Bitcoin Forum
May 07, 2024, 03:59:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: Merit Sistemi ve Çıldırtan Türk'ler...  (Read 378 times)
YsfYlmz (OP)
Full Member

Activity: 175
Merit: 100

Why not!

View Profile
April 03, 2018, 06:19:33 PM

Merhaba sevgili ve Çıldırtan Türk Vatandaşlarım.

Abicim merit sistemi geldi geleli bizim sevgili insanlarımız herzaman ki gibi ilgisizliğini ortaya koyup başta ben olmak üzere insanlarımızı çıldırtmaya başladı.
Biz Türk insanı herhangi bir durumdan, olaydan, kişiden, kurumdan ve üründen memnun kalmaz ve şikayetçi isek zaman kavramını unutup şikayet etmeyi çok severiz hatta bunun için ayırdığımız zaman bir kaç saat sürse bile bizim için hiç önemi yoktur en önemli unsur şikayet edebildik midir.

Amaaaa...

Konu herhangi bir durumdan, olaydan, kişiden, kurumdan ve üründen memnun olmaya geldiğinde memnunuzdur ama bunu sadece kendimize saklarız gideyim arayayım teşekkür edeyim, bir teşekkür mektubu yada maili atayım yok yok bu bize göre değil biz memnuniyetimizi sadece kendimize saklamayı seviyoruz bunun için vakit ayırmak fıtratımızda da yok, e tabi böyle olunca çıldırmamak elde değil sadece kendim için değil benim gibi düşünenler için de söylüyorum, ya arkadaşlar beğendiğiniz, güzel yorumlar yaptığınız konuları açan kişilere Merit vermeyi ne kadar çok görüyorsunuz buda bu forumun teşekkür sistemi gibi birşey, hepimiz burda bilgi alışverişi yapmak için birbirimizden birşeyler öğrenmek ve bazı durumlar da forum dan gelir sağlamak için burdayız ve artık eskisi gibi sadece post atarak rank atlayamıyoruz merit şart ama veren yok.

Vay be ne çıldırmışım, ama tak etti yani ne yapayım ben gerçekten okuduğum beğendiğim ve yorum yaptığım konuların sahiplerine ve konu içinde beğendiğim postun sahiplerine Merit veriyorum ama çoğumuz bu konuda duyarlı değil..

Rica ediyorum emeğe saygı gösterelim, bu işi de ticarete dökmeyelim...

Vesselam...

My Bitcoin wallet

1KTy9nUL3H9bcwjkM1pv22bpYXj6W33f4v
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715054389
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715054389
Reply with quote  #2

1715054389
Report to moderator
1715054389
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715054389
Reply with quote  #2

1715054389
Report to moderator
Cagan
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile
April 03, 2018, 09:13:21 PM

Biz kolay yoldan para kazanmayı sevdiğimiz için genlerimizde var sanırım.  Ama sadece türkler değil gördüğüm kadarıyla herkes ticarete dökmüş bu işi. Ama elbet bu işinde cılkı çıkacak, sistem işleyiş değişecektir.
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
April 03, 2018, 09:34:26 PM

İlk başlarda çok fazla mırın kırın edildi ama sonrasında unutuldu. Ardından da ticareti geldi bu işin ama kısa zamanda genel olarak bu konuya bir el atılmasının lazım olduğunu düşünüyorum ben
mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
April 04, 2018, 04:00:42 PM

Bunu Türk'ler diye sınırlandırmamak lazım. Ben diğer milletlerden insanların da bu sistemi içselleştirdiğini zannetmiyorum.
İnanın ne merit alıyorum ne de birilerine veriyorum çünkü inancım yok çoğalacağına dair..

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
ToeX
Member
**

Activity: 103

View Profile
April 04, 2018, 04:27:35 PM

Biz kolay yoldan para kazanmayı sevdiğimiz için genlerimizde var sanırım.  Ama sadece türkler değil gördüğüm kadarıyla herkes ticarete dökmüş bu işi. Ama elbet bu işinde cılkı çıkacak, sistem işleyiş değişecektir.

sonuna kadar haklısın acayip milletiz
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
April 04, 2018, 04:36:55 PM
Merited by EFS (1)

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;threads;u=1135651.0;sa=showPosts
Kopyala yapıştır ile haberler paylaşmışsın, merit almak istiyorsan önce merit vermeye değer içerikler paylaşmalısın. Eğer postlarının hak ettiği meriti almadığını ya da gözden kaçtığını düşünüyorsan şu konuya göz atabilirsin adaş: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2820637.0
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
April 04, 2018, 07:31:09 PM

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;threads;u=1135651.0;sa=showPosts
Kopyala yapıştır ile haberler paylaşmışsın, merit almak istiyorsan önce merit vermeye değer içerikler paylaşmalısın. Eğer postlarının hak ettiği meriti almadığını ya da gözden kaçtığını düşünüyorsan şu konuya göz atabilirsin adaş: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2820637.0

Konuyu açan arkadaş bir nebze haklı ama kaçırdığı yerler var forumda en azından Türkçe forumda merit kıtlığından dolayı böyle oluyor. İnsanların eline merit geçmiyor ki dağıtsın. Kaliteli postlara vericez diye diye çok abartılıyor insanlar olağanüstü işler bekliyor tabi yine kaliteli olsun postlar ama çok da kasmamak lazım. Yani sonuç olarak insanların elinde merit olmadığı için ya veremiyorlar yada çok az olduğu için ultra kaliteli post arıyor atmak için.
Cvgpnr
Newbie
*

Activity: 76
Merit: 0

View Profile
April 04, 2018, 08:14:30 PM

Çift hesapları başka türlü engellemeliler. Bu merit sistemiyle kendi sonlarını hazırlıyorlar haberleri yok.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
April 04, 2018, 08:27:51 PM

Merit sistemi ile rank atlamak imkansız gibi bir şey herkesin her gün kaliteli bilgi verici içerik yazması lazım ama burası o tarz bir forum değil forumun çok küçük bir kısmı bilgilendirici yazı yazıyor.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
April 04, 2018, 09:08:38 PM

Merit sistemi sonucunda ilk başlarda insanlar para karşılığında merit satıyordu ama şimdilerde onlarda kesildi sadece EFS merit paylaşıyor galiba. Ne olur böyle bilmiyorum. Member kolay ama gerisini yapamazlar gibi
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
April 04, 2018, 10:10:47 PM

Çift hesapları başka türlü engellemeliler. Bu merit sistemiyle kendi sonlarını hazırlıyorlar haberleri yok.

neden kendi sonlarını hazırlasınlar ki? havadan para kazanılıyormuş diyen saçma sapan bir kitlenin buraya gelmesini engellemiş oldular, saçma sapan mesajlarla dolu olan konular normale dönmeye başladı. daha ne olsun?

YsfYlmz (OP)
Full Member

Activity: 175
Merit: 100

Why not!

View Profile
April 05, 2018, 03:40:53 AM

Adaşım ben sadece kendi postlarım için söylemedim ama öyle algılandı galiba.

Bazı bilgileri bir yerlerden bulup forum camiasın da paylaşmak istedim kopyala yapıştır da olabilir özgün de olabilir sorun bence bu değil.

Sorun genel anlamda zihniyetimiz dir bende bunu anlatmak istedim sıkıntı bizde ki kaliteli postlara bile Merit vermiyoruz ama aslında senin yaptığın  gibi muhalefet yapıp Efs den bile merit almak lazım 😉😉
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 05, 2018, 05:32:19 AM

İyi de kimse size ya da bir başkasına merit vermek zorunda değilki? 31 Mart ve 2 Nisan'da kaynakça göstermeden 2 adet copy paste haber paylaşmışsın ve daha 1 hafta geçmeden merit alamadığın için Çıldırtan Türkler diye başlık açıyorsun. İnsanlar sizin bir beklenti karşılığında yani merit almak için çabalıyomuş gibi gözüken ama aslında hiç yaratıcı olmayan postlar paylaştığınızı biliyor. Ben üyeliğimdeki bütün meritleri hakettiğini düşündüğüm kişiler arasında paylaştım ama yeni üyelerde 'ben iyi mesaj paylaştım bana merit verilmeli' düşüncesi olduğu sürece merit kazanabileceklerini düşünmüyorum.
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
April 05, 2018, 10:31:17 AM

Yaw bende merit yokmu vereyim anlamadım gitti  1 tane vardı birine verdim. Başka yok. Ne zaman gelecek nasıl. Gelecek bir bilgimde yok
derincold
Member
**

Activity: 182

View Profile
April 05, 2018, 05:55:05 PM

Abi adam haklı ortalıkta ne kadar çakal varmış hepsi ortaya yeni çikiyor.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
April 05, 2018, 07:01:02 PM

Ben Merit sisteminin kalıcı olacağına inanmıyordum ve bu nedenle ciddiye alıp meritle uğraşmamıştım.
Belli ki artık bu meriti dert edip gerekli faaliyetleri yapmak gerekiyor.

DoloresPacman
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
April 06, 2018, 09:33:53 PM

Ben Merit sisteminin kalıcı olacağına inanmıyordum ve bu nedenle ciddiye alıp meritle uğraşmamıştım.
Belli ki artık bu meriti dert edip gerekli faaliyetleri yapmak gerekiyor.

100 küsur merit almanız lazım atlamak için kim uğraşsınki birer ikişer veriyorlar Cheesy
abernaty
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 3

View Profile WWW
April 07, 2018, 10:39:13 AM

Merit sisteminin de bir sekilde cilki cikacak ve baska bir sisteme gecilecektir.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
Husaki
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
April 07, 2018, 11:04:57 AM

Benim gibi yenileri çok kötü etkiledi
torontoconti
Member
**

Activity: 112

View Profile
April 08, 2018, 07:33:32 PM

Yeniler için zor artık yükselmek en fazla member, gerisi hayal  Shocked
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
April 09, 2018, 03:20:20 AM

Sayın Legendary birde benim hesabıma bak madem. Komple oku baştan sona kadar. Merit'in ilk geldiği gece ben çok iyi oldu dedim savundum hatta. Ama gel gelelim sadece yorumlara değilde konu açınca merit geliyormuş. Çünkü kimse okumadan sırf imza için post kasıyor son mesaja tıklayıp yorum yazıyor. Okumuyan bir milletiz zaten Smiley 10 sayfa yorum yazılmış kim okuyacak onları.
Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: