Bitcoin Forum
June 20, 2024, 01:44:01 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: deex borsası açılıyor  (Read 760 times)
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
March 22, 2018, 06:56:47 PM

Bilgilendirme için teşekkürler hocam beklemedeydim ben de, piyasaya fiyat olarak nerelerden çıkacağını merak ediyorum güvendiğim bir proje. Çok uçuk rakamlardan girmezse bir miktar yatırım yapmayı düşünüyorum elde para yoktu şimdi bir miktar yatırım yapabilirim.

emirsener (OP)
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
March 22, 2018, 09:28:06 PM

Bilgilendirme için teşekkürler hocam beklemedeydim ben de, piyasaya fiyat olarak nerelerden çıkacağını merak ediyorum güvendiğim bir proje. Çok uçuk rakamlardan girmezse bir miktar yatırım yapmayı düşünüyorum elde para yoktu şimdi bir miktar yatırım yapabilirim.
Uçuk bir rakamla piyasaya çıkacağını sanmam. Yanlış hatırlamıyorusam 0,18-19 centten ıco bitirdi ama 0,3-0,4 civarı işlem görmeye başlar tahminen. Ceo'suda trx ceo'cu gibi uçuk kaçık bi adam değil, bankacı ve realist biri gibi geldi bana. Tr'de bazıları 100 dolar olacak deyip ref kasarken adam çıktı ilk hedefimiz 1 dolar dedi ve bu benim gerçekçi bir yaklaşımdı. Bakalım neler olacak
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 22, 2018, 11:43:21 PM

Deexin zaten ağırlıklı yatırımcısı Türk. Ben gereksiz çöp bir projenin neden bu kadar hypelandığını hala anlamış değilim. Türk coin haber sayfalarının neredeyse hepsi şu gereksiz iconun reklamını yaptı. Umarım Türk sağlam manipuleciler vardır da şunu biraz yükseltip Rusları yere çakarlar

kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
March 23, 2018, 07:24:00 AM

SEVİNDİRİCİ BİR HABER UMUTLUYUM DEEX COİN VE BORSASINDAN YATIRIMIMIZI YAPTIK BEKLİYORUZ BAKALIM NE KADAR YÜKSELECEK DEEX COİN 1-2 SENE BEKLEYECEM SABIRLI OLACAM 20-30 DOLARLARI BULUR EN KÖTÜSÜ DİYE DÜŞÜNÜYORUM ÇÜNKÜ TEKNOLOJİSİ VE İLE KALİTELİ BİR COİN

emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
March 24, 2018, 11:23:35 PM

Ve mutlu sona çok yakınız. Deex telegram sayfasından an itibariyle yapılan açıklama:
Pazartesi günü ögleden sonra resmi duyuru yapılıp borsa kayıt işlemleri başlanacak!
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
March 24, 2018, 11:27:03 PM

bi açılamada gitti bu deex de tam ne zaman açılıyor bi bok olcağı yokta diğer merkezsiz borsalar gibi olucak bu da aynı bok belki bişeyler getiriler piyasaya

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
March 24, 2018, 11:29:06 PM

Şu 99. kopya projeye nasıl bizim türklerden bu kadar çok yatırım gitti anlamak mümkün değil.. bunun reklamını yapıpta parayı yiyenler hayrını görsünler, piyasada bunca salak varken bir iki tokat çakmadan geçmek olmazdı.
gelgelelim
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
March 25, 2018, 05:02:30 PM

çiftlikbankdan sonra en büyük türklere darbe abi eğitim şart demiş ya cemyılmaz cok dogru soylemıs cocuguna 2lira vermeyen adamlar gidip evini satıp elin meksikalısına veriyor ne hoşş..
sinyalci
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
March 25, 2018, 05:50:00 PM

o borsayı bence cok beklersiniz cunki ellerinde bir ürün olmadıgını 1ay önce acıkladılar 1 ayda böyle bi ürün cıkartılamaz adamlar kaç ay calısıyoda borsa cıkarıyorlar yazık gerçekten.
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
March 25, 2018, 07:32:01 PM

o borsayı bence cok beklersiniz cunki ellerinde bir ürün olmadıgını 1ay önce acıkladılar 1 ayda böyle bi ürün cıkartılamaz adamlar kaç ay calısıyoda borsa cıkarıyorlar yazık gerçekten.
Roadmap’nin dışına çıkmamış parayı alıp kaçmamış bir yatırım hakkında bu kadar işkembeyi kübradan atmayı nasıl beceriyorsunuz? Bizim millet kadar birbirini çekemeyen var mı acaba? Pezevenk bitane tosun çıkar milleti dolandırır ve dolandırılmayan kim varsa hepsi dalga geçer, Deex diye bir ico çıkar Aslan payına Türkler yatırım yapar ama yapmayan diğer Türkler scam çıksın diye scam duasına çıkar. Ne zaman bizim Türklüğümüz bozuldu böyle ya? Lan ne zaman kederde ve sevinçte beraberiz şiarı yerle bir oldu böyle? Deex scam çıksın sizlerde zil takıp oynayın be. Lanet olsun sizler gibi adamlarla aynı oksijeni paylaştığım için
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
March 26, 2018, 03:42:29 PM

2 saat içerisinde deex sayfasında kayıtların açılacağını söyledi telegram admini. Bu projeye nedensiz bir biçimde aşırı güven hissediyorum.
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
March 26, 2018, 05:18:59 PM

Bende rakiplerinden daha iyi olabileceğini sanmıyorum bu projenin. Zaten rakipleri dediğimde çok kötü durumdalar. Bir de binance'ın dex söylentileri var. Büyük ihtimalle binance hepsini gömecek. Bir Waves sever olarak yazıyorum.
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
March 27, 2018, 07:42:27 AM

Bu borsa merkezsiz borsalara katacağı önem açısından oldukça önemli bir konumda, bu yüzden baktığınız zaman bu borsanın gelecekte attığı adımlar ve insanların bunları nasıl karşıladığı, ileride merkezsiz borsalara bakış açısını etkileyecek
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
March 27, 2018, 08:26:54 AM

Bu coini almadım büyük ihtimal almamda. Umarım tüm Türk kardeşlerim zarar etmezler. Çok fazla insanımızı soktular bu coine çok daha iyileri varken.Nedeni belli inşallah sonucu iyi olur.
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 27, 2018, 11:12:30 AM

Her coinin kendi borsasını çıkarmasını doğru bulmuyorum, kendi borsasına sahip olması onu başlangıçta güvenilir gibi kılıyor olabilir ama ilerleyen süreçte bunlar tek tek gümleyebilir dikkatli olmak gerikiyor.
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
March 29, 2018, 08:59:53 AM

deex yavaş yavaş bu piyasada tutunacaktır kim ne derse desin.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 29, 2018, 12:05:06 PM

Ben deexin hala scam olduğunu düşünüyorum. Ruslarda ve türkiyede bu kadar hype yapması çok mantıksız geliyor. Bir coin asyaya ve amerikaya açılamadığı sürece başarılı olamaz zaten. Piyasalarda şu durumdayken deexin başarılı olmasına ihtimal vermiyorum ben.

mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
March 29, 2018, 12:11:13 PM

Şu piyasada her haber bizim için bir prim. Bir çok kişi bu düşüşlerde piyasadan koptular fakat gördüğümüz üzere bir çok büyük şirket bir çok büyük isim bu piyasaya her geçen gün adım atıyor.

Sekon
Full Member

Activity: 490

View Profile
March 29, 2018, 04:05:26 PM

Kendi borsasında listelenirken o kadar ilgi görmeyebilir ama diğer borsalara geçtiği zaman hacmini büyük oranda arttırır.
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
March 29, 2018, 04:14:29 PM

Deex ceo'su dedikleri adam tam davar livecoinle anlaştık diyor sonra itiraz gibi birşey oluyor büyük borsa soruyorlar adam "onlar çok para istiyor" diyor. Ceo'nun bu lafından sonra tutupta Binance, Bittrex bekleyenler var mı? Bu deex büyük ihtimalle kimseye birşey kazandıramayacak rezil bir proje olacak. Ben hiçbir gelecek göremiyorum.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: