Bitcoin Forum
May 20, 2024, 01:51:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: OAX , 0x (ZRX) , IOTA (MIOTA) sizce hangisi  (Read 422 times)
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
March 19, 2018, 08:54:18 PM

Yazdiklarinin arasinda en mantikli gorunun proje tabiki ZRX. Bununla birlikte piyasaya yeni cikan ancak daha ykselis gormemis iyi projelere de yatirim yapabilirsin. Ornek olarak BLZ, TOMO, REN ve ELEC umut vaad eden ve yaz sezonunda guzel kazanc getirecek projeler olarak gorunmekte. Tabiki yatirim yapmadan once bir arastirmani tavsiye ederim.
boraf
Full Member

Activity: 315
Merit: 103

View Profile
March 19, 2018, 08:56:09 PM

ADA ,ZRX ve ICX için halen geç değil . Üçü arasında ZRX' i tercih ederdim .
risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
March 19, 2018, 08:58:13 PM

Şahsen ben olsam hmm hiç birini tavsiye edip aklını çelmek istemezdim arkadaşım beynin var grafikler ortada sen karar ver başkalarının aklını çelmesine izin verme senin paran senin tercihin olsun.
beynimtok
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
March 19, 2018, 09:15:17 PM

Tek cümleyle OAX hocam, şimdi iota zaten tam bir pump koini, bu amaçla oynanan koinler gerçekten işe yaramıyor, ama OAX öyle değil, white paper ı okuyun çok iyi yerlere gelecek oax
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
March 19, 2018, 09:30:56 PM

OAX ve 0x ikisine de yatırım yapmayı mantıklı buluyorum fakat  IOATA gibi pump koinlere yatırım yapmayı tercih etmiyorum.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
March 19, 2018, 09:52:25 PM

zrxten güzel paralar kazandım zamanında icosundan girip 47 centten bozmuştum 1 hafta içinde. oaxin de icosuna girdim ve o kriz zamanına denk geldiği için biraz çatırdamıştı onu da aralık ayında bozmuştum. Benim sevdiğim ve para kazandığım coinler hepsi benim bebeklerim

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
March 19, 2018, 10:11:56 PM

Bü üç kripto paranın üçününde piyasa yükseliş trendine girdiğinde yatırım alması ve fiyatlarını katlaması şaşırtıcı olmaz. Azar azar alınıp yatırım yapılabilir bence de, zarar ettireceklerini sanmam.
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
March 20, 2018, 01:43:32 AM

ZRX projesini biraz beğeniyorum ancak IOTAnın vaadettiği şeyler epey fazla gibi geldi. Bocsh ile anlaşma haberleri okumuştum, gelecekte hayatımızda olmaya ciddi adaylardan.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
March 20, 2018, 04:10:31 AM

Iota ya da Zrx arasında tercih yapmak çok güç. Oax patlama yaparsa aralarında en çok kazandıracak olan. Siz en iyisi bu üçünden bir sepet yapın: %45 iota %45 zrx %10 oax şeklinde.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
March 20, 2018, 05:40:45 AM

şu anki fiyatlar benim fikrimce ZRX için alım fırsatıdır. elimde nakit para olsa hiç düşünmeden zrx e yatırırdım. Lakin bunu YT olarak algılamayın çünklü piyasaının hali ortada
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
March 20, 2018, 06:23:51 AM

IOTA ya önceleri inancım bayağı vardı ancak , kodlama sistemi ve yapısı itibariyle henüz hazır olmadığını düşünüyorum. OAX oldukça uzun zmandır tajip ettim ama oda hazır değil gibi gözüküyor. Bir tek denemediğim zrx kaldı onu da araştırıp bir miktar almak istiyorum zira fiytı oldukça uygun gibi görünüyor.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
March 20, 2018, 09:34:32 AM

Zrx benim de sepetimde var dustukce aldım biraz. Elindekini artırdım. Eğer dediğiniz gibi artarsa 10-15 dolar arası süper kar ederim. Uzun vadede kazandıracaktır. İota da bir ara alıp sattim ozman fiyat yüksekti. Şuan piyasanın durumu ortada ama iota yine iyi arttı iki gün önce. Tam alım firsatiydi bir çok koin için piyasa dusmusken iki günde süper kar edlicekti.

batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
March 20, 2018, 10:42:32 AM

Kesinlikle IOTA alman olan herseyi alirim IOTAda buyuk oranda alman projesi birakin kotuleyenleri arkasinda olanlar yeterde artar bile.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
coastbank
Full Member

Activity: 238

Presale Starting May 1st

View Profile
March 20, 2018, 11:10:37 AM

OAX hakkında çok bilgim yok ama IOTA ve 0x in her ikisi de iyi coinler. IOTA biraz güven kaybetti merkezcil coin iddiaları var. Bunun haricinde 0x de iyi bir platform olmaya aday. İkisine de yatırabilirsin ama IOTA ya dikkat ediniz.

Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
March 20, 2018, 03:57:04 PM

Zrx güzel bir coin ama şansını sadece bir coinde değerlendirmek bana mantıklı gelmiyor, hem sene sonuna kadar diyosun baya uzun vadeli bir yatırım olacağından işini garantiye almak için iyice araştırmanı tavsiye edebilirim
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
March 20, 2018, 04:00:17 PM

görüşlerin çoğu ortak bende genel olarak aynı fikirdeyim
hepsinden eşit alabilirsin ha ben illa bir seferde vurmak istiyorum diyorlar bence 0x daha iyi
hisalih (OP)
Jr. Member
*

Activity: 101
Merit: 2

View Profile
March 20, 2018, 04:29:14 PM

yorumlar için teşekkür ederim. elimde zaten coin portföyü var ama hepsi nerede ise binance üzerinde yani adamlar tası tarağı topladıkları zaman ortada kalırım diyebilirim bende mth tarzı güvendiğim coinleri myetherwallet üzerinde tutuyorum yani elimde çok fazla olanları yukarıda düşündüğüm hepsine biraz yatırım yapacam 5-10 ama 1k toplayıp kenara atacağım bir tane seçmek istiyorum sanırsam benimde düşündüğüm zrx konusunda nerede ise çoğu kişi hem fikir bende oyumu zrx 'den yana kullanıp myetherwallet üzerinde tutucam
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
March 21, 2018, 10:49:31 AM

IOTA ilk çıktığında piyasaya güzel hypesi vardı ama şimdi o hypeyi kaybetti bana göre o yüzden pek sıcak yaklaşmıyorum IOTA'ya 0x daha mantıklı geliyor bana.
h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
March 21, 2018, 11:08:06 AM

0x dir heralde. iota olabilir. eğer yakın zaman için bir şeyler düşünüyorsan iota diyebilirim belki. şuan kanalın içerisinde kırarsa değişik şeyler yapabilir. ben de izliyorum uzun bir süredir. kırdığı vakit alabilirim. bir de şunu bittrex'e ekleseler rahat etsek.
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
March 21, 2018, 01:46:26 PM

selamlar;

OAX , 0x (ZRX) , IOTA (MIOTA) hepsinden elimde bir-kaç tane olmasına rağmen içerisinden birine sağlam bir yatırım yapıp sene sonuna kadar beklemeyi düşünüyorum gönlüm 0x 'den yana olmasına rağmen sizede sormak istedim çünkü 0x konusunda yabancı forumlarda 10-15$ arası konular gördüm sizce içlerinden hangisine yatırım yapmalıyım

herkesin temenni o yönde zrx için. waves için de 100 dolar. iota için 25 dolar. hayal aleminde millet.

şu anda en güvenilir liman bene eth.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: