Bitcoin Forum
April 24, 2024, 06:38:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
  Print  
Author Topic: ICON (ICX) BTC bazında niye 10x yapamaz  (Read 817 times)
Rkc Trader (OP)
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
March 19, 2018, 06:51:26 PM
Last edit: January 01, 2019, 12:44:46 AM by Rkc Trader

Bitcoinin arttığı bir piyasada Btc bazında kazanç sağlamadan dolar bazında artış sağlamak kazanç değildir. Marketcap sıralamasında yükselme iconun btc bazında fiyat artışı ile sağlanır.
Okuduğunu anlayabilenler yorum yaparsa sevinirim

Forumda icon ile ilgili öngörüler havada uçuşuyor. (5x ler 10x ler 15x ler)
Geçen senelerde benzer konular waves için vardı, çoğumuzda aklı başında insanlarız kimsenin basireti bağlanıp bu oranlara bakarak yanlış işlem yapmasın.

5x yapması marketcapde 8. olması demek, 10x yapması 5. olması demek. (Diğer coinlerin sabit kaldığı varsayılmıştır)

Not: rakamlar bugünkü market cap verileri için geçerlidir.
Marketcapin 1 milyar dolara ulaştığı bir ortamda icon fiyatıda minimum 6 dolar olacaktır ama sıralaması değişmeyecektir. Bu kazanç değildir.

Zorunlu Edit: Btc fiyat artışında doğal olarak altcoin fiyatlarıda dolar olarak artıyor, düştüğünde düşüyor. Ocak dönemindeki zirvelerin nedeni biraz da bitcoinin fiyat artışı. Btc nin 3x yaptığı ortamda iconun dolar olarak 3x yapması reel kazanç değildir.

Btc bazında kazanç sağlamadan yada üsttekiler değer kaybetmeden marketcap sıranız yükselmez.

USDT ile icon alıp USDT ile icon satanlara bol kazanç dilerim

Görünmezse resim linki
https://vgy.me/GExIxq.jpg

19 Mart Fiyatı
Btc: 0.00025781

Aradan geçen uzunca süreden sonra gelen edit

19 Mart Verileri

0.00025781 BTC
2.16 Dolar
Marketcap sıralaması 25

Güncel değerler 1.1.2019

0.00006314 BTC
0.236233 Dolar
Marketcap sıralaması 41

Btc bazında 4 te 1 e
Dolar bazında 9 da 1 e düşmüş.

1713983905
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713983905
Reply with quote  #2

1713983905
Report to moderator
1713983905
Hero Member
*

Ignore
1713983905
Reply with quote  #2

1713983905
Report to moderator
1713983905
Hero Member
*

Ignore
1713983905
Reply with quote  #2

1713983905
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713983905
Hero Member
*

Ignore
1713983905
Reply with quote  #2

1713983905
Report to moderator
1713983905
Hero Member
*

Ignore
1713983905
Reply with quote  #2

1713983905
Report to moderator
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
March 19, 2018, 07:10:05 PM

Forumda icon ile ilgili öngörüler havada uçuşuyor. (5x ler 10x ler 15x ler)
Geçen senelerde benzer konular waves için vardı, çoğumuzda aklı başında insanlarız kimsenin basireti bağlanıp bu oranlara bakarak yanlış işlem yapmasın.

5x yapması marketcapde 8. olması demek, 10x yapması 5. olması demek.

Not: rakamlar bugünkü market cap verileri için geçerlidir.
Marketcapin 1 milyar dolara ulaştığı bir ortamda icon fiyatıda minimum 6 dolar olacaktır ama sıralaması değişmeyecektir.

Görünmezse resim linki
https://vgy.me/GExIxq.jpg

ICX zaten 12 dolardan buraya geldi. Bu da aşağı yukarı 6X anlamına gelmekte. Kendi Zincirlerine geçtiler. Sanırım Swap(12 Mart diye tarih almıştı) işlemi bitti. İlk geçişlerinde biraz sancı olacaktır. Ama daha sonra toparlanacaklarına inanıyorum.

zunnun
Newbie
*

Activity: 167
Merit: 0

View Profile
March 19, 2018, 07:11:00 PM

boğa zamanı oradaki coinlerde katlıyor dolayısıyla sıralamadan ziyade market capı katlaması önemli. kore menşeili bir coin belki listelenirse bithumb, upbit, coinone vs. kore borsalarından da bir hacim gelecektir.
Rkc Trader (OP)
Member
**

View Profile WWW
March 19, 2018, 07:20:17 PM

ICX zaten 12 dolardan buraya geldi. Bu da aşağı yukarı 6X anlamına gelmekte. Kendi Zincirlerine geçtiler. Sanırım Swap(12 Mart diye tarih almıştı) işlemi bitti. İlk geçişlerinde biraz sancı olacaktır. Ama daha sonra toparlanacaklarına inanıyorum.

Altta marketcap bilgilendirmem var zaten. Tüm coinlerin/tokenların orantısal olarak kazandırdığı bir ortamda iconun fiyat artışının bir ekstrası olmayacaktır.

bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
March 19, 2018, 07:22:39 PM

çok yanlış bir bakış açısı bence. bir coin veya tokenın marketcapteki olası konumuna göre yatırım yapmaya karar vermek sizi yanıltır. insanlar icx artacak diyorlarsa bunu bu projenin vaadettiklerinden dolayı söylüyorlardır. kendini katlamaması için bir sebep yok. şu anda alım için gayet uygun bir fiyatta olduğunu düşünenlerdenim.
zunnun
Newbie
*

View Profile
March 19, 2018, 07:25:55 PM

ek olarak o üst sıralardaki coinler kore borsalarında yüksek hacimlere sahip. koreliler kendi ürünlerine sahip çıkıyor bu ne demek icon kore borsalarında listelenirse koreliler boş geçmez, o coinlerden icon'a hacim gelecektir. neo nasıl çin'in ethereum'u olduysa icon da kore'nin ethereum'u neden olmasın.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
March 19, 2018, 07:34:32 PM

BTC 5 ayda 8 kat artabiliyorsa icx in artmaması için bir sebep yok. Btc o kadar artarsa aynı oranda icx de artabilir. 12 dolardan buralara gelmiş . 6x yaparsa yine 12 dolar oluyor. Marketcap aslında gerçeği pek yansıtmıyor. Bugün herkes elindeki btcleri satacak olsa btcnin toplam değeri o kadar mı olacak tabi ki hayır. Arkasına rüzgarı aldı mı o iş biter.

yobit.net is banned from signatures
Rkc Trader (OP)
Member
**

View Profile WWW
March 19, 2018, 07:38:59 PM

BTC 5 ayda 8 kat artabiliyorsa icx in artmaması için bir sebep yok. Btc o kadar artarsa aynı oranda icx de artabilir. 12 dolardan buralara gelmiş . 6x yaparsa yine 12 dolar oluyor. Marketcap aslında gerçeği pek yansıtmıyor. Bugün herkes elindeki btcleri satacak olsa btcnin toplam değeri o kadar mı olacak tabi ki hayır. Arkasına rüzgarı aldı mı o iş biter.

Bunu koyu olarak yazdığım yerde vurguladım. Btc fiyat artışında fiyatı zaten artıyor bu reel kazanç değildir.

Marketcapin 1 milyar dolara ulaştığı bir ortamda icon fiyatıda minimum 6 dolar olacaktır ama sıralaması değişmeyecektir.

Millennium_blue
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
March 19, 2018, 07:47:49 PM

Market kapasitesi şu olmaz bu olmaz demeyelim arkadaşlar.Belki gelecek boğa döneminde coşan bitcoinin etkisiyle çok daha katlanacak o sıralama bunu bilemeyiz.Unutmayın trx o kadar toplam sayıya rağmen 17 milyar dolar kapasiteye ulaşmıştı.Projesine ve önemli gelişmelere göre imkansız diye birşey yok yani.
temeler
Sr. Member

Activity: 588

View Profile
March 19, 2018, 07:57:13 PM

Konuyu açan arkadaş sen geçen sene biri sana Ripple 3.30 $ olacak dese aynı bu mantıkla imkansız,olacak şey değil olmaz 3.cü mi olacak derdin. Ben şahsen XRP bu fiyatları gördükten sonra bu mantığı yürütmeyi bıraktım.
dedoleec
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
March 19, 2018, 08:00:47 PM

Bence 10x yapmaması için bir sebep bulunmuyor. Kore deki en güvenli coin dir kendisi. Mutlaka katlayacaktır. Şu boğa sezonuna bir girelim de..
Rkc Trader (OP)
Member
**

View Profile WWW
March 19, 2018, 08:34:48 PM

Konuyu açan arkadaş sen geçen sene biri sana Ripple 3.30 $ olacak dese aynı bu mantıkla imkansız,olacak şey değil olmaz 3.cü mi olacak derdin. Ben şahsen XRP bu fiyatları gördükten sonra bu mantığı yürütmeyi bıraktım.

Bu xrp mi.
Sizin mantığınıza göre 41 centten alan 9x kar yapmış oluyor. Bana göre parasını korumuş oluyor. (0.00024 BTC)

LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
March 19, 2018, 08:51:03 PM

btc bazında 10x yapmaz çok iddalı bir yaklaşım olmuş. belirttiğiniz değerlere ulaşmaması için bir engel görümüyorum ben. kendi zincirleri de tamam. koreliler sahip çıkarsa gerekli hacmi de yakalaycaktır.
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
March 19, 2018, 08:57:02 PM

Ben trade'de ki paramı gerçek hayatta usd'ye sonra tl ye çevireceğim için usd bazında bakarım ozaman icon değil bitcoin 5x yapmış olur orası ayrı

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
March 19, 2018, 09:06:07 PM

Benim içinde ayni sey gecerli once usdt sonra tl yr cevirecem. O yüzden dolar bazinda artsinda sıkıntı yok. Elimde ocakta felan 1600 dolar vardı. Ozman tabi yüksekti piyasa.Keske çıkış yapsaydim diyorum şuan bin dolara dustu galiba.  Ozmanlar icxde alıp satmistim. Ama tam pump yiyince almıştım o yuzden kazanç saglayamadim.

Rkc Trader (OP)
Member
**

View Profile WWW
March 19, 2018, 09:08:36 PM

btc bazında 10x yapmaz çok iddalı bir yaklaşım olmuş. belirttiğiniz değerlere ulaşmaması için bir engel görümüyorum ben. kendi zincirleri de tamam. koreliler sahip çıkarsa gerekli hacmi de yakalaycaktır.

Bende alıp satıyorum, hala sepetimde var. Umut tacirliği yapılmasın diye bu konuyu açtım.
1 Temmuzda ve 1 Ocakta bu konuyu tekrar hortlatacağım. Umarım yanılan ben olurum.

ATH               : 0.00089915
20 Mart 2018 : 0.00026503

boraf
Full Member

Activity: 315
Merit: 103

View Profile
March 19, 2018, 09:15:32 PM

ICON zaten BTC bazında 20X den fazlasını gördü . Şimdi 10 X civarında .
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
March 19, 2018, 09:44:29 PM

Yazılan mesajları okuyunca insan ister istemez üzülüyor.
Dolar bazında artış sizi aldatıyor

Geçen sene btc alıp 10.000 $ ını 80.000 $ dolar yapan adam karda değildir.
10 btc si yine 10  btc dir. Icon yada herneyse alıp btc sayınızı artırabiliyorsanız kardasınız.

bu nasıl bir yaklaşımdır böyle resmen saçmalamışsın.örneğin sana göre geçen sene 10.000 dolar lık btc aldık diyelim, fiyatta düşüş oldu 10 bin dolarımız 1000 dolar kaldı.ama elimizde hala 10 btc var, fakat zararda değiliz.kafan güzelmiş güle güle kullan
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
March 19, 2018, 10:15:03 PM

Btc ile ne alabiliyorsunuz da btc ye göre hesap yapıyorsunuz. Ha guvenirsin ben btcyi arttıracağım ona tamam ama elindeki coinin bozdurunca TL olarak kardaysam banane btcden.

temeler
Sr. Member

View Profile
March 19, 2018, 10:17:20 PM

Bu xrp mi.
Sizin mantığınıza göre 41 centten alan 9x kar yapmış oluyor. Bana göre parasını korumuş oluyor. (0.00024 BTC)

Kardeş öncelikle kar zarar konusunda mantığının yanlış olduğunu belirteyim. Yatırdığın para tl/usd dir çekerken de bu şekilde çekersin. Ama yine de alttaki grafiğe bakarsan tam geçen sene bugün XRP nin BTC bazında sadece 561 sat olduğunu görebilirsin benim kastettiğim buydu. Yoksa hiç hazetmem XRP den.

https://i.hizliresim.com/W7PzXq.jpg
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
March 19, 2018, 10:43:34 PM

Btc yi niye baz alıyorsunuz . Ben diyelim btc 80 bin lira iken tüm coinleri satıp btcye geçtim, elimde 2 btc  vardı .(160 bin lira)  O zamandan beri bekliyorum 2 btc şuan 66 bin falan yapıyor şimdi ben karda mıyım ?

NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212

View Profile
March 19, 2018, 10:46:21 PM

10x değilde minimum 6x çok rahat yapar bu coin btc de bazlı alma çok parana bak derim yada eth bazlı al daha iyi kar zarar oranını çıkarırsın ben öyle yapıyorum btc sıçırıyo çok
FaTBeY
Newbie
*

Activity: 102

View Profile WWW
March 19, 2018, 10:48:47 PM

Btc yi niye baz alıyorsunuz . Ben diyelim btc 80 bin lira iken tüm coinleri satıp btcye geçtim, elimde 2 btc  vardı .(160 bin lira)  O zamandan beri bekliyorum 2 btc şuan 66 bin falan yapıyor şimdi ben karda mıyım ?
Bozdurmadığınız sürece zararda değilsiniz, onun için aldığınız fiyattan aşağı olmayacak şekilde satış yapmaya çalışacaksınız.
Açıkçası bende usd veya TL olarak kıyaslamıyorum.Coin işine girdiysem zaten riski göze almışım paramı btc olarak tutuyorum, ama altcoin işine girdiysem (bana göre 2x risk içerir) nakite geçeceğim zaman btc olarak aynı sayıdaysam kendimi zararda hissederim, btc sayım artmıcaksa 2x risk ile neden altcoinlerle uğraşayım alırım btc atarım kenara beklerim.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
March 19, 2018, 10:54:04 PM

10 btc si yine 10  btc dir. Icon yada herneyse alıp btc sayınızı artırabiliyorsanız kardasınız.

bu nasıl bir yaklaşımdır böyle resmen saçmalamışsın.örneğin sana göre geçen sene 10.000 dolar lık btc aldık diyelim, fiyatta düşüş oldu 10 bin dolarımız 1000 dolar kaldı.ama elimizde hala 10 btc var, fakat zararda değiliz.kafan güzelmiş güle güle kullan

Bu yatırımlarınızı ne amaçla yaptığınız ile alakalı bir durumdur. Amaç BTC biriktirmek ise btc değişimine göre bakmalısınız.
Amacınız dolar olarak bakiyenizi büyütmek ise o zaman dolar fiyatına odaklanmalısınız.
Bitcoin'in fiyatı fezaya doğru çıktıkça altcoin yatırımlarınızı dolar bazında ölçmeye başlayacaksınız.
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
March 19, 2018, 10:54:31 PM

Adam doğru söylemiş niye tepki görüyor anlamadım.

Ethereum ile alım satım yapıyorsan ethereum kar olarak hesaplarsın.
Bnb ile alım satım yapıyorsan bnb olarak kar hesaplarsın.
Usd ile alım satım yapıyorsan usd olarak kar hesaplarsın.

Btc ile alım satım yapıyorsan btc olarak kar hesaplarsın, bu kadar basit.
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 19, 2018, 10:59:04 PM

Bu yatırımlarınızı ne amaçla yaptığınız ile alakalı bir durumdur. Amaç BTC biriktirmek ise btc değişimine göre bakmalısınız.
Amacınız dolar olarak bakiyenizi büyütmek ise o zaman dolar fiyatına odaklanmalısınız.
Bitcoin'in fiyatı fezaya doğru çıktıkça altcoin yatırımlarınızı dolar bazında ölçmeye başlayacaksınız.

Bu yorumun altına imzamı atarım, evet hocam önce siz ne yapmanıza karar vermeniz gerekiyor, hedef belirlemek gerekiyor, yoksa olay bittikten sonra kar ya da zarar biraz göreceli
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
March 19, 2018, 10:59:40 PM

Zenginin malı zühürdün çenesini hesabı.
Arkadaşlar neyle yatırım yaptıysanız ona göre hesabınızı yapın. Ben madenciyim Ether kazar alım yaparım. Karşılaştırıkende ethere bakarım. BTC kazan varsa ona bakar. USD yatırıp alanda ona bakar.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
March 19, 2018, 11:08:10 PM

herkesin beklentisi farklı arkadaşlar,enerjinizi boş yere tüketmeyin, kimisi usd olarak hesaplar karını kimisi btc olarak,
dönem dönem ikisinide denedim, takip ettim.
aslında ikiside yanlış değil beklentiler önemli.
bu arada bence de icon btc olarak o fiyatları göremez. yaptı yapacağını artık gaza gelmeye gerek yok
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
March 19, 2018, 11:12:52 PM

Icon aynen göreceğini gördü kaymağını yiyen yedi.Bence ıco'lardan yeni çıkmış sağlam projesi olanlar güzel katlayacaktır.Hangisi derseniz bu piyasa da zor.Biz genel olarak Türkiyeden bakıyoruz.Global de hangisi daha çok ilgi görüyor kestirmek daha zor.Parayı çeken coinlerin birden katlanıp uçması kaçınılmaz.Uzun vade denilen aslında bu.Uzun vade tuttuğun coinlerden 1-2 tanesinde 10x yakaladığında yeter.
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
March 19, 2018, 11:48:40 PM

hocam ben de ICON un bu kadar artmayacağını düşünenlerdenim, siz de neden artmayacağını ayrıntılı biçimde adeta babanneye anlatır gibi yazmışsınız helal olsun
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
March 20, 2018, 04:02:31 AM

10x yapmasi 5. olmasi demek demişsiniz doğrudur. Peki Cardano ilk 5 e girebiliyorsa Icon neden giremesin?
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2394
Merit: 1358

View Profile
March 20, 2018, 06:47:54 AM

Aylardır arkadaşlarıma anlatamadığımı özetlemişsiniz sevindim. Aynen doğru market cap leri artık o kadar fazla ki top coinlerden devasa karlar beklemeyin, 2x 3x işte o kadar olur yani.
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
March 20, 2018, 07:24:42 AM

Haklı olabilirsiniz ama ben cebime girecek dolara bakarım . Altcoin ci olduğumuz için satoshi değeri çok da önemli değil .

triclinics21
Member
**

Activity: 378

View Profile
March 20, 2018, 08:19:39 AM

Yapar veya yapamaz ICX şu durumda bile hala icoya yatırım yapanlara kazandırmış durumda, son zamanların en iyi projesi bence
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
March 20, 2018, 08:30:31 AM

icx ilk çıktığıdnan beri x12 falan yaptı. bir x10 çok zor. uzun bir zaman bunu beklememek gerek bence. olur ama bitcoin'in tekrar bir ayaklanması gerekiyor sonra o da kendine gelier artış gösterir. iş projeye vs bakmıyor. btc ye bakıyor.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
March 20, 2018, 09:02:23 AM

btc bazında ne yapacağı kimin umrunda. her şey dolara döner bu dünyada aksine abd ordusu izin vermez malesef. ev kiranımı btc ile mi ödüyorsun yada acıkınca yemeği btc ilemi ödüyorsun?
ürünün dolar değeri dışında her şey hayaldir. ha abd dolarıda hayaldir, karşılıksız basılır ama abd ordusu var arkasında yapacak bir şey yok.
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968

View Profile
March 20, 2018, 09:09:19 AM

ICX bende hiç yok fakat 10-15 dolar olsada hiç şasırmam gerçekten . Sağlam proje sonuçda .
DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
March 20, 2018, 09:37:41 AM

Kar olarak neye baktığınıza göre değişir. Benim amacım Btc sayımı yükseltebilmek bunun içinde altcoinleri alıp/satıp bazen de hodl edip kazanmaya çabalıyorum. Niye ? Çünkü btc nin yükseleceğini ve aralarından ne olursa olsun btc nin varlığını devam ettireceğine inanıyorum. Atıyorum şu anda 1 btc m olsa 3 ay sonra btc 4k$ olup 2 btc m olsa ben amacıma ulaşmış bulunurum. Zira uzun dönemde yatırımımın bir kısmını btc de tutma niyetindeyim.
Rkc Trader (OP)
Member
**

View Profile WWW
March 20, 2018, 10:39:52 AM
Last edit: March 20, 2018, 11:10:15 AM by Rkc Trader

btc bazında ne yapacağı kimin umrunda. her şey dolara döner bu dünyada aksine abd ordusu izin vermez malesef. ev kiranımı btc ile mi ödüyorsun yada acıkınca yemeği btc ilemi ödüyorsun?
ürünün dolar değeri dışında her şey hayaldir. ha abd dolarıda hayaldir, karşılıksız basılır ama abd ordusu var arkasında yapacak bir şey yok.

Hocam senin btc  bazlı hedef koyduğun ve aynı şekilde btc bazlı kar zarar hesapladığın bir konu yok muydu? Kendinle çelişmezsin umarım.
Ev kirası btc ile ödenmez o konuyu dolar bazlı olarak güncellemeni rica edeceğim.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2631018.0

Plan şu şekilde işleyecek. İlk yıl içinde BTC bazında 3x-5x arasına vuran olursa elden çıkacak.
Olmazsa ikinci sene 2x olan elden çıkacak.

4 Mart 2018
güncel kar zarar oranları(karlar btc bazlıdır)
icx -%10
bnb %0
zrx %100
snm -%40
neo %0
xspec -%50
blz -%40

ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
March 20, 2018, 11:57:32 AM

Hocam senin btc  bazlı hedef koyduğun ve aynı şekilde btc bazlı kar zarar hesapladığın bir konu yok muydu? Kendinle çelişmezsin umarım.
Ev kirası btc ile ödenmez o konuyu dolar bazlı olarak güncellemeni rica edeceğim.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2631018.0

Plan şu şekilde işleyecek. İlk yıl içinde BTC bazında 3x-5x arasına vuran olursa elden çıkacak.
Olmazsa ikinci sene 2x olan elden çıkacak.

4 Mart 2018
güncel kar zarar oranları(karlar btc bazlıdır)
icx -%10
bnb %0
zrx %100
snm -%40
neo %0
xspec -%50
blz -%40

vallaha işte bir kitabı okumadan sadece kapağına bakarsak sonuçları bu. o konuda en az iki adet benzeri mesaja istinaden btc hesabının hesap yapmaktaki kolaylıktan kaynaklığı olduğunu, onun haricinde kar demenin usd demek olduğunu belirtmişliğim var. hatta editleyim en iyiside ilk mesajı sadece kapağa bakacak arkadaşlarda yanılmasınlar.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
March 20, 2018, 09:04:22 PM

Saçmalayan sizsiniz açın tam bir sene önceki btc fiyatına bakın.
Geçen sene 1.000 dolardan btc alıp bugün 8.000 dolardan satan adam btc bazında kar da mı oluyor.

Usd marketten işlem yapıyorsanız bir nebze anlarım da Btc ile trade yapan adam dolar olarak kar hesaplamaz.

İşte bende onu diyorum btc nin yükseldiğini değilde düştüğünü varsayıyorum.geçensene 1000 dolardan 10 btc almış olsaydık şuanda 500 dolar olsaydı size göre zararda olmayacaktık.çünkü elimizde hala 10 btc olacaktı.önemli olan USD değeridir.usd olarak değeri olmadıktan sonra btc'nin de herhangi bir shitcoinden hiç bir farkı olmayacaktır.o yüzden usd olarak hesaplıyorum ben karımı
temeler
Sr. Member

View Profile
March 20, 2018, 09:09:55 PM

Kar realizayonu dediğimiz olay nedir parayı cebimize koymak.

Şimdi diyelim bugün 8000 usd den 1 btc aldım 1 yıl trade yaptım 4 e katladım 4 Bitcoin'im oldu. Ama satacam oda ne bitcoin olmuş 2000 $, sattım 4 btc'yi 8000 $ koydum cebime.
BTC artması cebime ne katkı sağladı isterse 1 BTC'yi 10 BTC  yapayım dolar/tl bazında değer kazanmadıktan sonra boş.
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
March 20, 2018, 09:21:01 PM

"icon neden 10x yapamaz çünkü ilk 5'e giremez"

savıyla yazılmış bir yazı. ben icona bakınca ilk 5-8 coin arasına girebilecek potansiyel görüyorum. ayrıca her market cap sabit kalacak diye de bir kural yok onlar da yükselebilir.

dolar harcadığımız sürece ben dolar kazancıma odaklanıyorum. nisan sonu 25 dolar'da görüşmek ümidiyle : )
zunnun
Newbie
*

View Profile
March 21, 2018, 10:02:34 AM

darısı upbit, coinone, korbit, gopax, coinnest krw borsalarına
karayaman
Member
**

Activity: 378

View Profile WWW
March 21, 2018, 10:40:23 AM

Btc bazını vs bilmem ama bugün %50 lik bir artış söz konusu gerçekten gelecek gördüğüm bir coin en azından 3x-4x yaparsa yeterli diye düşünüyorum
srhtssr
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

View Profile
March 21, 2018, 10:51:40 AM

ıcon un 10x btc bazında yapmasından ziyade marketcapte ilk 5 e giremeyeceğini düşünüyorsanızbence belli bir zaman belirtmelisinizki bch ve xrp gibi coinlerden fazlası vardır eksiği azdır ki bunlar ne kadar süre buralarda kalır zamanla göreceğiz

CUBE CHAIN  |  The 4th Blockchain for Ecommerce  ■  ■  ▬▬▬
▬▬▬  ■  ■  Meet the social Blockchain services you imagine.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 21, 2018, 10:54:27 AM

icon zaten o fiyatlardan buralara düşmüş bir coin.piyasanin duzelmesi ile tekrar 10x yapmamasi için bir neden göremiyorum.benim de hedefim 25 dolar civarı icxte.bu potansiyeli taşıdığını düşünüyorum.

kore borsalarina girmesi,mainnete tamamen geçilmesi ve icon tabanlı icolarin gelmesiyle fiyatını katlayacagini düşünüyorum.şu son düşüş çok güzel alım fırsatı oldu bana göre.

,........
h4yfans
Full Member

View Profile
March 21, 2018, 11:07:05 AM

piyasada bir sürü sağlam proje var. status mesela. sanırım markette ürünü olan tek proje. adamların ürünü var şuan kullanılan bir şey. ama fiyatına bakıyoruz. leş. ne kadar güzel proje olursa olsun. yani bu coin düşerken güzel proje değil miydi neden yükselirken süper proje oluyor anlamıyorum. sadece icx için değil.
dumbdragon
Sr. Member

Merit: 354

View Profile
March 21, 2018, 11:28:56 AM

ICON Düşerkende sağlam projeydi çıkarkende sağlam . Sadece ICO da alamayıp 10 dolarda alanlar çok kötülediler . Yapacak bir şey yok sadece ICX düşse neyde tüm piyasa çakıldı . Dolar bazında 30X ETH bazında 15X kazandırmış bir proje sonuçda ICO culara.

kulmagu
Member
**

Activity: 308

View Profile
March 21, 2018, 01:20:56 PM

icon bugun cevap niteliğinde bir yüzde 40 artış sağladı bu bilgilendirmede eksik bir şey olduğu çok belli. O eksik şey ise icx 10 kat yaparken kendi üstündeki coinlerinde katlar yapabileceği gerçeği
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
March 21, 2018, 01:34:13 PM

Bugün bithumbda listeleneceği haberi geldi. Bir de airdrop yapacaklar galiba onunda etkisi oldu. Yükseliş başladı icxde.

yobit.net is banned from signatures
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
March 21, 2018, 02:13:53 PM

İcx bugün güzel bir yükseliş gosterdi yaklaşık %50  bir artis oldu. Konu açıldığı zaman alım yapılmış olsaydı güzel kar bırakacaktı. Dahada yukselecektir eminim. 10-15 doları gorecektir rahat. Piyasa duzelince tabi buda şimdiki değerini x4-x5  yapmış olmasi demektir.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
March 25, 2018, 04:39:36 PM

bişeyleri hesaplarken diğer coinleri unutuyorsun e icx atıyorum x10 yaptııı ama btc ethereum yerinde mi duracak arkadaş trx ada ripple e tepeden girerseniz güzelim projelere laf edersiniz..!!

Rkc Trader (OP)
Member
**

View Profile WWW
May 29, 2018, 03:47:11 PM

"icon neden 10x yapamaz çünkü ilk 5'e giremez"

savıyla yazılmış bir yazı. ben icona bakınca ilk 5-8 coin arasına girebilecek potansiyel görüyorum. ayrıca her market cap sabit kalacak diye de bir kural yok onlar da yükselebilir.

dolar harcadığımız sürece ben dolar kazancıma odaklanıyorum. nisan sonu 25 dolar'da görüşmek ümidiyle : )

nisan sonu 25 doları görememiş.

Piyasadaki olası yükseliş öncesi, konuya bir güncelleme yapalım. Geçen sürede fikirler değişmiş mi bakalım.

alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
May 29, 2018, 04:55:15 PM

Eskiden piyasaya giren coinler genellikle 1 yıl içinde veya sonrasında rahatlıkla 10x - 50x yapabiliyor. İCX 0,5 cent giriş 12 $ ath yapmış. Bu demek olmuyor ki tekrar 12 $ gelecek. Eğer ath fiyatını baz alarak yükselecek mantığında olanlar varsa yanılıyor, boğanın patlama noktasıydı o zamanlar ve doğal olarak boğa balonu feci patladı. Belki şimdiki fiyatının da altına inecek. Herşey olabilir hayalsiz yaşamlar dilerim.

luckydag
Sr. Member

Merit: 260

View Profile
May 29, 2018, 05:03:25 PM

Güney Kore ICO'ların yasallaşması için yasa tasarısında bulundu. Eğer bu yasa kabul edilirse, ICON'da hareketlenebilir.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1040

View Profile
May 29, 2018, 05:14:08 PM

saçmalanmış bazı mesajlar var hesap bitcoin bazlı yapılmış bu da bana mantıklı gelmiyor pek. zira btc bazlı da olsa ilk btc alınması için sonuçta bir cash para gerekiyor bunu da dolarla tedarik ediyorsunuzdur 1 dolarken alınan 1000 btc ile şimdiki 1000 btc bir mi diyorum ve düşünmeye davet ediyorum kar yapılmamış mı yani

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Koseli Jeton
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile
May 29, 2018, 05:15:04 PM

Eskiden piyasaya giren coinler genellikle 1 yıl içinde veya sonrasında rahatlıkla 10x - 50x yapabiliyor. İCX 0,5 cent giriş 12 $ ath yapmış. Bu demek olmuyor ki tekrar 12 $ gelecek. Eğer ath fiyatını baz alarak yükselecek mantığında olanlar varsa yanılıyor, boğanın patlama noktasıydı o zamanlar ve doğal olarak boğa balonu feci patladı. Belki şimdiki fiyatının da altına inecek. Herşey olabilir hayalsiz yaşamlar dilerim.

Bende bu şekilde düşünüyorum. Elimizde var diye duygusal davranmayıp realist olmak lazım.
Zaten potansiyelinin büyük kısmını tamamlamış bir coin.

tallbutshort54
Full Member

Merit: 102

View Profile
May 29, 2018, 06:21:52 PM

mantıklı bir konu olmuş hocam, böyle hesap kitap içeren konulara oldukça önem veren insanım yoksa öbür türlü millet işkembeden sallıyor da sallıyor sallıyor da sallıyor
beklenmeyenmisafir
Member
**

View Profile
May 29, 2018, 07:12:42 PM

bana 10 x yapamaz gibi geliyor, hatta ve hatta bence 2 x bile zor gibi geliyor
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 30, 2018, 01:06:30 AM

Farzedelim ki şu an kendi blokzincirlerine geçtiler ve bu fiyat üzerinden 10x yaptılar ki yapar neden yapamasın? Zaten btc bazında da 10x yapmış olur tabi btc aynı fiyatta kalırsa anlık olarak. Bir süre sonra btc uçar gider btc bazında 5x e düşer ayrı mesele.

pumawolf
Sr. Member

Activity: 968

View Profile
May 30, 2018, 01:21:17 AM

BTC bazında ICO dan itibaren 13X yapmış zaten . Kendi zinciri var fakat binancede ETH de sakalnıyor tokenler daha. Onu çok anlayamadım .
Arksun
Sr. Member

View Profile
May 30, 2018, 04:24:02 AM

ICON BTC bazında kaç X yapar bilmiyorum fakat ben nedense vakti gelince yıldızının parlayacsğını düşünüyorum. Hatta kendim de yatırım yapmadım ama bu coin iyi yerlere gelecek gibi geliyor bana nedense.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
dedolee
Newbie
*

Activity: 189

View Profile
May 30, 2018, 05:13:13 AM

Bence yapmaması için hiç bir sebep yok. Yeter kore biraz desteklesin, çin biraz arka çıksın. BTC dünya gelenlinde biraz rahatlasın. Sonrası zaten gelecektir. BTC rahat durmuyor ki sürekli vuruyor altlara.
Rkc Trader (OP)
Member
**

View Profile WWW
January 01, 2019, 12:40:22 AM

Aradan geçen uzunca süreden sonra gelen edit

19 Mart Verileri

0.00025781 BTC
2.16 Dolar
Marketcap sıralaması 25

Güncel değerler 1.1.2019

0.00006314 BTC
0.236233 Dolar
Marketcap sıralaması 41

Btc bazında 4 te 1 e
Dolar bazında 9 da 1 e düşmüş.

yusufmirza
Member
**

Merit: 19

View Profile
January 01, 2019, 06:59:49 AM

9/1 düşmüş.Altcoinlerin geneli bu şekilde 10/1 civarı düşüşler var dolar bazında.Tekrar eski seviyelerine gelmesi zaman alacak gibi gözüküyor.Bir anda gelmesi de zor zaten.BTC çok ani fırlarsa bir ihtimal ama şu an öyle bir durumda gözükmüyor.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
January 01, 2019, 12:21:11 PM

Çok ta fazla düşmemiş gibi. Netice de düşmeyen altcoin yok. Ethereum bile 1500 dolarlardan 80 dolarlara indi. Şuan için 135 dolar civarlarında takılıyor
Cemlik
Member
**

Merit: 32

View Profile
January 01, 2019, 02:40:51 PM

2.16 dan 2.3 e çıkmış yalnız.
Eğer bakkaldan btc ile alışveriş yapmıyorsanız kardasınız demektir. Yahut taksiye btc ile ödeme yapmıyorsanız.
Reel karşılığı artmışsa kardasındır. Yok eğer ölümüne hold deyip btc nin 1milyon olmasını bekliyorsan o zaman btc karşılığını artırmamışsan elbette karda olmazsın. Yani bu MAK tipi konuşmak biraz saçma olmuş.

Paran 1000₺den 2000₺ ye dolar bazlı çıkmışsa kar etmedim diyebilir misin?
O zaman sen ücretli çalışansan zamları kabul etme maaşına. Yahut işverensen zam yapma ürünlerine. Nede olsa reel bi artış değil.

...
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 01, 2019, 05:20:16 PM

tepeden girenler zararda.şu an 20 cent civarında dolaşıyor.2,3 dolardan alanların diğer altcoinlerde olduğu gibi düşüşten etkilendiler.Kar etmek için dipten girmek gerekiyordu.Am bildiğim ıcx borsalara girdiğinde x15 fiyattan girdi.Borsada alıpta dipten alan azdır sanırım.Ama ekip olarak güzel bir ekibi var.İlk yükselecek coinlerden biri de ıcx.
tufan01
Jr. Member
*

View Profile WWW
January 01, 2019, 05:51:38 PM

Boğa da umutlu olduğum ender coinlerden biri icx.Koreliler bu coini uçurabilir.Yeter ki ortalık biraz yeşillensin.Geçen sene diğer borsalardan hep yüksek seyretti kore borsaları.Bence güzel seviyelere
 gelecektir.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
January 02, 2019, 02:53:22 PM

Ben ilgiyle dikkat ederek okudum yazdıklarınızı ama yapamama gerekçesini farkedemedim. Yarın ne olacağının belli olmadığı bir piyasada sadece üzerinde bazı coinler var diye yapamaz demek doğru bir yaklaşım değil. Tron milletin dalga malzemesiydi bakın şimdi nerede. İcon benim umurumda olan yatırım yaptığım bir coin de değil. Ama mantık yanlış.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Rkc Trader (OP)
Member
**

View Profile WWW
January 06, 2019, 10:53:41 PM

2.16 dan 2.3 e çıkmış yalnız.
Eğer bakkaldan btc ile alışveriş yapmıyorsanız kardasınız demektir. Yahut taksiye btc ile ödeme yapmıyorsanız.
Reel karşılığı artmışsa kardasındır. Yok eğer ölümüne hold deyip btc nin 1milyon olmasını bekliyorsan o zaman btc karşılığını artırmamışsan elbette karda olmazsın. Yani bu MAK tipi konuşmak biraz saçma olmuş.

Paran 1000₺den 2000₺ ye dolar bazlı çıkmışsa kar etmedim diyebilir misin?
O zaman sen ücretli çalışansan zamları kabul etme maaşına. Yahut işverensen zam yapma ürünlerine. Nede olsa reel bi artış değil.

Nerede çıkmış.
2.16 dan 0.23 e düşmüş.

Rkc Trader (OP)
Member
**

View Profile WWW
January 06, 2019, 11:03:38 PM

Ben ilgiyle dikkat ederek okudum yazdıklarınızı ama yapamama gerekçesini farkedemedim. Yarın ne olacağının belli olmadığı bir piyasada sadece üzerinde bazı coinler var diye yapamaz demek doğru bir yaklaşım değil. Tron milletin dalga malzemesiydi bakın şimdi nerede. İcon benim umurumda olan yatırım yaptığım bir coin de değil. Ama mantık yanlış.

Aylardır arkadaşlarıma anlatamadığımı özetlemişsiniz sevindim. Aynen doğru market cap leri artık o kadar fazla ki top coinlerden devasa karlar beklemeyin, 2x 3x işte o kadar olur yani.

Üstteki alıntıda ifade edilmiş.

Yapamama gerekçesi potansiyel tepeye yakın olmasıydı.
Zaten kazandıracağını kazandırmış.

thepanicpoint
Full Member

View Profile
January 07, 2019, 09:53:39 AM

Bu durum şuan değişti tabi, sağlam sayılan icx nano gibi onca proje ath noktalarından epey miktarda uzaklar, tekrar 10-20 kat kazandırma olasıkları yüksek fakat nezaman olur bu yükselişler bilinmez, markete bağlı.

AvAreS
Member
**

Merit: 13

View Profile
January 07, 2019, 10:36:57 PM

ne 9 katı anasını satayım.İcon geçen ocakta 12.5 dolardı. Şimdi en düşük 0.18 cente düşmüş.Yani 68 kat düşmüş.Ayrıca beş para etmez aşırı abartılmış bir projedir yatırım yapılmaz.
Rkc Trader (OP)
Member
**

View Profile WWW
January 07, 2019, 10:41:02 PM

ne 9 katı anasını satayım.İcon geçen ocakta 12.5 dolardı. Şimdi en düşük 0.18 cente düşmüş.Yani 68 kat düşmüş.Ayrıca beş para etmez aşırı abartılmış bir projedir yatırım yapılmaz.

Ben mart ayında paylaştığımda 2 dolar civarıydı, o zaman alınmaz demiştim. Alma taraftarı olanlar zaten ilk 4 sayfada.

AvAreS
Member
**

Merit: 13

View Profile
January 07, 2019, 10:45:13 PM

Ben mart ayında paylaştığımda 2 dolar civarıydı, o zaman alınmaz demiştim. Alma taraftarı olanlar zaten ilk 4 sayfada.

Konunun başına bakmadım.Yukarıda ethereum bile 10 kat düştü icx in 9 kat düşmesi normaldir diye yorum yapanlar olmuş.Icon CMC de en fazla düşen altlardan biridir.Buna istinaden yazdım.Yanlış bilgi oluşmasın diye.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532

View Profile WWW
January 08, 2019, 06:46:36 PM

İyice yerin dibine girdi bu coin. Zamanında o kadar pof pofladılar ki, sanki etherum. Şimdi iyice diplerde Grin

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
January 08, 2019, 09:44:56 PM

Neydim değil ne oldum diyeceksin işte dolar bazında belki yapabilir ama btc bazında imkansız heralde 3x civarında takılır kalır

akiko6823
Member
**

View Profile WWW
January 09, 2019, 10:34:19 PM

Altcoinler olası bir boğada btc nin hantal artışına oranla çok hozlı artabiliyor geçmişte bunun onlarca örneği var değeri düşük olup 100 x 500 x yapanlar var btc mevcut değeriyle maksimum 5 10 x yapar ama alt farklı o bakımdan ıcx de yapabilir neden yapmasın yeterki yatırım alsın
oznesm
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 2

View Profile
March 10, 2019, 10:02:44 PM

ekip çalışıyor iyi şeyler yapılıyor ilk boğada eski yerini geçer diye tahmin ediyorum.
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350

View Profile WWW
March 11, 2019, 06:00:05 AM

Benim uzun süre portfolyomda yer alan, hatta geçen seneki ilk düşüş sonrası parayı kurtarmamı sağlayan coindir. Severim. fakat yaz dönemi sonrası bir ara kötü söylentilere maruz kaldı. Toparlar umarım.
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
  Print  

Jump to: