Bitcoin Forum
March 28, 2024, 05:57:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Czemu nie nagradzamy sie Meritami?  (Read 23946 times)
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2702
Merit: 1702


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
February 22, 2019, 10:11:05 PM
 #81

...Cóż więcej powiedzieć - PANOWIE (bo póki co kobiety tutaj nie zauważyłem) trzymajmy poziom i róbmy swoje...

No właśnie też zauważyłem już dawno że krypto to raczej męski temat. Kobiet jak na lekarstwo. Na naszym lokalu chyba nie ma ani jednej jeśli się nie myle.

Zapraszamy wszystkie Panie.

A może są tylko chowają się pod nickami? Teorie spiskowe.

Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711648625
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711648625

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711648625
Reply with quote  #2

1711648625
Report to moderator
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
February 22, 2019, 10:25:09 PM
 #82

...
No ja niestety mam to "szczęście" że nawet dziękuję nie usłyszę z reguły.. Chociaż ostatnio wpadł mi jakiś merit.. zobaczymy może jak wzrośnie opłacalność miningu czy coś to może coś mi wpadnie jeśli będę miał szczęście  Wink

W takim razie: DZIĘKUJĘ ŻE TU WAPADŁEŚ!!!


A tak serio biorąc pod uwagę frekwencję na lokalu - pisząc czasem coś logicznego tutaj masz na prawdę dużą szansę na uzyskanie merita nie mówiąc o satysfakcji że włączasz się do lokalnej społeczności - każdy poster, który ma coś sensownego do powiedzenia włączając się do dyskusji tutaj ma spore szanse na merity i udział w tworzeniu loalnej społeczności....

Spróbuj a się przekonasz!!!

...
No właśnie też zauważyłem już dawno że krypto to raczej męski temat. Kobiet jak na lekarstwo. Na naszym lokalu chyba nie ma ani jednej jeśli się nie myle.

Zapraszamy wszystkie Panie.

A może są tylko chowają się pod nickami? Teorie spiskowe.

Dobra - olać konwenanse - MERIT dla pierwszej kobiety która napisze cokolwiek....

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
February 23, 2019, 07:47:20 AM
Merited by wwzsocki (1)
 #83


Dobra - olać konwenanse - MERIT dla pierwszej kobiety która napisze cokolwiek....



Ja się identyfikuję jako kobieta Smiley. Przynajmniej od dziś Smiley BTW słyszeliście, że Tinder wyróżnia 37 płci?
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,115167,21014281,tinder-wyroznia-37-plci.html?disableRedirects=true

Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
February 23, 2019, 10:25:39 PM
 #84

No ja niestety mam to "szczęście" że nawet dziękuję nie usłyszę z reguły.. Chociaż ostatnio wpadł mi jakiś merit.. zobaczymy może jak wzrośnie opłacalność miningu czy coś to może coś mi wpadnie jeśli będę miał szczęście  Wink

Niestety, ale tak to już jest w sekcji "Alternate cryptocurrencies". Osobiście nigdy tam nie zaglądam, bo nie jestem zainteresowany altcoinami i tokenami (poza paroma wyjątkami takimi jak Litecoin, Ethereum, Monero). Ten sam problem dotyczy też "Bitcoin Discussion". Jeżeli w tych dwóch sekcjach uda się komuś zdobyć trochę meritów to pogratuluję. Ważne żebyś się nie poddawał. Merit został wprowadzony około rok temu i od tego czasu uzbierałem aż 440 punktów. Nie rozumiem tylko co ma opłacalność miningu do ilości zdobywanego merita przez Ciebie.
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
February 23, 2019, 11:05:38 PM
 #85

.... Nie rozumiem tylko co ma opłacalność miningu do ilości zdobywanego merita przez Ciebie.

Może to skrót myślowy bardziej opłacalny mining -> więcej kopaczy -> głośniej o krypto -> więcej użytkowników -> więcej postów -> więcej meritów -> większa szansa na zdobycie nagrody....

wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2702
Merit: 1702


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
February 24, 2019, 04:56:59 PM
Last edit: March 02, 2019, 10:10:57 AM by wwzsocki
 #86


No ja niestety mam to "szczęście" że nawet dziękuję nie usłyszę z reguły.. Chociaż ostatnio wpadł mi jakiś merit.. zobaczymy może jak wzrośnie opłacalność miningu czy coś to może coś mi wpadnie jeśli będę miał szczęście  Wink

Normalnie nie daje meritów na zachętę ale w tym przpadku zrobię wyjątek. Masz tu merita i mam nadzieję że będziesz chętniej pisał na naszym forum.

Powiem szczerze że szukałem jakiegoś twojego posta żeby nagrodzić za jakość ale na pierwszych 5 stronach postów na twoim profilu nie znalazłem żdnego tak więc musisz się trochę bardziej postarać żeby dostać więcej meritów. To nie takie proste.

Dlatego nagrodziłem twój ostatni post w tym temacie. Mam nadzieję że niedługo będzie ich więcej.

cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 17, 2019, 07:10:46 PM
Merited by Tytanowy Janusz (1)
 #87

Jak widzę na rosyjskim sub forum nawet ci, którzy nie potrafią mówić po angielsku mają szansę na uzykanie wyższej rangi. Są jednym z najbardziej aktywnych subforów obcojęzycznych na Bitcointalk i mają najwięcej rozdanych meritów w ostatnim tygodniu i w kolejnych miesiącach.
...

Wcześniej zupełnie nie zwróciłem na to uwagi...
Czytając Twoje słowa rzuciłem okiem na ilości bezwzględne - ilość meritów rozdanych na rosyjskojęzycznym boardzie i całkowicie zgodziłem się z nimi ponad 30 tysięcy rozdanych meritów przy naszych kilkuset nie ma przecież żadnego porównania...  

Dzisiaj w trakcie zbierania materiałów do wątku dotyczącego meritowej aktywności na lokalnych boardach Merit Champions from the local boards sporządzałem przeliczenia jak wygląda stosunek ilość meritów rozdanych na poszczególnych lokalnych subforach w uzależnieniu od ilości postów jakie tam powstały. Wyniki, które otrzymałem bardzo mnie zaskoczyły. Okazało się że wspomniani przez Ciebie rosjanie faktycznie górują w wartościach bezwzględnych, lecz kiedy przeliczymy ich liczbę meritów rozdanych na lokalu na ilość stworzonych postów - wtedy z bezapelacyjnej dominacji spadają aż na 15 miejce (z 21 locali).

...
I found a screenshot of 23.01.2018 - one day before the introduction of the merit system ... (https://web.archive.org/web/20180123014711/https://bitcointalk.org/) - thanks to which I was able to calculate the approximate number of posts created in each forum / subforum. Comparing this number with the number of merits given on that board, I managed to calculate the average number of merits per 1 post.

subboard                posts                merits                merits/posts              
Deutsch (German)832421091013,11%
Hrvatski (Croatian) 17949205711,46%
Français 5756254509,47%
Italiano (Italian) 4432036348,2%
Eλληνικά (Greek)87736627,55%
Portuguęs (Portuguese) 4015721685,4%
Other languages/locations 126626445,09%
Polski 134776604,9%
Espańol (Spanish) 6440430304,7%
العربية (Arabic)210559564,54%
Türkçe (Turkish) 398251157793,96%
Nederlands (Dutch) 107273903,64%
日本語 (Japanese) 174356143,52%
Bahasa Indonesia (Indonesian)452876134642,97%
Pyccкий (Russian) 2045711384081,88%
中文 (Chinese) 15029524271,61%
Română (Romanian) 106231651,55%
India188562391,27%
עברית (Hebrew) 42551,18%
한국어 (Korean) 94281001,06%
Skandinavisk 1206121%
Pilipinas680161330,2%
...

Trzeba też zauważyć że na tym polu nasze lokalne podwórko też nie wygląda wcale najgorzej - zajmujemy 8 pozycję, oczywiście mogłoby być dużo lepiej  lider ma dwa i pół raza wyższą średnią meritów na post ale my mamy dokładnie tyle większą średnią od wspominanych wcześniej wschodnich sąsiadów ...
Patrząc natomiast na czołówkę stawki jestem mocno zaskoczony bardzo wysoką pozycją Chorwatów...
 
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
March 18, 2019, 07:41:32 AM
Merited by wwzsocki (1)
 #88

Świetny wątek. W ogóle zauważyłem, że źródełka lubią tego typu tematy i bardzo chętnie nagradzają meritami. Jako, że jesteś naszym lokalnym królem statystyk, to podzielę się z tobą moim pomysłem na podobny temat, bo zapewne zrobisz go lepiej niż ja.
Co sądzisz o liście tematów, które przyciągnęły najwięcej wyświetleń (albo odpowiedzi) a nie zostały jeszcze nagrodzone meritami (lub nagrodzone w małym stopniu). Może to wyciągnie parę perełek?
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2702
Merit: 1702


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
March 18, 2019, 09:08:33 AM
Last edit: March 20, 2019, 12:02:52 PM by wwzsocki
 #89

...Co sądzisz o liście tematów, które przyciągnęły najwięcej wyświetleń (albo odpowiedzi) a nie zostały jeszcze nagrodzone meritami (lub nagrodzone w małym stopniu). Może to wyciągnie parę perełek?...

Super pomysł i od razu mam sugestję żeby dopasować tytuł tak aby obcojęzyczne żródełka wiedziały, że to właśnie temat też dla nich.
Np. Super Zero Merit Posty - Kompilacja dla Merit Source lub krótko Zero Merit Posty - Merit Sources niby po polsku a każdy zrozumie.

Lub trzeba będzie stworzyć polską i angielską wersję tego tematu, wtedy może to być nawet zupełnie polski temat ale i tak powinien nawiązywać jakoś do tego co chcemy osiągnąć.
Zauważyłem, że temat to jest bardzo ważna sprawa na forum i można czasem złym tematem odstraszyć czytających albo nie trafić do nich i po prostu nie przeczytają.

No bo chyba chodzi o to aby przyciągnąć inne żródełka bo lokalne o naszych wypocinach dobrze wiedzą.

Oczywiście też uważam, że @Cryptovigi będzie najlepszym kandydatem na prowadzenie takiego tematu bo już się sprawdził i na prawdę z chęcią czytam wszystkie aktualizacje prowadzonych przez niego wątkach ze statystykami i nie tylko. Co chyba widać po meritach  Wink.

Też chciałem was nagrodzić meritami ale się wypsztykałem, nic starconego jesteście pierwsi na liście.

cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 18, 2019, 11:55:53 AM
 #90

Świetny wątek. W ogóle zauważyłem, że źródełka lubią tego typu tematy i bardzo chętnie nagradzają meritami. Jako, że jesteś naszym lokalnym królem statystyk, to podzielę się z tobą moim pomysłem na podobny temat, bo zapewne zrobisz go lepiej niż ja.
Co sądzisz o liście tematów, które przyciągnęły najwięcej wyświetleń (albo odpowiedzi) a nie zostały jeszcze nagrodzone meritami (lub nagrodzone w małym stopniu). Może to wyciągnie parę perełek?

Super pomysł i od razu mam  sugestję żeby spróbować dopasować tak tytuł aby obcojęzyczne merit sourcy wiedziały, że to właśnie temat też dla nich.
Np. Dobre Zero Merit Posty - Kompilacja dla Merit Source lub krótko Zero Merit Posty - Merit Sources niby po polsku a każdy zrozumie.
...
Oczywiście też uważam, że @Cryptovigi będzie najlepszym kandydatem na prowadzenie takiego tematu bo już się sprawdził i na prawdę z chęcią czytam wszystkie aktualizacje prowadzonych przez niego wątkach ze statystykami i nie tylko. Co chyba widać po meritach  Wink.

Panowie bardzo dziękuję za słowa uznania, które przyjmuję z lekkim rumieńcem Wink Oczywiście podejmuję rękawicę, ale muszę chwilę przemyśleć jaka formuła będzie do takiego przedsięwzięcia najodpowiedniejsza...
Chcąc osiągnąć cel jaki nam przyświeca - czyli pokazania naprawdę dobrych wątków/postów, które nie zostały nagrodzone meritami nie możemy ograniczyć się do czystej statystyki - wątek może mieć wiele wyświetleń, ale słabiutką treść - w związku z tym trzeba będzie tutaj włączyć czynnik ludzki - w postaci naszych opinii że teksty są faktycznie dobre...

Pomyślę trochę i dam jakąś propozycję a potem wspólnie ją wyszlifujemy...

wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2702
Merit: 1702


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
March 18, 2019, 04:33:31 PM
Last edit: March 18, 2019, 04:49:32 PM by wwzsocki
 #91

...Chcąc osiągnąć cel jaki nam przyświeca - czyli pokazania naprawdę dobrych wątków/postów, które nie zostały nagrodzone meritami...

...lub takie, które zostały nagrodzone ale tylko 1 czy 2 meritami a powinno być ich 10 czy 20 jak na innych subforach.

A to dlatego, że jest tylko czterech czy może pięciu aktywnie rozdajacych merity użytkowników na naszym lokalu a inne żródełka zajrzały do nas dopiero raz.

Taka dygresja bo przeglądałem ten temat i myslę, że jest to temat w którym została rozdana najwieksza ilość meritów.
A i tak z tego co widzę to nie wszystkie posty, które powinny, dostały merita ponieważ jakość niektórych (przede wszystkim autorstwa @Cryptovigi) jest po prostu zabójcza.

cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 18, 2019, 09:02:42 PM
 #92

...
Taka dygresja bo przeglądałem ten temat i myslę, że jest to temat w którym została rozdana najwieksza ilość meritów.
...

Zgadza się - dokonałeś tego - gratulacje udało Ci się w końcu (chociaż o przysłowiowy włos) przebić cholerny DeepOnion - dotychczasowego Championa pod kątem meritów (co od zawsze spędzało mi sen z powiek Angry)

Tymczasem tak wygląda aktualna lista wątków (od samego początku systemu merit) i ilość meritów które się przez nie przewinęły

Code:
ilość TitleThread
57 Czemu nie nagradzamy sie Meritami?
56 DeepOnion
33 Garść statystyk dotyczących sytemu Meritów z naszego lokalnego subforum...
30 System kreacji pieniądza. Czy dotyczy to również bitcoina?
25 Bitomat w Krakowie
25 Jak Państwo pogrywa z obywatelami czyli Efekty (brak) zespołu ds. Kryptowalut
24 MLM - niebezpieczna strategia marketingowa
24 [Konkurs] Analiza techniczna - wytypuj cenę BTC i wygraj merit
18 Częste pytania dotyczące sieci Lightning Network
18 Urząd Skarbowy
16 TUTORIAL: Jak korzystać z Electrum (dla początkujących)
16 [Poradnik] Portfele sprzętowe - który wybrać?
15 Co myślicie o #MERIT?
14 Podstawy Lightning Network - wyjaśnienia, portfele.
13 [TUTORIAL] Jak poprawić wygląd avatara w mniej niż minutę?
12 FlyingAtom -  Wypłaty z bankomatów , mała marża - bezawaryjne.
12 Jak korzystać z Electrum (dla zaawansowanych)
11 Nieoficjalna lista (oficjalnych) zasad, wskazówek, FAQ Bitcointalk.org by mprep
11 Signature campaign

wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2702
Merit: 1702


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
March 18, 2019, 09:45:01 PM
Last edit: March 19, 2019, 10:38:41 AM by wwzsocki
Merited by adamvp (1)
 #93

Zgadza się - dokonałeś tego - gratulacje...

Dziękuję ale gratulacje należą się nam wszystkim.

Jak na razie w kilku dajemy radę coś zmienić na lepsze. Mam nadzieję, że powoli dołączy do nas jeszcze paru wartościowych ludzi bo z tego co widzę to już kilka starycfh i nowych osób zagląda coraz częściej i zaczyna pisać.

Ja postaram się dać merita wszystkim postom, którym się to należy w tym temacie. Mam zamiar nagrodzić te posty, które nie dostały nic a powinny bo jest ich parę a zostały przyćmione jakośćą postów autorstwa @Cryptovigi. Nie mam na razie wolnych smeritów bo rozdaję na bieżąco ale wszystkie nowe jakie otrzymam w tym wątku będą przeznaczone na ten cel.

Zachęcam Was do cofnięcia się na wcześniejsze strony tego wątku i nagrodzenie niektórych wysokiej jakości postów jednym skromnym mericikiem. Dobre posty, które są tam pomiędzy tytanami z kilkoma lub nawet kilkunastoma meritami. To zwiększy pulę a ja też rozdam wszystkie nowe smerity z wątku (tak jak obiecałem) chętnie zaraz dalej, wrócą one do naszej społeczności, która znowu nagrodzi kolejne posty a ich autorzy znowu się podzielą nimi z jakimś autorem komentarza w ich wątku, itd. i w końcu koło się zamyka i będziemy samowystarczalni jak rosyjskie subforum bo w "kupie siła" jak to mówi stara mądrość narodowa zapisana na kiblu w toalecie miejskiej  Wink.

Po pierwsze żeby wszystkie posty, które powinny, dostały merita a po drugie żeby nie dać żadnych szans tematowi DeepOnion  Wink

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
March 18, 2019, 10:41:37 PM
 #94

Quote
    Today at 23:33:02: 1 to wwzsocki for Re: Czemu nie nagradzamy sie Meritami?
Smiley))

Nawiązując do poprzednich postów - tak, jak to @cryptovigi rozgryzł - generalnie im wieksze zainteresowanie tematem tym więcej ludzi, a im więcej ludzi tym więcej potencjalnych merito-dawcow (choć tutaj nimi mogą być w samej rzeczy osoby które ewentualnie by powróciły - przy okazji, w wolnej chwili może warto by zrobić jakąś analizę porównawczą aktywności w wątkach Wink - oczywiście to temat na inny wątek.. )

Świetne pomysly macie swoja droga, podziwiam Was, ze tak działacie i to pomimo tego ze okoliczności w sumie nie sprzyjają Wink

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
March 19, 2019, 08:57:08 AM
Last edit: March 19, 2019, 09:28:56 AM by Tytanowy Janusz
Merited by wwzsocki (1)
 #95


Zachęcam Was do cofnięcia się na wcześniejsze strony tego wątku i nagrodzenie niektórych wysokiej jakości postów jednym skromnym mericikiem. Dobre posty, które są tam pomiędzy tytanami z kilkoma lub nawet kilkunastoma meritami. To zwiększy pulę a ja rozdam wszystkie bardzo nowe smerity (tak jak obiecałem) chętnie zaraz dalej i tak wrócą one do naszej społeczności, która znowu nagrodzi kolejne posty a ich autorzy znowu się podzielą nimi z jakimś autorem komentarza w ich wątku, itd. i w końcu koło się zamyka i będziemy samowystarczalni jak rosyjskie subforum bo w "kupie siła" jak to mówi stara mądrość narodowa zapisana na kiblu w toalecie miejskiej  Wink.

Po pierwsze żeby wszystkie posty, które powinny, dostały merita a po drugie żeby nie dać żadnych szans tematowi DeepOnion  Wink

Jednak twórcy systemu to przewidzieli (i dobrze) i bez zewnętrznego dopływu szybko wyschniemy (kazdy rozdany merit daje pół kolejnego). Dlatego polecam po raz kolejny linkować nasze posty z krótkim wyjasnieniem o czym są i czemu należy im się nagroda w  tym wątku. Nie dość, że sam dostałem 4 szutki, to jeszcze każdy podlinkowany post dostał po ok 8. Oczywiście linkujcie same perełki, bo jak zaczniemy spamować byle czym, to szybko przestaną na nas zwracać uwagę. W ten sposób nigdy nie wyschniemy.
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 19, 2019, 09:25:14 AM
 #96

...
przy okazji, w wolnej chwili może warto by zrobić jakąś analizę porównawczą aktywności w wątkach Wink - oczywiście to temat na inny wątek.. )
w jakim sensie analizę porównawczą - merity, ilość postów, odwiedziny??? rozwiń myśl...


...
Świetne pomysly macie swoja droga, podziwiam Was, ze tak działacie i to pomimo tego ze okoliczności w sumie nie sprzyjają Wink

Chłopie Ty nas tutaj nie podziwiaj tylko bierz się z nami do roboty!!!  Grin

Nie chcę być nieuprzejmy, ale w ciągu miesiąca machnąłeś 45 postów, z czego tylko 3 na naszym podwórku! Niniejszym przywołuję Cię do porządku i oczekuję bardziej patriotycznego podejścia!!!

To oczywiście żarty i nie traktuj ich w żadnym wypadku jako krytyki, ale jeśli udało by Ci się skrobnąć coś chociaż raz lub dwa w tygodniu - to właśnie również dzięki Tobie to forum może nabrać więcej życia.

wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2702
Merit: 1702


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
March 19, 2019, 10:47:37 AM
Last edit: March 19, 2019, 10:59:52 AM by wwzsocki
 #97

Jednak twórcy systemu to przewidzieli (i dobrze) i bez zewnętrznego dopływu szybko wyschniemy (kazdy rozdany merit daje pół kolejnego). Dlatego polecam po raz kolejny linkować nasze posty z krótkim wyjasnieniem o czym są i czemu należy im się nagroda w  tym wątku. Nie dość, że sam dostałem 4 szutki, to jeszcze każdy podlinkowany post dostał po ok 8. Oczywiście linkujcie same perełki, bo jak zaczniemy spamować byle czym, to szybko przestaną na nas zwracać uwagę. W ten sposób nigdy nie wyschniemy.

O to właśnie mi chodziło tylko, że nie jasno to sformuowałem. Mam na myśli i zwracam się z prośbą do tych użytkowników, którzy są tu rzadko lub tylko czytają.

Tu właśnie upatruje tych nowych meritów bez żródełek.

Jeżeli czytasz jakiś post i spodobał Ci się na tyle żeby napisać komentarz lub wywołał jakąś inną reakcję powinien być nagrodzony chociaż jednym meritem.

Nie ma po co kisić meritów bo to nic nie daje. Lepiej rozdać jak najszybciej rozdać wszystkie i to pośród znajomych na lokalu  Wink bo wtedy się odwdzięczą na pewno i za chwilę nagrodzą Twoje nowo napisane posty. Taka prawda i kropka.

Linkowanie to też dobry pomysł i najlepiej nie swoje tylko czyjeś posty. Ja nie przyjrzałem się i myślałem, że w tym temacie każdy wrzuca swoje stare nie nagrodzone posty o których myśli, że są dobre. Nawet jedna osba do nich nie zajrzała. Póżniej usunąłem i przestałem tam zaglądać bo wydawało mi się, że nie ma szans żeby ktoś podał linki do moich postów w tym temacie jeżeli go o to nie poproszę.

No bo z jakiej racji? Jest moim fanem czy co?

Prawdę mówiąc bez bardzo dobrych znajomych czy kolegów, którzy troszczą się o Ciebie na tym forum lub takiej inicjatywy jak @TytanowyJanusz nie ma szans żeby ktoś wrzucił tam Twoje linki.

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
March 19, 2019, 01:36:43 PM
 #98

Prawdę mówiąc bez bardzo dobrych znajomych czy kolegów, którzy troszczą się o Ciebie na tym forum lub takiej inicjatywy jak @TytanowyJanusz nie ma szans żeby ktoś wrzucił tam Twoje linki.
Nie ma znaczenia, czy ktoś wrzuci twoje, czy ty wrzucisz kogoś innego. Ważne, byśmy jako community nie wyschli bo tylko tak będziemy mogli nagradzać swoje dobre posty. Jak sam mówiłeś. Prędzej czy później to do ciebie wróci.
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
March 19, 2019, 05:07:27 PM
Merited by cryptovigi (1)
 #99




Jednak twórcy systemu to przewidzieli (i dobrze) i bez zewnętrznego dopływu szybko wyschniemy (kazdy rozdany merit daje pół kolejnego). Dlatego polecam po raz kolejny linkować nasze posty z krótkim wyjasnieniem o czym są i czemu należy im się nagroda w  tym wątku.

Dodane do zakładek...

Cóż dlaczego podziwiam? Z perspektywy widzenia mojej szklanej kuli ;-) nie wynika mi, żeby w najbliższym czasie można się było spodziewać szybkiej "nagrody" za włożony wysiłek, a Wy mimo to całkiem aktywnie działacie po prostu  Smiley

I am looking for signature campaign Wink pm me
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 19, 2019, 06:01:20 PM
 #100

...
Dodane do zakładek...

Cóż dlaczego podziwiam? Z perspektywy widzenia mojej szklanej kuli ;-) nie wynika mi, żeby w najbliższym czasie można się było spodziewać szybkiej "nagrody" za włożony wysiłek, a Wy mimo to całkiem aktywnie działacie po prostu  Smiley

Wszystko zależy co dla kogo jest nagrodą Wink  
Myślę, że wielu z nas (teraz to sam się rozbawiłem  Grin Grin Grin wielu... z pięciu)  lepiej użyję słowa większość ma satysfakcję z tego, że zaczęło się tutaj coś dziać i mimo, że nadal wieje tutaj pustką w porównaniu z innymi localami czy forami to jednak można tu swobodnie wpaść kilka razy w tygodniu i zawsze coś się znajdzie do przeczytania a dodatkowo jak widać zaczęły się pojawiać merity, które może nie płyną wodospadem ale jednak są i też dają satysfakcję...

a'propos za dodanie do zakładek co jak mniemam uczyniłeś w celu częstszego wpadania i komentowania... leci mericik na zachęte ;-) 505 wygląda dużo lepiej niż 504 (tak jakoś symetryczniej)



Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!