Bitcoin Forum
April 18, 2024, 07:16:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: Benim ümidim kalmadı, kripto para borsasını bırakıyorum  (Read 3246 times)
ozcanucler
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
April 03, 2018, 08:49:43 PM

İlk defa bu işlere giriyorsun ve çocuğunun bebeğinin ailenin riskini nasıl böyle işlere yatırabiliyorsun sualsiz anlam veremedim açıkcası ya üzüldüm umarım satmamışsındır da kenarda duruyordur.

1713467770
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713467770
Reply with quote  #2

1713467770
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
tanatoid
Jr. Member
*

Activity: 157
Merit: 3

View Profile WWW
April 03, 2018, 09:03:35 PM

Aldığınız coinleri satmadığınız sürece zarar etmiş değilsiniz. Ama en önemli nokta şu bu borsaya krediyle borçla maaşla girilmez, yatırdığınız parayı unutmanız gerek bir gecede 10 a katlayan bu piyasa 10 kat zarar da ettirebilir bu riski göze almış olmalıydınız. Kötü ve acı bir tecrübe olmuş geçmiş olsun.

korona ♛ CROWN YOUR LIFE! ♛ Be always in control with the Korona Coin.
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
April 03, 2018, 09:20:25 PM

Kripto dünyası kumar gibi asla umut tükenmiyor ama bazen şanslı bazen şanssız olunabiliyor yine de akıllı ve mantıklı hareket ettikten sonra çok fazla kayıp olmaz gibi, kaybedeceğini bildiğin oyundan çekilmek gerek ama ya o şans hep yanında duruyorsa da belli etmiyosa?
gulypz
Member
**

Activity: 476

View Profile
April 03, 2018, 11:44:38 PM

Sakin olmşampiyon diyeceğim bu başlığa. Piyasa borçla veya acil ihtiyaç para ile girenleri tüketir sağlam bir psikoloji lazım, sakin davranmak lazım. Kumar olarak yaklaşmamak lazım zar atmak değil bu iş. Sabır araştırma ve bazende uykusuzluk gerekiyor.
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
April 04, 2018, 04:32:39 AM

arkadaşım kusura bakma ama senin bu söylediğine ben inanmam. hayır ben bile 3 kuruş parayla girdim o halde bile senin kaybettiğin para 2 günde yok oluyo benim portföyden. 2300 lira kaybettim diye üzülüp bırakcaksam hiç yapmayayım nu işi daha iyi.

ayrıca bu başlığı görünce çok garip komplo teorileri geldi aklıma ve yakında newbie ler bol bol böyle başlık açarsa muhtemelen tekelden yönetilen bi kampanya olduğunu düşünücem
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
April 04, 2018, 05:17:15 AM

Bütün maaşınla zaten bu işe girersen kaybedersin bu iş kesinlikle bütün nakitle girilcek bi yatırım degil hele bu piyasada neyin ne olucagı belli degil zaten bizde cok zarardayız ama bütün nakitimizle yatırım yapmıyoruz
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
April 04, 2018, 08:07:18 AM

Arkadaş gerçekten 1 haftadır foruma falan da girmemiş. Ben olsam konuyu açar açar millet neler yazmış diye bakardım, gerçekten zor bir durumda olsa gerek. Umarım zararınız bir an önce azalır, zor olsa da yükselişler ile yüzünüz güler

usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
April 04, 2018, 08:45:41 AM

ne kadar sabırsız bir toplumuz 3-5 ay bekledik diye sanki bir ömür sabır gösterdiğimizi düşünüyoruz. Bu yatırımlar en az 2 yıl belkide daha fazla zaman alacak yatırımlar. 2 günde parayı 2ye 3e katlama amacıyla girenlerin hep elinde kalıyor. Bu arkadaşın durumu sıkıntılıymış, keşke hiç girmeseymiş. Diğer arkadaşlara gelince ne olmuş Aralık ayından beri düşük seviyedeyse öldü mü bitti mi? Ya yatırım yapmayı bilmiyorsunuz ya da sizin kadar sivri zekalı insan yok bu dünyada?

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
April 04, 2018, 08:59:48 AM

Bence sabırlı olmak gerekir piyasalara güven artarsa ciddi bir kazanç kapısı olmaya devam eder ama eğer piyasalar gitgide düşerse hacim düşüşü olursa güven kalmayacağı için emekler boşa bidebilir ve tüm yatırımlarımız eriyip gidebilir tabi ama ben umutluyum ve ciddi bir kazanç elde edeceğimi düşünüyorum karamsar olmamak gerekir diye düşünüyorum.

luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
April 05, 2018, 09:29:18 PM

Allah uzun ömürler versin, çocuğunuzu size bağışlasın. Şu ülkede asgari ücretle aile geçindirmek gerçekten çok zor, piyasa 3 4 ay önce güzel para bıraktı muhtemelen siz buna kanıp başlamışsınızdır.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
April 08, 2018, 10:28:08 AM

herkes bilmesine ramak kaldı bu piyasayı zengin olanlar dilden dile dolandı ama aramızdan bi tane cıkmadı Cheesy o yüzden tepeden girenlere allah sabır versin daha uzuuun bir süre beklemeliyiz sanırım.
erdemylmz99
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile
April 08, 2018, 07:53:02 PM

Bence sabret hacım piyasa yükselecek buna inan bekle ve göreceksin sabret ben kaç aydır sabrediyorum çok da kazandırdı yine kazandıracak inanıyorum beklemelisin saygılar hepinize arkadaşlar.
Cvgpnr
Newbie
*

Activity: 76
Merit: 0

View Profile
April 08, 2018, 07:59:22 PM

Senin para birilerinin cebine gitti. Bir dahaki sefere batsa da hiç koymayacak bir miktarla gir ve zarardaysan çıkma bekle.
The Management
Full Member

Merit: 102

View Profile
April 08, 2018, 08:02:02 PM

arkadaşlar zaten balinaların istediği de bu değilmi insanları canından bezdirip ellerindeki coinleri zararına da olsa sattırmak o yüzden biraz sabırlı olmanız gerekiyor bu işte sabırlı olan kazanacak

Kesinlikle ben de öyle düşünüyorum. Ellerinden geldiği kadar uzatacaklar bu düşüş zamanını. Sonrasında alttan toplayıp güzel bir pump ile yukardan yedirecekler hep aynı senaryo.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
April 08, 2018, 10:45:02 PM

Gerçekten size allah kolaylık versin, bence o kadar erken vazgeçmeyin sonuçta insanlar bu piyasaya zengin olmak gözüyle dalıyorlar. Önce açgözlülüğümüzü yenmemiz lazım para kazanmak istiyorsak

hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
April 09, 2018, 07:16:12 AM

2017 de çok kişi girdi bu pazara, çok para var diye herkes atladı. Kazanan veya karını alıp çıkanlara helal olsun biz düştüğünde hep aldık nasıl olsa çıkacak diye ama düşmeye devam etti. Bende piyasanın eskisi gibi yükseleceğine inanmıyorum en azından 2 yıl
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
April 09, 2018, 07:43:43 AM

kripto piyasası bir yatırım aracı değil. ben 2 koydum 5 alıcam beklentisi olanlar zarar etmeye mahkum, öyle beklentisi olanlar projeleri takip ediyor zaten. bu piyasa şuan amacın dışına çıkmış durumda.

Cashcash
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
April 09, 2018, 07:53:54 AM

Yeni ICO lara giriyorum (hycon veya yggdrasg vb. ) uzun vadede tutcağım . Hemen listelendiğindede yüksek karlar beklemiyorum .

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
April 09, 2018, 09:47:38 AM
Merited by zonefloor (12), Altcoin Agent (2), primeer (1)

ne kadar umutsuz insanlar var abi ya ben çalışmayan hiçbir geliri olmayan bi adamım 100 asgari ücret kaybettim 3 ay içinde şuan kalan 15 asgari ücret (borsada)

şuan bankada 2 asgari ücretim bile yok ama ben bile umudumu kaybetmemişken sen nasıl bu kadar umutsuz olabiliyorsun gerçekten şaşkınlıkla okudum yorumları falan abi sizler gerçekten bu paralarla mı girdiniz piyasaya walla helal olsun ne diyim.

ama bende dersimi aldım en fazla 3 ay sonra paramı fazlasıyla çıkarıp çıkarım o zaman elimdeki paranın %10 unu şuan kaybettiğinin 10 katını falan 10 coine bölüp bir daha arkama bile bakmayacağım.

kusura bakmayın arkadaşlar ama burda tarihe tanıklık ediyoruz geleceğin önemli teknolojilerine yatırım yapıyoruz ama bu kadar vizyonsuz olmayın ya 2600 tl kaybetmiş maaşı var ama açtığı konuya bak ya gerçekten bu kadar vizyonsuz olma abi Wink

gerçekler (işsizim, ev yok, araba yok, çocuk var, kiram 750tl, eldeki nakit 2500 tl) ve 3 ay önce 160 bin tl param var iken şuan 25 bin tl param var Smiley

ama umudum ve vizyonum var şuan netflixte "Morgan Freeman ile inancın hikayesi" ni izliyorum.

Bana katılan varsa bi merit çaksın gerçekten kendimi çok acayip hissettim şimdi benmi çok aptalım sizmi çok vizyonsuzsunuz anlayamıyorum.
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
April 09, 2018, 10:20:02 AM

Umutsuzluk en büyük psikolojik çöküntü benim gözümde de. WaDa sen Morgan Freeman filmlerini seviyorsun sanırım; ben de "Esaretin Bedelini" çok severim belki 10 sefer izlemişimdir ama her izlediğimde keyif alıyorum  gerçekten bir başyapıt.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  

Jump to: