Bitcoin Forum
May 09, 2024, 11:48:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Meritteki Ben verirsem bana vermezlerse!  (Read 778 times)
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
April 27, 2018, 07:59:05 PM

Yazdıklarına katılıyorum. Birde şu kaliteli içerik mevzusunu bir türlü anlayamadım gitti. Edebiyat kulübü forumumu burası Grin yazılarda derin anlam, ya da yazım biçiminde aruz ölçüsü falan mı arıyorsunuz Grin sanki herkes burda birbirinin yazdığı mı doğru dürüst okuyorda bir çıkarım yapmaya çalışıyormuş gibi çaba içerisinde sanki de kaliteli  içerik yok diye çene yapıyor burda Smiley

(Not: Meritim olsa vericemde  meritim yok valla yok)
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
lightbringer14
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile WWW
April 27, 2018, 08:00:49 PM
Merited by thetis (1)

Bu konuda Türk halkı hassastır. Altta kalmak istemez. Birisi sana yardım ettiyse ( bu yardım bu sitede merit olmuş ) sende ona yardım etmelisin. İllaki bunu yapmalıdır.
Fakat burada merit vermek birinin Multi hesabı şeklinde yorumladığı için insanlar bu konuda çok hassas oldu ve dikkatli olmaya çalışıyor. Özellikle Türkçe bölümünde çok da dikkat edilen bir durum gibi.  Şu an için gözlemlerim bunlar.

◈ HYPERQUANT ◈ Platform for Professional Asset Management  (https://goo.gl/wGkw41)
Saphire
Full Member

Activity: 602
Merit: 114

View Profile
July 06, 2018, 12:38:32 PM

@temmuz güzel yazı olmuş eline sağlık.
Bu sıcak temmuz ayında hem iyi fikirler verdin hem de güldürdün  Cheesy
babayeni
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
July 06, 2018, 08:57:29 PM

Adam haklı beyler , ama bizim huyumuz bu...
derinmertmert
Newbie
*

Activity: 72
Merit: 0

View Profile
July 07, 2018, 02:05:57 PM

arkadaşlar zaten kripto para dünyasına biraz geç katıldık ve bazı şeyleri anlayana kadar insanlar alıp yürüyor. şu merit sistemini bir anca anlamak ve güzel bir şekilde uygulamak zorundayız yoksa olduğumuz yerde saymaya devam edeceğiz.
AstraSedan
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
July 07, 2018, 04:36:50 PM

Gayet klas ve samimi anlatım olmuş üstad. Hay ağzına bal damlasın ! ben sabit olarak aylık kullanıcıya'da veriliyor sanıyorum mesela ki bağış olsun lakin sistemin öyle olmadığını yeni öğrendim. Bunun yanı sıra çevremde bu işi yapan arkadaşlarım aracılığıyla tanıştım burayla, dedikleri tek şey kaliteli şeyler yaz kaliteli konu aç. İyi de ben öğrenmek için buradayım elbet saçmaladığım elbet didiştiğim olacak, yada yanlış yere yanlış birşeyde yazacağım benim bu eylemleri gerçekleştirirken kimse yanımda olmuyacak ki Cheesy Dersen bu kadar uzun yazmıssın inan merit umrumda değil en azından şuan için, sadece içimdekini rahat rahat anlatmam hoşuma gitti kolay gelsin Smiley
thovig26
Newbie
*

Activity: 103

View Profile
July 08, 2018, 08:27:12 AM

kaliteli bir içeriğe sen merit veriyorsan sende kaliteli bir yazı veya konu açmıssan bunu görenler zaten yardım etmek ister çünkü o meritin kendide durması bir işe yaramayacak sonuç olarak veren alır.
temmuz (OP)
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
July 09, 2018, 04:00:39 PM

zaten eğleneceli bir anlatım olmazsa kimse umursamaz. gerçi çok etkili olmadığını düşünüyorum gene merit verilmiyor kolay kolay herkes yanları için ayrmış bence Smiley 3 ay sonra zaten sr falan olmak neredeyse imkansız olduğundan imzalarda full ve memberlar cirit atar .
tabi bunun için bizim gibi sr ve üstleri zengin olup imzaları bırakması lazım Cheesy
ubeyd.y
Newbie
*

Activity: 196

View Profile WWW
July 09, 2018, 04:07:58 PM

zaten eğleneceli bir anlatım olmazsa kimse umursamaz. gerçi çok etkili olmadığını düşünüyorum gene merit verilmiyor kolay kolay herkes yanları için ayrmış bence Smiley 3 ay sonra zaten sr falan olmak neredeyse imkansız olduğundan imzalarda full ve memberlar cirit atar .
tabi bunun için bizim gibi sr ve üstleri zengin olup imzaları bırakması lazım Cheesy

full memberde çok zor oldu şimdi önceden 5-6 ayda full member olunabiliyorken artık sadece az biraz üyeler oraya ulaşacak. Bir ihtimal işte 10 merit toplayıp member olmakta =)
markyminer
Hero Member

Activity: 532
Merit: 500

View Profile
July 09, 2018, 06:19:40 PM

Dediklerinizde çok haklısınız fakat bence biraz da tr kısmında merit kaynağı olan kişinin çok olmaması. Yani ekonomi gibi düşünürsek eğer piyasaya para girmesi gerekiyor ki ekonomiye can gelsin. Yani kaynak birilerine 1 er 1er atmak yerine atarken 10 10 atsa millet de bunun 5-6 sını başkasına atar o 2-3 ünü diğerine derken merit döngüsü olur. Şuan bu döngü malesef oturmuş değil.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
hosgoru
Newbie
*

Activity: 69

View Profile WWW
July 09, 2018, 06:23:07 PM

Yok ki kime ne verelim, başkalarının vereceği kadar etkili şeyler de yazamıyoruz zaten
kiymetli
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile WWW
July 09, 2018, 09:22:29 PM

Merit olayini likelamak gibi dusunebiliriz bence. O adam sana geri vermesede birsey kaybetmiyorus cebinden cikmiyor bu merit kasmayin bu kadar rahat olun bu konuda

iLink2Music     ●     PRE-ICO LIVE     ●     J O I N  U S
|   THE POWER TO SHARE & CONNECT GLOBAL MUSIC ENTERTAINMENT   |
[          FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM          ]
ydnkkyy
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
July 10, 2018, 10:37:43 AM

Henüz o aşamaya geçemediğimiz için bizim açımızdan sıkıntı yok kafamız rahat yani meritin var derdin var valla şuan ki durum bu   Wink
Coin.milyarderi
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 3

View Profile WWW
July 11, 2018, 01:22:26 PM

Henüz o aşamaya geçemediğimiz için bizim açımızdan sıkıntı yok kafamız rahat yani meritin var derdin var valla şuan ki durum bu   Wink

merit kazanmak bir dert kazandığın meriti yollamak ayrı bir dert hele ilk meritimi alayım da ekran görüntüsünün çıktısını alıp duvara asacağım siftah niyetine  Grin

◈ HYPERQUANT ◈ Platform for Professional Asset Management  (https://goo.gl/wGkw41)
emreyurt19971997
Newbie
*

Activity: 65

View Profile WWW
July 11, 2018, 07:07:41 PM

valaha hiç merit veren olmadı ya Smiley
disjointed
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
July 11, 2018, 08:01:25 PM

Meritin kokusunu aldığım gibi konuya dalıyorum ama daha merit falan göremedik.Arkadaş haklı hesabında durması sana birşey kazandırmazki ^^
bzk01
Newbie
*

Activity: 57

View Profile
July 11, 2018, 08:17:11 PM

Henüz hiç alamadıkki verelim.  Sad
hocaiscomen
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
July 11, 2018, 08:18:12 PM

Merit nasıl birşeydir yencek iççek birşeyler mi hala şüphelerim var görmek nasip olmadı daha   Grin
scouce
Newbie
*

Activity: 92

View Profile
July 12, 2018, 01:53:01 PM

Açıkçası bu Türk mantığı bize küçüklükten aşılanıyor ve devlet büyüklerimizde de var sokaktaki insanlarda da var. Menfaatimiz olmadan ya en yakın arkadaşlarımızın ya da çekirdek ailemizin işlerini yaparız gerisinde ben bir şey yaptığım zaman onun da benim  için bir şey yapması lazım. Ben boşuna mı ona yardım ettim diyoruz. Şu anda devlet dairelerine bulunduğu beldenin hakim olduğu partideki insanlardan yerleşmiş olmasından anlayabiliriz. buna kısaca torpil de diyoruz lakin torpil olayının da kökeni ailemizden ve toplumdan çocukluktan geliyor. Tabiki de ister istemez burada da yansıyor.
temmuz (OP)
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
September 19, 2018, 03:15:46 PM

merit bir token olsaydı emin olun şunadaki total sub. ile ilk 20 token içine girerdi  ve fiyatıda sanırım 40- 80 dolar civarında olucağını düşünüyorum ve inanılmaz dalganırdı. sr olmak hero olmak için (iyi fikir  theymos  söyleyeyim )

bu örneği merit kazanmak için sayfada paylaştım ama çok mantık ki merit token çıkmıştı sanırım Cheesy
theymos merit tokeni ve forumu zincire bağlasın ve insanlar meriti satın alsın tam kapitalist düzen madencilerde forumda konu açarak kazanmaya çalışanlar olarak düşün para yok ama fikir var diye Cheesy
uff tamam iste sorunu çözdüm ...

verin bana merit kayaklığını ben sadece konulara değil konulara atılmış kaliteli espirilere bile 10 ar 20 şer merit vericem . beni seçin. arkadşalar oylar bana (bak fikrim geldi merit kaynağı olunmak için uğraşıcağımaza forum içinde merik kaynağı olması gereken kullanıcıları seçilim.)  MOD yorumu okuyudusan acaba böyle bir durum yapılablir mi ? cevap vermeyeceğini düşünüyorum ama düşünce güzel konu hakkında bi başlık açacağım
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: