Bitcoin Forum
May 22, 2024, 04:16:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Son zamanlarda adam akıllı bir imza kampanyası olmaması gerçeği  (Read 638 times)
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 28, 2018, 10:54:46 PM

Xiwatt kampanyası aslında hoş görünüyor ama proje seçerken bana kalırsa proje ne kadar güzel duruyorsa da sosyal medya da ne kadar aktifler bu da çok önemli xiwatt sosyal medya da yeterince aktif değil yoksa projesini beğendiğim bir token ayrıca sylon'un yönetmesi(her ne kadar son zamanlar bir kaç ibnelik yapsa da bana) bir güven vermiyor değil.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
March 28, 2018, 11:00:59 PM

çok iyi imza kampanyaları bulmak zor oluyor cidden orta halli bir şey bulunca bile seviniyor insan birçoğunun scam olma ihtimali yüksek.
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
March 28, 2018, 11:26:20 PM

Ico ertelenince cedex resmen uzerimize yapisti  Cheesy kac ay oldu bu imzayi giyeli unuttum bile. Sylon iyi yurutuyo kampanyalari ama proje de onemli. Regayi da sylon yonetti bir kac ay once proje scam cikti.
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
March 29, 2018, 12:53:15 AM

piyasanın hali ortadayken ico başlatmak resmen projeyi heba etmek olacağı için adamlarda erteliyor.
hatta başlamış olan icolarda bile süre uzatımı oluyor buda çıkış fiyatlarını bozuyor.
haliyle piyasa yükselmeden boş geçen sürede idare edecek icolarda takılmak lazım biraz.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
March 29, 2018, 01:54:30 AM

Herkes imza veya diğer kampanyaların tarihlerini uzatılmasından şikayetci bende şikayetciyimde ne yapıcaz bişey gelmiyo elimizden gelse eyvallahta beklemek durumundayız

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
March 29, 2018, 02:50:11 AM

Piyasa düşükken herkes bekliyor sadece yatırım yapan olmadığı için icolarda para toplayamıyor bu da etkiliyor tabi. Adam ethyi icoya yatiracağıma bekletirim daha iyi kazanırım diyor

yobit.net is banned from signatures
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
March 29, 2018, 03:36:39 AM

Piyasada güzel projeler var ama onlarda bounty yapmıyolar yapanlarda uzatıyolar bizde mal gibi kalıyor ortada çıksak stake kesiyolar kalsak çok vakit öldürüyor bi imzada
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
March 29, 2018, 05:05:16 AM

Katılıyorum. Ben de uzun zaman bekledikten sonra mecburen bir kampanya bulup bountysine katıldım.

PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 29, 2018, 07:07:08 AM

Sylon ve ColorlessK'in yani Bountyhive'ın kampanyalarına girilmez. Amazix ekibi de iyi iş çıkarmıyorlar. Yine ne varsa Tokensuite kampanyalarında var. Needmoney'nin açtığı konulara bir göz atın, güzel bir kampanya seçersiniz oradan.
Tokensuite iyi güzel de bunlar da local mesaj %30'u geçemez diyor. Yabancı bölümlerde takılmıyoruz. Hep türkçe bölümdeyiz.

Sylon   https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=112240
btcltcdigger   https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=228301
Tactic   https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1087329
stormfold   https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1354493
ahmedjamal1998   https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=480991

Ben bu yöneticilerin kampanlarını takip ediyorum. Genel de iyi oluyor. Ama yine de en iyi dediğiniz yöneticinin kampanyası boş çıkabiliyor.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3142918.msg32491847#msg32491847

Bu kampanyaya bir göz atmanızı tavsiye ederim. İş yapar gibi duruyor.

BU mesaj iyi oldu

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
March 29, 2018, 07:19:17 AM

Bi tane de benden ben giremedim Smiley   buyur https://bitcointalk.org/index.php?topic=3131155.0
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
March 29, 2018, 07:56:57 AM

Inanın daha imzadan para kazanmadım denebilir, 6 ay bitclave imzasında kaldık durumu ortada 1000 dolar etmez bıle, ondan sonra enviona girdim o şerefsizler ödemeyecekler belli oldu, şimdide cardstack imzasına girdim ama 9 hafta geçti daha bir olay yok. Bence bu işleri bitiriyorlar piyasa ile birlikte ödül olayıda bitiyor
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
March 29, 2018, 08:11:12 AM

Şu an imza kampanyasında olduğum için tavsiye veremiyorum sanırım sende imza kampanyası arıyorsun. Piyasa şartları yüzünden olduğunu düşünüyorum yani en büyük etken bence budur. Haliyle ICO zamanını ve süresini uzatıyorlar en kötü tarafı ne alacağımızı bilmeden aylarca beklemek oluyor bununla beraber yeterince yatırım toplayamıyorlar artı olarak buna rağmen yüksek cap hedefi koyuyorlar ama artık ön satış aşamasından sonra yatırımlar çok dingilleşiyor boş yere hard cap bekleniyor. Devam eden hatta bitmek üzere olan kampanyaları tercih edeceğim yoksa bir sürü risk almış oluyoruz.
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

CAT.EX Exchange

View Profile
April 09, 2018, 12:05:04 PM

Artık eskisi gibi adam akıllı imza kampanyası bulmak zor  girdiğimiz kampanyaların coğuda scam çıkıyor güvenilir bir kampanya bulmak zaman alıyor ve iyi bir araştırma yapmak gerekiyor ben şuan vinchainin imza kampanyasındayim güvenilir bir kampanya ama bir kaç gün sonra bitiyor umarım güvenilir kampanyalar bulursunuz

deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
April 09, 2018, 12:12:29 PM

Daha bu yıl bi şey kazanamadım. Önce envion sonra coinvest. Şimdi betex e girdim iyi gibi duruyor.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 09, 2018, 12:29:44 PM

Arkadaş neyin imzasına girsek scam çıkıyor. Eskiden tüm icolar yapıyordu imza kampanyası ancak şuan çoğu sağlam ico bountye gerek duymuyor. Son zamanlarda ben de çoğu imza kampanyasından umduğumu bulamadım.

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
April 09, 2018, 02:15:39 PM

Piyasada gerçekten imza bulmak zor 3-5 kuruş bişey aliyorsak alıyoruz. İlk enviona girdik daha ne kadar token alacağınız belli değil. O kadar para topladılar borsaya girdiler ama hala herhangi bir haber yok

nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
April 09, 2018, 02:30:30 PM

Adam akıllı imzadan ziyade adam akıllı piyasa yok girdiklerimiz imzalarda bunlardan dolayı çok kazandırmıyor bu piyasada normal bunlar gibi geliyor bana
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
April 09, 2018, 02:32:11 PM

senior arkadaş bunu diyorsa biz ne yapalım ? zaten bize gelen 1 puan snaırım size gelen 7 biz 7 hafta mesaj atınca yaklaşık 50 gün tekabül ediyor.
sizin 1 haftanız bizim 50 güne denk yahu zaten 1 yıl 365 gün Cheesy
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
April 09, 2018, 04:33:19 PM

mal gibi öğrettiniz, bütün d_aber ol_uculeri ne bu işi hepsi yazıyor, mahvediyorlar bountyleri,  bunlar kola kapağı toplayıp sinema bileti satan tipler, 

isimlerini yazınca google darıyorlar hemen çörekleniyorlar, biri isimlerini anıp yakınsa kesin karlıdır diye dalıyorlar
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1067

View Profile
April 09, 2018, 04:37:06 PM

evet arkadaşlar repux da bitti var mı güzel imza  Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███