Bitcoin Forum
May 05, 2024, 09:03:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: Rebellious'tan yeni web sitesi, hibrid blokzincir, masternode ve yeni özellikler  (Read 239 times)
avalonn (OP)
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
March 25, 2018, 12:45:51 AM
Last edit: April 07, 2018, 11:54:48 AM by avalonn

(YTD)

arkadaşlar selam,

site baya hoş olmuş ..iki yeni tanıtım videosu var. ekip ile yapılan konuşmalar var...ekibe yeni katılan bir programcının duyurusu yapıldı twitterda.

yeni geliştirdikleri blokzincirin acayip bir özelliği var

merkezi, merkezsiz ya da hibrid... enterasan gelişmeler olacağını düşünüyorum önümüzdeki dönemlerde...

halka açık(erişilebilir) blokzincirlerin son yıllarda yaşadıkları hızlandırılmış büyüme nedeniyle ölçekleme sorunları vardır. Her ne kadar bunlar büyük olasılıkla çözülecek olsa da, öngörülebilir gelecekte, kabullenme oranı katlanarak büyürken sorunlar yaşanmaya devam edecektir. Düşük verim ve işlem başına saniyede işlem yapan blokzincirler, kapasite ve potansiyel kabul edilebilirliği sınırlar.

REBL, müşterinin tercihleri için özel olarak tasarlanmış bağımsız ortamlar oluşturur. Mevcut blokzincirlerin merkezi olmayan karakterinde küçük değişiklikler yapıldığında, bu durum performansı artıracak ve ölçeklenebilirlik sorunlarını azaltacaktır. Bu işlem hacminin yanı sıra ihmal edilecek işlem ücretleri için de faydalı olacaktır.

ayrıca yakında gelecek bir özellik üzerine bir görsel paylaşmışlar

2018 3. çeyrekte swap olacak

https://www.rebellious.io/

https://t.me/RebelliousTurkish
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
March 25, 2018, 03:29:44 AM

Siteleri güzel olmuş çok iddalı geliyo bu rebellious takımı umarım dediklerini başarırılar airdroptan ellerinden tutanlarda iyi kazanabilir 3. çeyrekte ben katılmıştım gelmemişti airdrop
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
March 25, 2018, 07:35:02 AM

Airdrop tokeni olmalılarına rağmen çok çalışıyorlar zaten bu ibareyi üstlerinden atmaları için çok daha fazla çalışmaları ve inovatif olmaları gerekmekte. Merakla izliyorum bunları 😄

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 25, 2018, 09:37:35 AM

Rebellious airdroplarında dağıttıkları rakamla baya bir gündem olmuşlardı şimdi de gündem de kalmaya devam edicek hareketlerde bulunuyorlar. sağlam bir ekip swap zamanı al sat yapılabilir bakalım

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
hacidasi
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
March 25, 2018, 10:46:43 AM

masternode özelliği geleceğinden bahsediyorlar. aslında elde avuçta ayırabilecek para olsa ucuzken toplasak iyi olurdu. adamlar gerçekten sağlam çalışıyor, airdroptan verdikleri 4000 adedi uzun süre tutmayı düşünüyorum. belki 2 3 sene sonra çok sağlam para edebilir.

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
by.microp1
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
March 25, 2018, 11:13:55 AM

umarım amaçladıklarını başarırılar bayaha bir fiyatı geriledi ben ümitliyim siteleri güzel görünüyor yani bir albenisi mevcut airdropları uzun zamadır cüzdanımda duruyor değerlenecekleri günü bekliyorlar bakalım nasip

▬▬▬▬▬▬   THRIVE   ▬▬▬▬▬▬
THE PREMIUM DECENTRALIZED AD MARKETPLACE
[  Private Round | Jan 15th, 2018  ][/center (http://ico.thrivelabs.io)
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
March 25, 2018, 12:56:02 PM

masternode kurmak için gerekli coin miktarını görebilen var mı sitelerinde, son çeyrekte gelecekmiş gerçi.
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168

View Profile
March 25, 2018, 01:07:00 PM

sağalam bir site olmuş gerçekten başarılı keşke airdrop una önem verseydim elimde var ama çok yok bu bi kaç yıla bence sıyrılır gider sağalam bir ekip çalışması var bakalım ne olacak

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
avalonn (OP)
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
April 07, 2018, 11:55:19 AM
Last edit: April 09, 2018, 08:38:53 AM by avalonn

arkadaşlar bu arada bugün gördüm Türkçe telegram grubu da kurulmuş https://t.me/RebelliousTurkish bu arada dönercileri anlamak zor değil tabiki kendi çaplarında haklı olabilirler.hatta bi tane dönerci vardı  bit-z deki 700 tokeni kyc yapmadığı için alamamış.buna çok içerlemiş ve şimdiki fiyatı için oh olsun diyordu ...vay aç vay ya  Grin Grin
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
April 07, 2018, 12:23:29 PM

Rebellious un sitesi bayağı güzel olmuş ya yeni özellikler falan gelmesi güzel bir şey şu an çok uygun seviyelerde ve topladığım tokenlerden sepetimde bayağı bulunuyor
Payitaht
Member
**

View Profile
April 07, 2018, 12:26:13 PM

Rebellious gerçekten takım olarak güzel şeyler yapıyorlar, Dağıttıkları miktarla baya bir süre gündem de olmayı başarmışlardı şimdi de yerlerinde durmuyor tekrardan bir şeyler yapmaya devam ediyorlar.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Payitaht
Member
**

View Profile
April 07, 2018, 12:27:36 PM

(YTD)

arkadaşlar selam,

site baya hoş olmuş ..iki yeni tanıtım videosu var. ekip ile yapılan konuşmalar var...ekibe yeni katılan bir programcının duyurusu yapıldı twitterda.

yeni geliştirdikleri blokzincirin acayip bir özelliği var

merkezi, merkezsiz ya da hibrid... enterasan gelişmeler olacağını düşünüyorum önümüzdeki dönemlerde...

halka açık(erişilebilir) blokzincirlerin son yıllarda yaşadıkları hızlandırılmış büyüme nedeniyle ölçekleme sorunları vardır. Her ne kadar bunlar büyük olasılıkla çözülecek olsa da, öngörülebilir gelecekte, kabullenme oranı katlanarak büyürken sorunlar yaşanmaya devam edecektir. Düşük verim ve işlem başına saniyede işlem yapan blokzincirler, kapasite ve potansiyel kabul edilebilirliği sınırlar.

REBL, müşterinin tercihleri için özel olarak tasarlanmış bağımsız ortamlar oluşturur. Mevcut blokzincirlerin merkezi olmayan karakterinde küçük değişiklikler yapıldığında, bu durum performansı artıracak ve ölçeklenebilirlik sorunlarını azaltacaktır. Bu işlem hacminin yanı sıra ihmal edilecek işlem ücretleri için de faydalı olacaktır.

Bu arada hibrid blokzincir ne oluyor hocam sitelerinde de bulamadım biliyorsanız bizi de aydınlatır mısınız acaba ?
ayrıca yakında gelecek bir özellik üzerine bir görsel paylaşmışlar

2018 3. çeyrekte swap olacak

https://www.rebellious.io/

https://t.me/RebelliousTurkish

papadoc
Member
**

Activity: 364

View Profile
April 07, 2018, 04:27:40 PM

ilk geldiğinde 40 centlere falan çıkmıştı rebl satmadım o zaman acemilik dönemleridi pişman olduk sonradan ama yapacak birşey yok hodl yapıcaz artık
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
April 07, 2018, 04:41:55 PM

rebellious airdrop yaparak ciddi bir miktarda dağıtım yapmıştı yanlış hatırlamıyorsam. arkadaşlar airdroplardan size ciddi bir getiri gördüğünüz an satın çıkın bence bakın bir üstteki arkadaş 40 cent olduğunda satmamaktan bahsetmiş işte bizim genel olarak tam sorunumuz bu biraz daha artsın biraz daha artsın derken bir bakıyoruz dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan da olmuşuz şuan fiyatı 0.025 dolar
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
April 07, 2018, 06:28:15 PM

rebellious airdrop yaparak ciddi bir miktarda dağıtım yapmıştı yanlış hatırlamıyorsam. arkadaşlar airdroplardan size ciddi bir getiri gördüğünüz an satın çıkın bence bakın bir üstteki arkadaş 40 cent olduğunda satmamaktan bahsetmiş işte bizim genel olarak tam sorunumuz bu biraz daha artsın biraz daha artsın derken bir bakıyoruz dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan da olmuşuz şuan fiyatı 0.025 dolar
Rebellious'tan 10 centlik token geldi, ciddi airdroptan kastınız buysa yandık cidden. Siteleri iyi olmuş fakat hype uğruna airdropculara bunu yapan ekibe ben güvenemiyorum açıkcası

ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
April 07, 2018, 07:02:59 PM

Elbet bir gün fiyatlanacaktır bu proje.Buraları hak etmiyor en azından.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
April 07, 2018, 09:40:20 PM

yakından takip ediyorum bu tokenı. airdroptan gelenleri mecburiyetten satmıştım. şuan elimde yok ama en kısa sürede biraz alacağım. Windows cüzdanına 1000 tane göndermiştim bir ayın sonunda bir miktar kazandım fakat claim dediğimde cüzdanımdan eth gidiyor gas ücreti olarak ama rebl eklenmiyordu bir türlü baya uğraştım 5 dolar filan gitti gas ücretine yine gelmemişti.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
April 07, 2018, 09:51:01 PM

Rebellious'tan 10 centlik token geldi, ciddi airdroptan kastınız buysa yandık cidden. Siteleri iyi olmuş fakat hype uğruna airdropculara bunu yapan ekibe ben güvenemiyorum açıkcası

Sanırım size olmuş öyle ben katılmamıştım airdropuna fakat bazı arkadaşlar 1k-2k tl arası kazanmışlar en azından öyle söylediler. Bende aldım bir miktar bekliyorum en azından ilk çıktığı fiyatları tekrar göreceğini düşünüyorum. Hatta kendi zincirlerine geçtiklerinde ilk çıktığı fiyatlar yanında komik kalabilir. Bakıp görücez şuanda erken
emrah0406
Jr. Member
*

Activity: 239
Merit: 1

View Profile
April 07, 2018, 09:59:02 PM

Bende airdroplarına katıldım gönderdiler sağolsunlar , adamlar cidden çalışıyorlar ico yapmamalarına rağmen bu kadar gayretli işlerini yapıyorlar bit z gibi fena sayılmayan bi borsada yer alıyor total supply 300m ,stake imkanı sağlıyor cüzdanda tuttukça token kazanıyorsun bide kendi block zincirlerini kurmaları baya iyi oldu bu sene iyi yerlere gelecek umarım .
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
April 07, 2018, 10:34:40 PM

Airdrop sırasında çok konuşulan coinlerin çoğunluğu sonradan unutulup gidiyor. Siteleri güzel ve airdrop coini olsrak kalmamak için büyük çaba harcıyorlar. Başsrılı olacaklarını düşünüyorum açıkçası.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
April 07, 2018, 11:21:18 PM

4000 tane Rebellious nasıl 10 cent ediyor çok merak ediyorum. Ayrıca yukarda ki bi arkadaş demiş 0.4 centten satmadık falan diye de onun şansı kötüymüş demekki. Bana 4000 tane rbl geldiğinde 0.4 cent falan değildi bende tekrar o seviyeye çıkar diye satmadım tutuyorum hala. Ayrıca benim pek inancım kalmadı bu ekipten. Eskiden kendi cüzdanımızı yapacağız diyorlardı Yeni moda tüm icolarda dahil KENDİ BLOCKCHAIN'i yapıyoruz Smiley valla istediğim fiyata gelirse satarım durmam Smiley
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
April 07, 2018, 11:26:40 PM

Rebellious tamamen surpriz yapabilir. öyle çok güvenebileceğiniz bi token değil ama ne olacağı da belli olmaz. eğer fazladan etheriniz varsa biraz yatırım yapmakta fayda var çünkü yükselirse 5x bile rahatlıkla yapabilir. Team sürekli bişiler yapmak istiyor. Ellerinde düşük bütçe var ama en önemlisi kendi blockchainlerinlerini yaparlarsa o zaman büyük bi değer artışı görebiliriz. herhangi büyük bi exchange girme ihtimalleri yok şimdilik ama girerlerse yine büyük bi artış olabilir.

Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: