Bitcoin Forum
May 13, 2024, 10:09:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bitexmar - Yeni cripto para borsası  (Read 490 times)
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1300

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 18, 2018, 11:20:13 AM

Ne kadar sevmezmişsiniz newbieleri arkadaş ya, yazan newbie yazıyo çizen newbie çiziyo. Arkadaş açılan her yeni postun altına bişeyler saçmalayıp statüyü newbieden yükseltmek zorundamıyım? Buradaki açılan konuları değerlendirme ya da ciddiye almanızı sağlayan en önemli unsur yazanın newbie olup olmaması mı?

Evet kardeşim kesin dolandırıcı bunlar, 1 yıllığına domain almışlar (katılıyorum sana, daha uzun süreli alınmalıydı) 1 yıla varmadan bu yüzden herkesi dolandırırlar kesin. Zaten yaptıkları milyon dolarlık yatırım ve aylarca devam eden geliştirmeler, açılan postu okuma zahmeti gösterdiysen orda yazan özellikleri hayata geçirme falan filan işlerini hep birilerini dolandırmak için yapmışlardır zaten.

Az mantıklı olun ya, paribu, btcturk, binance, bitrex 10 yıllığına almış da ne oluyor, sabahtan akşama kadar kullanıcılarını düdüklüyorlar. Sert fiyat hareketlerinde ne hikmetse(!) alım-satım emri veremiyosun işlemler gerçekleşmiyor, ne hikmetse herkes kaybederken bir tek onlar kazanıyor, ne hikmetse coin fiyatları kimi zaman global piyasanın üzerinde seyrederken kimi zaman altında seyrediyor.

Burdaki adamlar da diyoki gel kardeşim cross order yaptım sana, saçma sapan kırk kere fee ödeme, gel kardeşim bloklanmayan balans yaptım sana walletındaki miktar ile birden fazla emir ver fırsatları kaçırma, gel kardeşim güncellenebilir order yaptım sana, order düzenlemek için iptal edip vakit harcama, gel kardeşim saniyede milyonlarca işlem yapan engine yazdım sana, yoğunluklarda mağdur olma. Yahu girin bi bakın, bi kurcalayın, hakikaten  söylenilen şeyler var mı, kullanıcının avantajına mı değil mi bu borsa.

Yok ama illaki paribuya, binanceye oraya buraya öptürceksin kendini, bu tür yeni oluşumlara da ezbere sallayacaksın.
Aferin böyle devam...

Böyle yaklaşarak kendinize zarar verirsiniz. Bir bakın inceleyin bu forumda hemen her borsanın tüm bilgileri bu şekilde incelendi ama iyi ama kötü bu bilgiler ifşa edildi. Bundan rahatsızlık duymanız ve daha kötüsü bunu belli etmeniz insanlarda bir ayıbın örtülmeye çalışıldığı hissini uyandırıyor.

@Zz nin yaptığı derin araştırma yöntemi şu şekilde ki kendisi daha incelememiş sizi.

1. alan adı whois bilgisi kontrol edilir.
2. kullanılan SSL sertifikası incelenir.
3. servisin hosting alt yapısı sorgulanır.
4. servisin elektronik posta alt yapısı sorgulanır. görülen eksiklikler söylenir.
5. şirket ünvanından yola çıkılarak Ticaret sicil gazetesinde bir dizi sorgulama yapılır.
5.1 Şirket kurucuları kimler ad soyad olarak tespit edilir.
5.2 Şirket sermayesine bakılır.
5.3 şirket açık adresine bakılır.
6. google street view ile adres kontrol edilir.
7. şirket ortakları sosyal medya da araştırılır.
8. servise üye olunur. üyelik aşamaları incelenir.
9. service üye olunduktan sonra küçük bir rakamla para yatırılır banka hızına bakılır,
10. coin alınır dışarı coin gönderilir hıza ve kesilen ücrete bakılır buna karşılık ödenen madenci ücreti ile karşılaştırılır.
11. dışardan coin gönderilir iletim hızına bakılır.

daha bu kontroller den sadece birisi whois bilginizi koymuş bir üyemiz. böyle yazıyorsunuz. olmuyor böyle!

Değil mi...Hatta daha bu konuların yanında lafı bile geçmeyecek basit bir gözleme bile bu kadar tahammülsüzken mesela şirket ortakları veya hosting sorgusunda ne yapacaklarını çok merak ediyorum.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
1715594958
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715594958
Reply with quote  #2

1715594958
Report to moderator
1715594958
Hero Member
*

Ignore
1715594958
Reply with quote  #2

1715594958
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715594958
Hero Member
*

Ignore
1715594958
Reply with quote  #2

1715594958
Report to moderator
1715594958
Hero Member
*

Ignore
1715594958
Reply with quote  #2

1715594958
Report to moderator
R.G. (OP)
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile
April 18, 2018, 12:03:23 PM

Ne kadar sevmezmişsiniz newbieleri arkadaş ya, yazan newbie yazıyo çizen newbie çiziyo. Arkadaş açılan her yeni postun altına bişeyler saçmalayıp statüyü newbieden yükseltmek zorundamıyım? Buradaki açılan konuları değerlendirme ya da ciddiye almanızı sağlayan en önemli unsur yazanın newbie olup olmaması mı?

Evet kardeşim kesin dolandırıcı bunlar, 1 yıllığına domain almışlar (katılıyorum sana, daha uzun süreli alınmalıydı) 1 yıla varmadan bu yüzden herkesi dolandırırlar kesin. Zaten yaptıkları milyon dolarlık yatırım ve aylarca devam eden geliştirmeler, açılan postu okuma zahmeti gösterdiysen orda yazan özellikleri hayata geçirme falan filan işlerini hep birilerini dolandırmak için yapmışlardır zaten.

Az mantıklı olun ya, paribu, btcturk, binance, bitrex 10 yıllığına almış da ne oluyor, sabahtan akşama kadar kullanıcılarını düdüklüyorlar. Sert fiyat hareketlerinde ne hikmetse(!) alım-satım emri veremiyosun işlemler gerçekleşmiyor, ne hikmetse herkes kaybederken bir tek onlar kazanıyor, ne hikmetse coin fiyatları kimi zaman global piyasanın üzerinde seyrederken kimi zaman altında seyrediyor.

Burdaki adamlar da diyoki gel kardeşim cross order yaptım sana, saçma sapan kırk kere fee ödeme, gel kardeşim bloklanmayan balans yaptım sana walletındaki miktar ile birden fazla emir ver fırsatları kaçırma, gel kardeşim güncellenebilir order yaptım sana, order düzenlemek için iptal edip vakit harcama, gel kardeşim saniyede milyonlarca işlem yapan engine yazdım sana, yoğunluklarda mağdur olma. Yahu girin bi bakın, bi kurcalayın, hakikaten  söylenilen şeyler var mı, kullanıcının avantajına mı değil mi bu borsa.

Yok ama illaki paribuya, binanceye oraya buraya öptürceksin kendini, bu tür yeni oluşumlara da ezbere sallayacaksın.
Aferin böyle devam...

Böyle yaklaşarak kendinize zarar verirsiniz. Bir bakın inceleyin bu forumda hemen her borsanın tüm bilgileri bu şekilde incelendi ama iyi ama kötü bu bilgiler ifşa edildi. Bundan rahatsızlık duymanız ve daha kötüsü bunu belli etmeniz insanlarda bir ayıbın örtülmeye çalışıldığı hissini uyandırıyor.

@Zz nin yaptığı derin araştırma yöntemi şu şekilde ki kendisi daha incelememiş sizi.

4. servisin elektronik posta alt yapısı sorgulanır. görülen eksiklikler söylenir.
5. şirket ünvanından yola çıkılarak Ticaret sicil gazetesinde bir dizi sorgulama yapılır.
9. service üye olunduktan sonra küçük bir rakamla para yatırılır banka hızına bakılır,
10. coin alınır dışarı coin gönderilir hıza ve kesilen ücrete bakılır buna karşılık ödenen madenci ücreti ile karşılaştırılır.

daha bu kontroller den sadece birisi whois bilginizi koymuş bir üyemiz. böyle yazıyorsunuz. olmuyor böyle!

Değil mi...Hatta daha bu konuların yanında lafı bile geçmeyecek basit bir gözleme bile bu kadar tahammülsüzken mesela şirket ortakları veya hosting sorgusunda ne yapacaklarını çok merak ediyorum.

Şirketin nasıl bir tahammül göstereceğini birlikte bekler görürüz, bu benim kişisel tahammülsüzlüğüm şirketin de çok umrunda olacağını sanmıyorum:)
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
April 18, 2018, 07:29:13 PM

Tebrikler,
araştırmalarımda kullandığım metodu güzel bir şekilde madde madde ortaya koymuşsunuz.
hafta sonu bitexmar ı inceleyip bu konuya detaylı yazacağım.
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
April 18, 2018, 10:42:44 PM

Anlamadığım birşey var. Bu borsa Türkiye toprakları içerisinde yaşayan arkadaşlarımızın kurduğu bir borsa mıdır? Yoksa yabancı bi borsa mıdır? Borsanın memleketine göre kontrol grubu değişeceği için 1.ci ise güzel olmuş, 2. ise çok yetersiz. Yeni olduğu için hacim çok az, borsanın start alırken kendisine ait öz hacmi olması lazım, o dahi yok.

Ha bir de baba yiğitin birisi (ismi lazım değil @bobita) yorum atmış who is sorgusunda isminiz gizli vs diye açmış ağzını yummuş gözünü. Açın bakın bakayım who is sorgusuna; Bitstam.net, bitfinex.com, Binance.com ve niceleri. Hiçbirinde who is sorgusunda isim çıkmaz. Boş boş konuşuyorsunuz. Who is sorgusu bence önemli değil ama diğer testlerle beraber bir bütün içerisinde eleştirilebilir. Sadece who is e baktım gizlemiş çakaaaal demekle olmuyo bu iş. Üretmeyen anca yeren forumculardan arınalım artık.
R.G. (OP)
Newbie
*

View Profile
April 19, 2018, 06:40:59 AM

Anlamadığım birşey var. Bu borsa Türkiye toprakları içerisinde yaşayan arkadaşlarımızın kurduğu bir borsa mıdır? Yoksa yabancı bi borsa mıdır? Borsanın memleketine göre kontrol grubu değişeceği için 1.ci ise güzel olmuş, 2. ise çok yetersiz. Yeni olduğu için hacim çok az, borsanın start alırken kendisine ait öz hacmi olması lazım, o dahi yok.

Ha bir de baba yiğitin birisi (ismi lazım değil @bobita) yorum atmış who is sorgusunda isminiz gizli vs diye açmış ağzını yummuş gözünü. Açın bakın bakayım who is sorgusuna; Bitstam.net, bitfinex.com, Binance.com ve niceleri. Hiçbirinde who is sorgusunda isim çıkmaz. Boş boş konuşuyorsunuz. Who is sorgusu bence önemli değil ama diğer testlerle beraber bir bütün içerisinde eleştirilebilir. Sadece who is e baktım gizlemiş çakaaaal demekle olmuyo bu iş. Üretmeyen anca yeren forumculardan arınalım artık.

Bildiğim kadarıyla sorulara cevap vereyim;
1- Yabancı bir borsa.
2- Borsa start alırken öz hacmi ile start almış zaten, inceleme fırsatı bulduysan tüm coinlerin alım satımı aktif olarak devam ediyor ve her coinde hacim var. Sol üst menüdeki coin isimlerine tıkladığınızda coin ile ilgili fiyat, grafik, alım emirleri, satım emirleri, günlük en düşük ve en yüksek değeri gibi verileri oluşuyor. Ekranın sağ üst kısmında ise coinin günlük borsa içindeki hacmi de yer alıyor.
birkaç örnek;

https://resmim.net/f/jVfF3P.png
https://resmim.net/f/F8aV6p.png
https://resmim.net/f/MrRAiY.png
https://resmim.net/f/7ZcWz8.png
https://resmim.net/f/Hk7QgB.png
BtcAnkara
Member
**

View Profile
April 19, 2018, 08:19:33 AM

Merhaba,

Gayet de inceleme fırsatı buldum. İncelediğimde de hareket etmeyen bir order book gördüm, yaklaşık 5 ile 10 dk baktım hareket olacak mı diye 0,001 btc lik hareketler var. Bu mudur hacim? Bir de oraya Volume : 25.000 BTC yazmışlar ki evlere şenlik. Umut ediyorum ki yanlış anlamış olayım, orada yazan hacim 25.000 değil de 25 BTC'dir. Umuyorum. Çünkü öyle bir hacim bu borsada yok güzel kardeşim. 25.000 hacmi kim kaybetmiş bitexmar bulmuş. Ben burada haksız yorum yapılmasın diye konuya gireyim dedim ama sen de yani tuz biber ektin. 25.000 BTC'lik hacmi kime yutturacaklar? N'olur orada yazanın 25 BTC olduğunu söyle.
R.G. (OP)
Newbie
*

View Profile
April 19, 2018, 08:49:29 AM

Merhaba,

Gayet de inceleme fırsatı buldum. İncelediğimde de hareket etmeyen bir order book gördüm, yaklaşık 5 ile 10 dk baktım hareket olacak mı diye 0,001 btc lik hareketler var. Bu mudur hacim? Bir de oraya Volume : 25.000 BTC yazmışlar ki evlere şenlik. Umut ediyorum ki yanlış anlamış olayım, orada yazan hacim 25.000 değil de 25 BTC'dir. Umuyorum. Çünkü öyle bir hacim bu borsada yok güzel kardeşim. 25.000 hacmi kim kaybetmiş bitexmar bulmuş. Ben burada haksız yorum yapılmasın diye konuya gireyim dedim ama sen de yani tuz biber ektin. 25.000 BTC'lik hacmi kime yutturacaklar? N'olur orada yazanın 25 BTC olduğunu söyle.

Elbette 25, kimse 25 bin olduğunu iddia etmedi zaten Smiley noktadan sonraki rakamlar küsuratı, diğer coinlerde de aynı şekilde. Zaten yeni açılan bir borsada kimse 25 bin seviyelerinde hacim iddiasında bulunamaz, manipülasyon vardır bulunuyorsa da. Kullanım oranına paralel artar normal olarak hacim de. Keşke herkes senin gibi inceleyip araştırıp çıkardığı sonucu dile getirense, boş boş sallamasa. Konuya yaptığın katkıdan dolayı da ayrıca teşekkür ederim.
BtcAnkara
Member
**

View Profile
April 19, 2018, 10:24:14 AM

Ok'dir... Uyusun da büyüsün nenni o zaman.

Bizim yalancı Türk borsaları gibi fake sandım. Malum coinmarketcap'e girip bakıyorsun 8milyon USD hacmi var Vebitcoin'in. Borsayı açıyorsun bakıyorsun, zerre kımıldamayan bir orderbook var. 8 milyon değil, 80.000 USD lik hacmi anca yapıyorlar. Keza Ovis de aynısı. Coinmarketcap'deki verilere inanmayın.
Neyse Bitexmar'ı takipteyim.
bobita
Legendary
*

View Profile
April 19, 2018, 10:32:49 AM

Merhaba,

Elbette 25, kimse 25 bin olduğunu iddia etmedi zaten Smiley noktadan sonraki rakamlar küsuratı, diğer coinlerde de aynı şekilde. Zaten yeni açılan bir borsada kimse 25 bin seviyelerinde hacim iddiasında bulunamaz, manipülasyon vardır bulunuyorsa da. Kullanım oranına paralel artar normal olarak hacim de. Keşke herkes senin gibi inceleyip araştırıp çıkardığı sonucu dile getirense, boş boş sallamasa. Konuya yaptığın katkıdan dolayı da ayrıca teşekkür ederim.
Peki bu "yabancı" borsayla senin alakan ne? Üye olduğundan beri 21 post göndermişsin, sadece ilki btw airdropuyla ilgili, gerisi tamamen bu "yabancı" borsanın tanıtımı, avukatlık hizmetleri vb. Çok mu destek olasın geldi bu "yabancı" borsaya?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
R.G. (OP)
Newbie
*

View Profile
April 19, 2018, 11:40:10 AM

Merhaba,

Peki bu "yabancı" borsayla senin alakan ne? Üye olduğundan beri 21 post göndermişsin, sadece ilki btw airdropuyla ilgili, gerisi tamamen bu "yabancı" borsanın tanıtımı, avukatlık hizmetleri vb. Çok mu destek olasın geldi bu "yabancı" borsaya?

Dünden beri bu konuda sana cevap vermeye çalışıyorum hala ısrarla aynı yerde dolanmaya devam ediyosun. Borsanın iyi yada kötü, kullanışlı ya da kullanışsız olmasına postu açanın forumdaki durumunu gözönüne alarak karar verme çabanı anlayamadım gitti. Tanıtım, avukatlık hizmeti, yazılım, tasarım, müşteri hizmetleri ve diğer tüm işlerle ilgili destek olasım geldi, tabi senin için bi sakıncası yoksa. Boş boş yazıp durma artık, yazdığın şeyin bi amacı, konuya kattığı bi değer olsun.
bobita
Legendary
*

View Profile
April 19, 2018, 04:54:04 PM

Merhaba,

Dünden beri bu konuda sana cevap vermeye çalışıyorum hala ısrarla aynı yerde dolanmaya devam ediyosun. Borsanın iyi yada kötü, kullanışlı ya da kullanışsız olmasına postu açanın forumdaki durumunu gözönüne alarak karar verme çabanı anlayamadım gitti. Tanıtım, avukatlık hizmeti, yazılım, tasarım, müşteri hizmetleri ve diğer tüm işlerle ilgili destek olasım geldi, tabi senin için bi sakıncası yoksa. Boş boş yazıp durma artık, yazdığın şeyin bi amacı, konuya kattığı bi değer olsun.
Yok yok, hiç sakıncası yok tosunum, niye olsun, devam et sen....De, işte bitcointalk donanımhaber gibi değil, sorun orada, burada o kadar kolay yediremiyorsun herşeyi.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
R.G. (OP)
Newbie
*

View Profile
April 19, 2018, 05:10:48 PM

Merhaba,

Yok yok, hiç sakıncası yok tosunum, niye olsun, devam et sen....De, işte bitcointalk donanımhaber gibi değil, sorun orada, burada o kadar kolay yediremiyorsun herşeyi.

Saçmaladıkça saçmalıyosun da ne zaman son bulacak onu merak ediyorum. Ama devam edeceğin belli, et de cevap yazayım bende, neşemizi buluyoruz Smiley
Galacos
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
April 19, 2018, 07:34:03 PM

Site içinde geziyorum lakin bütün bağlantılar için güvenli değil uyarısı veriyor? Bir borsanın böyle bir uyarı vermesi normal mi?

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: