Bitcoin Forum
May 14, 2024, 04:02:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: Satılık Member üyelik (Bountylerden geri kalmayın)  (Read 692 times)
huzurdangolgeler (OP)
Jr. Member
*

Activity: 92
Merit: 4

View Profile
April 05, 2018, 11:29:47 AM
Last edit: April 26, 2018, 11:10:43 AM by huzurdangolgeler

Satılık Member üyelikler,    

0.35 ETH ye satılıktır,  

Sağlam bounty kampanyaları newbie ve jr. kabul etmiyorlar, bunlara katılarak 1-2 hafta içinde parasını çıkarabilirsiniz,

Çalıntı, hack vs değildir,

tertemiz üyeliktir.  

-Geçmişinde problem yoktur.

-Çalıntı/hack üyelikler değildir.

-Forumda şikayete uğramış (reputation)  25-30 gün sonra DT1 DT2 member'lar tarafından Negatife trusta uğrayacak diye, dolandırıcılık amaçlı alel acele satılan üyeliklerden değildir.)

-Önce ingilizce, rusça hintçe yazmış, çalındıktan sonra, aradan aylar geçince türkçe yazmaya başlamış, negatif yiyecek üyeliklerden değildir.

-Kendi kastığım el emeği göz nuru üyeliklerdir.

Uzun vade kullanacak, ileride rütbe de atlamak isteyen arkadaşlar içindir.

stok  (4 adet kaldı /  8 adet)

Teslim edilecekler;  üyelik  + üyeliğe ait mail adresi.

(Mail adresi üyelik açılırken, üyeliğin kayıt olduğu mail adresidir.  50 kere mail adresi değiştirilmiş üyeliklerden değildir.

Not: Forumdaki satış konularının bir çoğu dolandırıcılık amaçlı açılıyor. satıcı ya tamamen dolandırıyor, ya da üyeliğin bir çok eksiğini söylemiyor, üyelikler 1 hafta sonra negatif trust yiyor, ban yiyor, geri alınıyor vs. vs.

Bunlar öyle üyelikler değildir. üyeliğimin her türlü arkasındayım, yüz yüze satış da uygundur bana.
huzurdangolgeler (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 08, 2018, 01:35:01 PM

1 adet satılmıştır
huzurdangolgeler (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 08, 2018, 10:29:53 PM

1 adet satılmıştır.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
April 10, 2018, 11:14:08 AM

Güvenebilsem bende almak istiyorum ama kolay kolay güvenilmiyor bu satışlara.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
k4ys3rs0z3
Member
**

Activity: 101
Merit: 17

View Profile
April 10, 2018, 05:22:58 PM

Bu hesapla multi hesap taliplisi olduğunu yazmasaydın keşke Smiley

❍ Treon ❍ │▌▌▌  TwitterTelegram  │▌▌▌ ❍ Treon ❍
Utilities payments made  simple
███ Telecom, Electricity, Gas and Water  ███
huzurdangolgeler (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 10, 2018, 06:56:57 PM

satışlar güncel hocam, her türlü güvenceyi sağlıyorum, yüz yüze dahil.
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
April 11, 2018, 07:57:48 PM

bu işlerde önemli olan üyeliklerin temiz olması, üyelik her yerde var ama hepsi ya hackli oluyor ya bir şey oluyor..
usakli64
Full Member

View Profile WWW
April 14, 2018, 12:49:51 PM

ne diyorsun tanımam etmem satıcıyı. Paronayak olmuşsun sanırım. Multi hesap nedir bilmem. Tek hesabım var o da bu. İsimdende anlaşılacağı üzere uşaklıyım. Ayrıca hesabımdaki post sayısı 600ün üzerinde, yemiyorum içmiyorum uyumuyorum, multi hesaplar için post mu atıyorum yani. Muhtemelen yaşın daha genç, bu sözlerini ona veriyorum.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
koinli
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
April 14, 2018, 10:12:50 PM

bu devirde temiz üyelik bulmak oldukça zor, forumda bir çok üyelik satılıyor ama sonra dan çıkıyor naneleri. bence üyelik alınacaksa, kendi halis sahibinden alınmalı,  herkes ingilizce postlu ya da 20 kişinin ortak kullandığı hesapları satıyor
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 14, 2018, 10:45:15 PM

iki haftada hangi kampanya 0.25 eth veriyor söylesene : D
huzurdangolgeler (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 15, 2018, 10:22:21 AM

iki haftada hangi kampanya 0.25 eth veriyor söylesene : D

GVT nin bountysi bundan çok çok fazla kazandırdı aynı şekilde sirinlabs vb. bountyler,  bunlar gibi onlarca var, forumun rütbelilerine usulünce sorun onlar size anlatırlar,
smulasyon
Jr. Member
*

Activity: 142
Merit: 1

View Profile
April 15, 2018, 01:05:56 PM

üyeliğin temiz olup olmadığını nasıl anlarız
k4ys3rs0z3
Member
**

View Profile
April 15, 2018, 02:53:05 PM

ne diyorsun tanımam etmem satıcıyı. Paronayak olmuşsun sanırım. Multi hesap nedir bilmem. Tek hesabım var o da bu. İsimdende anlaşılacağı üzere uşaklıyım. Ayrıca hesabımdaki post sayısı 600ün üzerinde, yemiyorum içmiyorum uyumuyorum, multi hesaplar için post mu atıyorum yani. Muhtemelen yaşın daha genç, bu sözlerini ona veriyorum.

Hocam yanlış anlamışsınız, multi hesap için post atıyorsunuz demedim. Mevcut hesabınızın activity ve merit puanı gayet iyi, bu hesap varken ikinci bir hesap almanızın abesliğine işaret etmek istedim. Onun yerine mevcut hesabınızı geliştirseniz, aynı eforu sarfetseniz Sr. Member rahatlıkla olursunuz. Umarım trollenmiyorumdur Smiley Bu arada yaşım genç sayılır, 30 olduk...

usakli64
Full Member

View Profile WWW
April 15, 2018, 09:44:15 PM

Hocam yanlış anlamışsınız, multi hesap için post atıyorsunuz demedim. Mevcut hesabınızın activity ve merit puanı gayet iyi, bu hesap varken ikinci bir hesap almanızın abesliğine işaret etmek istedim. Onun yerine mevcut hesabınızı geliştirseniz, aynı eforu sarfetseniz Sr. Member rahatlıkla olursunuz. Umarım trollenmiyorumdur Smiley Bu arada yaşım genç sayılır, 30 olduk...

Kendim icin almiyorum zaten,  issiz bir arkadasim var,  is ariyor bulamiyor,  evde en azindan bunla ugrassin is bulana kadar diye istemistim.  Bir fiyat verdim arkadasa uygun gelmedi sanirim geri donus yapmadi.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
k4ys3rs0z3
Member
**

View Profile
April 15, 2018, 10:36:32 PM

Kendim icin almiyorum zaten,  issiz bir arkadasim var,  is ariyor bulamiyor,  evde en azindan bunla ugrassin is bulana kadar diye istemistim.  Bir fiyat verdim arkadasa uygun gelmedi sanirim geri donus yapmadi.

Eyvallah, şimdi anladım... Arkadaşla aynı kadere mensubuz, ben de bir kaç yerden baktım sürece ama güvenilecek gibi değil, onun yerine emek verip kendi gücümle bir şeyler yapmaya çalışıyorum, fena da gitmiyor. Daha öğretici bir süreç, arkadaşa da bunu öneririm...

huzurdangolgeler (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 15, 2018, 10:52:56 PM

Merhaba fiyatlar ne yazık ki fixed. Herkese aynı fiyatı yapmaya çalışıyorum, diğer alan arkadaşlara da ayıp olmasın. Belirttiğim gibi aynı kendi üyeliğim, öyle 3-5 kişinin girip çıktığı, ortalık hesaplar değil

huzurdangolgeler (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 18, 2018, 09:57:18 PM

Dün 1 Adet daha üyelik sahibini bulmuştur,
mateuolak
Newbie
*

Activity: 36

View Profile
April 20, 2018, 12:01:09 AM

Member üyelik ortalama ne kadar kazandırı?
akansaatler
Newbie
*

Activity: 294

View Profile
April 20, 2018, 05:59:32 AM

Bende yakın zamanda kendi üyeliğim yerine bir tane böyle alacam, yalnız forumda kimselere güven olmuyor
huzurdangolgeler (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 20, 2018, 06:08:16 AM

1 adet forum içi satılmıştır, alan arkadaşımız sylon'un kampanyasına uzun vade girmeyi tercih etti
rafsa
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
April 20, 2018, 06:22:04 AM

siz ne ara o kadar çok üyelik kastınız ki simdi satıyorsunuz biz bir taneyi member edene kadar anlımızın derisi patladı.
huzurdangolgeler (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 20, 2018, 07:05:01 AM

siz ne ara o kadar çok üyelik kastınız ki simdi satıyorsunuz biz bir taneyi member edene kadar anlımızın derisi patladı.

hocam benim 7-8 ay önce vardı bu üyelikler, ama artık şimdi iş- ev şu bu derken uğraşamıyorum hepsiyle,  forumda zaten  satılan üyelikler hep hack vs oluyor. ya da bir bit yeniği oluyor işin içinde,

ben de bunları temiz uzun vade kullanacak kişilere satıyorum.  zaten bir kişiye 1 den fazla vermiyorum. vermem de. biri çıktı hepsini alayım dedi vermedim.
alan kişi hem imzasına girsin, hem de uzun vade kullansın diye düşünüyorum.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 20, 2018, 04:31:15 PM
Merited by k4ys3rs0z3 (1)

Hesap almak isteyenler bu arkadaşa biraz dikkat etsin konu dışı kısmında kendisi için bir post var. Açıkcası bana cok güven vermedi adam hem yeniyim aranıza katıldım muhabbeti yapmış üstünede 7-8 aydır burdayım hesap satıyorum diye konu açmış.

Ben Utku,  Ben de izmirliyim, ne çok izmirli varmış yahu forum da,  valla bir gün izmir zirvesi yapalım.
 İzmirde esnafım, elektronik üzerine ticaret yapıyorum, 34  yaşındayım, 1 kızım var onu da el verdikçe teknoloji ile iç içe yetiştirmeye çalışıyorum. Kripto paralarla yakından ilgiliyim, 4 sene önce ilk bitcoinimi almıştım. Ben açıkçası bitcoin ve blokzincir teknolojisini ilk duyduğumda, daha doğrusu, mantığını ilk idrak ettiğim de,  explorer sitelerde, ülkelerden ülkelere takır takır yüz binlerce doların atıldığını canlı olarak gördüğümde, hayran kalmıştım. o kadar para atılıyor ve arada bir banka ya da aracı bir kişi yok. ve bunu insan oğlu kendi başına yapıyor diye hayret etmiştim.  
  Blok zincir teknolojisinin hayatımıza çok hızlı ve agresif bir şekilde gireceğini düşünüyorum, çünkü bu insanın en temel duygusu olan mülkiyet - güven duygusu ile de çok yakından ilgili. Anonim onaylama ve kollektif güvene dayalı sistem, insanların mülkiyet değiş tokuşu olarak ortak paydada buluştuğu paradan sonra dünyayı değiştirecek en büyük icat olabilir.

her neyse çok felsefe yapıp baş ağrıtmayayım, işte foruma kayıt oldum ve aranızdayım, Burada olmaktan da kıvanç duyuyorum.

Peki bir soru soracağım Utku, kusuruma bakma ama... 7-8 tane member hesap satarken, neden bu hesabı kasma ihtiyacı duyuyorsun? Multi hesap mevzusunu da aşmış bence bu durum, iş ticarete dökülmüş. Tamam forumda hesap satışlarına bir şey denmiyor ama böyle bir sürece girip, çoklu hesaplardan bilgilendirmeler yapmak, merit kasmak kaliteyi düşürmüyor mu forumda? Bunların hepsini tek bir hesaptan yapabilmen mümkünken.... Bence bir çok insanın hakkına giriyorsun.

Şurada hesap satışı başlığının postları var;

0.30 ETH ye satılıktır,  

Sağlam bounty kampanyaları newbie ve jr. kabul etmiyorlar, bunlara katılarak 1-2 hafta içinde parasını çıkarabilirsiniz,

tertemiz üyeliktir.  

Geçmişinde problem yoktur.

Çalıntı/hack üyelikler değildir.

Forumda şikayete uğramış (reputation)  25-30 gün sonra DT1 DT2 member'lar tarafından Negatife trusta uğrayacak diye, dolandırıcılık amaçlı alel acele satılan üyeliklerden değildir.)

Önce ingilizce, rusça hintçe yazmış, aradan aylar geçinçe türkçe yazmaya başlamış, negatif yiyecek üyeliklerden değildir.

Kendi kastığım el emeği göz nuru üyeliklerdir.

Teslim edilecekler;  üyelik  + üyeliğe ait mail adresi.

(Mail adresi üyelik açılırken, üyeliğin kayıt olduğu mail adresidir.  50 kere mail adresi değiştirilmiş üyeliklerden değildir.

Not: Forumdaki satış konularının bir çoğu dolandırıcılık amaçlı açılıyor. satıcı ya tamamen dolandırıyor, ya da üyeliğin bir çok eksiğini söylemiyor, üyelikler 1 hafta sonra negatif trust yiyor, ban yiyor, geri alınıyor vs. vs.

Bunlar öyle üyelikler değildir. Her türlü güvenebilirsiniz, yüz yüze satış da uygundur bana.

Dün 1 Adet daha üyelik sahibini bulmuştur,

Merhaba fiyatlar ne yazık ki fixed. Herkese aynı fiyatı yapmaya çalışıyorum, diğer alan arkadaşlara da ayıp olmasın. Belirttiğim gibi aynı kendi üyeliğim, öyle 3-5 kişinin girip çıktığı, ortalık hesaplar değil

k4ys3rs0z3
Member
**

View Profile
April 21, 2018, 09:03:36 PM

Hesap almak isteyenler bu arkadaşa biraz dikkat etsin konu dışı kısmında kendisi için bir post var. Açıkcası bana cok güven vermedi adam hem yeniyim aranıza katıldım muhabbeti yapmış üstünede 7-8 aydır burdayım hesap satıyorum diye konu açmış.

Rhego'ya katılıyorum, hem güvenilmeyen bir hareket hem de forumu tamamen ticarete döküp, gereksiz multi hesaplarla bilgi kirliliğine yol açıyor. Prim vermeyelim.

huzurdangolgeler (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 24, 2018, 01:05:43 PM

üst mesajlarda almak isteyenler bu arkadaşa biraz dikkat etsin denilmiş, kendim de bu forumda çok kez dolandırılmış bir insan olarak uyarı için teşekkür ediyorum;

Hesap alacaklar çok dikkat edin, kendinizi her şekilde sağlama alın, insanlara güven duysanız dahi kendinizi sağlama alın,  bu öyle bir olay ki bu olayın her türlü dolandırıcılığı var, pazar alanında üyelik satışı için dolandırıcılar cirit atmakta

Bir de, Kendinizi tanıtın bölümü orası hocam,  yeniyim - aranıza yeni katıldım gibi bir durum yok yani,

Eyvallah, şimdi anladım... Arkadaşla aynı kadere mensubuz, ben de bir kaç yerden baktım sürece ama güvenilecek gibi değil, onun yerine emek verip kendi gücümle bir şeyler yapmaya çalışıyorum, fena da gitmiyor. Daha öğretici bir süreç, arkadaşa da bunu öneririm...

Hocam siz de zamanında hesap satın almak için bakmışsınız, hatta benim konuma da yazmışsınız,  o yüzden konuyu uzun uzadıya yazmaya tartışmaya gerek görmüyorum,

Forumda hesap satışı yasak değil, kurallarda bu yazılıdır, bu konuyu sormak için moderatore mesaj atabilirsin hocam,

1 kişiye sadece 1 üyelik satıyorum, multi gibi bir durum yok, olursa da alan kişinin insiyatifidir, benim değil.

Genelde insanlar konuları kitleyip devam ediyor. ben alan- satan kişiler arasında şeffaflık olsun, almış ve alacak kişiler soru sorsun, yorumlar yapılsın diye açık tuttum, yani biz konuyu insanlar rahat etsin diye açıktık, konu açık diye buranın da sabote edilmesine göz yummam.

Alan kişiler den de 1 tane olumsuz geri dönüş olmadı, aksine hep güzel yorumlar var.
eğer konu ile alakasız, ilanı baltalıyıcı mesajlar kalırsa, bu konuyu kilitleyip yeni konu açmak zorunda kalırım.

uyarı için teşekkürler, bunun herkese faydası var, ama tartışma için başka konu açın, burası sayfa sayfa sabote edilmesin.

melekseverce
Member
**

Activity: 140
Merit: 13

View Profile
April 24, 2018, 03:28:15 PM

hocam alan alır almayan almaz yapacak birşey yok. hatasını gorduyseniz buraya konusu veya postu ekleyin herkes görsün . yoksa bence kimseye o şekilde davranmak dogru değildir
k4ys3rs0z3
Member
**

View Profile
April 25, 2018, 08:56:51 PM

Hocam siz de zamanında hesap satın almak için bakmışsınız, hatta benim konuma da yazmışsınız,  o yüzden konuyu uzun uzadıya yazmaya tartışmaya gerek görmüyorum,

Forumda hesap satışı yasak değil, kurallarda bu yazılıdır, bu konuyu sormak için moderatore mesaj atabilirsin hocam,

1 kişiye sadece 1 üyelik satıyorum, multi gibi bir durum yok, olursa da alan kişinin insiyatifidir, benim değil.

7-8 tane ayrı hesap kasıp, bu hesapları satarken "uzun zaman önce almıştım, vakit ayıramıyorum" diyerek satman problem hocam. bu hesapla da kendinizi tanıtın bölümünde "aranıza yeni katıldım" havasıyla imaj yaratıyorsun, merit avcılığı yapıyorsun. yeni mi katıldın, uzun zamandır var mısın? multi hesap dediğimiz bu oluyor.

işi ticarete dökmüşsün, para kazanmak için çoklu hesapları merit avcısına dönüştürüyorsun, globalde olsa çoktan negatif trustı yemiştin.

huzurdangolgeler (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 25, 2018, 09:29:24 PM

tamam oldu.
huzurdangolgeler (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 26, 2018, 11:11:37 AM

0.35 ETH ye satılıktır,  

tertemiz üyeliktir.  

-Forumda şikayete uğramış (reputation)  25-30 gün sonra DT1 DT2 member'lar tarafından Negatife trusta uğrayacak diye, dolandırıcılık amaçlı alel acele satılan üyeliklerden değildir.)

-Önce ingilizce, rusça hintçe yazmış, çalındıktan sonra, aradan aylar geçince türkçe yazmaya başlamış, negatif yiyecek üyeliklerden değildir.

(Mail adresi üyelik açılırken, üyeliğin kayıt olduğu mail adresidir.  50 kere mail adresi değiştirilmiş üyeliklerden değildir.

Bunlar öyle üyelikler değildir. üyeliğimin her türlü arkasındayım, yüz yüze satış da uygundur bana.

Satışlar devam etmektedir, günceldir.
sensoylebendinlim
Newbie
*

Activity: 52

View Profile
April 27, 2018, 02:14:28 PM

0.35 ETH ye satılıktır,  

tertemiz üyeliktir.  

Satışlar devam etmektedir, günceldir.

Telegram adresini özelden pm yolu ile veya buradan yazabilir misiniz?
kingiam52
Newbie
*

Activity: 131

View Profile
April 27, 2018, 10:08:06 PM

peki diyelim ki aldık daha sora bunun elmizden geri alınmıcağını nasıl anlıcaz
Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: