Bitcoin Forum
June 20, 2024, 08:23:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: 600 tl yi 4,5 ayda 27000 tl yapmak (wolf of etherdelta)  (Read 947 times)
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
April 02, 2018, 10:59:08 PM

Airdropların kazandırdığı zamana rastlamışsınız . Yoksa Aralık'ta sadece coin alan biri şimdi en az %50 zararda olabilirdi.

pomknos
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
April 02, 2018, 11:01:23 PM

Vay arkadaş, 27 bin TL ne demek.

Şunu görüyorum ki bu tarz şeyler okuyunca, nasibi olan bu piyasada illa para yiyor. Sadece biraz risk almalı ve gözü kara olmalı.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
April 02, 2018, 11:09:38 PM

Bu durum elbette mumkun ancak kolay değil. Bakın şidm yazsak geçen seneye oranla yalnızca hold ile neler kazanılırdı bu piyasada arkadaş az bile yazmış denebilir. Borçla harçla girmeyin aman diyim bu işe kumar olarak bakmayın zarlar hep 6-6 gelmez.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
April 02, 2018, 11:22:37 PM

helal olsun ama zaten piyasa asıl cıkısı o aldıgın zamanlarda yapmıs asıl cıkısı bendede war bi o kadar kar ama 8 ayda % bazında söylüyorum. 8 ay once alanlar aynı karı yaptı zaten yenılere imaksansız gelsede.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 02, 2018, 11:23:56 PM

Bence değerlendirilmeli bu tür alımlar.Bounty diyerek bedavadan geldi diyerek ucuzdan satanlar toplanırsa al-sat dan daha fazla ve stressiz risk olmadan güzel kazanılır.Tabi iyi bir araştırma takip ve ucuzdan toplamak şart.
Crypt1x
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
April 02, 2018, 11:24:47 PM

valla kanıt olmadan inanmam iki tane resim at before after diye twitter'ı takip edicem bir de azılı destekçin olacağım reis Cheesy bekliyorum fotoğrafları takipte konun.
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
April 02, 2018, 11:39:14 PM

Güzel bir doğru zaman doğru yatırım hikayesi, dediğim gibi nerede ve ne zaman duracağını bilmek bu işin altın kuralı tabi biraz da şans gerekiyor. Umarım herkes hakettiğini alır bu şekilde bir yatırım küçümsenemez derecede güzel bir hareket olmuş
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
April 02, 2018, 11:40:53 PM

piyasanın zaten yükseliş trendide olduğu ve her şeyin anlamsız şekilde yükseldiği bir dönemde. elinde ne olursa olsun zaten değerleniyordu. böyle bir karı şu anda yapabilecek bir yiğit çıkmaz bence. her taraf yeşilken kar elde etmek meziyet değildir.
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
April 03, 2018, 03:53:15 AM

evet o döneme girmeden yaklaşık 2-3 ay önce saçma sapan şeyler diye düşündüğüm halde bi arkadaşımın zorlamasıyla airdroplara katılmıştım. yani 1 kuruş dahi para yatırmadım. ve bu airdrop işiyle 1 ay uğraşıp bırakmıştım. hiç bişeyde alıp satmadım etherdeltada. sonra bu coinlerin uçtuğu dönemde arkadaşım cüzdanıma bakmamı, airdroplardan 2-3 bin lira para kazanıp harcadığını söyledi. cüzdanı açıp baktım 6 bin lira ediyor cüzdandakiler. hatta gelenlerden biri hawala today 65 tane gelmiş tanesi 22-23 dolar civarıydı. sonra imzaya girdiğim bi coindende 3 bin lira civarı geldiğini gördüm. çok şaşırdım totalde bedavadan 10 bin liraya yakın para gelmiş oldu. ama şimdi bu paralar yakalanırmı bilmiyorum.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
April 03, 2018, 04:56:57 AM

Çok güzel yapmışsın hocam sonuçta bu piyasada birileri kazanacak diğeri kaybedecek. Biz uzun vadeci olduğumuz için pek giremiyoruz bu tarz atılımlara. Çok uzun vadede bu söylediklerin mümkün aslında. Sadece doğru projeye yatırım yapabilmek mesele.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
April 03, 2018, 05:25:59 AM

sen çok iyi zamanda etherdeltadan coin avına çıkmışsın hocam daha sonra birdaha böyle bir şey yakalaman çok zor. bahsettiğin zaman ebtc furyasından sonra deli gibi airdrop yapanlar olmuştu. hatta hala bunlardan geriye ebtc ve blue kaldı. ben ebtc'yi kaçırmıştım ama blue gelmişti 1000 tane ki ben şanssızlardandım kimisine 10 bin tane blue yollamışlardı bende yok pahasına sattım. ama artık çok zor tekrarı seni de tebrik ederim güzel bir trade tecrübesi edinmişsin

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 03, 2018, 05:59:00 AM

4 ay önce herşeyin ddeli gibi arttıgı dönemlerdi. o dönemde taksici dayı bile girip iota ripple tron alıp parasını bi ayda 4-5e katladı. pump dönemindeyken herşeyde fırsat vardır. son 2 ayda 600tl yi 27bin değil 5bin yapsanız büyük başarıdır.  pump döneminde sansında yaver giderse 10x kolaylıkla kısa sürede yapılacak bir rakam.
SERKAN73MS
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
April 03, 2018, 06:21:41 AM

elimde 200 e yakın airdrop tokeni var etherdelta, forkdelta da trade yapılabilen , çok riskli iş söylenildiği gibi. Ama arkadaşa helal olsun herhalde boğa dönemine denk geldi bu artışlar..
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
April 03, 2018, 06:44:47 AM

İCO fiyatının bile 5-10 katı altında airdroptan geldi diye zaten hiç paraya elinden çıkaranları anlayamıyorum gerçekten de. Yazıktır günahtır. Ama sonuç olarak iyi bir yol bulmuşsun hocam. Başarılı olamamak imkansız neredeyse. Millet elimden çıkarayım da fiyatı umrumda değil mi diyor naapıyor anlamıyorum ama gerçekten de etherdelta zamanı olanlar için bir nimet. Halen daha öyle. Hiç bir şey geçmiş değil. Yapabilen halen daha yapıp iyi paralar kazanabilir...
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
April 03, 2018, 07:02:53 AM

O dönemler biteli çok oldu zamanında ne alsan kazanıyordu, her coin 5-10x yapıyordu ama artık öyle değil. Ayı ne zaman biter işte o zaman piyasa nefes almaya başlar
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
April 03, 2018, 07:25:00 AM

Cnnturk ve alt türevleri herkesi takip ediyor size özel bir durum değil. Zamaninda benide takip etmislerdi cnnturk, cnnturk ekonomi, cnnturk kültür v.s. bir nevi takip edeni takip ederim mantigi siz de onu takip ediyorsunuz tabi belli bir süre sonra o takipten çıkıyor. Sanırım sosyal medya hesaplarini ergenler yönetiyor.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
April 03, 2018, 07:32:23 AM

Zamanında herkes güzel para yaptı ama kaç kişi bu sanal parayı gerçeğe çevirdi bilemiyorum. 15$ dan waves bozlamayanlar şimdi çatır çatır satıyor, veya diğer altcoinlerde de aynısı geçerli. 1 dolar olan token olmuş 5c hala satış geliyor.
aliacar
Member
**

Activity: 233
Merit: 10

View Profile
April 03, 2018, 08:40:40 AM

valla kardeşim bu anlattıklarını bende coinexchange de yaptım hala da yapıyorum bilenler bilir swisscoiin die bi coin var 10. ayda 6 satsdan aldıgım mal 11. ayın 8 inde 320 sat ı gordu 275 ten vedalaştım mebla yı soylemiyorum bereketi kacar ama cogu yatırımcı icin baya buyuk bi rakam kaldırdım inanmayan arkadaşlara işlemin ekran goruntulerini atabilirim Smiley)

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
binbash
Full Member

Activity: 294
Merit: 101

View Profile
April 03, 2018, 08:41:33 AM

daha önce yapanlarda vardı ama riskli parasını kaybedenide gördüm kazanını da o yüzden uzak durmak lazım az olsun hayırlı ve bereketli olsun o yüzden uzak durun yoksa sonu kötü olur.

Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
April 03, 2018, 09:52:21 AM

Herkes sizin kadar şanslı olamıyor malesef bu piyasada en önemli sey zamanlamadır, bir de 4,5 gibi kısa bir sürede yaklasık 45 katına çıkarmak da her yiğidin harcı degildir bi de şansın da bu sürede devrede olması gerekiyor tabi
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: