Bitcoin Forum
November 15, 2018, 06:08:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.17.0 [Torrent].
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 🔥[ANN][ICO] Baltic Fund - INWESTUJ W OBIECUJĄCE STARTUPY Z KRAJÓW BAŁTYCKICH🔥  (Read 55 times)
cornl
Copper Member
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 0

MADANA.io - Market for Data Analysis


View Profile WWW
March 28, 2018, 07:56:38 PM
 #1

Poniższe informacje są tylko tłumaczeniem - oryginalny temat w języku angielskim dostępny tutaj: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2981924.0Mamy zaszczyt zaprezentować
BALTIC.FUND
INWESTUJ W OBIECUJĄCE STARTUPY Z EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ ORAZ KRAJÓW WSPÓLNOTY NIEPODLEGŁYCH PAŃSTW PRZEZ BLOCKCHAINOWY FUNDUSZ BAŁTYCKI – BALTIC.FUND

PROGRAM BOUNTY BALTIC FUND - KLIKNIJ TUTAJ

Kim jesteśmy


Jesteśmy akceleratorem i funduszem venture capital, wspomagającym rozwój najbardziej obiecujących startupów z krajów bałtyckich i WNP od najwcześniejszego etapu (przedzalążkowego) do etapu A (wczesnej fazy). Inwestujemy w sprzęt, robotykę, cyberbezpieczeństwo, oprogramowanie dla przedsiębiorstw, projekty fintech, sztuczną inteligencję oraz projekty oparte na technologii blockchain.


Tworzymy także platformę, poprzez którą każdy posiadacz tokenów otrzymuje dostęp do ekosystemu i wszelkich środków pomagających rozwijać się startupom, takich jak: mentoring, eksperci, media, usługi prawne, marketing, PR, rozwój i inwestycje.

Jak to działa
Społecznościowa inkubacja startupów!

Tworzymy platformę, która umożliwi wspieranie wybranych przez siebie startupów tokenami BALT - w zamian za wynagrodzenie lub dodatkowe korzyści. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma unikalne produkty i inne profity od najbardziej obiecujących startupów z Europy Środkowo-Wschodniej i WNP!

Wszystkie zarejestrowane na platformie startupy publikują ofertę dla inwestorów zawierającą:

- ile tokenów potrzebują
- na jakie cele ich potrzebują (rozwój, produkcja, marketing itp.)
- co zaoferują swoim inwestorom w zamian

A zatem, co startupy mogą zaproponować Ci za Twoje wsparcie:

- ich produkty i usługi
- partnerstwo i współpracę (pomoc z niektórymi Twoimi zadaniami)
- tokenizowaną pożyczkę (startup przyjmuje Twoje tokeny i oddaje po określonym czasie w zwielokrotnionej ilości, skupując tokeny BALT na giełdach kryptowalut)

W jaki sposób startupy mogą wziąć udział:

- offline, z wykorzystaniem przestrzeni naszego inkubatora przedsiębiorczości oraz jego infrastruktury
- online, z wykorzystaniem naszych usług i infrastruktury partnerów

Baltic Fund i inkubator BHV pomagają startupom za zainwestowane przez Ciebie tokeny poprzez:

- program inkubacji z ekspertami z UE, USA oraz naszymi mentorami
- zakłady produkcyjne i inżynieryjne oraz inne możliwości biura inkubatora
- programistów, projektantów, marketingowców, specjalistów PR, analityków, inżynierów i innych współpracowników BHV.Labs
- partnerzy venture
- oraz rosnącą liczbę nowych możliwości!

Co dzieje się po inkubacji:

- startupy uruchamiają swoje produkty (a inwestor otrzymuje jeden z nich)
- startupy rozwijają się (a wartość Twojej inwestycji rośnie)

Inwestor otrzymuje produkt i przychód, startup rozwija się, my pomagamy i zarządzamy. Czysty zysk!

Dodatkowe korzyści

Technicy i eksperci
Zostań częścią społeczności i otrzymuj wszelkie profity: duże zniżki lub nawet bezpłatne wejściówki na wydarzenia technologiczne na całym świecie, zniżki u naszych partnerów, promocje na oprogramowanie. Podziel się swoim doświadczeniem i zdobądź dodatkowe tokeny na platformie.

Kryptomaniacy
Cena tokena będzie stale wzrastać w ciągu najbliższych lat w powiązaniu z rosnącą kapitalizacją startupów. Handluj swoimi tokenami na giełdach lub wewnątrz społeczności i zarabiaj.

Założyciele startupów i przyszli startuperzy
Stań się częścią wspaniałej społeczności i ekosystemu: uzyskaj dostęp do mentorów, inwestorów, wydarzeń, wykorzystuj swoje tokeny do uzyskania wsparcia ekspertów w zakresie PR, marketingu i rozwoju – pomóż swojemu startupowi się rozwijać. Chcesz zmienić swój istniejący startup lub jesteś nowy w tym świecie i po prostu masz pomysł? Stań się częścią społeczności, znajdź swój zespół z dowolnej części świata i podbij rynek!

Profesjonalni inwestorzy
Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszym systemie startupów. Następny jednorożec może być tuż-tuż!

Inni ludzie o podobnym nastawieniu
Wiesz, że prawdziwą bronią XXI wieku jest cyberbezpieczeństwo. Widzisz, że tradycyjna bankowość powinna się zmienić na zawsze. Ufasz robotom. Rozumiesz, że technologia blockchain wszystko zmienia. Zdajesz sobie sprawę, że dobre oprogramowanie jest prawdziwą podstawą konkurencji we współczesnym świecie.


Całkowita liczba tokenów: 165 000 000 | Hard Cap etapu sprzedaży: ~150 000 000 tokenów BALT

PUBLICZNA PRZEDSPRZEDAŻ TOKENÓW
19. luty, 20:00 (GMT+1)

1 ETH = 5 000 tokenów BALT w przedsprzedaży

Minimalna ilość do zakupu = 100 tokenów

Soft cap = 50 000 000 tokenów w etapie sprzedaży
PROGRAM BOUNTY BALTIC FUND - KLIKNIJ TUTAJ
1542305296
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1542305296

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1542305296
Reply with quote  #2

1542305296
Report to moderator
1542305296
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1542305296

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1542305296
Reply with quote  #2

1542305296
Report to moderator
1542305296
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1542305296

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1542305296
Reply with quote  #2

1542305296
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
cornl
Copper Member
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 0

MADANA.io - Market for Data Analysis


View Profile WWW
March 29, 2018, 09:07:05 PM
 #2

Z przyjemnością rozpoczynamy prezentację wspieranych przez nas, czyli Business Hive Vilnius startupów. Głównie koncentrujemy się na projektach związanych z cyberbezpieczeństwem, sztuczną inteligencją, branżą fintech czy sprzętem. Jeśli o sprzęcie mowa, w naszym portfolio znajdują się rozmaite startupy, jednym z ciekawszych jest Slydis:


Slydis to przełom w dziedzinie pojazdów osobistych, to elektryczny, składany, modułowy pojazd poruszający się w każdym terenie..

Poznajcie CEO Slydis – Ramunasa Stankeviciusa. https://www.linkedin.com/in/ram-stank-innovations/


Ramunas to wspaniały inżynier z kilkoma opatentowanymi wynalazkami na koncie.

Na pomysł Slydis wpadł kilka lat temu i po wielu tysiącach godzin spędzonych na rozwoju, testowaniu komponentów i tworzeniu prototypów, w końcu uzyskał zamierzony efekt i rozpoczął budowanie pełnowymiarowego, działającego modelu. Pojazd waży około 50 kilogramów, jest składany, czyli bezproblemowo można włożyć go do bagażnika samochodu. Porusza się po każdym terenie, a co najważniejsze będzie względnie tani - wyceniany jest na ok. 5000 euro.

cornl
Copper Member
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 0

MADANA.io - Market for Data Analysis


View Profile WWW
March 30, 2018, 09:47:18 PM
 #3

Nasza COO (dyr. do spraw operacyjnych) Sandra Golbreich mówiła na temat ICO w krajach nadbałtyckich podczas wydarzenia d10e (http://d10e.biz/vilnius-2018/)

Czy wiesz, że w 2017 – 2018, litewskie ICO zebrały 0,55 miliarda dolarów i pojawiły się na mapie świata kryptowalut jako jeden z najbardziej zwyżkujących nowych regionów? Co więcej, w 2018 roku Litwa stała się 3. państwem na świecie pod względem zebranych środków podczas ICO: 788 milionów dolarów zebrały projekty z siedzibą w USA, 265 milionów w Chinach i 249 milionów te z Litwy!

cornl
Copper Member
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 0

MADANA.io - Market for Data Analysis


View Profile WWW
April 04, 2018, 06:36:46 PM
 #4

Już w tym tygodniu uruchamiamy nasz MVP - produkt o minimalnej, kluczowej funkcjonalności i zapowiadamy rozpoczęcie rekrutacji startupów! Zarejestruj się na baltic.fund, aby nie przegapić najświeższych wiadomości i być jednym z pierwszych, który obejrzy przedpremierową wersję platformy!

cornl
Copper Member
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 0

MADANA.io - Market for Data Analysis


View Profile WWW
April 06, 2018, 08:04:22 PM
 #5

Już w następnym tygodniu szykujemy zapowiedź dużej aktualizacji dot. naszej platformy. Możesz wyobrazić sobie inteligentną platformę dla inwestorów i startupów, która monitoruje światowe trendy i przewiduje szanse na sukces i rozwój startupów w ekosystemie Baltic.fund? My możemy. Śledź nasze nowości!cornl
Copper Member
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 0

MADANA.io - Market for Data Analysis


View Profile WWW
April 10, 2018, 09:56:10 PM
 #6


Jak platforma pomaga inwestorom?

Wybieramy najbardziej obiecujące startupy spośród tysięcy. Używamy narzędzi analitycznych opartych na sztucznej inteligencji, ale ostateczny wybór należy do naszych ekspertów. Platforma oferuje inwestorom porady które startupy warto wspierać w oparciu o zaplecze inwestycyjne, osobiste preferencje inwestora czy strategię wyjścia. Baltic.fund zajmuje się akceleracją i papierkową robotą, oferując inwestorowi tygodniowe raporty akceleracji. W ciągu ostatnich 4 tygodni akceleracji, startupy są prezentowane odpowiednim inwestorom globalnych na etapie zalążkowym / A. Wcześni inwestorzy decydują, czy chcą sprzedać swoje udziały innym inwestorom i wyjść z danego projektu. Platforma oferuje rekomendacje, projekcje  w oparciu o analizy, algorytmy sztucznej inteligencji i opinie ekspertów.


Co to ma wspólnego z ICO?

Program akceleracji dla każdego startupu kosztuje odpowiednią ilość tokenów BALT, w zależności od potrzeb i oceny startupu. Sprzedajemy te tokeny inwestorom w trakcie ICO. Inwestorzy używają później tych tokenów do wspierania wybranych projektów. Startupy oferują swoim inwestorom możliwość późniejszej odsprzedaży opcji innym inwestorom (na kolejnych etapach rozwoju) lub np. zamiany na udziały w akcjach rozwijającej się firmy.

Jakie zastosowanie ma tutaj blockchain?

Naszym celem jest stworzenie systemu całkowicie przejrzystego dla każdego inwestora - będzie on miał możliwość śledzenia każdego etapu akceleracji startupu, a następnie śledzić oferty potencjalnych inwestorów fazy zalążkowej / A rozwoju firm.

W jaki sposób wybierane są startupy?

– działający produkt o minimalnej, kluczowej funkcjonalności,

– realistyczny model biznesowy

– mówiący po angielsku założyciele z przynajmniej minimalnym doświadczeniem w przedsiębiorczości

– wzrostowe gałęzie rynku: cyberbezpieczeństwo, przedsiębiorstwa, technologia blockchain, sztuczna inteligencja, fintech, energia i inne

Jak sobie radzimy do tej pory:

– 60 000 000 sprzedanych tokenów inwestorom podczas publicznej i prywatnej fazy pre-ICO  (osiągnięty soft cap)

– w połowie kwietnia otwieramy proces aplikacji dla chętnych stratupów

– kilku strategicznych umów partnerskich z globalnymi korporacjami zajmującymi się mentoringiem dla startupów


cornl
Copper Member
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 0

MADANA.io - Market for Data Analysis


View Profile WWW
April 15, 2018, 04:22:59 PM
 #7

Jak dołączyć do społeczności BALT?

Zarejestruj się na białej liście publicznej sprzedaży tokenów! Wciąż do wzięcia 10% bonusu. Sprzedaż potrwa tylko 48 godzin - w dniach 26-27. kwietnia 2018.

https://baltic.fundcornl
Copper Member
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 0

MADANA.io - Market for Data Analysis


View Profile WWW
April 18, 2018, 08:35:09 PM
 #8

Końcowe odliczanie!

19 kwietnia to ostatni dzień naszej kampanii nagród Bounty! Chcielibyśmy podziękować wszystkim za wspaniałą pracę i wsparcie! Od 20 kwietnia sprawdzać będziemy raporty, a w ciągu kilku tygodni opublikujemy ostateczną wartość nagród za każdą kampanię. Proszę pamiętać, że należy zarejestrować się na naszej stronie internetowej http://baltic.fund, klikając przycisk "Zarejestruj się na sprzedaż (Register for sale)". Pozostałe instrukcje dostępne są po rejestracji na koncie osobistym. Dopiero wtedy będziemy mogli przesłać ci nagrody. Z góry dziękujemy!

cornl
Copper Member
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 0

MADANA.io - Market for Data Analysis


View Profile WWW
April 26, 2018, 06:49:09 AM
 #9

Kolejna runda sprzedaży tokenów!

Już dziś o godzinie 12 rozpoczyna się kolejna runda sprzedaży tokenów dla inwestorów zapisanych na białą listę. Na sprzedaż wystawione zostaje kolejne 45 milionów tokenów z bonusem 10%. Sprzedaż potrwa do 27. kwietnia.

cornl
Copper Member
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 0

MADANA.io - Market for Data Analysis


View Profile WWW
May 03, 2018, 06:24:18 PM
 #10


Następna runda sprzedaży tokenów - ponownie 24-godzinna - w dniach 24-25. maja. Zachęcamy do udziału - konieczność rejestracji na białej liście inwestorów na https://baltic.fund.

cornl
Copper Member
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 0

MADANA.io - Market for Data Analysis


View Profile WWW
May 16, 2018, 09:56:14 PM
 #11Przypominamy o konieczności przejścia procedury KYC w celu uzyskania tokenów BALT.

cornl
Copper Member
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 0

MADANA.io - Market for Data Analysis


View Profile WWW
May 23, 2018, 09:52:25 PM
 #12

W dniach 24-25 maja odbędzie się kolejny, drugi 24-godzinny etap sprzedaży tokenów BALT Baltic Fund. Zapraszamy do udziału! Wymagana wcześniejsza rejestracja i weryfikacja na stronie https://baltic.fund/cornl
Copper Member
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 0

MADANA.io - Market for Data Analysis


View Profile WWW
May 27, 2018, 07:56:38 PM
 #13

Przedstawiciele Baltic.Fund będą dostępni w najbliższych dniach na następujących wydarzeniach:

Tokenomics + Latitude59
Maj, 22 – Ryga
Maj, 23 – Tallinn, Tokenomics
Maj, 24 – Maj, 25 — Tallinn, Latitude59
Maj, 26 – Tallinn – Ryga
Maj, 26 – Maj, 29 – Ryga

Arctic15
Maj, 29 – Tallinn
Maj, 30 – Maj, 31 – Helsinki, Arctic15
Maj, 31 – Tallinn
Czerwiec, 1 – Ryga
Czerwiec, 3 — powrót do Wilna

Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!