Bitcoin Forum
April 25, 2024, 01:45:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: TokenDrops.com -> Sadece Onaylı Projelerin Airdrop Otomasyon Sitesi  (Read 2376 times)
needmoney (OP)
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
April 04, 2018, 07:17:43 PM

Öncelikle bu proje için teşekkür ederim ve başarılarınızın devamını dilerim. Tokensuite, bounty'lerini sıkı takip ettiğim ve profesyonel bulduğum bir ekiptir. O yüzden 12 gün sonra açılacak platformu dört gözle bekliyorum. Son zamanlardaki airdrop'ların çoğu tabir-i caizse çöp/scam ve kuralları katı (KYC isteyen bile vardı), o yüzden katılmayı bırakmıştım. Artık sadece bu site vasıtasıyla katılırım muhtemelen.

Özellikle daha sonra piyasaya çıkacak olan Bounty platformunu ve işleyişini merak ediyorum. Şimdiden büyük rağbet göreceği kanısındayım. Bu arada benim temennim bounty'lere katılımcı limiti getirilmesidir ve hatta katılımcıların davranışlarına göre (hile yapan, proje için kaliteli tweetler atıp projenin daha iyi reklamını yapabilen vs.) kara/gri/beyaz liste gibi bir uygulama yapılabilir, ama bu uygulamanın yürürlüğe konulması tahminimce ilk aşamada baya zor olur.

Sonuçta yeniyiz, ingilizce de sıkıntı oluyor bazen, bazı şeyleri anlamak zor olabiliyor. Stake eklenmeyince sorarız en azından ve hatamızı düzeltiriz.

Tarihlerin eklenmediğini gördüm bazı kampanyalarınızda. Duyuru yapılmış ama tarih aralığı olmayınca sıkıntı oluyor. Başlasak bir dert başlamasak bir dert. Tarihler yanlış olursa nasıl düzelteceğiz diye düşünüyoruz.(En azından benim için böyle)

Dostum, kendi tecrübeme dayanarak söylüyorum, tarih aralığını çok dert etme. Eğer spreadsheet'te tarih aralığı yoksa, bounty'nin açıldığı günü ilk haftanın 1. günü olarak baz al. Eğer daha sonra eklenirse sen de postunu editlersin ve kesinlikle sorun olacağını sanmıyorum. Zaten needmoney'nin açtığı bounty'lerin hafta aralıkları genellikle 8 gün, 1 Nisan - 8 Nisan gibi... Fakat sen aynı tweet/retweet'i 2 haftaya da yazmadıkça sorun yok. Yani özetle, tarih aralığını kafaya takma derim. Ama gidip haftayı da 3-4 gün kaydırma.

Ayrıca kuralları anlamadığın zaman her zaman bana mesaj atabilirsin, destek olmaya çalışırım Smiley Ekibin bountylerine katıldıkça, kuralların çok değişmediğini ve güzel kurallar olduğunu göreceksin (örneğin: You can report max 3 Retweets and Likes. Cheesy )
,

Aslında böyle bir fikrimiz de var. Bazı arkadaşlar fark etmiştir, bazı projelerde yüksek kurallar koyuyoruz sosyal medya ve özellikle videolar - makaleler için, ancak o zaman da neredeyse hiç katılım olmuyor. 

Yine de biz şahsen bounty için kullanılan follow to follow accountları ileride egale edebilecek bir sistem üzerinde çalışabiliriz, bunu da takımlara opsiyon olarak sunabiliriz.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
1714009509
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714009509
Reply with quote  #2

1714009509
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714009509
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714009509
Reply with quote  #2

1714009509
Report to moderator
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
April 05, 2018, 07:46:05 AM

Hocam hayırlı olsun. Çok sevindirici bir haber bu. Umarım sağlam bir altyapı olur ve herkes kazanır.

needmoney (OP)
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
April 19, 2018, 09:47:55 PM
Merited by troleybüs (2)

Merhaba, websitemiz aktif: https://tokendrops.com/

Birçok özellik yolda, şu an bir an önce açabilmek için biraz basit haliyle açtık.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 20, 2018, 12:11:13 AM

Birçok özellik yolda, şu an bir an önce açabilmek için biraz basit haliyle açtık.

Hayırlı olsun.
bitfather
Member
**

Activity: 98
Merit: 28

View Profile
April 20, 2018, 12:14:36 AM

siteniz hayırlı olsun. ön sıralardan yerimizi aldık. inşallah bu sitenin bounty için olanını da açarsınız, ama tam şeffaf olması ümidiyle  Smiley

tmskcimen
Member
**

Merit: 10

View Profile
April 20, 2018, 12:34:34 AM

Hayırlı olsun buranın bountyhivedan daha iyi olmasını umut ediyorum ileriki günlerde çok güzel yapmışsınız elinize sağlık gerçekten
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
April 20, 2018, 12:59:44 AM

gayet güzel site olmuş hocam bounty sitesini dört gözle bekliyorum birde yeri değil ama twitter bountylerine bir düzenleme getirsen hocam çok az coin geliyor
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
April 20, 2018, 01:07:44 AM

Hayırlı olsun, bol kazançlar dilerim.

Sade, şık bir site olmuş. Kullanımı kolay görünüyor. Airdrop sayısı arttıkça ilgi de artacaktır.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
April 20, 2018, 04:21:58 AM

Hayırlısı olsun çok güzel olmuş site. Ben asıl bounty sitesini bekliyorum aktif olur olmaz üye olacağım.

Ekibin bizden olması ayrı bir sevinç kaynağı Smiley

Bitcoin / Ethereum / Monero
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
April 27, 2018, 09:00:27 AM

bir kaç airdroba katıldım böyle cok rahat oldu valla Cheesy
itsmamedoff
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
April 27, 2018, 09:13:23 AM

sitedeki airdropların hepsine katıldım. keşke refimizle üye olanları ve onlar üzerinden kazandıklarımızı hesabımızda göre bilsek bi an önce.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
April 27, 2018, 09:19:16 AM

Tebrikler güzel düşünülmüş bir site. Bu tarz bounty sitesi yapmayı düşünüyormusunuz? Raporlama olayını ortadan kaldıracak türden.
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
April 27, 2018, 09:26:17 AM

arayüz sade ve anlaşılır kullanımını beğendim ileride daha çok proje eklenmesi dileğiyle, inşallah hepsi bu formata geçerde raporlama hamallığı ve saçmalığından kurtuluruz yolunuz açık olsun tokendrops ekibi...
Rhamon
Member
**

Activity: 98
Merit: 12

View Profile
April 27, 2018, 09:41:24 AM

Tebrikler güzel düşünülmüş bir site. Bu tarz bounty sitesi yapmayı düşünüyormusunuz? Raporlama olayını ortadan kaldıracak türden.

Geçmiş mesajları okusaydınız keşke sitenin amacı bu zaten ama henüz özellikleri aktif hale getirmemişler. İlerleyen zamanlarda olucakmış diye söylemişler.
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
April 27, 2018, 11:46:42 AM

Site güzel airdroplara katılmak kolay ama tokensuitenin aldığı son projeler çoğunlukla çöp oluyor biraz daha seçici davransanız iyi olabilir
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
April 27, 2018, 12:58:35 PM

Tebrikler ve başarılar. Güzel bir başlangıç olmuş. Bountyler de entegre edildiğinde bountyhive e rakip olacaktır.
Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
April 27, 2018, 04:24:16 PM

Böyle bir otomasyon sitesi kurmanız cidden isabet olmuş daha güvenilir daha hızlı direk hedefe odaklı kesinlikle kullanacağım.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
April 27, 2018, 06:02:46 PM

Site gerçekten şık ve sade olmuş. Bu tarz sitelerin karışık olmaması, başarılı olabilmesi için en önemli özelliklerden biri diye düşünüyorum.

Üye olup şimdiye kadar 3 airdrop'a katıldım. Gözlemlediğim kadarıyla twitter, facebook, telegram takiplerinden hemen sonra sisteme işleniyor. Yani takip kabul etmedi gibi bir dert yok. Sistemin düzgün işleyişi "sorun vardı, tekrar kontrol edeyim" derdinden kurtarıyor insanı. Bu da zaman kazandırıyor doğal olarak. Emeği geçenlere teşekkürler. Özellikle böyle bir girişimin ülkemizden çıkmış olması ayrı bir övünç kaynağı. Yolunuz açık olsun.
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212

View Profile
April 27, 2018, 06:31:16 PM

Site vs çok güzel olmuş tek ttıkla airdroplara girebiliyosun çok sevdim ben bu siteyi ellerinize sağlık yeni yeni projeler bekliyoruz
zorbey
Member
**

Merit: 33

View Profile WWW
April 27, 2018, 07:26:10 PM
Last edit: April 29, 2018, 05:40:51 PM by zorbey
Merited by troleybüs (1)

Siteniz güzel olmuş. Bugün denemek için girdim. Vakit yetersizliğinden tam olarak inceleyemesemde az biraz İncelemeye çalıştım. Elinize sağlık güzel site olmuş.
İki aksaklıkla dikkatimi çekti.
1- Onay maili gelmiyor. Direk siteye uye oldum ve mailimi onaylamadan giriş yapabildim.
2- Türkçe dil desteği.
3- Sitede tam olarak sistemin nasıl işlediği anlatılmamış(bende bulamamış olabilirim.)
4- Hangi airdrop ne kadar veriyor net değil. Dolar olarak göstermissiniz ama bence bu yeterli değil.
5- Airdrop sitelerinde 1 den 5 kadar yıldız gösterimi ve ico puanları hakkında bilgiler veriliyor. Sitede göremedim.
6- Projeleri neye göre seçiyorsunuz bu konuda bir bilgi vermemişsiniz.

Olumlu yanları
1- Kullanımı çok kolay
2- Airdroplara katılırken izleyeceğimiz yolları bulmak çok kolay
3- Sistem çok hızlı
4- Tüm  katıldığım tüm airdropları tek tıkla görebiliyorum.

Sonuç: sitenizi sevdim ve kullanacağım. Yukarıda belirrtiğim eksikleride giderirseniz mükemmel olur.:

Hayırlı olsun
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: