Bitcoin Forum
May 06, 2024, 05:32:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Hesap Satışı (SR = 1,5 ETH , FULL = 0,75 ETH) Son Fiyat, temiz hesaplar  (Read 609 times)
avengir01 (OP)
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
April 13, 2018, 11:09:30 PM
Last edit: June 23, 2018, 12:37:21 PM by avengir01

Sr 1,5 eth
Full 0,75 eth

1715016746
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715016746
Reply with quote  #2

1715016746
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
April 16, 2018, 10:50:47 AM

Merit geldiğinden beri hiç satılan hesap oldu mu forumda ? Tanıdığım ve bildiğim bir çok kişinin ilanlarına hep birileri fiyat değerlendirmesi yapmış ama hiç satılan alınan hesapla karşılaşmadım bountylerde ölü gibi zaten ilginçleşti ortalık kaçan kaçana
avengir01 (OP)
Newbie
*

View Profile
April 16, 2018, 01:10:28 PM

temiz üyelikse full 2 eth yerine 1.5 falan olur aslında,  ama temiz olmayan üyelikler zaten 5 para etmiyor
Temizlikten kastın ney anlıyamadım ? negatif trust yok birşey yok. bundan sonra full member hesap kasmak imkansız zaten.
avengir01 (OP)
Newbie
*

View Profile
April 16, 2018, 01:20:11 PM

Merit geldiğinden beri hiç satılan hesap oldu mu forumda ? Tanıdığım ve bildiğim bir çok kişinin ilanlarına hep birileri fiyat değerlendirmesi yapmış ama hiç satılan alınan hesapla karşılaşmadım bountylerde ölü gibi zaten ilginçleşti ortalık kaçan kaçana
bountyler piyasa daha düzgün olsa daha iyi para bırakırdı bana 1 hesap 2-3 ayda 1000 dolar üstünü rahat bıraktı.
Şimdi ayı piyasasına giriyoruz bountyler asıl şimdi para bırakacak
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
April 16, 2018, 03:02:32 PM

Devamlı ilan açılıyor da satılıyor mu bunlar merak ediyorum. Evet o parayı fazlasıyla çıkartır bundan şüphe yok da kim nasıl güvenip de alabiliyor bunları.
avengir01 (OP)
Newbie
*

View Profile
April 19, 2018, 10:19:51 AM

Devamlı ilan açılıyor da satılıyor mu bunlar merak ediyorum. Evet o parayı fazlasıyla çıkartır bundan şüphe yok da kim nasıl güvenip de alabiliyor bunları.
Kendim 2 senedir kullanıyorum hesapları henüz birşey olmadı. Güven konusunda escrow kullanırız
iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
April 19, 2018, 10:23:59 AM

Kendim 2 senedir kullanıyorum hesapları henüz birşey olmadı. Güven konusunda escrow kullanırız

henüz bir şey olmamış da ileride olursa ne olacak hocam, adam aldı 3 ay sonra bir şey oldu mesela
avengir01 (OP)
Newbie
*

View Profile
April 19, 2018, 03:41:33 PM

henüz bir şey olmamış da ileride olursa ne olacak hocam, adam aldı 3 ay sonra bir şey oldu mesela

aldıktan sonraki gün yolda araba çarpar ölebilirde bu nasıl bir soru aq, 2 yıldır elimde diyorum hesap satın almak isteyen adam bu durumu zaten bilir. Ben size 3 ay sonra birşey olmaz diyemem yönetme şekline bağlı senin.
Galacos
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
April 19, 2018, 07:23:47 PM

Hesap satın alındıktan sonra 15 gün sonra size geçer. Escrow kullanıp hesabı satın alırsanız 15 gün sonra herhangi bir sorun çıkmaz. 15 günden önce çıkabilir.

twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
April 19, 2018, 07:25:04 PM

Mailide verirse anında hesap sizin olur vermezse 15 gun beklemeniz gerekir escrowda ucret 15 gun kalır.
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
April 20, 2018, 07:39:59 AM

Mailide verirse anında hesap sizin olur vermezse 15 gun beklemeniz gerekir escrowda ucret 15 gun kalır.

eski den bir bitcoin adresini imzalamıştır,  onu post atmıştır, biride   [  quote  ] yapmıştır.  sonra da mesajı silmiştir.    satar sonra theymosa bir mesaj döşerler 3-4 ay sonra geri alır satıp parasını aldığı hesabını.
avengir01 (OP)
Newbie
*

View Profile
April 21, 2018, 08:08:41 PM

eski den bir bitcoin adresini imzalamıştır,  onu post atmıştır, biride   [  quote  ] yapmıştır.  sonra da mesajı silmiştir.    satar sonra theymosa bir mesaj döşerler 3-4 ay sonra geri alır satıp parasını aldığı hesabını.

Herifte satın aldığının ss'ini alır bu kadar basit. İnsanlar sürekli hesap satıyor bende çok sattım aldımda. Sıkıntı çıkmıyor.
ElmasKafa
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile
April 21, 2018, 08:33:03 PM

aldıktan sonraki gün yolda araba çarpar ölebilirde bu nasıl bir soru aq, 2 yıldır elimde diyorum hesap satın almak isteyen adam bu durumu zaten bilir. Ben size 3 ay sonra birşey olmaz diyemem yönetme şekline bağlı senin.

Burada kastedilen soru yalnız girdiğin kampanyalardan globalde adına gelmiş şikayetten falan bahsediyor adam. Bugün alıp yarın ban yemiyim yani diyor.
avengir01 (OP)
Newbie
*

View Profile
April 21, 2018, 08:46:46 PM

Burada kastedilen soru yalnız girdiğin kampanyalardan globalde adına gelmiş şikayetten falan bahsediyor adam. Bugün alıp yarın ban yemiyim yani diyor.
Güzel kardeşim çok bilmişlik yapma, 2 senedir forumdayız neyin ne olduğunu biliyoruz. Forumda hangi hesap satıcısı 3 ay sonranın garantisini verebilir? 3 ay sonra btc'nin patlamayacağı nerden belli
sensoylebendinlim
Newbie
*

Activity: 52

View Profile
April 24, 2018, 06:25:21 PM

Negatiftrustlu hesap mevcut mu?
akansaatler
Newbie
*

Activity: 294

View Profile
April 24, 2018, 06:43:14 PM

ben açıkçası hesap satışını doğru bulmuyorum ama her şeyin bir piyasası var
avengir01 (OP)
Newbie
*

View Profile
April 24, 2018, 07:47:59 PM

2 tane var
sensoylebendinlim
Newbie
*

View Profile
April 24, 2018, 07:59:41 PM

2 tane var

Rankları nedir? Iletişime geçebileceğimiz  bir telegram adresi veya whatsapp numarasi var mi?
avengir01 (OP)
Newbie
*

View Profile
April 24, 2018, 09:34:58 PM
Last edit: April 24, 2018, 09:46:54 PM by avengir01

2 tane var

Rankları nedir? Iletişime geçebileceğimiz  bir telegram adresi veya whatsapp numarasi var mi?
3 tane olması lazım 1 tanesi member 2 tanesi full. mesaj atarsan telegram verebilirim
sensoylebendinlim
Newbie
*

View Profile
April 25, 2018, 05:05:25 AM

2 tane var

Rankları nedir? Iletişime geçebileceğimiz  bir telegram adresi veya whatsapp numarasi var mi?
3 tane olması lazım 1 tanesi member 2 tanesi full. mesaj atarsan telegram verebilirim

Hocam mesaj gönderilmiyor size newbielerin mesaj göndermesine izin verin veya siz gönderin bana mesaj aćik benim.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: