Bitcoin Forum
April 19, 2024, 10:22:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: eth transfer ücreti sorunsalı?  (Read 128 times)
OrtaDirek (OP)
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
March 17, 2018, 06:30:17 AM

merhaba benim mew hesabımda tokenlerin para edenlerini borsalara aktarmak istiyorum. aktarmak için yine myetherwallet.com a private key yapıştırarak mı yapmalıyım? yoksa daha günceli bir yöntem var mı?

birde merak ettimğim gas ücreti için illa eth şart mı? mesela wallette bnb coin var ama eth yok. fee ücretini bnb olarak kessin istiyorum böyle birşey mümkün mü? ne önerirsiniz?
1713522164
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713522164
Reply with quote  #2

1713522164
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713522164
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713522164
Reply with quote  #2

1713522164
Report to moderator
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
March 17, 2018, 06:37:18 AM

merhaba benim mew hesabımda tokenlerin para edenlerini borsalara aktarmak istiyorum. aktarmak için yine myetherwallet.com a private key yapıştırarak mı yapmalıyım? yoksa daha günceli bir yöntem var mı?

birde merak ettimğim gas ücreti için illa eth şart mı? mesela wallette bnb coin var ama eth yok. fee ücretini bnb olarak kessin istiyorum böyle birşey mümkün mü? ne önerirsiniz?
ilk olarak dediğini yapabilirsin ama etherdelta yerine idex kullan, delta kanser eder adamı. Ama o aşamada da eth olması lazım hesabında, ayrıca aktarımlarda da gaz ücreti eth olarak kesiliyor sadece
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
March 17, 2018, 06:45:13 AM

Ücretler eth olarak alınıyor. Arkadaşında dediği gibi idex kullan etherdeltaya göre kullanımı daha kolay.

GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
March 17, 2018, 10:09:21 AM

Kullanım kolaylığnı geçtim hiç değilse doğru düzgün çalışıyor ıdex. ETH olarak keslilir gas ücreti. Borsadaki adresine yolladıktan sonra satacağın tokeni ordan satış yapabilirsin kolay gelsin
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
March 17, 2018, 10:56:29 AM

erc20 ler transfee edilirken tabiki gas olarak ethereuma ihtiyaciniz vardir. islem ucretleri de fazla yuksek degil 2 gwei ile cok rahatlikla gonderim yapabiliyorsunuz. 1 cent civari tutuyor. mew den gonderim yaparken private key de kullanabilirsiniz ama pek onermiyorm
 farkli alternatif girisler var onlari kullanin. mesela utc ve sifre ile.
sentinus
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
March 17, 2018, 11:00:33 AM

Çok iyi bir soru olmuş. Ben de bountyden gelenleri mewde biriktiriyorum bir gün satarım nasılsa değerlensinler orda diye. Tabi eth bulundurmam gerektiğini bilmiyordum. Transferler için bir miktar alalım o zaman eth hazır değeri düşük  Cheesy

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
Risotto
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
March 17, 2018, 09:06:52 PM

İlla cüzdanda bulunması gerekiyormuş ethereum, ben de duyunca sasırdım hatta forumda esprisi de geciyordu gas var mı gas diye, o yüzden cüzdanda en azından transfer için bir miktar bulundurmak gerek
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
March 17, 2018, 09:12:56 PM

İdex çok daha kolay, etherdelta'yı öğrenecem diye ölecektim en son çok saçma bir arayüzü var idex çok daha kullanışlı. private keyini yapıştırarak gir bence

sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
March 17, 2018, 09:15:25 PM

Mew üzerinden coin gönderirken private key kullanmana gerek yok. Private key ilk başta myetherwallet hesabını açarken kullanırsın, hesabın açıldıktan sonra işlemler için bidaha kullanmana gerek yok. 5 10 dolarlık cüzi miktar ethereum hesabında bulunursa çok rahat 10 15 transfer belki daha fazlasını yapabilirsin
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
March 17, 2018, 09:16:48 PM

Eth de en büyük sorun bu GAS ücreti. Bazen Tokenları transfer etmek, GAS üsretini çıkarmıyor. Bir de ETH mecburiyeti var. MEcburen Eth satın alacaksınız. Onu Cüzdana göndermeniz lazım. Bunlar bir masraf. Bir de Token gönderirken ücret ödüyorsun buda başka bir sorun. Ve ETH henüz istenilen hızda değil bence.

SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402
Merit: 250

View Profile
March 18, 2018, 01:15:01 PM

hesabından çıkmamıştır zaten attığın token yeni fee ücreti bulursan tekrar deneyip yollayabilirsin diye biliyorum veya beklersin süresi dolar kendi yollar zaten
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
March 18, 2018, 01:42:06 PM

Eth de en büyük sorun bu GAS ücreti. Bazen Tokenları transfer etmek, GAS üsretini çıkarmıyor. Bir de ETH mecburiyeti var. MEcburen Eth satın alacaksınız. Onu Cüzdana göndermeniz lazım. Bunlar bir masraf. Bir de Token gönderirken ücret ödüyorsun buda başka bir sorun. Ve ETH henüz istenilen hızda değil bence.

Aynen öyle zaten 0.1 eth alsa arkadaş bayağı transfer yapabilir ya da etherdelta idex gibi yerlerde satabilir.Bu yüzden bir borsadan 0.1 eth satın al kalsın cüzdanında
Pages: [1]
  Print  

Jump to: