Bitcoin Forum
July 05, 2024, 12:35:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: 15 günde %70 gibi bir artış var. Yatırım yapan ve realize eden var mı?  (Read 3225 times)
EccLipSe (OP)
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
November 10, 2013, 08:35:38 AM

Çin işi başka bir boyuta taşıdı. Zannediyorum yıl bitmeden 450 $'ları bulacak.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
November 10, 2013, 08:52:02 AM

şaka gibi bişey bu ya 3 gün önce neymiş bu diye 560 dan az bişey almıştım dün 720 yi gördü sabah 600 e inmişti şimdi 650 olmuş yine al sat mı yapsam napsam şaşkınlıkla izliyorum resmen
CoolnQuiet
Sr. Member

Activity: 388
Merit: 288

Living the dream

View Profile
November 10, 2013, 09:15:34 AM

evet volatilite çok yüksek halen ama hoş değil, düşünsenize ilerde evinizi bitcoin le satmaya kalksanız, ev iki günde 2 katı fiyata çıkabilir, şaka gibi. bir şekilde bu volatilitenin düzelmesi lazım artık ama piyasa halen çok sığ anlaşılan birazda bundan kaynaklanıyor.
labtek38
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
November 10, 2013, 11:20:42 AM

Al sat yapmak da çok sağlıklı değil yani hangi parametrelere göre artıp düşeceğini anlamak çok zor. uzun süreli yakın takip yaparsanız belki dalgalanmayı kestiriyorsunuz ama kara geçtiğiniz anda küçük de olsa geri almalısınız. Dün baya bir takip ettim tabiki tepe ve dip noktaları tam olarak tutturamadım ama bakiyemi 0.1 btc arttırmışım. Değdi mi deymesede oturduğum yerden sonuçta. Tabi bu benim korkaklığımdan da kaynaklanıyor. Tahmin yürütülebilecek parametre yok ortada. Mt.gox a bakıyorum döviz kurundan tl karşılığına bakıyorum. Btcturk de bundan 100 tl kadar düşük oluyor ortalama. burdan bir çıkarım yapmaya çalşıyorum. Tabi bunlar çok havada kalan hesaplar oluyor. MT.Gox a küçük bir miktar yollayıp orda mı işlem yapsak acaba? Burayı kullanan var mı? Btc türk de komisyon oranları da çok yüksek. Gerci işlem hacmi büyüdükçe komisyon oranı düşüyormuş ama gene de yüksek. Btc türk de işlem hacmi de her geçen gün artsa da Mt.gox ile karşılaştırılamaz.

EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3780
Merit: 2120

Crypto Swap Exchange

View Profile
November 10, 2013, 11:27:19 AM

MT.Gox a küçük bir miktar yollayıp orda mı işlem yapsak acaba? Burayı kullanan var mı? Btc türk de komisyon oranları da çok yüksek. Gerci işlem hacmi büyüdükçe komisyon oranı düşüyormuş ama gene de yüksek. Btc türk de işlem hacmi de her geçen gün artsa da Mt.gox ile karşılaştırılamaz.

Btc-e kullanırsanız %0.2 komisyonla işlem yaparsınız. BtcTürk'te işlem hacminiz 100.000 TL'yi geçse bile komisyon en düşük %0.3 oluyor.

BTC-e charges a 0.2% fee on each transaction carried out by users on the website.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
marketglory
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
November 12, 2013, 12:05:23 PM

şuan bitcoin 717 tl yi gördü inşallah böyle artmaya devam eder Smiley
EccLipSe (OP)
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
November 12, 2013, 06:22:59 PM

BTCTurk'ten değişik zamanlarda 2 BTC aldım ve satarak kar realizazyonu yaptım. Hem BTC gönderme ve çekme de, hem de TL gönderme ve çekmede bir sorun yaşamadım. Tam da sayfada belirtildiği gibi belirtilen sürelerde işlemler gerçekleşti. Şuan sattığım tutarın üzerinde, o da başka bir konu Smiley. Şu da netleşmiş oldu ki; BTC al sat yapmak için değil de alıp saklamak için. Çünkü hep artıyor Smiley.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: