Bitcoin Forum
June 24, 2024, 09:29:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin ile ödeme yapacağım Çiftlikbank  (Read 573 times)
Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
March 20, 2018, 05:44:46 PM

Bu tosuncuğun yaptığını işvereni koruyan yasalardan faydalanarak işveren 10 ya da 15 gün çalışanların maaşlarını öteleyerek repo fon borsa bitcoin e yatırarak para kazandıklarını bilmeyen yoktur
a.sena
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
March 20, 2018, 06:56:00 PM

Hikaye anlatmış yine çakal adam aldı paraları urugaylara çoktan kaçtı be niye yakanmıyor bu adam niye urugarayı arayıp yakalatmıyorlar bunu çok saçma 500 milyon tl de az para değil.

çünkü uruguayda büyük elçilik yok
çünkü uruguayla suçlu iadesi anlaşması yok
çünkü getirmek umurlarında bile değil. belki de onlarda ekmeklerini yedi.
btcboom75
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 10

View Profile
March 20, 2018, 06:57:39 PM

eyvahh diyorum btc nin adınıda lekeleyecek bu dolandırıcı devleti bile dolandırıp kaçan insana güvenipte geri ödeme yapılacağı beklenemez çok saçma uzak dursun btc den dolandırıcı sahtekar

⋌┤┃ KEPLER : BRINGING AI & ROBITICS TO THE BLOCKCHAIN : KEPLER┃├⋋
▬▬▬ NEW ERA OF TECHNOLOGIES KEPLER ▬▬▬ (http://keplertek.org/#)
[
btcboom99
Member
**

Activity: 86

View Profile
March 20, 2018, 07:10:33 PM

bırakın geri ödemeyi btc yide dolandıracak diye korkarım adamın böyle bir niyeti olsa zaten kaçmazdı herşeyi sahte ve yalan korkum btc bundan kötü etkilenip düşüşe geçmesi olur

ⓄⓄ    Bitscreener - The world's first financial data ecosystem powered by blockchain    ⓄⓄ
ⓄⓄⓄⓄ    ICO starts in May     ⓄⓄⓄⓄ
Follow Bitscreener  | Facebook | Twitter| Telegram
dammedonut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
March 20, 2018, 08:36:15 PM

Bu adamın tipini görüpte buna inanan insanlara şaşıyorum. Adamın tipinden dolandırıcılık akıyor. Bir de Bitcoin ile ödeme yapacağım demiş bu söyleminden sonra biraz daha insan dolandırırsa şaşırmam.

kulmagu
Member
**

Activity: 308

View Profile
March 20, 2018, 08:40:14 PM

Hala bu çiftlik bankın sahibi son zamanların en usta dolandırıcısı dom bili arkadaşa inanan var mı? Niye ödeme yapsın ki adam aldı paraları gitti hayatını yaşıyor. Ödemeye niyeti olan adam burada kalır mücadelesini verirdi.
beklenmeyenmisafir
Member
**

Activity: 210

View Profile
March 20, 2018, 10:06:12 PM

Bu adam bu kadar büyük bir ponzi sistemi kurdu, insanları dolandırdı ama hala bir umut bunun ödeme yapacağına inanan insanlar var, yani ne diyeyim, adamlar mecbur umut ediyorlar başka çareleri yok
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
March 20, 2018, 11:04:12 PM

Bu tosuncuk resmen çok çok büyük para çaldı, yatırımcısına geçmiş olsun diyorum, BTC ile de ödeme yapmayacağını düşünüyorum, ödeyecek olsa taa oralara kadar neden kaçsın
ay-x
Newbie
*

Activity: 153

View Profile
March 21, 2018, 06:45:24 AM

Suçlu iadesi olmayan bir ülkeye gidip, oradan ilk başta dolarlar altın kaplama saatlerin fotoğraflarını videolarını paylaştıktan hemen sonra çıkıp, türkiyedeki çiftlikleri öne sürerek geri ödeme yapılacağını buda yetmezse bitcoin ile ödeme yapılacağını söylemek.
HİÇ TOSUNUMA YAKIŞMAYAN HAREKETLER.
hayratposta
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
March 21, 2018, 07:12:54 AM

Insanlarin kaybettikleri parayi geri kazanma umuduyla yeniden dolandirilmaya uygun olduklarinin farkinda. Bu yuzden dolandirilan insanlar dikkat etmeliler.
earmark
Member
**

Activity: 196

View Profile
March 21, 2018, 08:27:53 AM

Çok uzar daha bu muhabbet. Bir süre bende dolandırıldım ama zararlarınızı karşılayacağım diye milleti sakinleştirmeye çalışacak göstermelik bir kaç kişinin yatırımını geri verir tabi düşük olan bir yatırımın. Sonrasında yine ağlayanları görücez. Geçen gün youtube da biri şaka yapmış. Adam çiftlik bank tarafından dolandırılmış, ama parasını geri almak için biraz daha dolandırılmaya açık. Biraz insanların kendine gelmesi gerekiyor. Boş hayallere bel bağlamanın anlamı yok.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
March 21, 2018, 08:38:57 AM

az önce haber sitesinde videosunu gördüm. beyaz ferrari, lüks villa, mahalleli takip ediyormuş. dikkat çekiyor kısacası. para kazanmak için kredi alanlar, varını yoğunu ortaya koyanlar var ve bu sefa içerisinde çok yazık gerçekten. vicdanlı biri olsa site kurar, para iadesi isteyenler ile iletişime geçer iban nolarını alır swift yapar. bir kaç sene içinde geri ödeme yapacağını söylüyor. çok yanlış tavırlar bunlar.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
March 21, 2018, 08:56:28 AM

Abi siz ciddi misiniz? Gerçekten inananlar var mı bu herifin insanların parasını ödeyeceğine? Adam Ferrari ile geziyor, yatlar, katlardan bahsetmiyorum bile. Uruguay'a da mis gibi yatırım yapmış. Afiyet olsun tosuncuk.
heroise
Member
**

Activity: 224

View Profile
March 21, 2018, 01:54:05 PM

Hala bu çocuğun söylediklerine inanan ya da ihtimal veren ilginç bir kitle var gerçekten. Göz göre göre bir sürü insanın canını yaktı çekti gitti mis gibi hayat yaşıyor buna rağmen insanlar hala aynı yerden dolandırılmaya devam ediyor. Çok ilginç..

gunmunj
Member
**

Activity: 308

View Profile
March 21, 2018, 09:38:05 PM

Adamın tipine bakıyorum birde dolandırarak aldığı paraya bakıyorum bir terslik var bu işte. Bu adam bu kapasitede biri değil kesin arkasında başka birileri var ve ona yardım ediyorlar.
matrixturk
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
March 21, 2018, 09:43:32 PM

Adamın tipine bakıyorum birde dolandırarak aldığı paraya bakıyorum bir terslik var bu işte. Bu adam bu kapasitede biri değil kesin arkasında başka birileri var ve ona yardım ediyorlar.

Bende aynı düşüncelere kapılıyorum, bu dombili bu işi tek başına yapacak seviyede bir herif değil. Muhakkak profesyonel birilerinden yardım almıştır. Yurt dışına çıkışına yardım edildi özellikle de urugaya gitmesine.
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
March 21, 2018, 10:17:08 PM

Bu şişko arkadaş insanları hala utanmadan sıkılmadan enayi yerine koymaya devam ediyor. Yazıktır insanların duygularıyla oynama artık. Sen arkanı kolla yakında devlet seni enseleyecek bundan hiç şüphen olmasın. O paraları rahat rahat yiyemeyecek sin.

[/center]
harsak06
Member
**

Activity: 182

View Profile
March 21, 2018, 10:33:33 PM

bir dolandırıcının sözlerine bitcoinin alet olması bence hiçte iyi bir gelişme değil bazıları reklamın iyisi kötüsü olmaz diyor fakat bana göre durum öyle değil
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
March 21, 2018, 10:57:55 PM

Dolandırdıktan sonra bitcoin lafının gecmesi halkımızda bitcoine karşı da bir tepki oluşturacak ( arayıp da bulamadıklari şey zaten ). Yine de halkımız bu konuda toleransı yüksek bir millet o yüzden belli bir süre sonra unutulur gider
benzinkokusu
Member
**

Activity: 280

View Profile
March 21, 2018, 11:14:19 PM

En son beyaz bir ferrari spider ile görüldüğü söyleniyor, ben de izledim videoyu ama suratı net değil, ama büyük ihtimalle o adını söylediklerinde el sallıyor falan bir şeyler yapıyor, sonra spin atıyor araçla
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: