Bitcoin Forum
April 25, 2024, 06:07:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 »
  Print  
Author Topic: Česky (Czech)  (Read 1020963 times)
Wookii
Member
**
Offline Offline

Activity: 152
Merit: 18

Czech/English translator for ICOs


View Profile WWW
January 30, 2018, 04:31:36 PM
 #921

Tady to někdo rozjel s překladem Cheesy
BTW kompetice? Nikdy jsem o tom neslyšel, ale podle Wiki to teda existuje. Nečetl jsem original ANN, ale předpokládám, že to má být konkurence?

No jo, máš pravdu, už jsem z tý angličtiny asi magor... Hned to upravím Smiley

Co se překladů týká, i to je způsob jak rozrůst tenhle thread. Každý post nás dostává blíž k vlastní lokální skupině, což by pro mě jako překladatele bylo nejvíc super Smiley

AX 1 ❱❱ Capital Appreciation Mining Token
❱❱❱ CrowdSale:  April 16, 2018  ❰❰❰
 [ White Paper ]  [ Bitcoin ANN ]  [ Facebook ]  [ Instagram ]
 [ LinkedIn ] [ Telegram ]
 

BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714068424
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714068424

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714068424
Reply with quote  #2

1714068424
Report to moderator
1714068424
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714068424

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714068424
Reply with quote  #2

1714068424
Report to moderator
1714068424
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714068424

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714068424
Reply with quote  #2

1714068424
Report to moderator
ali8ali
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 32
Merit: 0


View Profile
January 30, 2018, 06:19:18 PM
 #922

Když tu chcete rozjíždět pořádnou českou komunitu, tak jsou potřeba tipy na investování Cheesy
Můj tip je letos určitě XMR a LTC z těch zaběhnutých (BTC je samozřejmé Cheesy). Do LTC doporučuji investovat co nejdříve, Charlie Lee už zveřejnil na Githubu změny pro nové jádro, už začali s Lightning network :3 V dalším updatu bychom se mohli dočkat poplatků za transakci menším než 1 dolar i s cenou LTC 1000 dolarů (jestli počítám dobře Cheesy).
Doufám, že Lightning network čeká letos i BTC Smiley Bulletproofs pro XMR by tu taky mělo být cca do roka snad a doufejme i Kovri.
Quote
The minimum relay fee -minrelayfee has been lowered to 0.01 lites per kB (0.00001 LTC). This is to prepare for dropping the minimum transaction fee to 0.1 lites per kB (0.0001 LTC) in the next release.
https://twitter.com/SatoshiLite/status/958189506955427840

Problém číslo 1 České komunity na Bitcointalk vidím v tom, že spousta čechů tenhle thread ani nenajde Cheesy

Teď ale k věci. BTC už by mělo Lighting network testovat a je v podstatě jisté, že do konce roku ho tu taky máme. LTC momentálně využívám jako nejčastější směnu z FIAT do krypto, líbí se mi rychlost, nějaké volné prostředky si v LTC vždy schovávám.

A k mojemu očekávání. Já vidím potenciál stále v XRP. Jen dnes, 30.1. jsou hned dvě vcelku důležité události. V korei 6 bank začne opět povolovat směnu do kryptoměn s malou podmínkou identifikace na směnárně. To by měl ovést k většímu obchodování (konečně pod několika týdnech). Tohle má velký vliv pro XRP, protože Korea je největší trh zatím pro ně. Dále dnes se také XRP začne obchodovat v Dubai na BitOasis. To jsou zatím jen střípky, vzhledem k tomu kam XRP směřuje. Moje očekávání tenhle rok jsou 7-10$. Další roky zatím nebudu předvídat, ale dle jednoho mého rozboru čekám potenciál růstu (neříkám v jak dlouhém horizontu) až na 120-150$.

Teď jsem o té Koree i XRP četl a fakt zajímavý informace.. Nemyslím si, že to půjde všechno nahoru už v únoru, ale od března se budeme mít zase hezky Smiley
wewa
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 32
Merit: 0


View Profile
January 31, 2018, 03:57:20 PM
 #923

ahoj lidi jsem tu nova, ale je to moc zajimave,ja ziju v zahranici a v cechach nevim jak to tam je rozjete a ktere kryptomeny se tam kupuji... ale zatim jen tak procitam vase nazory a skusenosti, vite jak to je zazite v cechach, tady je velky zajem. hodne lidi uz ma sve penezeky pekne plne.. dekuji za vase narory
marekbartik
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 31
Merit: 0


View Profile
January 31, 2018, 04:06:28 PM
 #924

co rikate na tohle http://minemeaflat.com/ ?

a obecne na pouzivani crypto/XMR miningu na webu misto klasicky reklamy?

FUJ na všechno jako coinhive a podobný. Nesnášim adminy co si tohle daj na web (jakmile to někde zjistim tak u mně web skončil). Kdyby aspoň měli kuráž to přiznat a zeptat se na souhlas uživatele ( zatim sem na takový stránky nenarazil ... vždycky je to potají  ...  verbež).

Používám AVG který ten jsminer podchytne a odpojí (taky už sem si zvyk monitorovat vytížení procesoru a když se mi nezdá tak ze stránek odcházim).

Můj názor: jestli si admin nemůže dovolit provoz (zaplatit za doménu, hosting atd.) tak ať to vůbec nedělá.



ty sis ten link nerozkliknul co? Cheesy
marekbartik
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 31
Merit: 0


View Profile
January 31, 2018, 04:08:48 PM
 #925

co rikate na tohle http://minemeaflat.com/ ?

a obecne na pouzivani crypto/XMR miningu na webu misto klasicky reklamy?

FUJ na všechno jako coinhive a podobný. Nesnášim adminy co si tohle daj na web (jakmile to někde zjistim tak u mně web skončil). Kdyby aspoň měli kuráž to přiznat a zeptat se na souhlas uživatele ( zatim sem na takový stránky nenarazil ... vždycky je to potají  ...  verbež).

Používám AVG který ten jsminer podchytne a odpojí (taky už sem si zvyk monitorovat vytížení procesoru a když se mi nezdá tak ze stránek odcházim).

Můj názor: jestli si admin nemůže dovolit provoz (zaplatit za doménu, hosting atd.) tak ať to vůbec nedělá.


Je to jen otázka času než to začnou prohlížeče blokovat, Opera to bude mít myslím první.
Používám to na stránce s časováníma pro bios zdarma, ale mám to tam teda uvedené, využívá to jen 50% myslím, stejně to hovno těží Cheesy

blokujou to i ted nejaky chrome extensions (treba AdGuard hodi warning, detekuje to okamzite)

tezi to hovno u malyho webu, ale kdyz to tezi miliony navstevniku webu, tak to znat je Smiley
wewa
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 32
Merit: 0


View Profile
January 31, 2018, 04:22:46 PM
 #926

Pro ty co neznají moje vlákno o modování biosů https://bitcointalk.org/index.php?topic=1954245.0 btw jsou tam linky na další moje návody...
Nově jsem spustil stránku s již hotovými biosy https://mining-bios.eu/ platí se jen s crypto a většina stojí 5 USD, ale dávat bacha na to co se snažíte flashnout, pořádně zkontrolovat. Kdyby něco pište na můj mail.
Ok diky za informace, prozkoumam a pokud neco zaujme, tak ti dam vedet na email
dik, ale naslo byse tu nejake info i v cestine?
Mattthev
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 966
Merit: 359


👉MINING-BIOS.eu💲⛏


View Profile WWW
January 31, 2018, 04:36:47 PM
 #927

Pro ty co neznají moje vlákno o modování biosů https://bitcointalk.org/index.php?topic=1954245.0 btw jsou tam linky na další moje návody...
Nově jsem spustil stránku s již hotovými biosy https://mining-bios.eu/ platí se jen s crypto a většina stojí 5 USD, ale dávat bacha na to co se snažíte flashnout, pořádně zkontrolovat. Kdyby něco pište na můj mail.
Ok diky za informace, prozkoumam a pokud neco zaujme, tak ti dam vedet na email
dik, ale naslo byse tu nejake info i v cestine?
Jaké jako? Návody v češtině nevedu Cheesy

Mining Bios with Performance Timings 👍 Mining-Bios.euPBE 1.7PBE 3 PRO👌⛏│AFFILIATE system 10% ref 💰💲BTC│👉 XMR-AEON-STAK 🔝⛏ Monero V9 (CNv4) ✅│XMRig AMD🔝⛏ CNv4 ✅
FIAT from BINANCE to REVOLUT 💳│🚀Upcoming/Active ICO list📈🤑│👉Free Bitcoin BTC Faucet💰💲│Guides:RX 470/480/570/580, VEGA Bios Mod Tutorial - SRB, PBE 💰💲│PBE.eu
CRYPTO to FIAT BTC💲💳│ How to Mine XMR/RYO and CN coins + Miners Downloads💰⛏│Guides:How to Mine AEON💰⛏
monerobiosedit@gmail.com│✅Did I help you? Give me some +Merit 🤜🤛👌
ali8ali
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 32
Merit: 0


View Profile
January 31, 2018, 07:12:19 PM
 #928

Pro ty co neznají moje vlákno o modování biosů https://bitcointalk.org/index.php?topic=1954245.0 btw jsou tam linky na další moje návody...
Nově jsem spustil stránku s již hotovými biosy https://mining-bios.eu/ platí se jen s crypto a většina stojí 5 USD, ale dávat bacha na to co se snažíte flashnout, pořádně zkontrolovat. Kdyby něco pište na můj mail.
Ok diky za informace, prozkoumam a pokud neco zaujme, tak ti dam vedet na email
dik, ale naslo byse tu nejake info i v cestine?
Jaké jako? Návody v češtině nevedu Cheesy

Ono obecně návodu v češtině je fakt po málu.. Za to v AJ jich je víc než dost.. Stačí si vybrat Smiley
RudikCZ
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
January 31, 2018, 07:47:03 PM
 #929

Ahoj,

nemate prosim nekdo info o colocation pro crypto v CR?
mprofi
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
February 01, 2018, 05:24:22 PM
 #930

Dost silně pochybuji, že bychom získali více než tento přišpendlený thread vzhledem k aktivitě. Naše republika ještě nemá, co se kryptoměny týče, moc co nabídnout.. Třeba časem.. Smiley
Myslím , že to není až tak dalece pravda,stačí se jen trochu rozkoukat viz Arbolet,Bitcoin pay-sice sídlí v Anglii -ale jsou to český kluci,Smartmoney-investiční fond a další a další, zas bych ten český kotlík nepodceňoval..........
mrelich
Member
**
Offline Offline

Activity: 154
Merit: 24


View Profile WWW
February 01, 2018, 05:39:40 PM
 #931

Dost silně pochybuji, že bychom získali více než tento přišpendlený thread vzhledem k aktivitě. Naše republika ještě nemá, co se kryptoměny týče, moc co nabídnout.. Třeba časem.. Smiley
Myslím , že to není až tak dalece pravda,stačí se jen trochu rozkoukat viz Arbolet,Bitcoin pay-sice sídlí v Anglii -ale jsou to český kluci,Smartmoney-investiční fond a další a další, zas bych ten český kotlík nepodceňoval..........

Na Bitcoingarden už je přímo český thread, kam se dají sypat nové topicy. Tak snad to bude brzo i tady ..
slovakia
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 770
Merit: 100



View Profile
February 01, 2018, 05:59:41 PM
 #932

ja fandim XRP: mam tam naliate € cca 2 roky,tak nech sa mi to vyplati  Grin

ja este busim do BBP: sme tam velka skupina SVK minerov : je to tusim jedina charitativna CPU rezistentna GPU/ASIC s MASTERNODAMI ...

Wookii
Member
**
Offline Offline

Activity: 152
Merit: 18

Czech/English translator for ICOs


View Profile WWW
February 01, 2018, 07:21:52 PM
 #933

Překlad ANN threadu pro Arbidex - Nejvíce vyžadovanou trading platformu všech dob

Upozornění! Bounty program prodloužen do 15. Února!

Program poběží do konce prodeje tokenů - 15.2.
Trvání 8. týdne jsme změnili následovně: 26.1.-1.2.

Přidány 2 týdny:

Týden 9 (2.2. - 8.2.)
Týden 10 (9.2. - 15.2.)


Množství tokenů pro bounty program se nezměnilo.



Co to je Arbidex?

Abidex je první trading platforma agreguje likviditu ze směnáren. Momentálně již máme spojen Bitfinex, Bittrex, Poloniex, WEX, Kraken a GDAX. Uživatel tedy může obchodovat v těchto směnárnách z jednoho jediného účtu a jednoho okna. Systém automaticky umožní uživatelům směnit jejich krypto měny s nejlepším možným kurzem a celkové poplatky budou nižší než ty, které momentálně existují.

Jedna z hlavních funkcí platformy je automatická arbitráž. Všimli jste si již, že cena BTC není ve všech směnárnách stejná? Občas je rozdíl 4-5%. Arbitráž je proces nakupování jednoho aktiva z jedné směnárny a prodávání na směnárně jiné. Navíc můžete přidat 1-4 mezistupňová aktiva a získávat pár procent na každé z těchto transakcí. Tomuto procesu se říká arbitrážový řetězec a je to způsob jakým naše arbitrážní funkce funguje. Detecting Profitable Rates Algorithm (DPRA), neboli detekovací algoritmus výnosových sazeb, vám umožní frekventovaně nakupovat a prodávat aktiva a vydělávat na rozdílu v jejich ceně. Kdykoliv můžete jít na arbidex.ch a podívat se na nejvíce výdělečný arbitrážový řetězec (MPAX) každého dne.

...


Novinka #1

 Minulý týden jsme obdrželi mnoho dotazů a návrhů z naší komunity. Velmi si vážíme pozornosti, kterou věnujete tomuto projektu!

 Prosím nezapomínejte na to, že Arbidex platforma je teprve ve fázi MVP. Tvrdě na ní pracujeme. Momentálně jsem orpavili problém s kalkulátorem, kdy někteeří uživatelé obdrželi jiné množství tokenů než měli. Všechny chybějící tokeny dodáme před koncem ICO.

 Kvůli technické údržbě pro optimalizaci MVP dočasně odstavujeme tréning arbitráže a SWT. Znovu jej spustíme co nejdřív.

 S radostí vyhlašujeme odměny za vaše rady a návrhy. Pokud jste již zkusili MVP a chcete nám něco říct (něco k opravení/přidání/změně atd.) neváhejte nás kontaktovat. Všechny názory budou odměněny ABX tokeny zdarma!

 Můžete psát v telegram chatu nebo kontaktujte Adminy.
 
 Ceníme si vaší podpory a toho, že pomáháte dělat Arbidex lepší!

AX 1 ❱❱ Capital Appreciation Mining Token
❱❱❱ CrowdSale:  April 16, 2018  ❰❰❰
 [ White Paper ]  [ Bitcoin ANN ]  [ Facebook ]  [ Instagram ]
 [ LinkedIn ] [ Telegram ]
 

ali8ali
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 32
Merit: 0


View Profile
February 02, 2018, 12:50:15 PM
 #934

Kde je podle vas nejlepsi vetsi prevod penez? Coinbase ma 10 usd bonus a pak sileny poplatky. Coinmate relativne nizke poolatky..
Wookii
Member
**
Offline Offline

Activity: 152
Merit: 18

Czech/English translator for ICOs


View Profile WWW
February 04, 2018, 07:06:33 PM
 #935

Kde je podle vas nejlepsi vetsi prevod penez? Coinbase ma 10 usd bonus a pak sileny poplatky. Coinmate relativne nizke poolatky..

Záleží co hledáš... Coinbase je rychlej a řekl bych prostě "pohodlnej"... Máš tu i možnost Krakenu, ale je to o tom, kolik převádíš no... Na větší částky bych věřil buďto Coinbase nebo ten Kraken

AX 1 ❱❱ Capital Appreciation Mining Token
❱❱❱ CrowdSale:  April 16, 2018  ❰❰❰
 [ White Paper ]  [ Bitcoin ANN ]  [ Facebook ]  [ Instagram ]
 [ LinkedIn ] [ Telegram ]
 

luki19994
Member
**
Offline Offline

Activity: 99
Merit: 10


View Profile
February 05, 2018, 03:07:19 PM
 #936

Zná nekdo pravnika, ktery se vyzna v ICO ? Napriklad v brne ?
ali8ali
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 32
Merit: 0


View Profile
February 05, 2018, 04:20:00 PM
 #937

Kde je podle vas nejlepsi vetsi prevod penez? Coinbase ma 10 usd bonus a pak sileny poplatky. Coinmate relativne nizke poolatky..

Záleží co hledáš... Coinbase je rychlej a řekl bych prostě "pohodlnej"... Máš tu i možnost Krakenu, ale je to o tom, kolik převádíš no... Na větší částky bych věřil buďto Coinbase nebo ten Kraken

Na coinbase mi prijdou zbytecne vysoky poplatky.. Navic platba samotna spada pod poplatky banky. Nakonec jsem zvolil coinmate, kde neni zadny poplatek za prevod penez tam a pak dalsi presun je za docela nizky poplatek.. Smiley S krakenem nemam zadne zkusenosti.. Smiley
ali8ali
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 32
Merit: 0


View Profile
February 05, 2018, 04:27:35 PM
 #938

Zná nekdo pravnika, ktery se vyzna v ICO ? Napriklad v brne ?

K cemu potrebujes pravnika?  Shocked
Wookii
Member
**
Offline Offline

Activity: 152
Merit: 18

Czech/English translator for ICOs


View Profile WWW
February 05, 2018, 09:08:10 PM
 #939

Překlad ANN threadu pro Arbidex - Nejvíce vyžadovanou trading platformu všech dob

Upozornění! Bounty program prodloužen do 15. Února!

Program poběží do konce prodeje tokenů - 15.2.
Trvání 8. týdne jsme změnili následovně: 26.1.-1.2.

Přidány 2 týdny:

Týden 9 (2.2. - 8.2.)
Týden 10 (9.2. - 15.2.)


Množství tokenů pro bounty program se nezměnilo.



Co to je Arbidex?

Abidex je první trading platforma agreguje likviditu ze směnáren. Momentálně již máme spojen Bitfinex, Bittrex, Poloniex, WEX, Kraken a GDAX. Uživatel tedy může obchodovat v těchto směnárnách z jednoho jediného účtu a jednoho okna. Systém automaticky umožní uživatelům směnit jejich krypto měny s nejlepším možným kurzem a celkové poplatky budou nižší než ty, které momentálně existují.

Jedna z hlavních funkcí platformy je automatická arbitráž. Všimli jste si již, že cena BTC není ve všech směnárnách stejná? Občas je rozdíl 4-5%. Arbitráž je proces nakupování jednoho aktiva z jedné směnárny a prodávání na směnárně jiné. Navíc můžete přidat 1-4 mezistupňová aktiva a získávat pár procent na každé z těchto transakcí. Tomuto procesu se říká arbitrážový řetězec a je to způsob jakým naše arbitrážní funkce funguje. Detecting Profitable Rates Algorithm (DPRA), neboli detekovací algoritmus výnosových sazeb, vám umožní frekventovaně nakupovat a prodávat aktiva a vydělávat na rozdílu v jejich ceně. Kdykoliv můžete jít na arbidex.ch a podívat se na nejvíce výdělečný arbitrážový řetězec (MPAX) každého dne.

...


Novinka #1

 Minulý týden jsme obdrželi mnoho dotazů a návrhů z naší komunity. Velmi si vážíme pozornosti, kterou věnujete tomuto projektu!

 Prosím nezapomínejte na to, že Arbidex platforma je teprve ve fázi MVP. Tvrdě na ní pracujeme. Momentálně jsem orpavili problém s kalkulátorem, kdy někteeří uživatelé obdrželi jiné množství tokenů než měli. Všechny chybějící tokeny dodáme před koncem ICO.

 Kvůli technické údržbě pro optimalizaci MVP dočasně odstavujeme tréning arbitráže a SWT. Znovu jej spustíme co nejdřív.

 S radostí vyhlašujeme odměny za vaše rady a návrhy. Pokud jste již zkusili MVP a chcete nám něco říct (něco k opravení/přidání/změně atd.) neváhejte nás kontaktovat. Všechny názory budou odměněny ABX tokeny zdarma!

 Můžete psát v telegram chatu nebo kontaktujte Adminy.
 
 Ceníme si vaší podpory a toho, že pomáháte dělat Arbidex lepší!

Novinka #2

Rychlé upozornění: Automatická arbitráž bude spuštěna dnes v 10:00 UTC.
Držitelé tokenů budou moci poslat BTC a ETH na své účty a poté je přesunout do arbitráže a ihned začít vydělávat až 0,2% denně.

Následující funkce budou k dispozici:
1. Přenos prostředků do arbitráže
2. Historie vkladů a výběrů z transakcí
3. Historie akumulovaného zisku


AX 1 ❱❱ Capital Appreciation Mining Token
❱❱❱ CrowdSale:  April 16, 2018  ❰❰❰
 [ White Paper ]  [ Bitcoin ANN ]  [ Facebook ]  [ Instagram ]
 [ LinkedIn ] [ Telegram ]
 

Wookii
Member
**
Offline Offline

Activity: 152
Merit: 18

Czech/English translator for ICOs


View Profile WWW
February 05, 2018, 09:16:57 PM
 #940

Překlad ANN threadu pro nové ICO Play2Live. První decentralizovaná stream platforma vyplácející ne jen streamery, ale i diváky. V prvních hodinách pre-ICO se vybralo přes $12M!

Ann thread s detaily najdete v podobě obrázku na linku níže.

Základní údaje:
Maximální zásoba: 1 308 800 000 LUC
Maximální částka pro ICO: 30 000 000$
Minimální částka pro ICO: 3 000 000$
Start: 25.1.2018
Konec: 12.2.2018

Shrnutí projektu:
Jedná se o decentralizovanou streamovací platformu pro hráče a eSport turnaje. Kromě streamerů si budou moci vydělat i diváci. Platforma také nabízí velké množství zpeněžovacích prostředků pro pořadatele turnajů. Platforma bude mít prostředky pro lehkou směnu FIAT měn a LUC. LUC je zkratka pro Level Up Coin, používaný v platfromě. Více informací v přiloženém obrázku.


Update#2

Předprodej končí za 19H!! Poslední šance získat 25% bonus. Zatím vybráno 18M $ z hard capu 30M $.

Normální prodej bude probíhat v rozmezí 21. únor- 14. březen. Důvodem změny datumu je příprava p2l.tv pro nadcházející turnaj v Minsku.

AX 1 ❱❱ Capital Appreciation Mining Token
❱❱❱ CrowdSale:  April 16, 2018  ❰❰❰
 [ White Paper ]  [ Bitcoin ANN ]  [ Facebook ]  [ Instagram ]
 [ LinkedIn ] [ Telegram ]
 

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!