Bitcoin Forum
April 24, 2024, 11:00:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Grafiğe bakarsak bir miktar yükselme zamanının yaklaştığını düşünebiliriz  (Read 240 times)
bobita (OP)
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1291

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 11, 2018, 06:52:55 PM

Grafik falan yok, bu piyasada grafiğin ipiyle kuyuya inilmeyeceğini anlamak istemeyenler için bir şey diyemeyeceğim (sözlerim yanlış anlaşılmasın, grafiğin hiç işe yaramayacağını iddia etmiyorum). Yok, illa grafik istiyorsanız her yükselme ve düşüş zamanında topluluğa servis edilen 8-10 tane grafik var, onları bulun inceleyin.
Benim bir miktar yükselişin yaklaştığını düşünmemin nedeni gayet basit, burada da globalde de hesap satışları (merit sisteminin getirdiği değerlenmeye rağmen) son 1-2 haftadır inanılmaz boyutlara ulaştı, gayet makul rakamlarla sağlam olduğu ısrarla söylenen Herolar Legenderyler havada uçuşuyor. 3-5 yıllık işe yarar facebook, twitter hesapları neredeyse kelepir fiyatına satılıyor. Yani?
Yanisi şu, yeniler çoktan bezdi de, eskilerin de artık direnci kırılmaya başladı gibi görünüyor.
Sabır taşı iyiden iyiye çatlıyor, o çatlaklar yarığa dönüştüğünde dümen kırma zamanı gelir.
Ama elbette (çok özel durumlar hariç) bir sabah kalktığımızda bitcoini 2000 dolar artmış bulmayacağız.
Not: 12.8 btc istenen Legendery konumuzun dışında...

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
1713956404
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713956404
Reply with quote  #2

1713956404
Report to moderator
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713956404
Hero Member
*

Ignore
1713956404
Reply with quote  #2

1713956404
Report to moderator
1713956404
Hero Member
*

Ignore
1713956404
Reply with quote  #2

1713956404
Report to moderator
1713956404
Hero Member
*

Ignore
1713956404
Reply with quote  #2

1713956404
Report to moderator
Gwerimos
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
April 11, 2018, 09:15:25 PM

Forumda da eski hareketli gunler yok bir durgunluk var surekli umarim dediginiz gibi bir duzelme olur.
thew3apon
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
April 11, 2018, 09:50:02 PM

Bittrex' in yeni üye alımına başlaması bile çok önemli bir faktör . Uzun süredir 2-3 gün arka arkasına yükseldiğini görmeyi özlemişim .
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
April 11, 2018, 09:53:53 PM

Grafikçilerin yorumlarıyla hareket etseydik yanmıştık çoğunun tahminleri boşa çıktı. Bu iş grafikle olsaydı şuan çoğu insan dört köşe olmuş gel keyfim gel yapıyor olurdu. Bence de piyasanın yükselme zamanı yaklaşıyor, eğer yükselmezse insanlar bu piyasadan çekilecek sıkıcı hal aldı, artık aksiyon zamanı.

[/center]
hjbn
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile WWW
April 11, 2018, 10:27:08 PM

Grafik mirafik artık kimseyi ilgilendirmiyor eğer kripto para piyasası yakında yükselişe geçmez ise kimse kalmayacak bu piyasada grafikler de kendi kendilerine bakıp durular artık. Cheesy
mahmure
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
April 11, 2018, 10:35:06 PM

Grafikler her zaman doğruyu göstermiyor bize maalesef. Özellikle beni çoğu zaman terste bıraktı artık çok inanmıyorum grafiklere. Biraz hislerimle hareket ediyorum. Bence de yükselme zamanı geldi.
matrixturk
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
April 11, 2018, 10:53:05 PM

Grafikler hep doğruyu söyleseydi önce o grafikleri yorumlayanları zengin ederdi. Grafiklere bakmaya gerek yok eğere piyasa yükselmezse yakında bu piyasada adam bulmayacaklar millet sıkıldı.
sosaco
Jr. Member
*

Activity: 125
Merit: 2

View Profile
April 11, 2018, 10:54:52 PM
Merited by Egosmaster (1)

abi senin kaç tane üyeliğin var ya, üstümdeki üç mesaj aynı kişiye ait büyük ihtimal  Smiley

Aynı içerikte içi bomboş mesajları okumaktan sıkıldım artık bu forumda.
gunmunj
Member
**

Activity: 308

View Profile
April 11, 2018, 11:05:55 PM

Garfiklere bakmaya gerek yok biraz havayı koklasanız anlarsınız yükseliş döneminin yaklaştığını. Eğer yükseliş başlamazsa yakında piyasayı takip edecek kimseyi bulamayacaklar.
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
April 11, 2018, 11:44:20 PM

abi senin kaç tane üyeliğin var ya, üstümdeki üç mesaj aynı kişiye ait büyük ihtimal  Smiley

Sırf şu sebepten foruma bile girmez oldum artık. Eskiden bütün konuları baştan aşağı tek tek her mesajı okurdum, şimdilerdeyse çoğu zaman böyle tipler yüzünden sadece başlıklara bakıp kapatıyorum.
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
April 12, 2018, 12:06:13 AM

abi senin kaç tane üyeliğin var ya, üstümdeki üç mesaj aynı kişiye ait büyük ihtimal  Smiley

bende uyuz oluyorum imza olayı + rütbe yüzünden sanırım o anki konulara sırayla girip bir kaç cümle yazıp gidiyorlar. konu açıyorsun amacından sapıyor bir süre sonra sayfalarca boş boş yorum doluyor yorumu atanlar ilk mesajı dahi okumadan yorum yapıyor Cheesy
Fudoaridolu
Member
**

Activity: 138
Merit: 19

View Profile
April 12, 2018, 12:36:47 AM

Gunmunj,mahmure,hjbn 3 üyelik te ayni kişiye ait galiba. Babacim multi yasak değil ama farkli konulara ayni mejasları atiyorsun, birde attığın mesajlarda birbirinin aynısı nerdeyse,  biraz özen göster bari yazdiklarina en azindan başka birisi yazmış zannedelim.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
April 12, 2018, 05:57:25 AM

bir miktar yükselme doğru olabilir. buradan kopup yükseliş trendine başlaması durumu için erken. yani tedbirli olmamız gerek. fiyat birkaç yüz dolar etherde yükselir zaten onu sağlayan bitcoindeki hareketliliktir, düşünür bakarız "acaba mı" diye. millet ne diyor, ülkelerden gelen olumlu haberler var mı?
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
April 12, 2018, 10:37:22 AM

Ahahha çok güzel, "grafik falan yok" Smiley
Şu grafikler işe yarar ama: Bitcoin google arama raporu, bitcointalk ziyaret sayısı, bitcointalk açılan yeni üyelik grafiği vs...
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
April 12, 2018, 10:47:15 AM

Insallah yaklasmistir o yukselis. Cunku uzun zamandir surekli deger kaybi goruyoruz.
soilwork79
Full Member

Activity: 252

View Profile
April 12, 2018, 07:44:54 PM

Grafikler hep doğruyu söylemezler çok takılmamak lazım grafiklere. Sadece destek dirençler bazen çalışır ve çalışırsa şöyle olur çalışmaz ise böyle olur diye tahmin yapılabilir. Yani her zaman olasılıklar verilebilir kırarsa şuraya kadar çıkar kıramaz ise şuraya kadar iner denilir ve takip edersin kırdığı an alırsın kıramaz ise satarsın vs. Grafikler al-satçıların işine yarar genelde.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
April 12, 2018, 08:28:01 PM

Sabır çok önemli. Hem bence insanlar ve hatta eskiler de gemiyi terketmeye başladı demek çok fazla karamsarlık içeriyor. Şunu unutmamak gerekir ki btc düşmüş bile olsa tam bir yıl önce 1200 dolarlarda seyrediyordu. Yani şu ana kadar %541 artmış. Bu az mı ? Bence karalar bağlayacak bir durum değil, biraz sabır..
massk
Newbie
*

Activity: 40

View Profile WWW
April 12, 2018, 09:13:52 PM

Şahsi kanatim bu piyasa ölmez, iner çıkar batmaya yaklaşır ama çökmez..
dammedonut
Full Member

Activity: 224

View Profile
April 13, 2018, 12:52:01 AM

Şu an bir yükseliş var fakat her an tetikte olmak lazım. Çünkü ani bir düşüş yaşanabilir. Piyasa da uzun zamandır bir düşüş vardı yükselmesi bekleniyordu beni korkutan bu yükselişin kısa süreli olması.

sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
April 13, 2018, 04:57:20 AM

aslında hak veriyorum biraz. grafik işe yarar da öyle ahım, şahım havaya kendimize sokmamalıyız. dünkü bitcoindeki yükseliş hareketinin sebebi sizce teknik mi yoksa bir yerlerden haber geldi de ondan dolayı mı yükseldi. %100 teknikle alakası yok. arap-islam ülkelerinin bitcoine yatırım yapabilmesine dair rapor oluşturmuşlar. teknik işlemedi, direkt böyle rapordan dolayı arttığı söyleniyor.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: