Bitcoin Forum
May 04, 2024, 08:32:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yuklu miktarlarda BTC Alimi|Satisi servisi  (Read 293 times)
icorus (OP)
Member
**

Activity: 114
Merit: 10

View Profile
April 18, 2018, 05:38:19 PM
Last edit: April 18, 2018, 07:08:18 PM by icorus

Merhabalar. Yuklu miktarlarda BTC Alimi|Satisi yapiyoruz. ilk ve su ana kadar tek Banka uzerinden BTC alimi servisi sunuyoruz.
Tum ayrintilar icin telegramdan ulasabilirsiniz @baetman
Tesekkurler
1714854775
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714854775
Reply with quote  #2

1714854775
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714854775
Hero Member
*

Ignore
1714854775
Reply with quote  #2

1714854775
Report to moderator
1714854775
Hero Member
*

Ignore
1714854775
Reply with quote  #2

1714854775
Report to moderator
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
April 18, 2018, 09:00:35 PM
Last edit: April 18, 2018, 09:12:49 PM by ophyrim

Merhabalar. Yuklu miktarlarda BTC Alimi|Satisi yapiyoruz. ilk ve su ana kadar tek Banka uzerinden BTC alimi servisi sunuyoruz.
Tum ayrintilar icin telegramdan ulasabilirsiniz @baetman
Tesekkurler
Hocam öncelikle hayırlı olsun. Ancak biraz daha detay verirseniz daha iyi olacağı görüşündeyim. Banka üzerinden BTC alımı derken ne demek istiyorsunuz? Yanlış tahmin etmiyorsam parayı banka havalesi ile alıp, banka havalesi ile ödüyorsunuz ki bu zaten neredeyse standart prosedür sayılır.
Ayrıca şahsınızla alakalı değil ama forumda daha önce pek çok kişi maalesef dolandırıldı. İnsanların size güvenebilmesi içinde daha fazla açıklama ve detaya ve hatta referansa ihtiyaç var. Malum forumdada yeni sayılırsınız.
Ayrıca konuda yanlış yere açılmış
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
April 18, 2018, 11:58:41 PM

yüklü miktarda bitcoin alırken dikkat etmek gerekiyor, yani en kötü polis çağırmak gerekiyor, yoksa adama atarsınız btc yi kaçar gider alamazsınız
rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
April 19, 2018, 07:07:09 AM

Arkadaşlar bende yüklü/yüksüz miktarlarda BTC alımı yapıyorum. Bana BTC yollamak isteyenler bana özelden cüzdan numaramı sorsun. Akabinde hemen bitcoinleri gönderebilirler. Cheesy
icorus (OP)
Member
**

View Profile
April 19, 2018, 08:52:52 AM

Yeni sayilmam bence. ilk once tanismamiz icin gorusmemiz gerekiyor. ikincisi, bizim servis bankada yapilmaktadir. yani isterseniz ve mumkun ise geliyorsunuz btcyi banka ofisinden cay ice  ice aliyorsunuz. Bankamiz Moskovanin merkezinde. Boyle bir olanak yok ise ilk once tanismak icin buraya davet ederiz, kucuk miktarlarla baslariz. Ardindan Turkiyede calisan arkadasimiz var yuklu miktarlarda btcyi onun araciligi ile alabilirsiniz. Daha fazla bilgiyi telegram uzerinden paylasabilirim. Hepinizi bekleriz, davet ederiz ofisimize. istediginiz miktarlar var. Hayirli gunleri
rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
April 19, 2018, 10:54:51 AM

Buram buram üçkağıt kokusu alıyorum ben ya hadi hayırlısı bakalım. Hemen yaftalamak istemiyorum lakin hepiniz takdir edersiniz ki ne bir kurumsallık var ne bir websitesi tanıtımı ne de başka birşey. Ico'lar bile binbir türlü emek harcıyorlarken dolandırmak için, sizin işiniz son derece dürüst olsa bile sadece forum başlığı ve telegram üzerinden böyle bir işe kalkışmak bariz üçkağıt kokusu aldırabiliyor. Neyse ilerde zaten anlaşılır neyin ne olduğu.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 19, 2018, 12:29:53 PM

Potansiyel dolandırıcı, eskiden forumda bir yerlerde dolandırıcılıktan dolayı kullanıcı adının geçtiğini hatırlıyorum.
icorus (OP)
Member
**

View Profile
April 19, 2018, 01:40:25 PM

cok komik. Yine Turkiye alaninda bu kara isler devam ediyor. Ekmeginizi vermemek icin 100 tane hesaptan dolandirici diye yaziyorsunuz. Guzel, devam edin, biz isimizi yapalim. Gunaha girmeyin, beyler, kendi isinize bakin. Nerde dolandricilik vardi? Nerde ismim geciyordu? Grin Haydi soyle bakalim guzel kardesim. Gorusmeye haziriz biz hep, hickimden kacmiyoruzm hickimi dolandirmadik. Bu forumda 2 seneden fazla kaldim, haydi siz bos laflariniza devam edin, iyi gunler. ilgilenenler yaziyor zaten. Biz soyle parayi ver ve btcyi bekle isi yapmiyoruz.
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
April 19, 2018, 07:39:20 PM

Uruguay'dan yazıyorum , yüklü miktarda bTC almak istiyoruz. ödemeyi yeni nesil üretimimiz olan mavi yumurta ile yapıcaz ve isterseniz online olarak inekte sagdırıyoruz çok karlı bi iş  Grin Grin Grin

Bi bitmediniz ya  Smiley

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
1907KFY
Jr. Member
*

Activity: 53
Merit: 1

View Profile
April 19, 2018, 09:32:54 PM

hocam şartlarınız neler, biraz daha açık yazar mısınız?  yüz yüze mi ?

1 - Uçağa atlıyorsun Moskova'ya gidiyorsun, banka şubesinde çay içe içe ticaretini yapıyorsun. Sonra memlekete geri dönüyorsun.
2 - Yok ben orda ticaret yapmam dersen, yine Moskova'ya gidiyorsun önce arkadaşla tanışıyorsun, sonra memlekete dönüyorsun. Türkiye'de bulunan aracı arkadaşlar ile buluşup ticaretini yapıyorsun.

Uzun lafın kısası;
Kibar söylemek gerekirse her türlü Moskova'ya gidip geleceksin.
Artık gittiğinde çay mı içersin yoksa kan mı çekerler orası muamma  Huh

Forumda yüklü miktarda BTC alım/satım yapabilecek referansı yüksek arkadaşlar varken, Moskova'ya bilinmeze gidilir mi ?

I Ihhhh  Grin
icorus (OP)
Member
**

View Profile
April 19, 2018, 09:56:06 PM

Devam devam, cok komik oluyor Grin Fake hesaplardan yazmak cok guzel bravo devam edin, biz isimize bakalim, bize gore hava hos.  Wink Smiley Smiley Smiley
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
April 19, 2018, 09:59:58 PM

Devam devam, cok komik oluyor Grin Fake hesaplardan yazmak cok guzel bravo devam edin, biz isimize bakalim, bize gore hava hos.  Wink Smiley Smiley Smiley

95 activity , 10 merit ve yüklü btc alım satım işi. sana göre hava zaten hoş olmalı ve bence bi düşünmek lazım fake hesap konusunu.  Grin

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420

Bountyhive.io

View Profile WWW
April 19, 2018, 10:01:30 PM

1 - Uçağa atlıyorsun Moskova'ya gidiyorsun, banka şubesinde çay içe içe ticaretini yapıyorsun. Sonra memlekete geri dönüyorsun.
2 - Yok ben orda ticaret yapmam dersen, yine Moskova'ya gidiyorsun önce arkadaşla tanışıyorsun, sonra memlekete dönüyorsun. Türkiye'de bulunan aracı arkadaşlar ile buluşup ticaretini yapıyorsun.

Uzun lafın kısası;

Forumda yüklü miktarda BTC alım/satım yapabilecek referansı yüksek arkadaşlar varken, Moskova'ya bilinmeze gidilir mi ?

I Ihhhh  Grin

hocam moskovaya bilinmeze gidilir ama BTC almaya değil. Bilinmezi, moskovayı keşfetmeye gidilir.  Cheesy Cheesy
icorus (OP)
Member
**

View Profile
April 19, 2018, 10:04:43 PM

95 activity , 10 merit ve yüklü btc alım satım işi. sana göre hava zaten hoş olmalı ve bence bi düşünmek lazım fake hesap konusunu.  Grin

ister 195 activity olsun ister 1095 ister 5. Hep gereksiz olan seylere dikkak edersiniz, yanlis. Sen gel once benimle gorus, kim oldugumu ogren ondan sonra iyice dusun, aklini kullan. Merit sistemi sana para mi kazandiriyor yoksa dunyada bir garanti mi veriyor? Bosverin ya bunlari. Burdaki insanlar binlerce mesaj yaziyordu, guvenilir diyorduk sonra parayi toplardi kacardi. Ne oldu yardim etti mi activity merit denilen seyler? Haydi artik gercekci olalim, insanla is yapmak icin goz goze gorusmek lazim. Bunlari cok kez soyledim bu forumda. is yapmak istiyorsak bulusalim konusalim, birbirimizi anlayalim.
icorus (OP)
Member
**

View Profile
April 19, 2018, 10:06:46 PM

Uzun lafın kısası;

I Ihhhh  Grin

hocam moskovaya bilinmeze gidilir ama BTC almaya değil. Bilinmezi, moskovayı keşfetmeye gidilir.  Cheesy Cheesy

Gelin kesfedin. Ben size milyonlarca para getirin BTC mi alin diyorum. Tanisalim goruselim, ne istedigimizi ve gereken yontemleri paylasalim. Ben sanki burada bana para yollayin ben size sonra BTC atarim belki diyorum. Artik gozlerinizi acin, kulaklarinizi tikamayin. Turkiyedeki piyasa curuk
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
April 21, 2018, 05:55:21 PM

Uzun lafın kısası;

I Ihhhh  Grin

Gelin kesfedin. Ben size milyonlarca para getirin BTC mi alin diyorum. Tanisalim goruselim, ne istedigimizi ve gereken yontemleri paylasalim. Ben sanki burada bana para yollayin ben size sonra BTC atarim belki diyorum. Artik gozlerinizi acin, kulaklarinizi tikamayin. Turkiyedeki piyasa curuk

O zaman çek kredi gir bu işi karlıysa burdakilerle ne ugrasıyorsunuz.
icorus (OP)
Member
**

View Profile
April 21, 2018, 07:29:04 PM

Uzun lafın kısası;

I Ihhhh  Grin

O zaman çek kredi gir bu işi karlıysa burdakilerle ne ugrasıyorsunuz.
anladimsa arap olum. ne kredisi? kredi ne alaka?
ElmasKafa
Member
**

Activity: 224

View Profile
April 21, 2018, 08:37:02 PM

Arkadaşlar bende yüklü/yüksüz miktarlarda BTC alımı yapıyorum. Bana BTC yollamak isteyenler bana özelden cüzdan numaramı sorsun. Akabinde hemen bitcoinleri gönderebilirler. Cheesy
Güzele bir ironi olmuş hocam bu heriflere denilmesi gerek cümle aynen bu Cheesy cin olmadan adam çarpma peşinde bu tipler
Pages: [1]
  Print  

Jump to: