Bitcoin Forum
April 22, 2018, 09:22:06 AM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.16.0  [Torrent]. (New!)

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: ☘️☘️ Kad dobiješ prve tokene kako dalje ☘️☘️  (Read 565 times)
slackovic
Full Member

Activity: 224
Merit: 170

View Profile
April 16, 2018, 07:29:21 PM

Ja neću u toliko sigurne projekte, svi napisani su već poprilično jaki i ne očekujem neko divljanje cijena (barem ne kod većine).

Više tražim neki 'novi NEO' nego što planiram uložiti u NEO, iako je ova gore varijanta praktički bulletproof.

Svi mi tražimo neki "novi NEO" i ako nađeš nešto što obećava slobodno javi. Ja bi isto rađe uložio u neki 100x -1000x projekt samo nije ga lako pronaći. Nisam vodio dovoljno precizno evidenciju pa nisam siguran ali imam feeling da sam od ulaganja u small cap projekte na gubitku, dok sam kod ovih large cap projekta još uvijek 2x u plusu i nakon ovog pada tržišta.

Ja sam u Oysteru pronašao jedan od tih 1000x projekata. Uložio sam stvarno siću u odnosu na to koliko sam zaradio i koliko još imam. Ali to sam pogodio "kao prstom u govno". OK, projekt mi se od početka svidio ali nitko nije mogao garantirati da developer neće simpatije tokene i nestati.

Naravno, ako netko pronađe neki projekt za koji smatra "novim NEO", bilo bi dobro da se tu javi pa možemo skupa prokomentirati...

1524388926
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1524388926
Reply with quote  #2

1524388926
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1524388926
Hero Member
*

Ignore
1524388926
Reply with quote  #2

1524388926
Report to moderator
1524388926
Hero Member
*

Ignore
1524388926
Reply with quote  #2

1524388926
Report to moderator
1524388926
Hero Member
*

Ignore
1524388926
Reply with quote  #2

1524388926
Report to moderator
sanjin002
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
April 17, 2018, 09:37:17 AM

Pitanje: ako token ne dobije vrijednost kroz 6mj vjerovatno ni neće? i da li onda taj token mogu probati prodati po nekoj simboličnoj cijeni? Btw ja koristim etherscan.io nekako sam se više naučio na njega nego na ethplorer.io kojeg ovdje svi hvale kao preglednik za tokene.
Trofo
Full Member

Activity: 266
Merit: 186

Translating to Croatian

View Profile
April 17, 2018, 09:52:09 AM

Pitanje: ako token ne dobije vrijednost kroz 6mj vjerovatno ni neće? i da li onda taj token mogu probati prodati po nekoj simboličnoj cijeni? Btw ja koristim etherscan.io nekako sam se više naučio na njega nego na ethplorer.io kojeg ovdje svi hvale kao preglednik za tokene.

Da počnem od laganog dijela tvog pitanja. Oba preglednika tokena su OK i slobodno koristi koji ti je draži. Ja koristim oba ovisno o tome što hoću pogledati u datom trenutku.

Nema pravila za vrijednost tokena. Može eksplodirati i nakon 6 mjeseci. Npr. samo je jedan developer i treba mu 9 mjeseci da isporuči gotovu aplikaciju. Svih 9 mjeseci vrijednost pada, pogotovo ako nije dobra komunikacija sa zajednicom i nakon što izađe proizvod.....Boom.

Simbolična cijena nakon 6 mjeseci neuspjelog projekta vjerojatno će ti biti manja nego troškovi transakcije tako da ćeš imati mrtav token u walletu i gotovo. Ja ih imam sigurno stotinjak takvih. Jednostavno pravilo ti je da loše projekte prodaš odmah prvi dan ili još bolje prvi sat, dok dobre projekte čuvaš dugoročno. Tu dolaziš do najvećeg problema - analize projekta. Ja sam jednostavno odustao i sada ih sve čuvam dugoročno jer mi tih 2-5$ ne znači puno u konačnici.

ovcijisir
Member
**

Activity: 168
Merit: 26

🌕 🌕 🌕 🌕 🌗

View Profile
April 18, 2018, 07:06:52 PM

Da počnem od laganog dijela tvog pitanja. Oba preglednika tokena su OK i slobodno koristi koji ti je draži. Ja koristim oba ovisno o tome što hoću pogledati u datom trenutku.

Nema pravila za vrijednost tokena. Može eksplodirati i nakon 6 mjeseci. Npr. samo je jedan developer i treba mu 9 mjeseci da isporuči gotovu aplikaciju. Svih 9 mjeseci vrijednost pada, pogotovo ako nije dobra komunikacija sa zajednicom i nakon što izađe proizvod.....Boom.

Simbolična cijena nakon 6 mjeseci neuspjelog projekta vjerojatno će ti biti manja nego troškovi transakcije tako da ćeš imati mrtav token u walletu i gotovo. Ja ih imam sigurno stotinjak takvih. Jednostavno pravilo ti je da loše projekte prodaš odmah prvi dan ili još bolje prvi sat, dok dobre projekte čuvaš dugoročno. Tu dolaziš do najvećeg problema - analize projekta. Ja sam jednostavno odustao i sada ih sve čuvam dugoročno jer mi tih 2-5$ ne znači puno u konačnici.

Samo jedna napomena što se tiče ethplorera - on neće prikazati neke tokene.

Npr. imam ATFS token koji ethplorer iz nekog razloga jednostavno ne prepoznaje.

Kada sam pitao koristničku podršku ATFS-a  oni su mi rekli da tokene gledam samo preko etherscan-a.

denis-z12
Member
**

Activity: 126
Merit: 54

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
April 18, 2018, 07:50:10 PM

Kada sam pitao koristničku podršku ATFS-a  oni su mi rekli da tokene gledam samo preko etherscan-a.
Ima i stranica https://deltabalances.github.io/
sa desne strane kliknes na Show unlisted tokens da ti izlista mnoge tokene koje ne vidis preko etherscana + direktne linkove za ether/forkdelta mjenacnicu za svaki token pojedninacno.

ovcijisir
Member
**

Activity: 168
Merit: 26

🌕 🌕 🌕 🌕 🌗

View Profile
April 20, 2018, 04:08:43 PM

Ima i stranica https://deltabalances.github.io/
sa desne strane kliknes na Show unlisted tokens da ti izlista mnoge tokene koje ne vidis preko etherscana + direktne linkove za ether/forkdelta mjenacnicu za svaki token pojedninacno.

Wow upravo sam bio na web stranici https://deltabalances.github.io i ugodno sam se iznenadio da imam 37 tokena, dok mi etherscan prikazuje da imam samo 21. Tko zna možda nešto i vrijede iako nisu izlistani ni na jednoj burzi.

korni74
Hero Member

Activity: 658
Merit: 504

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
April 20, 2018, 05:31:12 PM

Baš sam i ja brojio svoje tokindva su mi e na deltabalances i imam ih ukupno 97 a na etherscan 68
a ovag divljeg imam najviše
WLST 100,000,000

jedino ne kužim od kud je taj Wałęsa Token došao ne sječam se da sam se prijavio na neki airdrop
a nije jedini padobranac.

▄▄█████▄▄
▄█████████████▄
▄███████████████████▄
▄█████████████████████████▄
███████████████████████████████
█████████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████████▀
▀▀█████▀▀

████          ████  ███████████▄▄                                 
▀███▄        ▄███▀  █████████████▄                               
██    ▄███▄     ▄███▄      ▄███▄     ▄███▄   ████        ████            ▀████    ▄██████████▄     ▄██████████
██    ██ ██     ██ ██      ██ ██     ██ ██    ████      ████             ▄████   ██▀        ▀██   ██▀         
██   ██   ██   ██   ██    ██   ██   ██   ██   ▀███▄    ▄███▀    █████████████▀   ▀██▄▄▄▄▄▄▄▄▄    ███▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██   ██   ██   ██   ██    ██   ██   ██   ██    ████    ████     ███████████▀▀      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▄  ███▀▀▀▀▀▀▀▀▀
██  ██     ██ ██     ██  ██     ██ ██     ██    ████  ████      ████   ████      ██▄        ▄██   ██▄         
██  ██     ▀███▀     ██  ██     ▀███▀     ██    ▀███▄▄███▀      ████    ████      ▀██████████▀     ▀██████████
████████       ████     ████                                 
██████        ████      ████                                 

WHITEPAPER    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
APPLY FOR CROWDSALE
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    BITCOINTALK

Proud Sponsor of
Blockchain 360 at
London Tech Week
  ◢  FACEBOOK
◢  TWITTER
◢  TELEGRAM
◢  MEDIUM
Waves:3PF36WuS1ZwEwVuBbJZeXFVmMvniHzu9K2g
Dzeronimo
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 5

View Profile
April 20, 2018, 06:52:13 PM

Da li vam Delta Balances i Etherscan daju priblizne vrednosti tokena? Meni je razlika preko 20% (vecu vrednost prikazuje Etherscan) za iste tokene. Doduse, to je u dolarima oko 4 USD, ali mi je cudno da tolika bude razlika u procentima.

█ ▄        GYMREWARDS  |  Get Paid for Exercising! Mine with Your Body!        ▄ █
Zvjezdani
Jr. Member
*

Activity: 82
Merit: 7

View Profile
April 20, 2018, 07:51:41 PM

Baš sam i ja brojio svoje tokindva su mi e na deltabalances i imam ih ukupno 97 a na etherscan 68
WLST 100,000,000

jedino ne kužim od kud je taj Wałęsa Token došao ne sječam se da sam se prijavio na neki airdrop

Neki tokeni su dodjeljeni svim ETH adresama i ne vrijede ništa. Te tokene prikazuje Deltabalance dok ih Etherscan ne prikazuje. Pročitaj prvi post od Regulusa u ovoj temi.

Da li vam Delta Balances i Etherscan daju priblizne vrednosti tokena? Meni je razlika preko 20% (vecu vrednost prikazuje Etherscan) za iste tokene. Doduse, to je u dolarima oko 4 USD, ali mi je cudno da tolika bude razlika u procentima.

Razlika je vjerojatno što nisi jednako brzo ažurirani podaci na obje stranice ili ne gledaju na istu burzu.

WEALTH MIGRATE   |   BECOME A GLOBAL REAL ESTATE INVESTOR TODAY!
█▐ ▬▬▬  CREATE. MANAGE. GROW YOUR WEALTH.  ▬▬▬ ▌█
Trofo
Full Member

Activity: 266
Merit: 186

Translating to Croatian

View Profile
April 20, 2018, 09:36:11 PM

Razlika je vjerojatno što nisi jednako brzo ažurirani podaci na obje stranice ili ne gledaju na istu burzu.

Ako ništa nisi mijenjao, obje stranice koriste etherdelta pametni ugovor za podatke o cijenama. Ali vrlo vjerojatno imaju setirano osvježavanje u različitim intervalima.

Delta Balances sada može pokupiti cijene/tokene sa četiri decentralizirane burze Etherdelta (Forkdelta takodjer, imaju isti pametni ugovor), IDEX, Decentrex i Token Store. Baš mi se sviđa šta rade developeri. Stvarno su napravili čudo od stranice za snalaženju u moru bezvrijednih tokena.

denis-z12
Member
**

Activity: 126
Merit: 54

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
April 21, 2018, 08:07:41 AM

WLST 100,000,000

Ma ima tu brdo nekakvih bezveznih tokena koji nista ne vrijede. Npr imas sigurno i ti PNS token = Penis token  Grin bez sumnje jako vrijedan.

Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.