Bitcoin Forum
April 23, 2024, 09:45:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 »
  Print  
Author Topic: Česky (Czech)  (Read 1018158 times)
m211
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
July 26, 2017, 10:29:13 AM
Last edit: July 27, 2017, 11:21:05 AM by m211
 #641

jsem taky u arboletu a byl jsem na tom názorově podobně jako vy. ze začátku jsem byl skeptický říkal sem si že to bude nějaký podvod ale dal sem arboletu a tím i sobě šanci a jsem rád. je to parta fajn lidí kteří mají opravdu velký cíl do jehož uskutečnění stojí zato se zapojit. jsem rád že sem se přidal.
m211
1713865536
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713865536

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713865536
Reply with quote  #2

1713865536
Report to moderator
1713865536
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713865536

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713865536
Reply with quote  #2

1713865536
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713865536
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713865536

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713865536
Reply with quote  #2

1713865536
Report to moderator
helemesekoukejmese
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
July 26, 2017, 11:23:03 PM
Last edit: July 29, 2017, 08:23:14 PM by helemesekoukejmese
 #642

No, jak to čtu lidi, tak to je buď placenej troll (? trotl?), nebo jeden z těch, co vystudovali tu pavědu = ekonomii. To jsou ti, co lidstvu vymejvaj mozky svými myšlenkovými výrony. Ještě jsem neviděl dva ekonomy, kteří by měli stejný názor na tu samou věc. Ekonomové = tragedie lidstva. Ještě jim šlapou na paty multikulturalisti a sluníčkáři. Pane Bože, co jsme ti udělali ...?
Nechceš, nevěř! Já jsem z počátku také nevěřil, když jsem dostal pozvánku a začal jsem o projektu Arbolet získávat informace. Přesně tyhle myšlenky mě napadali také. Jsem tudíž tzv. zakládající člen a ti se mohli do projektu zapojit pouze na základě pozvánky. O tom jsi neslyšel? Pak máš pouze povrchní znalosti a teče z tebe žluč. Běž do prdele a otravuj vzduch někde jinde. No, nečum, na hrubej pytel, hrubá záplata. Dej si všechny svoje chechtáky za 1% do banky, nebo si je naboucej pod štrozok. Já jsem zjistil, že prací se v tomhle kocourkově zbohatnout nedá, tak jsem to po částech risknul u Arboletu. A věř, nebo nevěř, ta procenta sedí a stále se nestačím divit. S oběma rukama za zády, si každý měsíc můžu vybrat na zhodnocení hned několik mých důchodů. Nebýt Arboletu, tak už jsem měl svoje celoživotní úspory dávno vytahaný, protože bych si každý měcíc musel něco vybrat, abych nechcíp. Budu upřímnej, mám však stále bobky, kdy se to sesype. Kdo by neměl, když do toho všechny svoje úspory. Ale strach nemám z krachu Arboletu, ale z toho, že to politici nějak zaříznou. Hřeje mě však pohled na můj účet, kde mám už trojnásobek toho, co jsem tam vložil. No není to parádní pocit, když jsem při vstupu do Arboletu kupoval 1 bitcoin za necelých 10 tisíc a dnes se jeho cena pohybuje kolem 60 tisíc? A to jsem z toho už spoustu také utratil. Dnes si mohu konečně koupit i věci, o kterých se mi dříve ani nesnilo. A víš co je ten největší rajc, na téhle věci? Že jsem konečně svobodný a nemusím se každý den klepat strachy, jestli budu mít na to, či ono, jestli se zase něco nestane s prachama, jestli náhodou nebude reinkarnovat Kalousek apod. Pokud se Bitcoin nezhroutí - a to nevypadá, tak umřu v klidu a pokoji. Nikdo už mi nikdy na moje prachy nesáhne. A tohle je ten důvod, proč politici štípou prdelí šestku drát, když vidí, jak se Bitcoin nezadržitelně prosazuje. Škoda, že jsem už ve věku, kdy si to nebudu moci vychutnat, až se banky poserou a kryptoměny převezmou jejich agendu. Neboj, bude to, i kdybyste se na hlavy stavěli. Můj děda také vždycky říkal, že to komanči nemůžou věčně vydržet - a vydrželi? Nevydrželi ...
Tak si tady klidně plácej pentle, a nebo raději, zaregistruj se na Arboletu a vyzkoušej si to. Dnes už je to bez pozvánek, pro každého. A pokud nemáš v kebuli nasráno, tak si můžeš jako registrovaný člen ještě přivydělávat, zapojením se do dalších aktivit na Arboletu.
     A perlička na konec. Víš, že Arbolet je tak dobrej, že myslí i na to, když člen umře. To čumíš, co. Je tam totiž možnost, nastavit si dědictví svého účtu. Zadáš si tam kontakt na dědice (můžeš jich dokonce určit více) a napíšeš, jak to chceš rozdělit. Arbolet se o to postará. Tato funkce se automaticky aktivuje, po uplynutí doby, kterou si ty určíš, po kterou se nepřihlásíš do účtu. Tak furt ještě nevěříš? Tak běž opravdu do p....e.

P.S.
Pro všechny, kdo si to přečetli až do konce, ještě maličkost. Bylo v bitcoinové komunitě dohodnutu, jaká začáteční písmena se budou používat pro slovo bitcoin. Pokud se jedná o síť, tak se píše Bitcoin s velkým a pokud se jedná o měnu/platidlo, tak bitcoin s malým. Těm, co jsou cimrlich na nějaké to ostřejší slovo se omlouvat nebudu.Kdo byl na vojně a je Čech, tak každému tomu slovu dobře rozumí. Jsou situace v životě lidském, že slušnost a korektnost musí jít bokem. A tohle, myslím, je ten případ. Kdo dal tomu ouchcapkovi právo, poučovat a sesměšňovat lidi na tomto fóru? Kdo je větší sprosťák. Tohle jsou manýry těch, kteří dovedli svět do těchhle sraček. To svojí korektností. Já umím být slušný, ale pouze na ke slušným lidem. A to není tento případ. Už jsme byli slušní až moc dlouho a tak je na čase jim ukázat, že nejsme takové ovce. A to se slušně vysvětlit nedá!!!
ARBU1
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile
July 27, 2017, 01:01:12 PM
 #643

Ahoj všem, chtěl bych jen zmínit, že když už je Arbolet.net takové Ponzi, tak se můžete dozvědět různé informace z oblasti kryptoměn. Na Arboletu funguje zpravodajství, pokud tedy máte pocit, že to je SCAM a bojíte se přijít o prašule, můžete se alespoň něco nového dozvědět. Jen tak mezi řečí, v Áčku jsem něco málo přes rok a půl a vysmátý od ucha k uchu. Kdo nevěří, uvěří  Wink. A pro nevěřící Tomáše si dám i tu práci s videem, kde klidně ukážu stav účtu, vybrání peněz...

Před přibližně rokem a půl jsem se dozvěděl, že existují kryptoměny atd., začalo mě to zajímat. Se vstupem do Arboletu se moje znalosti začaly dosti rozšiřovat. Zkusil jsem i ponzi a některé vyšly, některé ne, každopádně když je ve finále více peněz než na začátku, tak je to fajn.

Pokud má smysl vést debatu Arbolet a Ponzi. Napište z čeho pramení váš trolling? Je to jen všeobecně, nebo Vás někdo "naočkoval"? A i kdyby arbolet fungoval "jen" 5 let, tak byste se po dobu 5 let měli o dost lépe.
Lukkes
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
July 28, 2017, 08:11:21 PM
 #644

Ahoj, zdravím všechny co se zabývají, kryptoměnou, když už tu rozjíždíte konverzaci o Arboletu, tak se trochu přidám. Četl jsem ty špatné názory co se tu šíří ale myslím, že žádné podložené názory tu nejsou jen nějaké prchavé názory. Osobně už Arbolet sleduji přes půl roku, ze začátku jsem se jen díval a nic víc, pozoroval a četl články, fórum. Pak jsem se postupně zapojil do aktivní komunikace a začal s malou částkou. Zatím sleduji, že vše funguje jak má. Lidi pokud máte nějaké názory které, jsou proti něčemu, o čem asi nic nevíte tak je nepište, nebo je podložte nějakými fakty. Jak už bylo uvedeno v jednom příspěvku peníze vás nikdo nenutí investovat.
icecreamm
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
August 01, 2017, 11:14:03 AM
 #645

Ahoj všem, chtěl bych jen zmínit, že když už je Arbolet.net takové Ponzi, tak se můžete dozvědět různé informace z oblasti kryptoměn. Na Arboletu funguje zpravodajství, pokud tedy máte pocit, že to je SCAM a bojíte se přijít o prašule, můžete se alespoň něco nového dozvědět. Jen tak mezi řečí, v Áčku jsem něco málo přes rok a půl a vysmátý od ucha k uchu. Kdo nevěří, uvěří  Wink. A pro nevěřící Tomáše si dám i tu práci s videem, kde klidně ukážu stav účtu, vybrání peněz...

Před přibližně rokem a půl jsem se dozvěděl, že existují kryptoměny atd., začalo mě to zajímat. Se vstupem do Arboletu se moje znalosti začaly dosti rozšiřovat. Zkusil jsem i ponzi a některé vyšly, některé ne, každopádně když je ve finále více peněz než na začátku, tak je to fajn.

Pokud má smysl vést debatu Arbolet a Ponzi. Napište z čeho pramení váš trolling? Je to jen všeobecně, nebo Vás někdo "naočkoval"? A i kdyby arbolet fungoval "jen" 5 let, tak byste se po dobu 5 let měli o dost lépe.


Tak stýmto musím len plne súhlasiť
johny1976
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1135
Merit: 1002

Developer


View Profile
August 04, 2017, 04:46:32 PM
 #646

Ahoj všem, chtěl bych jen zmínit, že když už je Arbolet.net takové Ponzi, tak se můžete dozvědět různé informace z oblasti kryptoměn. Na Arboletu funguje zpravodajství, pokud tedy máte pocit, že to je SCAM a bojíte se přijít o prašule, můžete se alespoň něco nového dozvědět. Jen tak mezi řečí, v Áčku jsem něco málo přes rok a půl a vysmátý od ucha k uchu. Kdo nevěří, uvěří  Wink. A pro nevěřící Tomáše si dám i tu práci s videem, kde klidně ukážu stav účtu, vybrání peněz...

Před přibližně rokem a půl jsem se dozvěděl, že existují kryptoměny atd., začalo mě to zajímat. Se vstupem do Arboletu se moje znalosti začaly dosti rozšiřovat. Zkusil jsem i ponzi a některé vyšly, některé ne, každopádně když je ve finále více peněz než na začátku, tak je to fajn.

Pokud má smysl vést debatu Arbolet a Ponzi. Napište z čeho pramení váš trolling? Je to jen všeobecně, nebo Vás někdo "naočkoval"? A i kdyby arbolet fungoval "jen" 5 let, tak byste se po dobu 5 let měli o dost lépe.


Tak stýmto musím len plne súhlasiť

Napiš prosímtě kdyžtak za rok, jak ti to nakonec vyšlo. Chci se pousmát. Cheesy dík
johny1976
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1135
Merit: 1002

Developer


View Profile
August 04, 2017, 04:48:24 PM
 #647

Arbolet si očividně založil hromadu Newbie accountů a myslí si, že mu na to někdo skočí. My god. Cheesy
ARBU1
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile
August 04, 2017, 07:35:32 PM
 #648

Už jsem napsal upomínku. Arbolet si žádný účet nevytvořil Roll Eyes z čeho pramení tvá nedůvěra? Nechceš si založit účet u arbolet a zjistit, že opravdu vše funguje? Smiley
Black_bl
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 503
Merit: 102


View Profile
August 05, 2017, 03:05:08 PM
 #649

Arbolet si očividně založil hromadu Newbie accountů a myslí si, že mu na to někdo skočí. My god. Cheesy

Nemusíš se bát Johny, za rok ti dáme vědět Smiley
Black_bl
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 503
Merit: 102


View Profile
August 05, 2017, 03:13:01 PM
 #650

Ahoj všem, chtěl bych jen zmínit, že když už je Arbolet.net takové Ponzi, tak se můžete dozvědět různé informace z oblasti kryptoměn. Na Arboletu funguje zpravodajství, pokud tedy máte pocit, že to je SCAM a bojíte se přijít o prašule, můžete se alespoň něco nového dozvědět. Jen tak mezi řečí, v Áčku jsem něco málo přes rok a půl a vysmátý od ucha k uchu. Kdo nevěří, uvěří  Wink. A pro nevěřící Tomáše si dám i tu práci s videem, kde klidně ukážu stav účtu, vybrání peněz...

Před přibližně rokem a půl jsem se dozvěděl, že existují kryptoměny atd., začalo mě to zajímat. Se vstupem do Arboletu se moje znalosti začaly dosti rozšiřovat. Zkusil jsem i ponzi a některé vyšly, některé ne, každopádně když je ve finále více peněz než na začátku, tak je to fajn.

Pokud má smysl vést debatu Arbolet a Ponzi. Napište z čeho pramení váš trolling? Je to jen všeobecně, nebo Vás někdo "naočkoval"? A i kdyby arbolet fungoval "jen" 5 let, tak byste se po dobu 5 let měli o dost lépe.


Tak stýmto musím len plne súhlasiť

Napiš prosímtě kdyžtak za rok, jak ti to nakonec vyšlo. Chci se pousmát. Cheesy dík

Zatím si zkus prostudovat novou směnárnu s 1/3 fee oproti konkurenci .-) https://smenarnabtc.cz/index.php?advice=contacts
ARBU1
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile
August 06, 2017, 08:07:40 AM
 #651

Obávám se, že ačkoli tu budeme ukazovat plusy Áčka atd.. Bude to zbytečné, protože to skončí stylem, že to jednou padne..takže vlastně je jakákoliv investice špatná, protože i banky můžou jednoho krásného dne skončit  Grin...uvidíme
Black_bl
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 503
Merit: 102


View Profile
August 06, 2017, 07:54:37 PM
 #652

Obávám se, že ačkoli tu budeme ukazovat plusy Áčka atd.. Bude to zbytečné, protože to skončí stylem, že to jednou padne..takže vlastně je jakákoliv investice špatná, protože i banky můžou jednoho krásného dne skončit  Grin...uvidíme

Mě to zbytečné nepřijde, jen ať o tom ví a zachovají se dle sebe. Je to stejné, jako když lidé hledali důvody proč se vyhnout bitcoin a zkoumat jeho možnosti, namísto aby věnovali čas a zjistili, že má smysl do toho jít.
Zaklinac
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
August 08, 2017, 03:46:12 PM
 #653

Arbolet mi zatím poskytl spoustu informací o kryptoměnách a jejich fungování, a udělal ze mě nadšence do alternativního fungování financí i do sdílené ekonomiky jako celku.  Denně si přečtu cca 15 článků s tématikou altcoinů a celého kryptosvěta, a postupně informuji své okolí.  Začínám se zapojovat i do mezinárodních diskusí o tématu, a kdyby JENOM tohle udělal Arbolet, tak udělal dost.  Postupně začínám s Arboletem investovat, a zatím mě nezklamal.  Mám dost zkušeností s ponzi schématy na netu, bohužel jsou často špatné.  Proto postupuji s maximální opatrností, a možná i pomalu. 

Na závěr snad - pro namyšlené a namistrované Čechy je typické, že všechno znají nejlíp, a pokud něco odsoudí, tak nedej pánbůh (či jiná autorita), aby se někde někdo vyjádřil jinak.  Místo toho, aby si to vyzkoušeli, a NA ZÁKLADĚ VLASTNÍCH ZKUŠENOSTÍ pak napsali pravdivou recenzi, raději budou prskat a plivat na něco, co udělal někdo jiný.. ANIŽ by to znali.  Tomu jsme my vždycky říkali hloupost.., nebo naivita nezralého mládí.. - a tím nemyslím věk.

Pokud to ale vyzkoušíte sami - prosím vás hlavně BEZ investic, abyste o své halíře nepřišli - a PAK s argumenty popíšete, ŽE to je podvod, a PROČ, budu první, kdo vás pak rehabilituje.

Takhle ale tvrdím, že jde o jeden z nejlepších projektů na kryptoměny na celém netu, a ZCELA NEJLEPŠÍ projekt v Česko-Slovensku, který znám a který kromě vzdělávání lidí v této oblasti dokáže i zhodnocovat jejich peníze.., a to líp než kterákoli známá banka!
LifeOfDoge
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 100


View Profile
August 09, 2017, 09:27:41 PM
 #654

Ahoj prave probiha DAO Movement Airdrop, pokud neumite moc anglicky zde je cesky preklad https://bitcointalk.org/index.php?topic=2076635.0

████→→       ● DeepOnion                                                                       ✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯ 
████→→       ● Tor integrated, 100% anonymous!                                       Get Your FREE Coins NOW!     
████→→       ● Free Airdrop! (No ICO, No Crowdfund)                       ✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯
ToniCrocano
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 100



View Profile WWW
August 12, 2017, 06:08:21 PM
 #655





TRANSLATION BY : Black_bl




id1024
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
August 13, 2017, 08:03:36 AM
 #656

Nějaké novinky ohledně plánovaného webu? Je to docela zajímavý nápad, informace v češtině se špatně shánějí, tak by to určitě našlo uplatnění. S rostoucí popularitou bitcoinu se zvyšuje i šance na úspěch takového webu, takže držím palce. Zběžně se orientuju i v angličtině (jinak by to snad ani nešlo), ale čeština mi vždycky bude příjemnější Smiley

Web je hotový. Jmenuje se Arbolet.net
Je mi divné, že se o tom tady nepíše.

Co kecáš, tenhle podvod běží už pár let.
Vživotě bych neivestoval do stránky nabízející 12.5% měsíčně ať ten web vypadá sebelíp. Nikdo by neměl ... bohužel lidi moc nepřemejšlej.

To zhodnocení kterým argumentuješ nabízí jen v korunách, pokud si necháš peníze v bitcoinech, tak by jsi, alespoň za poslední měsíce měl zhodnocení daleko vyšší, znamená to snad že je bitcoin podvod ? Tento tvůj Argument bude mít váhu teprve až bude několik měsíců zasebou mít bitcoin nižžší zhodnocení než Arbolet. Pak ještě zbude otázka, zda s tím třeba šikovně neobchodují třeba na burzách.

12.5% měsíčně, má jen jedna vrstva ta je jen pro vyvolené a je v korunách, a ve skutečnosti to není 12.5 ale 6.25, protože to co máš v dané vrstvě se prakticky NIKDY nevyplatí vybírat, protože během výpovědní lhůty dostaneš víc na úrocích. Skutečné zhodnocení by se dalo počítat spíš kolem 3 až 6 procent, což je hluboko pod zhodnocením bitcoinu za doby kdy je Arbolet na veřejnosti.

Tak že, pokud je toto zhodnocení v korunách tak se ještě nemusí jednat o podvod.

Pro znalého uživatel by bylo jistě výnosnější mít to v bitcoinech hezky doma. Ale kolik znáš lidí, nemyslím zde na fóru, ale ve tvém fyzickém okolí, kteří by byli schopni pacovat s bitcoinem aniž by byli zami sobě nebezpeční ? měsíc po instalaci prvního cracku do ukradené hry by řvali že bitcoin je podvod že jim sám odsebe zmizel ! a jakýkoliv argument neslyší, mají totiž zapnutý antivir, který vypnuli přeci jen na instalaci toho cracku.

Pro takové počítačové "odbodníky"  je nakonec Arbolet, alespoň do doby než se prokáže že je skutečně podvod, docela bezpečný způsob jak také těžit výhody kryptoměn, a nakonec to je výhodné i pro nás kteří máme bitcoiny doma, protože čím víc uživatelů tím více roste jeho cena.

A proč tedy v korunách ?
Protože díky dlouhodobému růstu ceny bitcoinu se v korunách může uživatelům jevit zhodnocení jako pohádkové, tak jako tobě, a to zároveň může něco zůsatat provozovatelům, což si, pokud to není podvod podle mě zaslouží.

A proč musí být anonymní ?
Protože pokud se to stane masovou záležitostí a lidé začnou své vklady vybírat z bank a cpát do Arboletu, tak je jasné že se jich někteří mocní budou chtít zbavit, a když to nepůjde oficiálně tak to půjde neoficiálně.

Celé to smysl dává, což neznamná že to není podvod, jen ukazuju že tvůj agument o zhodnocení je mimo mísu, protože jak jsem právě prokázal, může existovat scénář při kterém toto zhodnocení nemusí být podvod.

Wusolini
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1190
Merit: 1000


no need to carry heavy money bags anymore


View Profile
August 14, 2017, 11:51:50 PM
 #657

No koukám že se tu přemnožili arbolet fanoušci, všechno newbové a všechny reakce na stejný brdo ... "nic nevíš, co se navážíš".  To je mi náhoda  Cheesy ...  Že by cílená reklama/obhajoba autora (či spolupachatelů)?
Stačí mi vědět to že nabízí dlouhodobě neudržitelné zhodnocování a všechno ostatní kolem je jen omáčka.

Takže ještě jednou a naposled: Kdyby si odpustili to zhodnocování tak neřeknu ani papír. Jenže pak by ta slavná komunita nejspíš ani nevznikla a komunita vybudovaná kolem takového schematu bude velice kvalintí a důvěryhodná (plná relevantních informací a rad).

Black_bl
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 503
Merit: 102


View Profile
August 17, 2017, 06:07:48 PM
 #658

Kdyby si odpustili to zhodnocení, tak by měli špatný pocit z toho, že nás ždímou jako všechny ostatní subjekty na trhu. Je hodně práce okolo a toto je způsob tvé výplaty za odvedenou práci Smiley. A mimochodem oni sami otevřeně říkají a jsou si vědomi, že zhodnocení je neudržitelné  s přibývajícími členy, takže si počkej, až bude zhodnocení dle tvého gusta a vstup mezi nás Wink
zizelevak
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
August 17, 2017, 06:54:26 PM
 #659

Ahoj, teprve dneska jsem si vsiml, ze je tu i ceske vlakno Smiley Vetsinou chodim forum cist jako neprihlaseny, takze ze statistik vypadam jako novacek. Pred rokem jsem prelozil do Cestiny knizku Andreas M. Antonopoulos: Mastering Bitcoin. Pokud ji nekdo jeste necetl (az uz v originalu nebo v prekladu, tak vrele doporucuju)

https://www.bitcoinbook.info/translations/cs/book.pdf
makulo123
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 100


View Profile
August 18, 2017, 11:11:36 AM
 #660

Slovenský/Český ANN na UTRUST PRE-ICO!!!

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2097165.msg20958008#msg20958008
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!