Bitcoin Forum
June 19, 2024, 01:17:23 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: Piyasa yavaş ciğerimizi söktün!  (Read 1302 times)
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
April 06, 2018, 10:48:01 PM

Düşüşler her zaman görülür her zaman olduğu gibi de sabırlı olanlar kazanır. Eğer bu piyasadan ekmek yemek istiyorsan sabırlı olmayı öğreneceksin. Aylardır sürünüyoruz ama sonuna kadar devam.

Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
April 06, 2018, 10:58:33 PM

Btc 600 dolara kadar gerileyecek diyorlar.Aşağıdaki makaleyi sağlıklı düşünmek adına okumanızı öneririm.

https://abdullahkurtbas.com.tr/index.php/2018/04/01/bitcoine-neler-oluyor-fiyat-dususu-devam-edecek-mi/

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
April 06, 2018, 11:58:20 PM

Btc 600 dolara kadar gerileyecek diyorlar.Aşağıdaki makaleyi sağlıklı düşünmek adına okumanızı öneririm.

https://abdullahkurtbas.com.tr/index.php/2018/04/01/bitcoine-neler-oluyor-fiyat-dususu-devam-edecek-mi/

İlgili makaleyi de okuduktan sonra daha da umudum kalmadı.

Komplo teorileri biz küçük yatırımcıları her zaman tedirgin etmiştir. Eğer yazıda belirtildiği gibi elimizde tutmaya devam edersek ki bir kısmımız zaten böyle yaptı ama maalesef yeterli olmadı. Çünkü hepimiz toplansak bir kartel yapmayız.

Aslında bu sadece bitcoin için geçerli değil, tüm coinler için geçerli. İlk dalgada panik yapmadık elimizde tuttuk. Ha bugün ha yarın derken sonraki dalgalarda iyice dibe gömüldük. Bu saatten sonra bitcoini 600 $ a vursalar ne olacak. Benim gibileri etkilemez ki artık. Zaten şu an ki durumda elde avuçta birşey de kalmadı. Allahtan borç harçla, ev araba satarak ya da kredi çekerek bu işe girmedim. Yoksa burada yazabiliyor olmazdım  Embarrassed

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
April 07, 2018, 12:58:22 AM
Last edit: April 07, 2018, 02:02:05 AM by wolwoo

güzel bir makale https://twitter.com/LOmecha şu kişiyi de takip etmenizi öneririm. wall streetcilerle (finans) silicon valleyciler arasında bir savaş yaşandığından vs bahsediyor. Akılla para arasında yaşanan bir savaş bu! 20k'ya çıkartanların kripto karşıtı olduklarına, aslında bunun içe doğru bir büzüşme ile yok etme taktiği olduğuna ben de inanıyorum ki geçen yıl sonu hedefi 3-5k'larda falandı, Venezuella'da yaşanan ekonomik çöküşe de benzetebiliriz (önce yücelt sonra batır). Yeni Dünya Düzeni isteyenlerin eski düzen savunucularıyla karşı karşıya geldiği bir alan kripto! çünkü doların pabucunu dama atacak, eskiyi değersiz kılacak hatta kökünden yok edecek bir gelişme! Bu uzun soluklu savaş sırasında her iki tarafın da kaybettiği ya da kazandığı anlar olacaktır.

Şimdi biz kripto topluluğu olarak akıl-bilgi ve teknolojik üstünlüğü olanların yanındayken para babalarına kaybetme olasılığını çok zayıf görüyorum. Örneğin: matbaa ile sadece hattatlar değil Avrupa'daki Kiliseye de darbe vuruldu, dinin tekelden çıkması, bilimin yaygınlaşması... sonuçta hiç kimse teknolojiyle baş edemedi. Artık teknolojilerin kitlelere yayılma hızı küreselleşme ile çok daha hızlı bir hale geldi. Coin dünyasının kendisini koruyacak stratejilere sahip olduğunu düşünüyorum, bir de şu var: Hiç kimse daha fazla paraya hayır demez. Balinalar da "fırsatı" değerlendireceklerdir zaaflarına yenilerek... Smiley   Ha bu arada tanıdığım tonla adam var "3 bin dolar olsa da alsak" diyen 600 dolara düşse evini barkını satar girer herkes...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
April 08, 2018, 08:31:29 AM

Piyasadan çıkıp çıkmamak konusunda hep kararsız kalıyorum. Eğer çekilirsem ve boğa sezonu başlarsa işte o zaman gerçek pişmanlık olur buralara kadar düşmüşken bir de
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
April 08, 2018, 08:34:13 AM

Ben takip etmeyi bıraktım ne stres var dert. Her gün takip ederseniz kafayı yersiniz. Bırakın 1-2 ay hiç ilgilenmeyin piyasa ile.

Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
April 08, 2018, 08:41:08 AM

Umut tacirleri dolaşmaya devam ediyor Cheesy Ben hala battık bittik diyenlerden değilim tamam çok kaybettik ancak bu günlerin de geçeceğine inanıyorum şahsen
batturkey
Full Member

Activity: 336

The World’s First Blockchain Core

View Profile
April 08, 2018, 09:43:56 AM

piyasa harbiden cigerimizi soktu dibinde dibi varmis dedirtti.. Sad gecenlerde bi yazi okudum piyasadan cikan 1 dolar 20 dolar gibi etki yapiyormus.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
April 08, 2018, 09:46:09 AM

Söktü ya cigerimizi resmen. Ama yapacak birşey yok kaç aydır bekliyorum o yüzden arkadaş söylemiş yukarda bu saatten sonra satipta eğer boğa sezonu baslarsa işte ozman nasıl bir pişmanlık olur demi. O yüzden. Beklemek en güzeli.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
April 08, 2018, 10:07:48 AM

bir defa büyük ders olmuştur bu herkese. bu piyasanın risklerini anlamadan etmeden sağdan soldan duyduklarıyla paldır küldür piyasaya dalanlar evet büyük zarar ettiler. ama bu demek değil bu piyasa her zaman kaybettirecek. paranın ticaretinin yapıldığı heryerde insanlar kar eder veya zarar eder. zararda olabilirsiniz. ticarete devam etmekten vazgeçmemelisiniz. uzun süreli bekleyişler olabilir, sabırsızlar için günlük trade yapılarakta para kazanılabilir.
hacidasi
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
April 08, 2018, 12:33:29 PM

başlığı görünce arkadaşa usta bizim 2 ciğer vardı 1 i iptal dedim mal mal bakıyordu en son Cheesy neyse o zamandan beridir sürekli bir düşüş halinde berlirsizlikte cabası. valla tüm yatırımlar tüm umutlar eriyip gitti. umarım mayıs hazıran aylarında yine bir şahlanış görürüz de hevesimiz kursağımızda kalmaz.

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
April 08, 2018, 12:46:57 PM

Mayıs ayı geçensenki gibi olursa eğer sökülen ciğer yerine gelir kardeşim hiç merak etme Smiley sadece bekle bugün bi olumlu hava var ama yine ters köşe yapabilirler 1 hafta önce olduğu gibi.adamlar haftada %10 artan piyasayı 1 günde %20 düşürebliyorlar.bu günlerde trade iyi seçenek olabilir fazla riske girmeden  ufak rakamlarla harçlık çıkarılır her türlü öyle dene şansını
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
April 08, 2018, 01:07:14 PM

Herkeste bi mayıs beklentisi oluşmuş daha önceki aylarda da mart ve nisanı bekliyordu herkes.her sene aynı hareketler olacak diye bir kural yok malesef arkadaşlar özellikle bu sene piyasanın büyüdüğünü ve büyük oyuncuların daha çoğaldığını dikkate alırsak alışılmışın dışında hareketler görmemiz mümkün görünüyor.unutmayın ilk defa bu sene CME de işlem görmeye başladı btc

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
koleskok
Member
**

Activity: 140

View Profile
April 08, 2018, 01:28:46 PM

Doğru söze ne denir piyasa resmi olarak ciğerimiz söktü balinalara mama yaptı. Her ay yükseliş bu ay mı beklentisi aldı başını gitti, zaman bize göre işlemez ne yazık ki  beklediğimize değsin yeter uzun sürse de.
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
April 08, 2018, 02:26:10 PM

Balinalar bizlerin ciğeriyle besleniyor demek ki arkadaşlar ona göre temkinli olun ciğeri kaptırmayın.benzetmeler hep güzel moraller bozukken burdaki yorumlar hem üzüyor hemde arasıra gülümsetiyor.bu konuyu açtığında bile satmış olsan elindekiler eth başına 100 dolar ve üzerinde kar sağlayabilirdin ama satmamışsın.hala satmıyorsun biliyorum inşallah pişman olmayız satmadığımız için

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
April 08, 2018, 03:44:16 PM

Once sadece cıger sokmustu bu baslıgın acıldıgı zamanlar, sonrasında sokmedık bısey bırakmadı, yasayıp can cekısecek kadar uc bes bısı bıraktılar sadece:) Beklıyoruz ama, donusumuz muhtesem olucak, depoları doldurduk, sıgınaklar herseyıyle bogaya hazırlanıyoruz Cheesy
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
April 08, 2018, 03:45:38 PM

Once sadece cıger sokmustu bu baslıgın acıldıgı zamanlar, sonrasında sokmedık bısey bırakmadı, yasayıp can cekısecek kadar uc bes bısı bıraktılar sadece:) Beklıyoruz ama, donusumuz muhtesem olucak, depoları doldurduk, sıgınaklar herseyıyle bogaya hazırlanıyoruz Cheesy

Hocam ciğer diye bir şey kalmadı gerçekten.Umarım bu piyasa çok yakın zamanda düzelir.Açıkcası benim çok fazla dayanacak gücüm kalmadı.Elimdeki hemen hemen her coin değer olarak çok düşük noktalara geldi.
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
April 08, 2018, 04:29:37 PM

aslında şu anda yavaşlamış diyebiliriz hızlı zamanlarını geçtik gibi görünüyor umarum düzelir.

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
Abdest_tozu
Member
**

Activity: 112

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 08, 2018, 04:30:39 PM

baya bi yavasladi. dipte su anda altcoinler. almamiz gereken yerden satmayi dusunur olduk. bence buyuk yukselis yakindir.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 08, 2018, 04:34:52 PM

Umarım artık bitcoin ve altcoinler artık normale döner, piyasanın canlanması gereken dönem nisan ayında umarım hareketlilik başlar artık, mayıs hazirana kalırsa daha da bunaltacak gibi duruyor bizleri, ama ansızın olacak yine artmaya başlaması diye düşünüyorum.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: