Bitcoin Forum
April 25, 2024, 06:07:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoinlerde cüzdan takibi için HARİKA telegram botları!  (Read 1582 times)
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
March 27, 2018, 08:19:38 PM

Hocam eline sağlık iyi varsın güzel paylaşım olmuş. Sen olmasan sürekli cüzdanları kontrol etmekten sıkılırdık bir de katıldığımız airdroplar yüklenirse gelsin bildirimler
1714068457
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714068457
Reply with quote  #2

1714068457
Report to moderator
1714068457
Hero Member
*

Ignore
1714068457
Reply with quote  #2

1714068457
Report to moderator
1714068457
Hero Member
*

Ignore
1714068457
Reply with quote  #2

1714068457
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714068457
Hero Member
*

Ignore
1714068457
Reply with quote  #2

1714068457
Report to moderator
1714068457
Hero Member
*

Ignore
1714068457
Reply with quote  #2

1714068457
Report to moderator
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 28, 2018, 10:32:04 AM

Hocam eline sağlık iyi varsın güzel paylaşım olmuş. Sen olmasan sürekli cüzdanları kontrol etmekten sıkılırdık bir de katıldığımız airdroplar yüklenirse gelsin bildirimler
Rica ederim. Bilgi paylaştıkça çoğalır sonuçta.
2-3 gündür bi kaç bounty geldi mesela, para etmese de gelince bildirim almak orda görmek sevindiriyor insanı sonuçta Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
kulmagu
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
March 28, 2018, 10:49:17 AM

bot konusunda halen çekincelerim var. nihayetinde bir yazılım bedava olarak bunu neden yapar ki sorusu son derece kafamı kurcalıyor. bilgi toplama amaçlı bir durum sanırım
Sekon
Full Member

Activity: 490

View Profile
March 28, 2018, 11:13:37 AM

Botlar güzel bir seçenek airdrop bounty vs için tabi onun yanı sıra normal airdrop bounty gruplarınıda takip edebilirsiniz bunu yanı sıra onlarda çok faydalı.
h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
March 28, 2018, 11:39:25 AM

o süper. teşekkür ettim. forumda böyle güzel konular bulamıyorduk. içim dışım '5 ay içinde x10 yapacak coin listesi' konuları oldu. sağol tekrar. şimdi deneyeyim. böyle pratik şeyleri seviyorum. zamandan kazandırıyorum.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
March 28, 2018, 06:16:23 PM

o süper. teşekkür ettim. forumda böyle güzel konular bulamıyorduk. içim dışım '5 ay içinde x10 yapacak coin listesi' konuları oldu. sağol tekrar. şimdi deneyeyim. böyle pratik şeyleri seviyorum. zamandan kazandırıyorum.
Teşekkürlerinizi merit'le gösterirseniz çok sevinirim aslında Smiley SR olduk sıra hero'da değil mi ama Cheesy

gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
March 29, 2018, 01:53:50 PM

Bu telegram ne güzel bir programmış. Ben sadece toplu konuşmalar için konuşuluyor diye düşünürken bu bot hadiseleri ile olayı çözmüş adamlar.

ETHtokenExplorer_bot botu da kullandım. gayet kullanışlı.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
April 03, 2018, 06:30:00 PM

Bu telegram ne güzel bir programmış. Ben sadece toplu konuşmalar için konuşuluyor diye düşünürken bu bot hadiseleri ile olayı çözmüş adamlar.

ETHtokenExplorer_bot botu da kullandım. gayet kullanışlı.
Kesinlikle çok kullanışlı. Bounty'lerden ufak tefek şeyler geliyor haber ediyor.
Bugün pundix airdrop geldi mesela hemen haber etti. Aslan gibi çalışıyor bot maşallah Cheesy

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
May 24, 2018, 07:16:12 AM

Araştırma icin tesekkurler hocam, bikere bi token gelmisti insanlar 1-2 saatte satıp yarıya dusurmuslerdı ben obur gun gorduydum geldıgını, botu kullanmaya basladım bu tarz durumlara karsı.
Accompany
Member
**

Activity: 207

View Profile
May 24, 2018, 08:11:28 AM

Yakın zamanda bende bi telegram botu yapıp aracı olduğum gruplarda kullanmayı düşünüyoruz ekip olarak.Gayet güzel bir konu olmuş ve yararlı başlıklara can kurban resmen insan mutlu oluyor yeni arkadaşlarında kaçırmaması gereken bir konu.
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
May 25, 2018, 05:45:01 AM

Güzel paylaşım.Her gün tek tek bakmaktan kurtaran bir bot olmuş.Neo için olanını bilmiyordum burada gördüm gerçekten çok yararlı olacak.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
May 25, 2018, 05:55:14 AM

Telegramın ilk başta kullanımı kolaydı ama her isteyen sizi gruplara ekleyebiliyor. Sonra telefonunuz hiç susmuyor. Bu botları da malesef bu yüzden kullanamıyorum

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 25, 2018, 06:36:43 AM

Telegram botlarının ne kadar kullanışlı olduğunu bilenler vardır. Burda bazı cüzdan takip botlarını tanıtacağım.

Waves Notify

http://t.me/WAVESNotify
http://wavesnotify.me/

Waves adresinizi giriyorsunuz. Cüzdana gelen her tokeni detaylıca bildiriyor size. Balance komutu ile cüzdandaki her şeyin dökümünü veriyor.

ETH Token Explorer
Telegramdan "@ETHtokenExplorer_bot" aratarak bulabilirsiniz.
Erc20 cüzdanınıza gelen bütün altcoinlerden haberdar ediyor sizi. Balances komutundan yine cüzdandaki her şeyin dökümünü alabilirsiniz.

Neo Token Explorer
@NEOTokenExplorer_bot yazıp ulaşabilirsiniz. Eth explorer ile aynı yazılımcı yapmış. Eth için yaptığını neo için yapıyor.

Airdrop ya da bounty'lerde dağıtım olduğu zaman haberdar olmak için biçilmiş kaftan bu bot'lar. Kesinlikle tavsiye ederim. Çok kullanışlılar. Özelikle günde 20 tane ETH tabanlı ico çıktığını ve her ico'ya az çok giren olduğunu düşünürsek gerçekten çok faydalılar.
Teşekkürlerinizi sağ üstteki + tuşundan yaparsanız çok sevinirim Smiley

Hocam bu konu hakkında hiç bilgim olmadığı için soruyorum. Bu botları telefona nasıl kuracağız. Faydalı bir bilgi kesinlikle. Eğer kullanılırken bende merit geldiği an atarım. Sözum olsun. Daha önce audit yapan arkadaşa verdiğim sözü tutum. Yeter ki benim için faydalı bir bilgi olsun . Karşılığında destek olmak lazim. Şunu da belirteyim zamanında nedenini bilmiyorum. Birsuru airdroba katıldığım zamanlarda birisi beni banlamis. Sonra kurtaramadım. Hesabım banli iken de bu botlari kullanabilirim?
Fuyuki_Wataru
Member
**

Activity: 167

View Profile
May 25, 2018, 07:02:16 AM

Airdorp için kullandığım adresi verdim henüz hiç bi tıkırtı yok bakıyorum cidden gelen giden var mı diye yok çok merak ediyorum anında mı bildirim geliyor yani token adrese gelir gelmez telegramdan bilidirmi direk çakıyor mu yoksa 1-2 saat geçikmeli mi oluyor bu olay

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
May 25, 2018, 11:36:28 AM

Telegram botlarının ne kadar kullanışlı olduğunu bilenler vardır. Burda bazı cüzdan takip botlarını tanıtacağım.

Waves Notify

http://t.me/WAVESNotify
http://wavesnotify.me/

Waves adresinizi giriyorsunuz. Cüzdana gelen her tokeni detaylıca bildiriyor size. Balance komutu ile cüzdandaki her şeyin dökümünü veriyor.

ETH Token Explorer
Telegramdan "@ETHtokenExplorer_bot" aratarak bulabilirsiniz.
Erc20 cüzdanınıza gelen bütün altcoinlerden haberdar ediyor sizi. Balances komutundan yine cüzdandaki her şeyin dökümünü alabilirsiniz.

Neo Token Explorer
@NEOTokenExplorer_bot yazıp ulaşabilirsiniz. Eth explorer ile aynı yazılımcı yapmış. Eth için yaptığını neo için yapıyor.

Airdrop ya da bounty'lerde dağıtım olduğu zaman haberdar olmak için biçilmiş kaftan bu bot'lar. Kesinlikle tavsiye ederim. Çok kullanışlılar. Özelikle günde 20 tane ETH tabanlı ico çıktığını ve her ico'ya az çok giren olduğunu düşünürsek gerçekten çok faydalılar.
Teşekkürlerinizi sağ üstteki + tuşundan yaparsanız çok sevinirim Smiley

Hocam bu konu hakkında hiç bilgim olmadığı için soruyorum. Bu botları telefona nasıl kuracağız. Faydalı bir bilgi kesinlikle. Eğer kullanılırken bende merit geldiği an atarım. Sözum olsun. Daha önce audit yapan arkadaşa verdiğim sözü tutum. Yeter ki benim için faydalı bir bilgi olsun . Karşılığında destek olmak lazim. Şunu da belirteyim zamanında nedenini bilmiyorum. Birsuru airdroba katıldığım zamanlarda birisi beni banlamis. Sonra kurtaramadım. Hesabım banli iken de bu botlari kullanabilirim?
Telefonunuza Telegram chat uygulamasını kuracaksınız. Airdroplar falan telegram istiyor vardır muhtemelen. Sonra mesajımdaki bot'ları arama kısmından aratın ismini çıkar karşınıza. Bot'u başlatın, adresinizi kaydedin, tamamdır.

tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
May 25, 2018, 02:10:31 PM

eline sağlık hocam güzel bir konu olmuş, ben de telegram botlarını çok sık kullanıyorum, bence telegram bu konuda kendini aştı, en güzeli bu tip şeyleri araştırıp kullanmak, sizin paylaştığınız waves ile ilgili botları da deneyeceğim
MuratKaym
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
May 25, 2018, 02:14:20 PM

Bence hiç telegram botlarıyla uğraşmayın hem zahmetli hemde gereksiz diye düşünüyorum. Google store ve App store a uyumlu Delta isimli bir program var. O programı kullanmanızı öneririm gayet kullanışlı bir program. Ayrıca coinmarketcap  te bulunan bütün coinlerin takibini yapabilirsiniz.
bitcoinevi
Member
**

Activity: 283

View Profile
May 25, 2018, 03:33:58 PM

telegram giderek daha çok hayatımıza girmeye başladı. bu botlarda oldukça kullanışlıya benziyor. konuyu hazırlayan arkadaşın eline sağlık.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
May 25, 2018, 09:42:56 PM

Bence hiç telegram botlarıyla uğraşmayın hem zahmetli hemde gereksiz diye düşünüyorum. Google store ve App store a uyumlu Delta isimli bir program var. O programı kullanmanızı öneririm gayet kullanışlı bir program. Ayrıca coinmarketcap  te bulunan bütün coinlerin takibini yapabilirsiniz.
Konuyu okudunuz mu siz? Aynı işe mi yarıyor benim bahsettiğim olay? Böyle olur olmadık mesaj yazanlara sinir oluyorum. Okumamış anlamamış car car car...

mct0300
Jr. Member
*

Activity: 165
Merit: 1

View Profile
May 25, 2018, 11:29:42 PM
Last edit: May 25, 2018, 11:56:10 PM by mct0300

Güzelmiş Teşekkürler.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print