Bitcoin Forum
June 03, 2024, 09:31:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin in artıcağına emin olanlar umutlarını kaybetmediler di mi?  (Read 562 times)
yenilmez86
Member
**

Activity: 1259
Merit: 43

View Profile
March 25, 2018, 09:30:59 PM

Daha bugün sadece 1 kişi 44407 BTC almış. Bu sadece 1 kişi yani ve muhtemelen bu şekilde bir çok alış olmuştur peşi sıra ama gel gör ki 8700'lere göz kırpar gibi oldu sonra anında gene 8500'lere düştü. BTC'nin 9k direncini bile kırması için ardı ardına milyar dolarlık alışlar gelmesi gerekiyorsa şimdiden hepimize geçmiş olsun; çünkü geçen yıl ki çılgınlık bir daha olmayacak.
Iamrobot
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
March 25, 2018, 11:36:07 PM

Alim hala yapılıyor olabilir ama bu sektörde fiyat yükselmesi sadece alıma mi bağlı onu henüz anlayamadım. Yani sadece alım satım ile market hacminde aynı oranda değişim oluyor mu
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
March 26, 2018, 06:02:18 PM

2017 nin sonunda inanilmaz artis sonrasinda bir dusus dalgasi gelecegi genel olarak ongorulebilen bir durumdu. On gorulemeyen artisin cok faz olmasiydi ve su anki durum aslina bakildiginda olmasi gereken rakamlara cekilmesi seklindidir. Ilerleyen donemde yine artis soz konusu olacaktir. Bu durumda sabirli olmakta fayda var. Ben de artisin cok uzakta olmadigini dusunuyorum
eucalyptus
Member
**

Activity: 280
Merit: 71

View Profile
March 26, 2018, 09:38:25 PM

Kesinlikle arz talep meselesi. Son zamanlarda kripto paraların popülerliği ve kolay yoldan para kazananları duyanlar bu işe girdi. Son market çöküşünde de adeta çoğu kişi büyük zararlara uğradı.Kripto paralar sadece kısa vadede büyük para kazanmak isteyenlerin elinde oyuncak oldu. Gereksiz şişme sonrası büyük düzelme kaçınılmazdı. Ben gelecek güzel haberlerle bbitcoinin yazın ortalarına kadar 40K seviyesini geçeceğini umuyorum. Bakalım ümidim hala var.

civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
March 26, 2018, 10:14:00 PM

Ümidimiz kaybetmemekten başka caremiz mi kaldı. Elimizde ciddi miktarda para kaldı. Bunların katlanması lazım. E tabiki de ödemeler yaklaşıyor vs vs çok olay var. O yüzden tek yapmanız gereken beklemek.
tanatoid
Jr. Member
*

Activity: 157
Merit: 3

View Profile WWW
March 26, 2018, 10:18:07 PM

4 ay kadar daha hodl pozisyonumu koruyacağım bakalım sonrası Allah kerim ama şu an için umudumu kaybetme gibi bir durum söz konusu değil  Wink

korona ♛ CROWN YOUR LIFE! ♛ Be always in control with the Korona Coin.
bulson
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

https://owloper.com

View Profile WWW
March 26, 2018, 10:21:11 PM

Lugatımızda yok böyle birşey bence bu düşüş gerekliydi ve tamda olması gerektiği gibi oldu. Düşsün ki daha iyi bir şekilde ayağa kalkıp daha kuvvetli sıçrayabilsin.
volcano82
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile WWW
March 27, 2018, 09:26:47 PM

bazı ülkelerin ve önemli kişilerin bir takım yanlı negatif açıklamalar yaparak bitcoin alımı yaptığını düşünmemek elde değil sanki...
engineer88
Member
**

Activity: 260

View Profile
March 28, 2018, 09:00:37 AM

Aslında farklı forumlarda olsun bloglarda ve platformlarda olumsuz yönde birçok yorum görebilmek mümkündür. Ama karar almada bu yorumlar referans olmamalıdır. Yani alacağımız kararın %100 lük kısmını oluşturmamalıdır. Benim düşüncem Uzun vadede gerçekten artacağı yönündedir.
ozgun_a
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 5

View Profile WWW
March 28, 2018, 09:32:55 AM

yani söyleyeceğim şey ile insanları rahatsız etmek üzmek istemiyorum ama, bence bitcoin için bu fiyatlar bile çok yüksek.. tamamen karşılıksız basılan tether ile, balinaların pumplamasıyla çılgınlar gibi 20k dolarları görmüştü. bu saatten sonra tekrar o seviyeleri görebilir mi? görebilir. ama bu yine suni bir şekilde yükseltme ile mümkün olacaktır. zira mt.gox olayı var, 200bin adet bitcoin satışını duymuşunuzdur, ben kolay kolay tekrar o seviyeleri yakın zamanda görebileceğimizi düşünmüyorum zira. kripto piysasına o kadar yeni giren insan var, ama yaprak kımıldamıyor.. bakalım hayırlısı..

Piyasalar genelde böyle çalışır zaten. Karşılıksız basılan USD'ler ile SPX artıyor mesela : https://cdn2.benzinga.com/files/images/2016/January/21/fredgraph_1.png

Ayrıca bitcoin'in güzel bir yanı büyük hesapları şeffaflıkla izliyebiliyor olmanız. https://btc.com/stats/rich-list

En büyük 100 hesabın bir çoğunda son 30 günlük işlem sayısı 0. Yani balina tabir ettiklerimiz de hodl Smiley

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
March 28, 2018, 10:45:53 AM

Küçük yatırımcı alıma başlasa esasında büyük yatırımcılarda aldırmamak için diye fiyatı yükseltme politikasına gidebilir .
cerceveligozluk
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
March 28, 2018, 12:23:13 PM

Düşmedikten sonra artıp artmaması o kadar da önemli değil diye düşünüyorum.
okangunes
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
March 28, 2018, 12:38:27 PM

Çok fazla ümidini kaybeden insan oldu şuan mecbur beklemede fakat benim düşüncem piyasa düzeldiginde zararını çıkarıp piyasaya elveda diyecek çok insan olucak
kickkers321
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 12

View Profile
March 28, 2018, 04:06:36 PM
Merited by koincik (4)

Birde işin bu yönü var. Tamam umudumuzu kaybetmiyoruz ama ufak bir yükselişde yeter kardeşim karı gördüm mü çıkarım kurtulcam diyen de çok fazla insanla karşılaşmaya başladım. Demem o ki tam yükseldi işler yolunda gidiyor derken tekrardan satış yemesinden kaynaklı düşüşler görebiliriz. Yaza doğru sabredenler çok iyi rakamları göreceklerine inanıyorum ben. 30 40 bin doların olmaması için hiçbir sebep yok. Bu noktada zararımı çıkarıp çıkıcam düşüncesinden ziyade panik satışlardan uzak durulmalı. Tren kalktı mı arkasından hep baka kalınıyor ama yanlış yerde trene binilmeye çalışılıyor maalesef… bu da kayıpları arttırıyor her seferinde..
clonely
Member
**

Activity: 490

SEND AND RECEIVE MONEY INSTANTLY

View Profile
March 29, 2018, 09:29:06 AM
Merited by vycl87 (1)

Bitcoin eninde sonunda artacak. Okuduklarımız, gördüklerimiz, yeni gelen yatırımlar. Dünya üzerinde hangi oluşuma bu miktarda bir para akışı var ki? Kripto para sektöründe ufacık firmalar yeni projelerle dünya kadar yatırım topluyorlar. Bu öyle basite indirgenebilecek bir şey değil. SCAM olan projeler büyük zarar verse de, devletlerin uzun vadede BTC’yi kabullenmesi ile büyük çıkışlar yakalayacak. Ancak mesele sadece BTC değil artık. Diğer kripto paralar da çok daha büyük fırsatlar barındırıyor. Geçen yıl bir takım kripto paralar geçen yıl %1000 gibi rakam kazandırdı. Bu kazanılan paraların bir kısmı belki TL/USD/EURO’ya dönüyor ama büyük bir kısmı BTC’de kalıyor. Bu BTC de kalmalar fiyatına etki ediyor. Geçtiğim Kasım Aralık aylarında bunun da BTC fiyatında etkisi büyüktü bence.

murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
April 03, 2018, 11:48:18 AM

ben hic bir zaman umudumu kaybetmedim

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
April 03, 2018, 12:53:23 PM

Umudumu kaybetsem ne olur kaybetmesem ne olur. Bekliyoruz eşek gibi Grin yapacak birşey yok. Elimdekileri bu fiyatlara hayatta satmam.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
April 03, 2018, 01:53:37 PM

Bir umutla yükselecek diye bekliyoruz ama yükseliş ne zaman olacak onu kestiremiyoruz. Piyasa biz hep terste bırakmaya devam ediyor. Bu sene yeterli yükseliş olmayacak bence.

[/center]
gunmunj
Member
**

Activity: 308

View Profile
April 03, 2018, 02:29:33 PM

Sabrımız deneniyor, bir kaç güzel haberle de piyasa yükselecek umudu aşılanıyor. Bu haberlere inananlar beklemeye devam ediyor aynı benim gibi Smiley benim artık umudum kalmadı uzun bir süre piyasa yükselmeyecek bu seviyelerde hareket edecek.
a.hasat
Member
**

Activity: 252

View Profile
April 03, 2018, 03:10:31 PM

Nisan mayıs haziran önemli değil. Bu piyasa tekrar çıkışa geçecektir. Bu düşüş canımı sıksa da eminim tekrar yükselişe geçeceğinden.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: