Bitcoin Forum
June 20, 2024, 09:01:59 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: -  (Read 880 times)
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
April 12, 2018, 10:27:14 PM

Valla ilaç gibi geldi bu yükseliş böyle yeşillik görmeyi bile özlemişiz resmen arkadaşlar.İnşallah ağzımıza bir parmak bal çalıpta tekrar alabora etmezler piyasayı aylardır hasret kaldığımız günlere yavaş yavaşta olsa gideriz ve bu güzel günlerin başlangıcı olur.
Parababaları gerçekten bu aleme akmaya başladıysa fiyatların dahada artacağını öngörmek hiçte yanlış olmaz
alaaddin
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
April 12, 2018, 10:31:42 PM

Valla ilaç gibi geldi bu yükseliş böyle yeşillik görmeyi bile özlemişiz resmen arkadaşlar.İnşallah ağzımıza bir parmak bal çalıpta tekrar alabora etmezler piyasayı aylardır hasret kaldığımız günlere yavaş yavaşta olsa gideriz ve bu güzel günlerin başlangıcı olur.
Parababaları gerçekten bu aleme akmaya başladıysa fiyatların dahada artacağını öngörmek hiçte yanlış olmaz
aynen yeşillik iyidir şu ara kasvet kalksın hiç olmazsa
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 12, 2018, 10:33:42 PM

Bir bayan arkadaşım söylemişti aslında. Jüpiter ayı olacak bu ay yaklaşır falan diye nisan 10undan sonra çok iyi olacak herşey vs diyordu. Ulan bunun onla bi alakası olabilir mi  Grin Kıllanmadım değil ay takvimlerini incelicem  Grin

Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
April 12, 2018, 10:46:25 PM

Bir bayan arkadaşım söylemişti aslında. Jüpiter ayı olacak bu ay yaklaşır falan diye nisan 10undan sonra çok iyi olacak herşey vs diyordu. Ulan bunun onla bi alakası olabilir mi  Grin Kıllanmadım değil ay takvimlerini incelicem  Grin

banada kahve falında 4 gün 4 hafta 4 ay diye.bugün 4.gün  Cheesy

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
April 12, 2018, 10:47:32 PM

banada kahve falında 4 gün 4 hafta 4 ay diye.bugün 4.gün  Cheesy
4 günün buysa 4. ayını düşünemiyorum hocam. Buraya not bırakta takip edelim 4. ayı hahaha

jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
April 12, 2018, 11:10:41 PM

Baktılar biraz daha fiyat düşürseler millet sonsuza dek kripto paralara yatırım yapmamaya tövbe edecek. Benim gibi zararda olduğu halde kripto paralara güvenenlerin dahi sabrı tükenmek üzereydi. Piyasanın daha fazla erimesini göze alamayıp piyasayı biraz hareketlendirmek istediler bence, bir dahaki düşüşe kadar keyfinize bakın ve bu piyasanın asla çökmeyeceğini idrak edin. Balinalar kendi kazanç kapılarını sonsuza dek kapatamazlar.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
April 12, 2018, 11:34:02 PM

Bir güven tazeleme zaten bekleniyordu ben neredeyse hiç bir pozisyonu bozmadım Ocaktan beri yine ufak düzeltmeler ile artış bekliyorum artık. Bu kadar olumlu habere insaf artık..
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
April 12, 2018, 11:54:21 PM

Normal olması gereken oluyor.Artık yavaş yavaş yükselmeye başlar ve güzel günler gelmeye başlar hadi bakalım bekliyoruz =)

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
April 13, 2018, 04:15:09 AM

Dünden beri 1k dolar artış oldu neredeyse grafik bir anda fırladı. Sebebi şuan belli değil gibi . Ayrıca bir sebep aramayada gerek yok. Balinaların iside olabilir.Piyasayi hareketlendirip yem atmış olabilirler

kukoc
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
April 13, 2018, 06:25:23 AM

aralık ayından beri en iyi gün içi performansını gösterdi bitcoin. ne güzel işte artsın 10 bin seviyesine artık oturması gerekiyor tek hanelerde bulunmaması lazım sağlam yükselişin başlaması için
SERKAN73MS
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
April 13, 2018, 06:46:54 AM

bitcoinin resmen altlardan bi farkı kalmadı, anlık pumplarla şişirip milletin elinde patlatıyorlar resmen,  piyasaya sıcak para ve reklam lazım, reklamlarda btc yi gördükten sonra özellikle milliyet, hürriyet Cheesy anlayın ki girdik boğaya
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
April 13, 2018, 06:59:10 AM

btc uzun zamandır duragan duruyordu 6000-7000 dolar seviyelerinde bir atak oldu devamı gelirse yakında ay sonuna kadar 12000 dolar seviyelerine çıkar ve yıl sonuna kadar  dedikleri gibi olursa 40.000 dolarlara kadar çıkacaktır. Neden artıyora gelince tam olarak belli degil ama  google twiter haziran ayına kadar coin reklam yasakları ve devlet baskılarının tam gerçekleşmemesi olabilir diye düşünüyorum.

kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
April 13, 2018, 07:05:15 AM

Daha önce grafiklere göre böyle şöyle olacak bence hiç alakası yok talep arz meselesi bu kadar talep olmuştur arttı talepler olmadığı içinde düştü tabi bunları devletlerin bitcoine karşı durumu tutumu göz önüne alınmalıdr.dünya gündemi ile alkalı bir durum diyebiliriz  diye bakmak gerekir diye düşünüyorum

papadoc
Member
**

Activity: 364

View Profile
April 13, 2018, 11:26:19 AM

umarım 1-2 günlük artış olmaz ve daha da artar kaç aydır cüzdanın yeşillendiğini görmüyorduk piyasaya daha para girişi olucaktır tahminimce
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
April 13, 2018, 12:01:38 PM

50c'den 5c'e dusmus token var elımde, şimdi bakıyorum cüzdana %50 artıyor görünüyor, seviniyorsun..bakıyorsun 6c olmuş olmamış. Almışsın 40c den tekrar ne zaman oralara gelir kim bilir.
DoloresPacman
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
April 13, 2018, 12:20:43 PM

Listeyi uzun zamandır böyle yeşil görmemiştim total market capte 325 milyar dolar olmuş daha ne olsun güzel günler yakındır.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
April 13, 2018, 12:43:53 PM

Savaş tehtidinin olması bir seçenek ve Büyük bitcoin alımları oldu balinalardan buda bir seçenek her şey tetikliyor birbirini boğa sezonuna yavaştan giriyoruz.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
April 13, 2018, 12:51:20 PM

Savaş tehtidinin olması bir seçenek ve Büyük bitcoin alımları oldu balinalardan buda bir seçenek her şey tetikliyor birbirini boğa sezonuna yavaştan giriyoruz.

Aynen öyle bende düşünüyorum.Her para birimi değer kaybediyor veya ülkelerde sınırlama oluyor.Örneğin İran bu yüzden bitcoin için fırsat bunlar daha artacaktır.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

View Profile
April 13, 2018, 12:55:54 PM

Herşeye de bi sebep aramamak lazım boşverin gitsin keyfinize bakın. Büyük aileler zaten bu işin içindeydi çook uzun zamandır bazılarına göre satoshinin arkasında da onlar var. Ama baktılar piyasa kötüye gidiyor insanların güveni kalmadı bir bir patlattılar haberleri üst üste

megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
April 13, 2018, 01:15:02 PM

Mükemmel oldu su iki gundur ortalık bir yeşillensin ya. Btc 8 bin doları geçti ethereum 520 dolarlarda bu bile iyi suan için. Boğa sezonu gelecek inşaallah böyle böyle sabretmeyi beklemeye devam.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: