Bitcoin Forum
July 07, 2024, 05:12:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: Arkadaşlar çevremde ki insanlar kafayı yemiş olabilir mi?  (Read 713 times)
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
May 21, 2018, 07:46:21 PM

Bilmediğimiz konular hakkında sağdan soldan duyduğumuz yarım yamalak bilgiler ile konuşmaya bayılırız. Özellikle de bu konuda insanlar hep TV den bilgi öğrendigi için bilgisi daha da dar ve yanlış oluyor. Boyle kisilere anlatsan da aynı yere varır konu.
yusuftkngr
Newbie
*

Activity: 51
Merit: 0

View Profile
May 21, 2018, 10:44:43 PM

Türk insanları birşeyi araştırmadan olayları olumsuz olarak yorumlamayı seven bir toplum.Daha bu işi bilmeden araştırmadan yorum yapmak doğru değil.Ama şöyle bir durum var birçok insan bizim toplumumuza umut verip sonra basıp gitti örneğin son dönemdeki çiftlik bank olayı.Biz Türkler oturduğumuz yerden para kazanmayı hedefleriz.Bu yüzden ülkede bizim bu zaafımızı kullanıp bizleri dolandıran birçok kişi oldu.Bizler de farklı birşey duyunca güvensizlik yüzünden olaylara olumsuz bakarız.
icmimar34
Newbie
*

Activity: 64

View Profile WWW
May 22, 2018, 07:00:25 AM

İnsanların anlamadıkları şeyi yerme durumu ve yüksek kazanç vaad edilen şeylere şüpheyle yaklaşmaları ama çiftlikbank gibi reel karşılığı varsa daha doğrusu gösterilirse ; abi çiftlik var süt yoğurt yumurta et vs tamam oluyor. Hayır her şeyi geçtim çiftlikbankı alternatif olarak öneriyorlar bitcoine. Piyasanın spekülatif olması insanları gücensizliğe itiyor anlıyorumda şu an döziz piyasası dahi böyle ve borsa hep böyle bir dünya. Bence biz boş verelim bu teknolojiyi anlamayanda öyle kalsın.
strunivrse
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
May 22, 2018, 10:06:50 AM

Açık konuşayım ben de öyle olduğunu düşünmüştüm ama araştırdıkça anlamaya başladım
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: