Bitcoin Forum
May 12, 2024, 07:56:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: closed  (Read 389 times)
Michael67
Member
**

Activity: 109
Merit: 10

View Profile
August 03, 2018, 09:02:30 PM

Başlık abartı ise neden başlığa takılmıyorum ben başlığa takılmayacaksam neden bu başlığı kullanıyorsun. İnsanları doğrudan yanıltarak konuya çektikten sonra yok öyle bir şey mi diyorsun.

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Spor salonu ilan veriyor 1 ayda sağlıklı bir şekilde bilmem kaç kilo verdiriyoruz gelen müşterilere ya o mu yok öyle bir şey o biraz abartı diye cevap verirse müşteri nasıl bir cevap verir.

Ben yatırım yapacak olsam bile bu başlığı görünce dalga mı geçiyor bu benimle derim ki diyorum da.

Cogu trader icin bu kar oranini yakalamak mumkun degildir, ancak tecrubeli ve cok mahir olan yakalayabilir. O da her gun firsatlar tekrarladikca mumkun olur, fakat malumdur piyasa her gun boyle firsatlar sunmuyor. Sundugunu varsayarsak, ki bazen de gunlerce pes pese bu firsatlari goruyoruz, o zaman %50 degil %100 bile yapilabilir.

Bu durumda da senin hazırlamış olduğun Trading Terminal sisteminin hiç bir önemi kalmıyor. Tecrübeli ve mahir olanlar zaten kendi yöntemleri ile takılmaya devam ederler.
1715543803
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715543803
Reply with quote  #2

1715543803
Report to moderator
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
warbit
Jr. Member
*

Activity: 133
Merit: 1

View Profile
August 09, 2018, 04:02:21 PM

Herkes sormuş ama birde ben sorayım son kez kendim emin olmak için , gerçekten  günde neredeyse 50% kazandırıyorsa çoluğu çocuğu satıp senin programa yatıracam bana acil cevap ver daha fazla fakir fakir beklemek istemiyorum Smiley
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: