Bitcoin Forum
May 10, 2024, 07:39:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Başkan ve Bakanın açıklamalarından sonra dolar  (Read 379 times)
pikiditor
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
August 27, 2018, 12:23:33 PM

piyasanın pek dikkate almadığı konuşmalar oldu. ben halen tam hakimiyet kurulmasının hata olduğundan yanayım. başkan, merkez bankası başkanını atama yetkisi var ve son atama direkt başkan tarafından yapıldı diye okudum bir sitede. damat hazine, maliye bakanı. biz yabancıların ağzına direkt laf veriyoruz. bunlar gibi bir sürü hata var. kişileri değil, kurumları güçlendirelim.
1715326759
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715326759
Reply with quote  #2

1715326759
Report to moderator
1715326759
Hero Member
*

Ignore
1715326759
Reply with quote  #2

1715326759
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715326759
Hero Member
*

Ignore
1715326759
Reply with quote  #2

1715326759
Report to moderator
sankaneri
Member
**

Activity: 143
Merit: 10

View Profile
August 27, 2018, 03:33:45 PM

Zaten ülkemizdeki hangi yetkilinin açıklamasından sonra dolar düştü ki? Bundan sonra da böyle devam edecektir. Kimsenin bizim yetkilileri dinlediği yok gözüktüğü üzere.
600rr
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
August 27, 2018, 06:20:13 PM

Kimse bizim başkanımızın veya bakanımızın sözlerini umursamıyor. Onlar ne derse desin doların yükseleceğini düşünüyorlar ki öyle oluyor da zaten. Onlar istedikleri gibi konuşsunlar her konuşmaları doların ateşine benzin atıyor.
assassin15
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
August 27, 2018, 06:40:55 PM

piyasanın pek dikkate almadığı konuşmalar oldu. ben halen tam hakimiyet kurulmasının hata olduğundan yanayım. başkan, merkez bankası başkanını atama yetkisi var ve son atama direkt başkan tarafından yapıldı diye okudum bir sitede. damat hazine, maliye bakanı. biz yabancıların ağzına direkt laf veriyoruz. bunlar gibi bir sürü hata var. kişileri değil, kurumları güçlendirelim.

ikisi de en büyük problem oldu aslında. Merkez bankası dediğimiz kurumun tamamen bağımsız olması gerekirken bizde sadece ekonomi değil bütün alanlar doğrudan başkana bağlı. Biz ne kişileri ne kurumları güçlendiriyoruz biz sadece reisimizi güçlendiriyoruz.
naz14
Member
**

Activity: 420
Merit: 11

DAO Maker

View Profile
August 27, 2018, 08:06:39 PM

Başkan ve damadının konuşmasının bir önemi var mı ne zamandır? Kimse ne dediklerine bakmıyor. Ne yaptıklarına bakıyor. Doların yükselişini durduracak hiç bir aklı başında tedbir alınmadığı gibi, bizi yıldıramazlar one minute tavrı devam. Türk lirasının tepe taklak gidişi bir türlü durmuyor. artık pek çok firma açıkça piyasaya mal vermeyi kesti. İnşaat malzemelerinin fiyatı en fazla 2 gün yerinde sayıp, düzenli olarak yükseliyor. Bugün şahit oldum ki önemli bir inş. malzemesi firması dağıtıcılarına Eylül 15' e dek ne mal, ne de fiyat istemeyin demiş. Türkiye'nin son on yılında en hızlı büyüyen, desteklenen sektöre ait bir şirketten bahsediyorum farkındaysanız. En gözde sektörler bu durumdaysa diğerlerini düşünemiyorum bile. Bu nedenle mümkünse bir süre Başkanımız konuşmasın, hele damat evden dışarı çıkmasın...
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
August 27, 2018, 09:02:39 PM

yatırımcı arkadaşlar şu an dua ediyorlardır o gün ki gibi bir açıklama olsun da tekrar dolar fırlayışa geçsin diye ama ne gündü ya tarihe geçecek resmen.
B.aksoy
Member
**

Activity: 308

View Profile
August 28, 2018, 07:28:03 AM

Doların yükselişinin etkisi yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Bayramda eczacı arkadaşla konuşuyordum abi firmalar ilaç vermeyi kestiler diyordu. Kurun arttırılmasını bekliyorlarmış.
Elektrik işiyle uğraşan bir abim bu zamana kadar dolar için yükselse ne olur diyordu geçen gün geldi elektrik malzemeleri baya zamlanmış ya dert yanmaya başladı. Geliyor etkiler.
karabiber
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 651

View Profile
August 28, 2018, 08:02:21 AM

Piyasalarda 10 gündür bayram rahatlığı vardı fakat artık önümüze acı reçete geldi. Dün 6 ile açılan dolar bugün 6,20 seviyelerinde açıldı. Ülke olarak iyi günlerden geçmediğimiz şu günlerde umarım bu seneyi en az hasarla atlatırız. Siyaset yapıcılar da bir an önce uzlaşı dilini hakim kılıp piyasaları rahatlatırlar.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350

View Profile
August 28, 2018, 09:12:13 AM

Ülkemizde ekonomik veriler ortada ve kötü durumda iken kalkıp hala doların düşeceğini söyleyenler bu milletin aklı il alay ediyor ,kaldı ki bu ülkede dolar ne zaman düşmüş ,hayal peşinde koşmaktan daha iyi bir şey varsa oda gerçekler ile yüzleşmek.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
kaya.parca
Newbie
*

Activity: 210

View Profile WWW
August 28, 2018, 10:04:40 AM

Dolar sağlam adımlarla tekrar yükselmeye başladı. Her ne kadar düşecek mücadelemiz devam ediyor yapacağız falan deseler de bu konuda atılan hiç bir adım yok. Zaten bugün çalışmaya başlasalar bile bunun piyasaya etkisi önümüzdeki yıllarda olur. Yakın vadede düşüş falan beklemiyorum ben.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: