Bitcoin Forum
May 08, 2024, 04:07:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: Mantıklı olabilecek bir yatırım fırsatı.  (Read 441 times)
cleante (OP)
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
March 25, 2018, 09:41:31 AM

Merhaba arkadaşlar;
Bitcoin,ethereum ve altcoinlerin düşük fiyatlarına istinaden.Size bu dönemde işe yarayabilecek bir bilgi vermek istiyorum.Eğer boşta duran dolar veya tlniz varsa 520 dolar civarından eth alıp,aldığınız eth ile idexte daha yeni çıkmış ico fiyatlarına yakın ve büyük bir borsaya girmemiş coinlerden bir çanta yapıp orta vadede güzel karlar elde edebilirsiniz. Aslında coinleri 1 hafta önce başka başlık altında yazmıştım o zamana göre %30 %100 arası yapanlar oldu fakat boğa dönemi başlıyorsa hala geç kalınmış sayılmaz. Umarım yararlı olur hepimize.
1715184441
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715184441
Reply with quote  #2

1715184441
Report to moderator
1715184441
Hero Member
*

Ignore
1715184441
Reply with quote  #2

1715184441
Report to moderator
1715184441
Hero Member
*

Ignore
1715184441
Reply with quote  #2

1715184441
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715184441
Hero Member
*

Ignore
1715184441
Reply with quote  #2

1715184441
Report to moderator
1715184441
Hero Member
*

Ignore
1715184441
Reply with quote  #2

1715184441
Report to moderator
crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
March 25, 2018, 09:43:08 AM

Bu aralar ben önermem ne olacağı belirsizlikler olan bir piyasada paranız yarıya eriyebilir şu an bekleyip harekete göre geçilmeli şimdi en mantıklı şey usd veya tl

cleante (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 25, 2018, 09:47:02 AM

Bu aralar ben önermem ne olacağı belirsizlikler olan bir piyasada paranız yarıya eriyebilir şu an bekleyip harekete göre geçilmeli şimdi en mantıklı şey usd veya tl

Doğru olabilir tabii her zaman risk vardır. Ben orta ve uzun vade tuttuğum için yatırımımı yaptım son bir haftada çok güzel artışlar oldu.Full girmek yerine parçalara bölüp almanın zamanı bence biraz daha artarsa tren kaçtı diye almaya korkacak bu sefer yatırımcılar.Düşerse ek alımlar yapma tarafındayım bu dönemde. ETH'nin 500 520 dolarlarda gezdiğini unutmayalım.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 25, 2018, 01:20:48 PM
Last edit: March 25, 2018, 01:37:49 PM by lossnet

Altcoinlerde riske girmek istemeyenler sırf Ethereum alarak da orta vadede %200 yapabilirler. Şu anda 500 USD civarlarında.
14 Ocak tarihinde ETH zirve yaptığında değeri 1.400 USD'di. Boğaya geçer geçmez (tahminen birkaç ay içinde) tekrar zirvesine geri dönecek ve geçecektir.
Bunu görebilmek için yoğun analizlere ve araştırmalara da gerek yok. Daha yüksek kar beklentisinde olanlar biraz risk alarak sepet de yapabilirler elbette.
Riske girmiyeyim, birkaç ayda %200 yapayım diyenler için de ETH duruyor gözler önünde Wink

Edit: İki alt yorumda çok bilmiş bir arkadaş yazdığım yorumu düzeltmiş, kendince eğlenmeye çalışmış. Ethereum da bir altcoin evet. O kadar yazdığım şey arasıdan bir buna takılmış. Konunun ana temasını kaçırmak, post kasmak için boş boş yorumlar yapmak tam da bu işte. Anlayan anlamıştır zaten ne demek istediğimi. Kendine eğlence arayanlar konu dışı bölümlerde takılsınlar.
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
March 25, 2018, 01:23:31 PM

hocam benimde aklıma gelmedi değil ama boğa döenmine mi girdik yoksa balık ta mıyız bilemedim çünkü piyasada hala korku havası mevcut bende sermayemi kediye yüklemek istemeyenlerdenim

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
March 25, 2018, 01:24:26 PM

altcoinlerde riske girmek istemeyenler ethereum olarakda bla bla bla

ethereumda bir altcoindir Cheesy
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
March 25, 2018, 01:31:33 PM

Bir iki coine bel bağlamak yerine farklı farklı gelecek vadeden coinlere yönelsek illaki bize kar bırakabilir.
Ben buna cesaret edemiyorum, elime geçen coinleri Ethereum'a çeviyorum ama biliyorum hata yapıyorum

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336

View Profile
March 25, 2018, 01:36:11 PM

Idex'i bilmiyorum ama etherdelta ve forkdelta'da coinler gerçekten çok çok düşük fiyatlarda satılıyor projesi iyi ama henüz borsaya girmemiş coinleri bu mekanlardan 30-40 kat daha düşük fiyata alıp sonra değerlenirse satabilirsiniz.
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile
March 25, 2018, 01:44:06 PM

Risk den çekinenler eth-ltc-dash-monero değerlendirebilirler,hacimsiz alt coinlerden korkanlar için.
akm3535
Full Member

Activity: 252

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
March 25, 2018, 02:12:58 PM

bu ara ne olucagı belli degil dediginde güzel karlar edilebilir ama ben her zaman güvenli yatırım taraftarıyım şu piyasadada bence onu yapmak lazım ne olucagı belli degil çünkü biraz daha güvenli coinlere yatırım yapmak daha mantıklı çünkü her türlü 3-5x yapıcaklar boğa sezonunda

ozgurk
Member
**

OPEN GAMING PLATFORM

View Profile
March 25, 2018, 03:06:42 PM

Acikcasi piyasada briaz gariplik var ama eth almistim tekrar almayi dusunuyorum 500usd civarlarindan. onceki konuyu kacirdik takip edemedik buradan da devam edermisiniz hangilerini onermistiniz hangileri %30 100% yapti. Yeni tavsiyeniz varsa ona gore degerlendirelim

KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
March 25, 2018, 03:13:27 PM

ico fiyatının aşşasında almak bazen intihar olabiliyor cunki proje sscama gidiyor ve adamlar elindekilerini yok pahasına satabiliyor o yüzden araştırmadan almayın .. üzülürsünüz

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
March 25, 2018, 03:27:50 PM

Bence yeni çıkmış icolardan toplarsan zarar edersin, ben sonradan çıkan icoların yaradığına çok az şahit oldum. Tek tük yani, bunun yerine ethereumde kalmak daha mantıklı bence.

Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
March 25, 2018, 03:36:36 PM

Mantıklı bir yatırım söylemeyemem şuanda bence her zaman ethereum ve bitcoin kısmı düşünülmeli. Ethereum  3 5 ay içinde 2-3 kat yapacaktır diye düşünüyorum

cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
March 25, 2018, 03:40:24 PM

şuanda sadece idexte değil diğer borsalarda dahi biçok coin ico fiyatının çok altında işlem görüyor zaten özellikle kucoindekiler.aslında yatırım yapmak için bir referans olabilirs ico fiyatı ama dahada düşme ihtimalini her zaman düşünmelisiniz bence.projesi sağlam projeye basabilirsiniz ama uzun vade zarar ettirmeyeceğini düşünüyorsanız.aklıma ilk gelen icon oluyor böyle düşününce
dewildance
Full Member

Activity: 546

View Profile
March 25, 2018, 04:42:59 PM

Ona kalırsa ondan da mantıklı bir yol var, borsalarda bile listelenmeden bountycilerden pazarlık yaparak toplamak çok daha karlı olabilir. İdex'te kaliteli kalitesiz tüm icolar listeleniyor.
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
March 25, 2018, 04:44:19 PM

Ona kalırsa ondan da mantıklı bir yol var, borsalarda bile listelenmeden bountycilerden pazarlık yaparak toplamak çok daha karlı olabilir. İdex'te kaliteli kalitesiz tüm icolar listeleniyor.
bountyciler salak degil hocam. ucuza coin vereceklerini sanmam. bi cogu idex etherdelta forkdelta nedir biliyor zaten. degerinin altina satacaklarini sanmam.

aamirsuh
Full Member

Activity: 686

View Profile
March 25, 2018, 05:02:33 PM

Etherdelta da bazı airdroplar var ölü bilginiz olsun 0.00000000000..1 ethden alırsınız öyle evladiyelik kalabilir elinizde, her turlu alım yapılacak proje araştırılmalı. Bir örnek vereyeim Etherdelta da eLTC2 diye bir coin var 90.000 adeti 2-3 eth yaptı zamanında belki daha fazla ancak şuan 0.01 eth anca yapıyor sonra gümlemeyin.
gelgelelim
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
March 25, 2018, 05:04:13 PM

neye göre başlıyor ? öyle kolay glemeyecek o boğa rüyalarına girecek önce daha sonra gelirse belkiii gelir cunki tepeden cok kısı yakalandı silkeleyecektir ama sanmıyorum geleceğinide gerçi ama olsun.
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
March 25, 2018, 05:04:27 PM

bountyciler salak degil hocam. ucuza coin vereceklerini sanmam. bi cogu idex etherdelta forkdelta nedir biliyor zaten. degerinin altina satacaklarini sanmam.

aynen öyle bountyciler keriz değiller neden ico değerinin altına satsın ki bekler elbet ico değerine satar ki neler ico fiyatının kaç katına katlıyor bazen belli olmuyor

ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
March 25, 2018, 06:36:24 PM

Ethereum şu aralar gerçekten almak için fiyatı uygun. Ancak piyasadaki belirsizlikler bırakın icoya girmeyi eth almayı bile riskli kılıyor. Piyasalar yönünü belirlemedikçe yapılacak her alım risk içeriyor.
sentinus
Member
**

Activity: 210

View Profile
March 25, 2018, 06:46:43 PM

Valla çok düşük çok düşük diye ala ala daha da batışlarını gördük. Piyasa gerçekten rayına oturdu güvenini kazanmadan yeni bir yatırım yapacağımı sanmıyorum.

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 25, 2018, 06:56:29 PM

Ico fiyatına yakın sağlam coinler toplanabilir.Boğa sezonuna az kaldı gibi gözüküyor.Güzel bir çıkış yapacaktır bu tür sağlam coinler.Araştırmanızı yapıp bu düşük fiyatları kaçırmamak lazım.Eninde sonunda boğa sezonunu göreceğiz.Boğa sezonunda alım yaparsanız ayı sezonuna geldiğinde çok zararınız olabilir.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
March 25, 2018, 07:14:46 PM

Piyasada neyin ne olacağı belli olmuyor boğa sezonu da başlayabilir tam tersi daha da düşebilir coinlerin değerleri bu yüzden şu an yapılacak her şey riskli bence herkes iki kere düşünmeli

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
batux
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
March 25, 2018, 08:00:12 PM

Hangi alt coinlere yatırım yapalım sorusu akılları kurcalıyor. Forumda bir önceki başlıkları okurken TEL Coin'den bahsetmiş birisi ilgimi çekti dikkate alacağım. bir de BAT coin için ümitliyim.
KodesCrew
Full Member

Activity: 406

View Profile
March 25, 2018, 08:09:43 PM

Çok yanlış yönlendirmeler tapılıyor , piyasa hareket lazım , birileri birşeyler alıp satmalı bu bir gerçek . Proje fiyoruz ama çok fazla feyk proje var

zaza4700
Newbie
*

View Profile
March 25, 2018, 08:58:07 PM

ben bu aralar önermen şu aralar piyasa çok belirsiz o yüzden ben tvsiye edmiyorum piyasnın çok belirsiz olmasından dolayı soyliyorum ben belirl,i bir kaçcoin alıp bekliyorum
ruffles2016
Sr. Member

Activity: 475
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
March 25, 2018, 09:13:57 PM

Çok ilginç bir yöntemmiş. Yani ne olacağı tahmin edilemeyen küçük coinleri alıp unutup büyük piyasaya dahil olmasını 'umuyoruz'. Olmayanlar çöp oluyor olanlarsa aniden zengin edebiliyor.. Hali hazırda parası olanlar için kötü bi fikir değil.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
March 25, 2018, 09:19:36 PM

Güzel coinleri yakalamak biraz şans işi.Eğer güzel bir analiz olursa incelerseniz bunu başarabilirsiniz.Mesela Cuba( Auto) olarak ismini değiştirdi.Güzel yükseliyor ve yükselmeye devam ediyor.Bounty'sine girmiştim.Projesi otomotiv sektöründe akıllı güvenlik alanında çalışıyor.Nereye kadar çıkar bilinmez.Şu anda tutmaya devam.
HSYNTKN
Member
**

Merit: 17

View Profile
March 25, 2018, 09:21:03 PM

Ya şuan zaten bir çok koin için alım firsati gibi duruyor ama belki dahada dusecektik tamam belki boğa sezonu gelebilir onu da bilemiyoruz ki. Herkes öyle diyor ama piyasa bir turlu duzelmiyor. Çoğu kişi hodl yapıyorum diyor bu satanlar kim ozman . Ben bi kaç tane onereyim ozman ven icx credits havven mantrix bunlar uzun dönemde çok güzel kazandıracaktır. İsteyen yatırım yapabilir benim gorusum bu yönde.

Cafex
Member
**

Activity: 392

View Profile
March 25, 2018, 09:23:26 PM

Fırsat düşük risk içeren kişilere pozitif katkıda bulunan olaylardan oluşagelir . Bu biraz daha risk oranı yüksek bir durum çok fırsata benzemiyor gibi hocam
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
March 25, 2018, 09:35:42 PM

Bana kalırsa böyle bir dönemde altcoinlere yatırım yapmak çok riskli kaldı ki yeni çıkmış altcoinlere yatırım yapmak daha da riskli.. Şu an regülasyon dönemindeyiz yarına kimin sağ çıkacağı belli değil, geriye bitcoin ve belli başlı birkaç altcoin kalacak gerisi yokolacak.
cleante (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 25, 2018, 09:37:44 PM

Acikcasi piyasada briaz gariplik var ama eth almistim tekrar almayi dusunuyorum 500usd civarlarindan. onceki konuyu kacirdik takip edemedik buradan da devam edermisiniz hangilerini onermistiniz hangileri %30 100% yapti. Yeni tavsiyeniz varsa ona gore degerlendirelim

Arkadaşlar konu biraz amacından sapmış gibi. Benim kastettiğim coinler 1 2 satoshi olan veya milyarlarca supplyı olanlar değil.
Ekibi olan,gelecekte eğer roadmaplerini gerçekleştirirlerse gerçekten en az x10 gidecek projeler.Örnek olarak #fsn #cpc #man #trac #tomo #bto ve bunun gibiler.Yanlış yönlendirme olmaması için kendi araştırmanızı yapın lütfen,benim aldığım fiyatlar buralar değil zaten bir süredir al sat yapıyorum böyle coinleri maliyetim daha düşüktür.
Tadic
Full Member

Activity: 434

View Profile
March 25, 2018, 09:51:18 PM

genel olarak düşündüğüm şeyleri siz yatırım fırsatı olarak belirtmişsiniz hocam şöyle söyleyim ki sizin gibi düşünen çok adam bulursunuz bu bir fırsat değil genel trade mantığı gibi bir şey.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 25, 2018, 09:55:26 PM

çok riskli bir dönemde olduğumuz için biraz rulet oynamış gibi oluruz sanırım
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
March 25, 2018, 10:18:47 PM

Tek sıkıntı boğa başlıyor  mu başlıyacak mı daha var gibi geliyor bana boğa normal zamanda çoktan başlaması gerekirdi ama hala başlamış değil piyasada

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
March 25, 2018, 10:56:40 PM

bence önümüzdeki hafta çok ama çok sıkı bir boğa haftası geçireceğiz, 3x ler  5x ler havalarda uçuşacak diye düşünüyorum, bu mümkün bir durum
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
March 25, 2018, 11:07:54 PM

Doğru düzgün bir merkezi borsaya girmemiş coinlerin marketcapleri düşüktür. Ama projesine güveniyorsanız girilir eğer projeyi bilmiyorsanız sadece supply fiyat orasına bakarak bir yere yatırım yapıyorsanız kumardan farkı yok. Ama bu aralar güzel icolar çıkıyor geneli ilk idexe giriyor. İyi takip edilirse güzel paralar kazanılabilir şu sıralar sabırlı davranak zira yükseliş zamanı geliyor gibi duruyor.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
georgemamat
Member
**

Merit: 75

View Profile
March 25, 2018, 11:09:14 PM

Baya proje yerlere indi, güzel bir araştırma yapıp sağlam projelere girilecek fiyatlar oluştu. Olası bir boğa hareketi sonrası sağlam projeler özellikle marketcap ta yukarıda olanlar güzel çıkışlar gösterebilir.
Coingump
Member
**

Activity: 108
Merit: 38

One day everyone will use the blockchain.

View Profile
March 25, 2018, 11:30:32 PM

Geçmiş yıllardaki 10x 100x gibi kârlara ulaşmanın imkansız olduğu bir sürece girildiğini düşünüyorum. Öyle bir hal aldı ki piyasa ölmüş bitmiş dediğin rakamlardan bile sert satış yiyiyor coinler.

Hal böyle olunca ben de ico projelerine ağırlık verdim. Çünkü elstrem kârlar olacaksa ancak aağlam icoları yakalamakla olacaktır. ETH uygun rakamlarda, NEO tabanlı projeler için NEO uygun rakamlarda. Hemen alıp harcamak için değil; kenara atıp güzel projeler için bekletme zamanı.

Şöyle düşünüyorum yani: bundan 3 ay sonra XXX ico 1000 token için 1 ETH fiyat biçsin. 3 ay sonra ETH'nin de 1200$ olduğunj var sayalım. Alın size güzel bir maliyet. 0.5 ETH ile 1 ETH'lik alım fırsatı...

Tabi bu planlar hep piyasanın düzelmesi, boğa sezonu yaşaması üzerine kurulu. Orası ayrı bir konu.
shelimy
Member
**

Activity: 140

View Profile
March 26, 2018, 12:33:32 AM

altcoinlerin bitcoine göre daha fazla getirisi olacağını düşünüyorum 2018 yılında
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
March 26, 2018, 06:51:46 AM

Projesini bilmeden, community takip eden bir coin/token'a giriş yapılmaz. Sonra gerçekten çok pişman olursunuz, bu tecrübe ile sabittir.

Bana asıl ilginç gelen hepimizin istisnasız, ETH yakında 2x-3x yapacağını bilerek alım yapmadan beklememiz ve belki diğer altcoinlere yönelerek daha büyük kazançlar beklememiz. Düşünce gerçekten garip bir durum diyebilirim. Ne olduğu belirsiz bir altcoin mi? Yoksa bu işe yön veren Ethereum mu? Nakit paraya ulaşıkça ETH alımı artıracağım.
kubra68
Member
**

View Profile
March 26, 2018, 07:10:26 AM

I think we should take some sort of investment in a single coin, so that even if someone gets hurt in order to achieve the balance, I think that the others could save us.

cleante (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 26, 2018, 08:17:19 AM
Last edit: March 26, 2018, 01:53:01 PM by cleante

Valla pişman oldum konu açtığıma. İlk mesajı bile tam okumadan yorumlar gelmiş.
Örnek verecek olursam son hafta en iyilerden biri olan #fsn yi gösterebilirim bir hafta içinde %42 dolar olarak ve %54 civarı ETH olarak arttı.
Resim koymayı denedim fakat beceremedim.
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  

Jump to: