsız o kadar, biraz cafcaflı dönemde olsaydık bu kartlar 30 binden elini öpene satardı satan arkadaş.

yorum yaparken biraz insaflı olalım lütfen.

hayırlı satışlar.
1714736829
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714736829
Reply with quote  #2

1714736829
Report to moderator
1714736829
Hero Member
*

Ignore
1714736829
Reply with quote  #2

1714736829
Report to moderator
1714736829
Hero Member
*

Ignore
1714736829
Reply with quote  #2

1714736829
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714736829
Hero Member
*

Ignore
1714736829
Reply with quote  #2

1714736829
Report to moderator
1714736829
Hero Member
*

Ignore
1714736829
Reply with quote  #2

1714736829
Report to moderator
connex (OP)
Newbie
*

Activity: 59
Merit: 0

View Profile
March 15, 2018, 05:25:20 PM

hahaha yukardaki yorumlar biraz komik olmuş, valla elimde kartlara ayıracak param olsa dakika düşünmeden alırdım, adam 1070 parasının altına 1080ti satıyo daha ne istiyonuz anlamadım Smiley şu sıralar mining biraz kazançsız o kadar, biraz cafcaflı dönemde olsaydık bu kartlar 30 binden elini öpene satardı satan arkadaş.

hayırlı satışlar.

Yorumunuz için teşekkürler.
iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
March 19, 2018, 11:04:04 PM

Gereksiz tartışmalar yaşanmış ama piyasa da ortada, yani şu an çok kötü ve karsız bir piyasa var, ileride düzelir mi bilmem, yani eth yükselecekse gider ETH alırım niye rig alayım ki?  zaten satan da niye satıyor, karlı olsa satmaz ki,

ama genede 1080 ler güzel kart her türlü iş görür, en kötü oyun oynanır
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
March 20, 2018, 07:33:52 PM

fiyatlar hala yüksek rig konusun da, ben de rig bakıyorum ama satanlar tok satıcı hep

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
March 22, 2018, 01:10:00 PM

fiyatlar hala yüksek rig konusun da, ben de rig bakıyorum ama satanlar tok satıcı hep

Tok değil hocam. Konu sahibini tenzih ederek konuşuyorum aç satıcı. Aldığı fiyattan satmak istiyorlar hala. Ettikleri karı, kartın süresini piyasayı düşünmüyor. Patlarken 1000₺ lik karta 3000 vermiş 2800e satmaya çalışıyorlar.

Bizim türklerde bu mantık var. İlle aldığından azami %10 düşüğüne satacak.

Birine teklif yapıyorum mh başı 60-65₺ olarak. Yahu zaten bu halde bile roi 21 ediyor. 1₺ dahi yukarı çıkılmaz.

Kartın sıfırı düşmüş 2000e adam 6aylık kartı 1800e satmaya çalışıyor. Kartın anasını sikmiş ama satacağını sanıyor.

Sıfır araba al yandaki galeriye bırak kafadan %20 gider fiyatı. Bu mantığı çözememişler. İlanda hep aynıdır. “Sıfır gibi”

Sen alıp piyasanın riskinden kurtuluyorsun. Az zararla çıkıyorsunda alan adam?

O yüzden alımlarımı türkiyedekiyle aynı fiyata çinden yapıyorum. Buradada benzer fiyata teklif veriyorum. Alan alır satan satar. İki taraf içinde geçerli.

...
connex (OP)
Newbie
*

Activity: 59

View Profile
March 22, 2018, 05:59:27 PM

Tok değil hocam. Konu sahibini tenzih ederek konuşuyorum aç satıcı. Aldığı fiyattan satmak istiyorlar hala. Ettikleri karı, kartın süresini piyasayı düşünmüyor. Patlarken 1000₺ lik karta 3000 vermiş 2800e satmaya çalışıyorlar.

Birine teklif yapıyorum mh başı 60-65₺ olarak. Yahu zaten bu halde bile roi 21 ediyor. 1₺ dahi yukarı çıkılmaz.

Kartın sıfırı düşmüş 2000e adam 6aylık kartı 1800e satmaya çalışıyor. Kartın anasını sikmiş ama satacağını sanıyor.

Sıfır araba al yandaki galeriye bırak kafadan %20 gider fiyatı. Bu mantığı çözememişler. İlanda hep aynıdır. “Sıfır gibi”

O yüzden alımlarımı türkiyedekiyle aynı fiyata çinden yapıyorum. Buradada benzer fiyata teklif veriyorum. Alan alır satan satar. İki taraf içinde geçerli.

Asıl anlamadığınız olay kartların fiyatını tamamen arz talep belirliyor.  Sıfır kartların fiyatı haybeye buralara gelmedi.  Eldeki kart sayısı belli ve alıcısı çok olunca ister istemez fiyatlar yükseliyor. Aynı olay 2. elde de geçerli.  Ben piyasada bu fiyata 2. el 1080ti yokken bu fiyatları verdim. Daha ucuzunu görsem fiyatını indirim ama yok. Şuan ne oldu  ne bitti bilmiyorum. Fiyat düştüğü zamanda acil para lazımdı o yüzden düşürdüm. Coin piyasası çok hareketli. Temmuz başı bu işe girdim. 8 ay roi vardi. Bir ara 12 aya kadar çıktı. Aralık gibi paramı çıkardım. Hatta erken satmasaydim paramın en az 2 katını çıkarmış olacaktım aralıkta. Ocak ayında getiri aylık 5-6bine kadar yükseldi şuanda dip yaptı. Coin fiyatlarının yükselmeyeceğini düşünenler mining işine hiç bulaşmasın. Benim başlangıçtaki satış nedenim 9x rx580 e geçiçektim. 1 tane kartım geldi hatta. 4 kartlık siparişim 1 aydır gelmedi, firma patladı gibi birşey. Şuan satma taraftarıda değilim fakat iyi bir teklif gelirse 4 tane 1080ti armoru satabilirim. Evga ile kendime sistem kurucam.
huzurdangolgeler
Jr. Member
*

Activity: 92
Merit: 4

View Profile
March 22, 2018, 07:43:42 PM

cemliğin çingenelik yapıp bitirdiği konulardan biri daha, bunu getir eve koy halıya sıçar  Cheesy

allah sabır versin konu sahibine, devlet hastaneleri bu tiplerle dolu
aniden
Member
**

Activity: 231
Merit: 10

View Profile
March 22, 2018, 10:53:59 PM

iyi satışlar hocam, kolay gelsin, ben de rig almayı düşünüyorum ama fiyatları biraz pahalı buluyorum bütçeme göre,
Cemlik
Member
**

View Profile
March 23, 2018, 10:39:58 AM
Last edit: March 23, 2018, 10:52:52 AM by Cemlik

cemliğin çingenelik yapıp bitirdiği konulardan biri daha, bunu getir eve koy halıya sıçar  Cheesy

allah sabır versin konu sahibine, devlet hastaneleri bu tiplerle dolu

Zoruna gidiyorsa boşluğuna gitsin Wink hatta istediğin yerine gitsin Wink

Hiç öyle çakma hesaplarla gelip fiyat yükseltme çabasına girmeyin Wink senin kartını 5binden mal gibi almış olman benimde senle aynı mallık düzeyinde olup ikinci elini 2500den almamı gerektirmiyo pembe yanak Smiley

...
Cemlik
Member
**

View Profile
March 23, 2018, 10:51:51 AM

Asıl anlamadığınız olay kartların fiyatını tamamen arz talep belirliyor.  Sıfır kartların fiyatı haybeye buralara gelmedi.  Eldeki kart sayısı belli ve alıcısı çok olunca ister istemez fiyatlar yükseliyor. Aynı olay 2. elde de geçerli.  Ben piyasada bu fiyata 2. el 1080ti yokken bu fiyatları verdim. Daha ucuzunu görsem fiyatını indirim ama yok. Şuan ne oldu  ne bitti bilmiyorum. Fiyat düştüğü zamanda acil para lazımdı o yüzden düşürdüm. Coin piyasası çok hareketli. Temmuz başı bu işe girdim. 8 ay roi vardi. Bir ara 12 aya kadar çıktı. Aralık gibi paramı çıkardım. Hatta erken satmasaydim paramın en az 2 katını çıkarmış olacaktım aralıkta. Ocak ayında getiri aylık 5-6bine kadar yükseldi şuanda dip yaptı. Coin fiyatlarının yükselmeyeceğini düşünenler mining işine hiç bulaşmasın. Benim başlangıçtaki satış nedenim 9x rx580 e geçiçektim. 1 tane kartım geldi hatta. 4 kartlık siparişim 1 aydır gelmedi, firma patladı gibi birşey. Şuan satma taraftarıda değilim fakat iyi bir teklif gelirse 4 tane 1080ti armoru satabilirim. Evga ile kendime sistem kurucam.

Hocam yanlış anlamayın sizin nezdinizde yazmadım mesajı. Çoğuna bakınca cidden sizin fiyatlar yine insaflı, akıl karı.

Ama benim anlatamadığım ve şu bi üst mesajdaki sığır sürüsünden ayrılmış yalnız davara anlatmak istediğim şeydi.
Yani bende bazen ihtiyacım varsa iki katı verip bişey alırım. Ama bu satarken aynı fiyat çizgisini oluşturmaz.

Yani işimiz ether 2k olacak btc 100k olacaklara kaldıysa herkes dükkanı kapasın gitsin. Hep bi yükselicek tripleri. İyi kardeşim o zaman sende yükselince sat diyorum. Şuan bu durumda. Mevcut durum üzerinden konuşulur.

Olacakla edecekle iş yapacaklarda bi zahmet bi avuç toprak alıp elinde bi 300yıl tutsun belki kömür olur.

Böyle bişey olabilirmi yahu. Olursa o benim şansımdır, sabrımdır. Yatırımımın getirisidir.

İyi o zaman yarın sabah kalkınca bütün ülkelerin kriptoya yaptırım uygulama ve tamamen bitme ihtimalinide düşünelim 1070ti lar 1250₺ verelim. Buda bi ihtimal.

Madem yükseleceğine inancınız tam o zaman satmayın arkadaşlar bu kadar basit. Ölücülüğü alıcılar değil satıcılar yapıyor bildiğin. Adam 1070ti a 3000diyo şaka gibi Smiley az önce gittim aldım taptaze 3500₺. Bu uyanıklara para verip ordan kar edeceğime fazla veririm kafamda rahat eder çakal tayfasıda avuçlasın dolaşsın.

Yani satacak olsak bu güruh bizim verdiğimiz fiyatında dibini teklif eder. Ama satmaya gelince yüzsüzlüğün hayasızlığın, onursuzluğun kralını yapar.

Tamam bende pazarlıklar yaparım. Tekliflerde bulunurum, bu tekliflerden pazarlıkta yaparım ama kimsede kusura bakmasın bizde eşşek değiliz anasını siktiğiniz kartı aynı fiyattan alalım.

Alış fiyatım belli arkadaş. Ben bu fiyalardan had safhada alıyorum. Siz bu fiyatlardan siksen satamazsınız o ayrı konu(konu sahibi arkadaşa söylemiyorum, genel manada)
Adam buradan az zararla çıkıp farklı fırsatlar yakalamak için nakitle gidip belki burdan daha çok kazanıyor. Ki kazananıda gördüm. Bizde o şans yok tabi.

Biz zahmet artık “ben paramı çıkardım” pozlarınıda bırakın. Çıkaramadınız işte bal gibide. Zorunuza gidip ederinden fazlaya satma çabalarınızda bundan. Karını almış insan o ürün için ederinin çok altında fiyat bile ister. Bizim mübarekler ordan kazanamadığını burdan bizi düdükleyip kazanacaklar. Ne güzel dünya. Bi sizde akıl vardı zaten.

...
Cemlik
Member
**

View Profile
March 23, 2018, 10:54:55 AM

hayırlı satışlar.

Abartmayın hocam sizde 1070ti sıfırı 3500 zaten. Arkadaşta kart başı 1080ti a 3500istemiş oluyor. Bunun neresi 1070ten ucuz Smiley

...
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 24, 2018, 10:31:47 PM

10 bin tl nakit teklifim var hocam, düşünürseniz
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: