Bitcoin Forum
June 18, 2024, 08:54:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: HERKES ALIRKEN SAT HERKES SATARKEN AL!  (Read 875 times)
halleykum
Newbie
*

Activity: 159
Merit: 0

View Profile
April 12, 2018, 11:23:01 PM

Şuan güzel bir yükseliş trendine doğru girdik gözüküyor şimdi yapılacak iş eğer alım yapılacaksa biraz zararı göze alıp stop loss ile hareket etmek mantıklı olabilir.
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
April 13, 2018, 05:03:19 PM

Şu anda da bence alım için güzel zamanlar. Yavaş yavaş yükseliş trendine girdiğimizi düşünüyorum.

xxxgr
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

Metahash

View Profile
April 13, 2018, 05:06:12 PM

Biraz kısmet işi ama aceleci davranmak her zaman kötü sonuçlar veriyor. Satmaktan korkmamak gerekli, bazen düşmesi için ne sebep var diye düşündüğüm için satamadığım zamanlar oldu. Aceleci davranmadan genel tirendin tersinde hareket etmek kazançlı olabiliyor.

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
April 20, 2018, 11:34:51 AM

390 dolarla en güzel tespit nice konular açıldı ama baktığınız zaman bundan iyisi yok yapmamak gereken 2 kelimeden ibaretti bırakanlara yazık oldu düşükten satıp.
sopromat
Full Member

Activity: 353
Merit: 100

View Profile
April 20, 2018, 11:44:34 AM

Bu başlığa göre Bitcoin 6.000 dolar civarı tur atarken bolca altcoin satın almak gerekirdi, çünkü o zaman alan aldı zaten şimdi keyfini çıkarıyor altcoinlerin özellikle, altcoin satın almak için biraz geç kalındı, Bitcoin çıkışı bekleniyor alım için geç değil.
fodoyr565
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
April 20, 2018, 01:04:32 PM

en sevilesi başlık. kripto dünyasında ben daha çok herkes satarken alma kısmına yakınım. henüz daha herkes alırken sattığımda istediğim karı elde edemesem de piyasanın en ölü zamanlarında en kötü başa başta kalabildim.
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
April 20, 2018, 03:16:04 PM

Ben önceden yatırımı ethereum a yaptım 390 dolar cıvarındayken iyi bir kar yapıyorum yapmayada devam edicem. Ethereum 1 k lara geri yükselip geçecektir
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
April 20, 2018, 05:57:26 PM

Keşke herşey konu başılığında yazılan tek cümle kadar basit ve kolay olsa ama gerçek hayatta pratikte bunu uygulayacak irade ve sabır herkeste bulunmuyor.
Shcirocco
Member
**

Activity: 120
Merit: 11

View Profile
April 20, 2018, 10:46:26 PM

Dostum sana kesinlikle katılıyorum.Bir de bu bilincin farkında olup o dönemlere gerekli sermayeyi hep hazır tutmak en önemlisi. Smiley
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
April 20, 2018, 11:14:11 PM

Güzel bir yukseliş başladı gibi bu sefer sakin bir yukseliş olursa galiba daha iyi olacak ani bir yukselişte her yer btc virali ile doluyor ve sonra ani yükseliş sonrası acı bir dump!
Hc01
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
April 21, 2018, 12:10:15 AM

son iki haftaya kadar alımlara devam ettim ocak ortasındakı dususlerden sonra, sımdı sıra bızde bakalım ucuzdan topladıgımız projelerı tepeden tepeden satıcamız gunler yaklasıyor ıns.
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
April 21, 2018, 05:49:04 AM

Coin piyasasında strateji felan sökmüyor. Herkes alırken de alabiliyorsunuz herkes satarken de satabiliyorsunuz. Aldığınızda coinler bir daha hiç yükselmeyebiliyor. Reel borsalarda bile spekülasyonların önüne geçebilmek için şirketleri ve hareketleri takip eden resmi kurumlar kuruldu. Coin borsalarında ise bu takibi yapmak hiç kolay değil. Coin piyasalarında balinalar piyasaya istedikleri gibi yön verebiliyorlar. Çok riskli ve oynak bir piyasa. Strateji kurmak çok zor. Kendi adıma kaybettiğimde kendimi üzmeyecek şekilde yatırım yapıp kazanmaya çalışıyorum. Bunu ne kadar başarabilirim, bunu zaman gösterecek. Umarım hepimiz bol bol kazananlardan oluruz.
The Management
Full Member

View Profile
April 21, 2018, 09:00:51 AM

Coin piyasasında strateji felan sökmüyor. Herkes alırken de alabiliyorsunuz herkes satarken de satabiliyorsunuz. Aldığınızda coinler bir daha hiç yükselmeyebiliyor. Reel borsalarda bile spekülasyonların önüne geçebilmek için şirketleri ve hareketleri takip eden resmi kurumlar kuruldu. Coin borsalarında ise bu takibi yapmak hiç kolay değil. Coin piyasalarında balinalar piyasaya istedikleri gibi yön verebiliyorlar. Çok riskli ve oynak bir piyasa. Strateji kurmak çok zor. Kendi adıma kaybettiğimde kendimi üzmeyecek şekilde yatırım yapıp kazanmaya çalışıyorum. Bunu ne kadar başarabilirim, bunu zaman gösterecek. Umarım hepimiz bol bol kazananlardan oluruz.

Kesinlikle katılıyorum. Piyasa hacmi henüz çok düşük bir seviyede oılduğundan rahatlıkla oynanabiliyor. Bunun yanında konuya gelecek olursak güzel bir söz ama asıl mesele herkesin kafasının karışık olduğu durgun durumlarda ne yapmamız gerektiği. Böyle zamanalrda kendi araştırmamızı ve güvendiğimiz proejelere yatırımlar yapmamız gerekiyor.
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
April 21, 2018, 06:20:42 PM

Ticaret hayatı için genel bir gelenek diyebileceğimiz bu durum aslında kripto dünyasına uyarlayınca o kadar da basit değil. Bu piyasada düz mantık işlemiyor ne yazık ki. Ha bir de şu var, birimizin yöntemi diğerine uymuyor vs.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
April 21, 2018, 06:29:03 PM

Tamam kardeşim boğa sezonu başladığında ve bütün coinler dibi görmüşken alımlar olduğunda sen elindekini sat! Sonra en yükseklerdeyken herkes elindekini satıyorya hani düşüyor dibe doğru, heh sen de işte o zaman alım yap. Yahu birşey yazıyorsunuz ama dayanak noktanız ne hiç anlaşılmıyor belirtmiyorsunuz da. Size uyan newbie ler varsa Allah onların yardımcısı olsun. Aşağıya da söylediğinin tam tersine birşey yazmışsın. Şunu da belirteyim çoğu zaman ne zaman alım-satım olduğunu anlayamazsıni kısacası balina değilsen ki değilsin öyleyse balinaları başka türlü anlayamazsın, sadece laf.

icegeekfresh
Full Member

Activity: 406

View Profile
April 21, 2018, 07:20:03 PM

Şubat martta topladık bakalım şimdi neler olcak hangileri kazandıracak eldekilerin, sabırsızlıkla bekliyoruz. İnşallah herkes umduğundan fazla fazla kazanır da zararları çıkarırız, ayı gelmeden önce de satmayı unutmayın.

Necroface
Full Member

Activity: 518

simply getting the job done

View Profile WWW
April 21, 2018, 07:22:44 PM

Hepimiz her ne kadar bu yönde hareket ettiysek de, kripto para borsası sabır sınar, genelde pes ettirir, parası olan güzel para kazanır, olmayan da yenik düşer, kaybeder. o yüzden benim tavsiyem : herkes alırken sat, herkes satarken yine sat, çatır çatır ye, afiyet olsun kardeşim.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
April 21, 2018, 07:44:45 PM

Şuan boğa sezonuna girdiğimizi düşünüyorum boğa sezonunda da satmanız yararınıza olmaz
suukool
Full Member

Activity: 413

View Profile
April 21, 2018, 08:08:28 PM

HERKES ALIRKEN SAT HERKES SATARKEN AL! genel bir tabir, birebir uygulamayınız sizde. Dönemsel olarak duruma göre hareket edilir, coinler dibi bulmuşsa ve panik halinde satışlar varsa herkes piyasanın bittiğini söylüyorsa sen satın al, karını edince uygun bir yerden sat çık.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
April 21, 2018, 08:17:48 PM

martın 19'unda ethereum alan adam an itibariyle yüzde 50 karda bu sözün hiçbir zaman ynalışa yönlendirdiğini görmedim gerçektende herkes alırken sat herkes satarken al
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  

Jump to: