Bitcoin Forum
May 02, 2024, 05:27:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Mindlink hakkında ne düşünüyorsunuz ? Scam mi ?  (Read 115 times)
skcdaking (OP)
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 20, 2018, 08:51:14 PM

Mindlink hakkında ne düşünüyorsunuz ? İlk gördüğümde çok hoşuma gitmişti twitter kampanyasına katılmıştım. Main sale 2 gün sonra bitiyor ama haftalardır ekipten ses çıkmıyor ne twitterda ne telegram da düzgün paylaşım yok. Bounty manager 5 marttan beri piyasada yok ne düşünüyorsunuz scam olabilir mi ? 2223 eth topladılar bu arada
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714670831
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714670831
Reply with quote  #2

1714670831
Report to moderator
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
March 20, 2018, 08:54:48 PM

Telegramda oradaki adama sormustum reklam kampanyasını askıya aldık gibi bir şey demişti. Bounty manager dediğiniz gibi 15 gündür yok.

gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
March 20, 2018, 09:13:59 PM

Bounty'e katıldıysan dua et ben de ico'ya falan katıldın sandım. Piyasa karışık projelerin düzgün ekibi bile olsa scam çıkabiliyor, vakit kaybetme hemen başka bounty ye katıl ödemezlerse yapacak bir şey yok
skcdaking (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 20, 2018, 09:15:47 PM

Valla icosuna da katılmak istiyordum ama tam hodl pozisyonunda olduğum için yeltenmedim bozmaya kıyamadım Allahtan ellememişim. Hiç beklemiyordum nedense içimde bir güven oluşmuştu adamlara karşı bu devirde gerçekten çok dikkat etmek lazım.
rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
March 28, 2018, 09:39:37 AM

Kesinlikle scam!!! Dediğiniz gibi ne bir paylaşım ne düzgün yönetim var. Admin scam dedim diye gruptan attı beni. Vakit kaybı bir proje. Topladıkları parayı cukkaladılar 2000 küsür eth. Mis gibi oh!. Bu tip scam projeler çok türemeye başladı. Bunlarla ilgili bir yaptırım uygulanması gerekiyor ama nasıl? Bildiğin dolandırıcılar adamlar ya!
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
March 28, 2018, 10:27:49 AM

Tüm ihtimaller bir scam vakasını daha yaşandığını gösteriyor gibi. Bildiğiniz üzere geçen sene %47 lik scam olaylarından sonra her şey mümkün. Umarım sözlerinde durup hak ettiğinizi verirler.

ozlemt4296
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

CAT.EX Exchange

View Profile
March 28, 2018, 10:30:41 AM

Ben imzasına girdim üç hafta kaldım o kadar uğraştım emek verdim ama scam çıktı bildiğiniz dolandırıcı çıktılar ben sadece uğraştıgimla kaldım bounty managerde ortadan kayboldu artik güvenilir proje bulmak iyice zorlaştı

mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
March 28, 2018, 10:37:00 AM

Umarım scam değildir ve paranızı alırsınız fakat yazdığınız her şey scam olduğuna dair kanıt gibi açıkcası. Son zamanlarda ki bu ve buna benzer scam olayları yüzünde binlerce insan piyasadan soğuyor ve piyasadan sıcak paranın çekilmesine sebep oluyor umarım en kısa sürede piyasa oturur şu ıco zımbırtıları ortadan kalkar.

KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
March 28, 2018, 05:23:59 PM

her zaman scam olabilme ihtimali var ama bende bountysine katılmayı düşünüyorum biraz inceledimde eğerki scam değilse kazandırır ki biraz inceledim gelecek vaad ediyor.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
skcdaking (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 28, 2018, 05:58:23 PM

her zaman scam olabilme ihtimali var ama bende bountysine katılmayı düşünüyorum biraz inceledimde eğerki scam değilse kazandırır ki biraz inceledim gelecek vaad ediyor.

Icosu bitti bounty de bitti haliyle hocam daha katılamazsınız iyi ki geç görmüşsünüz de katılmamışsınız en hayırlısı olmuş. Admin arada cevap veriyor özelden de yazıyorum ara ara bountyler 1 ay içinde dağıtılacak dedi en son icosuna katılanların akıbeti ne oldu hiç bir fikrim yok.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
March 28, 2018, 08:00:30 PM

bas bas scam diye bağıran proje için, ben inceledim gelecek vaadediyor diyenler var Smiley senin inceleyip böyle düşünmen için o siteler hazırlanıyor , whitepaperlar yazılıyor zaten. ortdada ekip yok kimseden ses seda yok. ama gelecek vaadediyor Smiley gir o zaman da geleceğini kurtar ne diyim
Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 28, 2018, 08:51:28 PM

Bu kadar zaman sessizliğe bürünmeleri cok iyi proje yönetmediklerine delalet ancak bu scam olarak kabul edilir mi onu bilemiyorum.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Pages: [1]
  Print  

Jump to: