Bitcoin Forum
May 05, 2024, 08:15:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Binance Coin Yakacak  (Read 984 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
March 25, 2018, 02:51:01 PM

bence dip yapmasını bekleyip almalı, en az 3'te 1 fiyata iner tahminim.

en az 3 te 1  mi?
ya hacı sana soyle soyliyim ruyanda dahi goremezsin o fiyata bnb bir daha.
birde en az 3 te 1 demiş Smiley

tren kaçmış değil boklayacagınıza 3 5 birşey alın atın kenara en azından uçarsa sizede faydası dokunur.
aralık ayında 15k'larda dolaşan bir coin, sadece binance'ta işlem gören bir coin, daha yeni hacklemeden çıkmış bir coin, borsacının 100 milyon coini 0.0015'ten satması demek + 100 milyon daha var 300 bin btc demek...o olay olan btc'yi kevgire çeviren mtgox falan 180 bin btc'ydi sanırım. geçen sene binance mı vardı, polo rakipsizdi buralarda sonra bittrex çıktı, binance da son 5-6 aydır konjonktürel olarak coştu. yarın bir gün birşey olur, devran döner o zaman sızlanmak fayda etmez. maksadım bok atmak falan da değil, sadece uyarı! waves 240k olduğunda da aynı kavgaları etmiştik en son dediğime geldi 30k'lara kadar indi. o yüzden tekrar ediyorum ben bu fiyatlardan girmem, girene mani olmam SİZE BOL KAZANÇLAR

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714940112
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714940112
Reply with quote  #2

1714940112
Report to moderator
1714940112
Hero Member
*

Ignore
1714940112
Reply with quote  #2

1714940112
Report to moderator
1714940112
Hero Member
*

Ignore
1714940112
Reply with quote  #2

1714940112
Report to moderator
akm3535
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
March 25, 2018, 02:57:05 PM

binance coin hiç almadım ama pişman olucam gibi hissediyorum 12 13 dolar seviyesinden alınmaz gibi geliyor treni kacırdık artık bakalım alan için hayırlısı olur umarım binance sitesi ve coinide gerçekten cok kaliteli

ozgurk
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

OPEN GAMING PLATFORM

View Profile
March 25, 2018, 03:04:00 PM

Bu miktarlari yakacalarsa gercekten uzun vadede 100usd yi gecer bence. Cok iddali bir rakam ve cok iddali bir haber, zamaninda almadim ama su anda biraz daha derinlemeine bakip biraz alabilirim

KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
March 25, 2018, 03:08:35 PM

valla hep yakacaz yakacaz diyolardı taa en başından ama benm sattıgım dönemlere dek gelıyor bu yakma olayı bu kaçıncı oldu sayamadık ne yazıkki.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
March 25, 2018, 03:09:08 PM

en az 3 te 1  mi?

tren kaçmış değil boklayacagınıza 3 5 birşey alın atın kenara en azından uçarsa sizede faydası dokunur.
aralık ayında 15k'larda dolaşan bir coin, sadece binance'ta işlem gören bir coin, daha yeni hacklemeden çıkmış bir coin, borsacının 100 milyon coini 0.0015'ten satması demek + 100 milyon daha var 300 bin btc demek...o olay olan btc'yi kevgire çeviren mtgox falan 180 bin btc'ydi sanırım. geçen sene binance mı vardı, polo rakipsizdi buralarda sonra bittrex çıktı, binance da son 5-6 aydır konjonktürel olarak coştu. yarın bir gün birşey olur, devran döner o zaman sızlanmak fayda etmez. maksadım bok atmak falan da değil, sadece uyarı! waves 240k olduğunda da aynı kavgaları etmiştik en son dediğime geldi 30k'lara kadar indi. o yüzden tekrar ediyorum ben bu fiyatlardan girmem, girene mani olmam SİZE BOL KAZANÇLAR

yav binance elindeki bütün koini satması ne demek ben anlamadım nasıl bir mantık.
her koinin geliştiricisinin elinde milyonlarca koin var o zaman hiçbir koini alamazsın ki bu mantıkla.

hacklenmeden yeni çıkmış bir koin ne demek onuda anlamadım,bnb hacklenmedi,binlerce binance musterisinin phishing ile yonlendirme ile api keyleri çalındı.
ki kendi hataları olmasına ragmen hiçbirnini 1 doları bile gitmedi binance ın muhteşem yonetimi ile.başka bir borsa olsa gitmişti o paralar.

inanılmaz ileri görüşlü ve pozitif bir yonetim var binance ın arkasında.
nasıl bir chain oluşturacaklar bilmiyorum ama inanılmaz şeyler olabilir.
1 sene sonra ulan 12-13 dolardan almadık diye aglamamak adına ben aldım.
her soranada tavsiye ediyorum bu kadar boş beleş koininin oldugu bir pazarda bnb resmen çölde vaha gibi birşey.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
March 25, 2018, 03:20:41 PM
Last edit: March 25, 2018, 04:09:27 PM by wolwoo

en az 3 te 1  mi?

yav binance elindeki bütün koini satması ne demek ben anlamadım nasıl bir mantık.
her koinin geliştiricisinin elinde milyonlarca koin var o zaman hiçbir koini alamazsın ki bu mantıkla.

hacklenmeden yeni çıkmış bir koin ne demek onuda anlamadım,bnb hacklenmedi,binlerce binance musterisinin phishing ile yonlendirme ile api keyleri çalındı.
ki kendi hataları olmasına ragmen hiçbirnini 1 doları bile gitmedi binance ın muhteşem yonetimi ile.başka bir borsa olsa gitmişti o paralar.

inanılmaz ileri görüşlü ve pozitif bir yonetim var binance ın arkasında.
nasıl bir chain oluşturacaklar bilmiyorum ama inanılmaz şeyler olabilir.
1 sene sonra ulan 12-13 dolardan almadık diye aglamamak adına ben aldım.
her soranada tavsiye ediyorum bu kadar boş beleş koininin oldugu bir pazarda bnb resmen çölde vaha gibi birşey.

hocam sanırım ripple konusunda müthiş bir öngörü yakalamıştınız o konuda tebrik ediyorum sizi muhtemelen buradan da ekmek yersiniz siz tecrübelisiniz ama 250k üstü sanmıyorum pek bir atraksiyon olacağını, bu işler böyledir bilirsiniz, up up up sonra çak çak çak  Cheesy Wink

bir de şöyle düşünün btc artsa artsa 30k olsa bnb düşse! boğa dönemine denk gelse...1,5 btc ile 1000 tane bnb aldın diyelim, bnb oldu 50k elinde kaldı 0.5 btc, düşüşten çıkan altcoinler uçmaya başlarken aldığınla kalırsın...sakat işler bunlar ama siz alın yani ben almayacağım. binance'ın ne kazancı olur bu işten? senden kopardığı 1 btc ile gider bir sürü altcoin alır. şu zamanda bile düşmemesi sizde bir kuşku uyandırmıyor mu?

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
March 25, 2018, 03:23:33 PM

Bnb Maltanın para bırımı olacak yakında sız burdan alınmaz dıyın 100 dolarlardan alırsınız sonra Cheesy
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
March 25, 2018, 03:24:49 PM

Binance oldu olası güzel kararlar alıyor, bu kararların sonunda da 1.'liği hakediyor bana sorarsanız. Bnb coin rahatlıkla 40 doları görür ozaman bu sene.

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
March 25, 2018, 03:44:05 PM

Bnb alma zamanı o zaman yavaştan yükselişe geçecek diye düşünüyorum. Sonuçta bnb çok fazla kullanılıyor ve mecburen akışlar oluyor alttan ne kadar toplanırsa o kadar iyidir

afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
March 25, 2018, 03:52:27 PM

Binance herşeyi hakediyor. Borsa olarak fevkalade. Kendi blok zincirini oluşturma projeleri fevkalade, şimdi de burn yapmaları her türlü övgüyü hakediyor.
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
March 25, 2018, 04:07:14 PM

binance coini sağlam yükseldi bence bu aralar satılmalı düşerse geri alırsınız çok yükseldi geri yakılma sonrası düşüşler başlayacaktır gibi geldi bana ama bilemedim

twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
March 25, 2018, 04:18:36 PM

Gecen binance te sıkıntı varken guzel düşmüştü. O sıra almak lazımdı. Tam bilmiyorum ama 3 ayda bir coin yakıyorlar. Bu sekilde devam edecektir. Yakıldıktan sonra dususte biraz alınabilir
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
March 25, 2018, 04:21:43 PM

Yarısından fazlası yakılacağı için kafadan 2x'i var ve binance'ın yakma işlemi olduğu için herkesin haberi olacak değeri yaklaşık 50 dolar civarına çıkabilir.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
March 25, 2018, 04:31:41 PM

Bnb yada binance ne yapıyor böyle durdurak bilmiyor. Bir haber bitmeden başka bir haber geliyor. Şayet böyle giderse kısa zamanda x leri havada uçuşurken görürüz.
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
March 25, 2018, 04:39:17 PM

Coin yakma olayı yeni değil adamlar belli bi oranda her sene coin yakıcaklarını söylemişlerde yeni bişeymiş gibi ortaya atmayın her yıl kar oranının belli miktarını coin yakmaya kullanıcaklar
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
March 25, 2018, 04:41:04 PM

delinin biri tas atmis millette post kasmak icin sallamis. coin yakma olayi yeni bi sey degil arkadaslar. whitepaperda zaten yaziyor. coinamrketcal a girersen onumuzdeki donemlerdeki coin burnleride gorursun.

1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
March 25, 2018, 04:48:24 PM

delinin biri tas atmis millette post kasmak icin sallamis. coin yakma olayi yeni bi sey degil arkadaslar. whitepaperda zaten yaziyor. coinamrketcal a girersen onumuzdeki donemlerdeki coin burnleride gorursun.

Valla bilinen bir şey olmasına rağmen böyle hatırlatılması bana göre çok büyük bir yanlış değil.Ayrıca burn zamanı yaklaştıkca bnb de artış gerçekleşmesi kadar normal bir şey yok.İleride ben de 100 doları görebileceğini düşünenlerdenim.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
March 25, 2018, 04:57:20 PM
Last edit: March 25, 2018, 06:41:33 PM by wolwoo

Valla bilinen bir şey olmasına rağmen böyle hatırlatılması bana göre çok büyük bir yanlış değil.Ayrıca burn zamanı yaklaştıkca bnb de artış gerçekleşmesi kadar normal bir şey yok.İleride ben de 100 doları görebileceğini düşünenlerdenim.

ben bilmiyordum düzenli yakıldığını demek ki tam düşürmek üzereler, zaten nerde tavan yapmış coin varsa o önerilir bu forumda, 0.015'ten neo alın diye başlık açanla da tartışmıştım, 240'dan waves alın diyenle de...ne günlerdi beee  Cheesy 1 bnb alacağına git waves al 3 tane daha iyi bence, en azından ath'nin 5'te biri fiyatında...

not: post kasmaya ihtiyacım yok zaten düzenli girip mesaj atıyorum, 15 post çoktan doldu  Wink

rainmanstern
Newbie
*

Activity: 99
Merit: 0

View Profile
March 26, 2018, 07:07:55 AM

muhtemelen, coini elde tutmanın bir faydası olacak fakat beklentileri çok yüksek tutmak daha fazla hayal kırıklığına yol açacağı düşüncesindeyim
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
March 26, 2018, 08:44:14 AM

bnb coin yakarsa o zaman bnb ciddi bir değer kazanacaktır şimdiden etkisini gösterdi gibi azda olsa almakta çok ciddi bir kar elde edebilir.bnb servet kazandırabilir dikkat dikkat

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: