Bitcoin Forum
April 30, 2024, 09:22:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Nasıl ve nereden almalıyım?
Amazon - 1 (33.3%)
Bitmain - 2 (66.7%)
Total Voters: 3

Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Antminer S9 Alacağım fakat Bitmain Türkiye ye satış yapmıyor!  (Read 7045 times)
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
July 29, 2017, 10:13:12 AM

1500$ altındakilerin vergileri ödenip alınabiliyor bunun üstündeki fiyattaki cihazlar alınamıyor mu ?
Mesela yukardaki cihaz için nasıl oluyor?

yobit.net is banned from signatures
1714512125
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714512125
Reply with quote  #2

1714512125
Report to moderator
1714512125
Hero Member
*

Ignore
1714512125
Reply with quote  #2

1714512125
Report to moderator
1714512125
Hero Member
*

Ignore
1714512125
Reply with quote  #2

1714512125
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
blokzinciri
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
September 22, 2017, 02:21:16 PM

Merhabalar Arkadaşlar,

Madencilik yapanlar bu yazı yazıldığından beri hiç mi getirmedi Türkiyeye S9 vs?

Getirenler varsa ve yöntemini söylerse elin adamları kazanacağına memleketimizin insanı kazanır ve cari açığımızı olabildiğince azaltırız.Memleketimiz için el ele vermek lazım.Artık tavuk çiftlikleri yerine linkte görebileceğiniz gibi https://www.youtube.com/watch?v=SJgWqbZBn6I
madencilik çiftlikleri kurulsun ki milyoncuklar memleketimize aksın.En kötü ihtimalle bunlara devlet desteği vs yoksa da bizler bireysel olarak geliştirelim ki en azından havuzun az miktarı da olsak memleketimize katkı sağlayalım.

Bilgi yönetimi ve paylaşımı , AR-GE anlamında bile çok fayda sağlayacaktır.

Şu an sıfır bilgideyim madencilik anlamında.Ve bu tip başlık altında üstad seviyesindeki arkadaşlar yardımcı olabilirse minnettar oluruz.(Bahsettiğim durum satın alma gümrük durumları kurulum enerji sarfiyatı vs dahil)

Şimdiden yardımlarınız için kendim ve memleketimdeki Blockchain sevenleri adına teşekkür ederim.
ozkan_samet
Member
**

Activity: 102
Merit: 10

View Profile
September 26, 2017, 10:42:37 AM

Merhabalar Arkadaşlar,

Madencilik yapanlar bu yazı yazıldığından beri hiç mi getirmedi Türkiyeye S9 vs?

Getirenler varsa ve yöntemini söylerse elin adamları kazanacağına memleketimizin insanı kazanır ve cari açığımızı olabildiğince azaltırız.Memleketimiz için el ele vermek lazım.Artık tavuk çiftlikleri yerine linkte görebileceğiniz gibi https://www.youtube.com/watch?v=SJgWqbZBn6I
madencilik çiftlikleri kurulsun ki milyoncuklar memleketimize aksın.En kötü ihtimalle bunlara devlet desteği vs yoksa da bizler bireysel olarak geliştirelim ki en azından havuzun az miktarı da olsak memleketimize katkı sağlayalım.

Şu an sıfır bilgideyim madencilik anlamında.Ve bu tip başlık altında üstad seviyesindeki arkadaşlar yardımcı olabilirse minnettar oluruz.(Bahsettiğim durum satın alma gümrük durumları kurulum enerji sarfiyatı vs dahil)

Şimdiden yardımlarınız için kendim ve memleketimdeki Blockchain sevenleri adına teşekkür ederim.

Aynı sorular kırk kere soruldu ama burda kimse cihazı nasıl getirdiğini anlatmıyor..
Bilenler getirip satıyor...En iyisi araştırmak gümrük mevzuatı vs.

Aptala rica minnet edeceğine kes s..ini ye demişler..

C *
blokzinciri
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
September 26, 2017, 11:24:13 AM

Merhabalar Arkadaşlar,

Aynı sorular kırk kere soruldu ama burda kimse cihazı nasıl getirdiğini anlatmıyor..
Bilenler getirip satıyor...En iyisi araştırmak gümrük mevzuatı vs.

Aptala rica minnet edeceğine kes s..ini ye demişler..

ben bilenlerin yerinde olsam bu sözden sonra anlatmıştım tüm incelikleri Smiley

Crypto Panda
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
September 28, 2017, 05:02:55 PM

Ben de çok heveslendim getirmeye ama gerçekten bir formül bulamadım. Bence getirenler kaçakçılık yoluyla getiriyorlar. Mesela elektronik sigaralar da bu yolla ülkeye sokuluyor parti halinde. Genellikle deniz yoluyla yapılıyor diye biliyorum; ama belki Bulgaristan üzerinden getirenler de vardır.
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
October 03, 2017, 07:33:53 PM

Gümrükte çok sağlam dürterler gerçekten, vergi oranını falan hesaplayıp ona göre alım yapın. Sonra kar edicez derken sıkıntı yaşamayın Smiley
ozkan_samet
Member
**

Activity: 102

View Profile
October 06, 2017, 06:55:47 AM

Gümrükte çok sağlam dürterler gerçekten, vergi oranını falan hesaplayıp ona göre alım yapın. Sonra kar edicez derken sıkıntı yaşamayın Smiley

Gümrük işlemlerini anlatırmısın alican ülkeye gelmesinden itibaren nasıl işlem yaptın ne kadar ödedin ?

C *
CoinMin3r
Hero Member

Activity: 517
Merit: 500

View Profile
October 11, 2017, 06:56:21 AM

Bitmain yani ürünü yerinden almak tabikide daha mantıklı, ebayda 2x 3x fiyatları.
Bitcoincub
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
November 03, 2017, 05:07:37 PM

Bizim Sirket Almanyada. Devamli satis yapiyoruz.  Türkiyeyede Satis yapiyoruz.
Biz kendimiz getiriyoruz Istanbul ve Izmire.
En yeni Antminer S9 lar bizde 3500 Dollara Satiliyor.

Daha cok bilgi icin bize yazabilirsiniz.

serdar.gul@web.de
rdy
Member
**

Activity: 70

View Profile
November 05, 2017, 01:31:10 PM

Bizim Sirket Almanyada. Devamli satis yapiyoruz.  Türkiyeyede Satis yapiyoruz.
Biz kendimiz getiriyoruz Istanbul ve Izmire.
En yeni Antminer S9 lar bizde 3500 Dollara Satiliyor.

Daha cok bilgi icin bize yazabilirsiniz.

serdar.gul@web.de

Ürünlerinizin yer aldığı bir adres varsa inceleyebilir miyim?
WeSellBitmain
Newbie
*

View Profile
November 10, 2017, 04:04:00 AM

Çinde yaşıyorum yakın zamanda toplu şekilde bi çok satıcıya toplu halde bitmain temin ettim. İlgilenen varsa yazabilir, uygun fiyat aynı zamanda müşteri bulup hem ben hem sen de kazanabilirsin iletişim için whatsapp:+905355435998
ali80
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
November 10, 2017, 06:46:29 AM

Merhaba s9 antminer gumruk gtip kodunu bilen var mı. Teşekkür ederim
hanpsefit
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
November 11, 2017, 09:06:12 PM

çinde yaşayan bir kız arkadaşım var
böyle elden getirilebilecek bir şeyse yönlendirebilirim ama bu işlerden hiç anlamaz
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
November 11, 2017, 09:16:00 PM

şöyle bir karşılaştırma yapalım;

Şu an bu parayla s9 değil de btc alan tam olarak 5 kat kar yaptı. S9 alan ise hala kazıyor. şu an S9 ile kazanın aylık geliri çok iyi gözüküyor gözüne, çünkü bu btc nin ve BCH ın yükselmesinden kaynaklı. yükselmeseydi gene yerinde sayacaktı. elektirik parası bile çıkmayacaktı.

nihayetinde BTC arttı bu kar bu yüzden var. ama dediğim gibi btc ye yatırım yapılsaydı 5 kat kar edilecekti. bu yazıyı okuyan kişiler eğer 50-100 cihazlık farm kurmayacaklarsa bu işe bulaşmasınlar. bir cihaza 10-20 bin tl vermek akıl karı değildir.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
November 11, 2017, 09:17:01 PM

Serdal Tanak Diye bir arkadaş vardı. Geçenler de de televizyona çıkmıştı bitcoin anlatmıştı. Bitmainin türkiye temsilcisi olduğunu söylemişti ve ülkeye cihaz getiriyordu. İsterseniz o arkadaşla bir görüşün
ahmet33
Newbie
*

View Profile
May 13, 2018, 12:31:44 PM

Bal tutan parmağını yalar misali hiç kimsede detaylı olarak bir çözüm sunmamış. Yazık herkes sadece çıkarlarını düşünüyor
okeanos
Full Member

Activity: 215
Merit: 101

View Profile
May 16, 2018, 02:55:18 PM

Bitmaine bir mesaj attım ülke seçin yerinden neden türkiye bulunmuyor diye sordum şu şekilde bir cevap verdiler:
Due to persistent issues with delivery, we are unable to ship to Turkey at this time. We are working on a solution and hope to be able to resume service in the future. In the meantime, if you have a contact in another country who can take delivery and forward your order, we can ship to that contact.

Regards,
Bella
Bitmain

Teslimatla ilgili kalıcı sorunlardan dolayı, şu anda Türkiye'ye gönderemiyoruz. Bir çözüm üzerinde çalışıyoruz ve gelecekte hizmete devam etmeyi umuyoruz. Bu arada, başka bir ülkede siparişinizi teslim alıp verebilen bir kişi varsa, o kişiye gidebiliriz.

1 sene kadar önce bana da aynı aynı cevabı vermişlerdi. Sorunları çözememişler demek ki.  Grin
saskinbali
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
July 03, 2018, 01:45:13 AM

Ne kadar çok satıcı varmış almanyadan çinden gören atlamış şaşırdım  Grin
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: