Bitcoin Forum
May 05, 2024, 01:55:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: bountyplatform.io Bounty konularını tek bir site altında bulabilirsiniz  (Read 539 times)
Beyzade
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
May 25, 2018, 09:15:48 AM

Dediğiniz doğru katılıyorum fakat bu sistem anladığım kadarıyla bttda listelenen bounty programlarını içeriyor bazı projelerle anlaşıp kendi platformunda sayımını ve stake dağıtımını gerçekleştiriyor raporlama olayını ortadan kaldırıyorlar diyebiliriz
Buda bountyhive gibi bir şey mi ? Böyle bir iki bounty sitesi ile karşılaşmıştım ama maalesef getirileri çok düşük oluyor. Yine en iyisi bitcointalk üzerinden yürüyenlerde. Bounty olayında görevler ne kadar kolay olursa o kadar çok katılımı ve multi oluyor bu da kaliteyi ve geliri düşürüyor.

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714874113
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714874113
Reply with quote  #2

1714874113
Report to moderator
rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
May 25, 2018, 10:59:40 AM

Exclusive bountylerin genelde raporlama sorunu yok bu sitede. Kendi spreadsheetleri mevcut oradan günlük updateler ile stakelerinizi kontrol edebiliyorsunuz. Site biraz karışık pek kullanıcı dostu değil ama yine de kullanılır.
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
May 25, 2018, 01:24:31 PM

Raporlama insanı yorabiliyor, getirisi iyi olsa ben raporlamayı da aramam ama şu sıralar ciddi bir durgunluk var. Umarım market hacmi seviyeler falan biraz rayına oturur.
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
May 25, 2018, 04:15:12 PM

Güzel ve yararlı bir site olmuş bounty işleriyle uğraşan arkadaşların işlerine çok yarıcak bir site güzel paylaşım
Realistmoon
Newbie
*

Activity: 54
Merit: 0

View Profile
May 25, 2018, 04:34:43 PM

güzel paylaşım hatta bazı bountylere girerken join dememiz yetiyor ben çok beğendim gerçekten.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
May 25, 2018, 06:05:36 PM

iki sorum var.

bountyhive spreadsheet yayınlayacağını söyledi bountyplatform da bu var mı? ikincisi KYC istiyorlar mı? Bounty managerlere bakıyorum çok sayıda eklenmiş. Sylon, Tokensuite takımı ve dahası. bunlar sırf listeleme mi bu site üzerinden katılım mı oluyor.

Bountyplatformda spreadsheet sistemi var her şey açık şekilde görülüyor. KYC istemiyor. Raporlama yok. Bu site üzerinden katılım yapabileceğiniz projeler mevcut! Bountyhive de spreadsheet sistemi gelecek denildi ama şu an için yok!

sikko
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
May 25, 2018, 08:26:21 PM

gerçekten çok yararlı bir paylaşım olmuş çünkü sitedeki en zor şeylerden biri kampanya bulabilmek o yüzden çok teşekkür ederim kendi adıma çok faydalı oldu
Sam02Sung
Newbie
*

Activity: 40

View Profile
May 25, 2018, 08:51:21 PM

bounty hive ile kıyas edilince bu çok çok iyi en azından elektrnik tabloyuu kontrol etme şansı var. şeffaf olması gayet güzel
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560

View Profile
June 05, 2018, 01:27:31 PM

sistemi anlayana kadar biraz zaman geçti ama exclusive olanları gayet iyi özellikle spreadsheet sistemi daha da gelişti son güncelleme ile birlikte ancak diğerlerinde kendimiz raporlama yapmak durumundaymışız onlara da yavaş yavaş bakmaya çalışıyorum.
a83748619
Member
**

Activity: 140

View Profile
June 05, 2018, 01:34:08 PM

Bilgilendirme için sağol fakat site bana biraz karmaşık geldi bounthive ve bountyguru adlı siteler daha kullanışlı. Bountyhive'a spreadsheet gelirse daha güzel olacaktır

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
June 05, 2018, 01:45:51 PM

Bounty için güzel sitelerden biri.  spreadsheetin olması ve anında gözükmesi artılarından. Ama bir türlü ısınamadığım ve kullanamadığım bir site. Konusunu görünce yeniden girip baktım ama hala kullanmak istemiyorum Smiley
z38630610
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1000

View Profile
June 05, 2018, 03:04:08 PM

Bounty araştırması yaparken çok fayda sağlayacaktır. İnsanların kolaylıkla bilgi edinebildiği platformları gerçekten büyük bir hizmet olarak görüyorum. Bountyhive gibi mesela. Bu siteler çok fazla yardımcı oluyorlar. Güzel site eline sağlık uğraşanların.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
June 06, 2018, 11:56:16 AM

Çok güzel bir paylaşım çok teşekkürler böyle herkesin işine yarayacak bu konuyu paylaşmanız cok  güzel bir davranış helal olsun ayrı ayrı yerlerle uğraşmak yerine herşeyi tek bi siteden bulmak herseyi çok kolaylaştırır bu siteyi hazırlayanların eline saglik

M.aksak
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 3

View Profile WWW
June 06, 2018, 12:06:03 PM

bountyhive.io sitesi gayet kullanışlı, devamlı takip ediyorum.
Şu sıralar yeni kampanyalar gelmiyor. Siteye baktımda girilebilir 3 tane kampanya kalmış sadece.

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264

View Profile
June 08, 2018, 12:01:52 PM

Bir türlü alışamadığım ama benim de dahil olmak istediğim bir platform. Şeffaflık meselesi daha cazip kılıyor.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
June 09, 2018, 05:34:00 PM

Ben üye oldum ama kullanamadım kullanamıyorum çok karışık geliyor göz yoruyor. Daha sade olsa çok daha fazla talep görebilirdi diye düşünüyorum. Girince içimin daraldığı sitelerden biri.
byzlm
Jr. Member
*

Activity: 49

View Profile
June 09, 2018, 05:55:06 PM

Bilgi için teşekkürler. Üye olacağım, bakalım çözebilecekmiyim Smiley
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
June 09, 2018, 07:24:01 PM

Ben de yaklaşık 2 ay önce kullanmaya başladım. İlk ödememi de 1 hafta içinde aldım. Henüz borsaya girmemiş olmasına ve kampanyanın 2. kez uzatılmasına rağmen yine de iyi bir kazanç sağladım. Bence tüm kampanyaları inceleyin. Ben sadece exclusive kampanyalarına katıldım. Gidişata bağlı olarak yarıda bıraktıklarım da oldu. Platformda, update tarihlerine göre eksiklerinizi tamamlama ve sosyal hesaplarınızın banlanması halinde hesap değiştirme özelliği de mevcut. Özellikle yeni başlayacak arkadaşların bir bakmalarını tavsiye ederim.
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 13, 2018, 02:15:58 PM

biraz karışık ama kaliteli icolar var . katılabildiğiniz kadar kampanyaya katılın günde yarım saat ayırmakla belkide ilerde voleyi vurursunuz
ismailtkngr
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
June 13, 2018, 09:41:51 PM

Bence farklı platformlar aramaya gerek yok bounthyhive zaten çok kaliteli bir hizmet veriyor.Adminlerinden türk olanı çok iyi zaten.Yakında kontroller için spreadshett sistemi de gelicekmiş.Her geçen gün kendini yeniliyor.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: