Bitcoin Forum
May 14, 2024, 12:57:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: Bitcoin Üzerine Kurulmuş Hayaller!  (Read 231 times)
pomknos (OP)
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
April 16, 2018, 02:00:16 PM

Benim bu işe ilk girdiğimde bitcoin üzerine kurduğum bir sürü hayalim vardı. Sonra bitcoin büyük bir düşüşe geçti ve aynı hızda hayallerimde. Benim durumumda olanlar varmı gelin konuşalım.
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715648274
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715648274
Reply with quote  #2

1715648274
Report to moderator
1715648274
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715648274
Reply with quote  #2

1715648274
Report to moderator
desciglio2
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
April 16, 2018, 03:23:31 PM

Ben de senin durumunda sayılırım. İşe girdiğim nokta en zirve nokta oldu.
Hayal kurmak yine de güzel ve ben yükseliş için ümitle bekleyeceğim.

pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
April 16, 2018, 03:36:12 PM

Bitcoin üzerine hayallerinizi kısa bir zaman dilimi üzerine kurduysanız ve rekor zamanlarında giriş yaptıysanız hayallerin yıkılması doğaldır. Böyle riskli bir piyasada yatırım yapmak can yakıcı bir hal alabiliyor maalesef.
neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
April 16, 2018, 03:36:28 PM

bitcoin-kripto yatırımım yok sizlerin psikolojisini az çok anlıyorum. türkçe kripto haber sitelerindeki manşetleri takip  ederim. kriptoların genel ivmesinin yükseliş trendi olduğunda kanıya sahipler. bu sene yeniden 20 bin doları ve 2022'de 250 bin dolarr gibi rakamlardan bahsediyorlar. kimse şuradan dibi görür ve döner demiyor. ben göremedim een azından. hayaller suya düşmedi bence yalnız biraz ertelendi. hani kriz zamanında inatlaa  coinde değill tethere geçiş için fırsat araamak , hatalı yerlerri tek tek bulmak bunlara yoğunlaşmalısınız.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
April 16, 2018, 06:22:27 PM

Sadece kendin üzerine hayal kur bitcoin'le çok para kazansan bile ne isen o şekilde kalacaksın. Paraya sahip olduğunda bugünkü pomknos olmayacaksın, parası olan daha farklı sorunları olan yeni bir pomknos olacaksın.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
April 16, 2018, 06:45:03 PM

Sadece sabredin diyebilirim. Şanssız bir giriş olmuş sizin için. Fakat bu piyasa eninde sonunda bitecek ve keşke düştüğü zamanlar paramız olsaydı da daha çok alsaydık diyeceğiz.

mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
April 16, 2018, 07:36:04 PM

Benim de büyük kayıplarım oldu ama sabretmekten başka bir seçeneğimiz yok.
Çünkü bize büyük hayaller kurdurabilecek elimizde başka hiçbir şeyimiz yok  Undecided

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
thewarriors
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
April 16, 2018, 08:22:57 PM

Hayallerimizi her ne kadar ertelesekte elbette birgün tekrar o hayaller gerçek olacaktır nerden nereye geldik herkesin güzel hayelleri vardı tek sorun o  hayallere ulaşmak artık çok daha zor.

kulmagu
Member
**

Activity: 308

View Profile
April 16, 2018, 10:26:02 PM

Eğer piyasaya yüksek seviyeden girdiyseniz hallerinizin gerçekleşmesi baya bir zaman alacaktır. Ayrıca sabırsızsanız halleriniz yok olup gidecektir. Bitcoin sabır isteyen bir iş. Sabrederseniz hayalleriniz zaman içerisinde gerçekleşecektir. Benim ki baya bir zaman alacak Grin
mahmure
Newbie
*

Merit: 0

View Profile WWW
April 16, 2018, 10:34:30 PM

Ben de bir çok insan gibi yanlış zaman da piyasaya girmişim. Hayallerimi şimdilik erteledim yakın bir arkadaşın tavsiyesiyle beklemeye devam ediyorum. Hedeflerim gerçekleşirse ilk hayalim ev almak.  Kiradan kurtulmak.
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
April 16, 2018, 10:48:06 PM

genelde hayaller pek gerçekleşmiyor, ama hayaller gerçekleşmiyor diye de hayal kurmaktan vaz geçilmez ki, o yüzden çok da şey yapmamak lazım, bu konulara kafayı takmamak laızm
ruhikizi
Jr. Member
*

Activity: 158

View Profile
April 17, 2018, 08:28:35 AM

bu işe girişirken hayallerimi yüksek tutmamıştım o nedenle hayal kırıklığı yaşamadım piyasa düşünce ama çıkışı çok sevindiriyor Cheesy
mynet
Member
**

Activity: 336

View Profile
April 17, 2018, 08:55:29 AM

Bu kripto piyasasına giren herkes aynı senin gibi düşünüyor , hayaller ve hayatlar, bitcoin yükselince umutlar hayaller  büyür piyasa bitcoin düşünce umutlarda hayallerde küçülür bazen yok olur .Bir umuttur yaşamak.

loveistanbul
Member
**

Activity: 392

View Profile
April 17, 2018, 09:03:42 AM

BU işin belkide en güzel tarafı bu kişiye büyük hayaller kurdurup, piyasanın istediği zaman  gerçekler ile  yüz yüze bırakmasıdır , piyasasının durumu bizim hayallerimizin durumunu etkileyen bir sistem , umarım herkes hayaline kavuşur.
sofikurban
Member
**

Activity: 448

View Profile WWW
April 17, 2018, 09:20:18 AM

Bizi gerçeklerden uzaklaştırıp hayal dünyasının en geniş kapılarını açan kripto piyasası sonunda gerçekler ile yüzleştiriyor , çok fazla hayallere kendimizi kaptırmadan gerçekleri göz önünde bulundurmak lazım.

Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
April 17, 2018, 06:56:20 PM

Ne hayaller kuruldu ne yalanların üstüne.. Ne yalanlar söylendi tozpembe hayaller üstüne...
Btc pespembe, tozpembe hayallerin en zirvesinde.. Kimisi şahlandı göklere, kimisi çakıldı yerlere..

procesdad
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile
April 17, 2018, 07:26:54 PM

Hayallerimiz açgözlülüğümüzden doğuyor birazda, bence uçmamalıyız. Sonra çok üzülüyoruz malesef bu işte kaybetmekte var.

ozcanucler
Member
**

Activity: 238

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
April 17, 2018, 07:29:28 PM

Güzel hayellerimiz vardı be bitcoin amca olmaadı ama neyse problem değil 2018 bilemedin 2019 başında olsa yeter be biraz şu fakirlerin yüzünü güldürsen yeter.

Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
April 17, 2018, 07:51:18 PM

Benimde ilk hayalım şöyle güzel bir ev alabilmekti ama nerde öyle 5+1 de filan gözümde yoktu 1+1 olsun bana yetsin yeterdi ama olmadı neyse başka sefere umarım.
pomknos (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 17, 2018, 08:17:26 PM

Sadece kendin üzerine hayal kur bitcoin'le çok para kazansan bile ne isen o şekilde kalacaksın. Paraya sahip olduğunda bugünkü pomknos olmayacaksın, parası olan daha farklı sorunları olan yeni bir pomknos olacaksın.

parası olan daha farklı sorunları olan yeni bir pomknos olacaksın.;Bak bu güzel bir hayal hocam Cheesy
pomknos (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 17, 2018, 08:20:01 PM

Güzel hayellerimiz vardı be bitcoin amca olmaadı ama neyse problem değil 2018 bilemedin 2019 başında olsa yeter be biraz şu fakirlerin yüzünü güldürsen yeter.

Aynen ya bekleriz,sabır etmek önemli bir faktör bu işlerde  yeterki güldür bizi bitcoin Cheesy
heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420

Bountyhive.io

View Profile WWW
April 17, 2018, 08:53:23 PM

Benim bu işe ilk girdiğimde bitcoin üzerine kurduğum bir sürü hayalim vardı. Sonra bitcoin büyük bir düşüşe geçti ve aynı hızda hayallerimde. Benim durumumda olanlar varmı gelin konuşalım.

Hocam hayaller battı anlık düşüş ve yükselişle çorba paramızı bulma yolunda ilerliyoruz artık. Şimdilik iyi gidiyor Smiley
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
April 17, 2018, 09:16:25 PM

Malesef hayalleri gerçekleştirmek o kadar kolay değil fakat konuya iyi tarafından bakmak gerekirse böyle bir hayal kurduracak başka bir alternatif yok gerçek hayatta. İnsanların çoğunun emeğinin karşılığını alamadığı bir düzende yaşıyoruz. Sabırlı olmakta fayda var, neden seninde hayallerin gerçekleşmesin. Denemezsen zaten gerçekleşme şansı yok hayallerinin, denemeye devam et.
mypat3op
Full Member

Activity: 420

View Profile
April 17, 2018, 09:25:57 PM

Malesef hayalleri gerçekleştirmek o kadar kolay değil fakat konuya iyi tarafından bakmak gerekirse böyle bir hayal kurduracak başka bir alternatif yok gerçek hayatta. İnsanların çoğunun emeğinin karşılığını alamadığı bir düzende yaşıyoruz. Sabırlı olmakta fayda var, neden seninde hayallerin gerçekleşmesin. Denemezsen zaten gerçekleşme şansı yok hayallerinin, denemeye devam et.

Katılıyorum hocam adı üstünde hayal bu, olursa çok güzel olur olmazsada canımız sağolsun. Her istediğimiz gerçekleşebilir ayrıca ancak bizim istediğimiz zaman gerçekleşmesi pek mümkün değildir tecrübeyle sabit.
xxbtcxxx
Member
**

View Profile
April 17, 2018, 10:35:49 PM

Abi yapmayın. Bitcoin ucacak fırlayacak diye kendimizi kandırmayalim kaybettiğimiz zaman destek bulamayiz. Bu işe girince risk faktörünün önemli bir etkisi olduğunu unutmamak lazım.
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
April 18, 2018, 12:00:25 AM

Hayaller güzeldir ancak gerçeklerden kopmamak lazım en önemli mesele hele ki böylesine canavar dolu bir piyasada polyanacılıktan ziyade reel hareket etmek lazım.
Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
April 18, 2018, 12:06:33 AM

Yatırım yaparken uzun vadeli o parayı unutmak gerek sadece ona odaklanırsak yanılmış oluruz çabalamaya çalışmaya devam etmeli bitcoin de sıçrarsa süpriz olur
Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
April 18, 2018, 12:54:15 PM

Hayallerim çok büyük değil şu an için. Kısa zaman için söyleyecek olursam önümüzdeki yaz sezonu için biraz harcanmalık para ve motorsikletim olsa yeter  Roll Eyes
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
April 18, 2018, 08:49:36 PM

Eğer bitcoin üzerine hayellerini kuruyorsan onu uzun vade olarak düşünürsen kendini üzmezsin ve gün gelir hayallerini gerçekleştirirsin ama şahsi görüşüm bir şeyin üzerine tüm hayelleri kurmamak gerektiği çünkü hayatın bin bir türlü hali var her şeyin bir riski var bu riski paylaştırmakta faydalı olur.
hjbn
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
April 18, 2018, 10:09:38 PM

her işte olduğu gibi beklediğiniz geliri elde edemez iseniz kurmuş olduğunuz hayalleriniz gerçekleşmez veya ötelemek zorunda kalırsınız. Bitcoin şuan hayallerimizin gerçekleşmesini öteliyor ama muhakkak gerçekleşecek. Biraz sabır lazım.
pomknos (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 19, 2018, 07:53:26 PM

Hocam hayaller battı anlık düşüş ve yükselişle çorba paramızı bulma yolunda ilerliyoruz artık. Şimdilik iyi gidiyor Smiley

Umarım hep iyi gider ama şu sıralar çok çalkantılı dönemler süreklilik olacak gibi görünmüyor zikzaklı bir çizgi seyredecek bitcoin bence
pomknos (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 19, 2018, 07:56:11 PM

Dediğiniz gibi hayalleri gerçekleştirmek hakikaten kolay değil,ama inanmak başarmanın yarısıdır,sabırda çok önemli bir faktör bu gibi işlerde ama herşeyinide bitcoine yatırmak bana göre mantıksız ve çok büyük bir kumar.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
April 19, 2018, 08:35:32 PM

Hayal kurmak güzel şey, hayal kurabilmenin bu kadar zor olduğu bir çağda yaşıyoruz. Hayalini kurduğumuz bir çok şeyin gerçekleşme olasılığı düşük hatta imkansızken Bitcoin üzerine hayal kurmak o kadar da imkansız görünmüyor. Üstelik hayallerimizin bir çoğu için mucizeye ihtiyacımız varken biraz daha refaha ulaşabilmek için Bitcoin almak diğer olasılıkların içinde biraz daha mümkün kılabilir bunu. Umarım hep birlikte o günleri de görebiliriz.
newguy05
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 503

Someone is sitting in the shade today...

View Profile WWW
April 21, 2018, 12:51:35 PM

Sadece kripto ekosistemi için değil daha genel bir bakış açısıyla başarıların sadece tesadüflere bağlı olmadığını hatırlatmakta fayda var. Hayal kurmakla başlar herşey beynimize ekilen tohumdur hayal. Sonrasında ufak dallara ayrılarak gelişir, hayal kurmak motive eder ve motivasyon başarının en önemli anahtarıdır. Dolayısiyle bitcoin ve genel olarak kripto ekosisteminde doğru hayaller kurabilen başarıya ulaşır, en azından bizlere o şansı veriyor, bu ekosistemin üyesi olan herkesin ileride zengin olma veya en azından mevcut refahını arttırma şansı var, bunu iyi değerlendirebilmek gerekiyor. Banim hayalim ise kripto paralardan elde ettiğim kazanç ile hayallerimdeki evi almak, ve bunu gerçekleştireceğime inanıyorum, hepimize bol kazançlar.

▄██████
       ▄████████
     ▄██████████
   ▄█▀     █████
 ▄███      █████
█████      ███████████████████████████
█████                           ████▀
█████                           ██▀
█████                          ▄▀   
██████████████████████████████▀
████████████████████████████▀
L I N K
by BLOCKMASON

..CREATE WEB APIS........
..FROM ANY SMART........
..CONTRACT.........................

█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█            ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█                     █
█ ▄▄▄▄▄▄              █
█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█

READ THE
WHITEPAPER

>>>

▄          █▄                         ▄
██▄        ███▄                     ▄██
████▄      █████▄                 ▄████
██████▄    ███████▄             ▄██████
████████▄   ▀███████▄         ▄███████▀
██████████▄   ▀███████▄     ▄███████▀
████████████▄   ▀███████▄ ▄███████▀  
██████████████▄   ▀█████████████▀   ▄██
████████████████▄   ▀█████████▀   ▄████
██████████████████▄   ▀█████▀   ▄██████
████████████████████▄   ▀█▀   ▄████████
BLOCKMASON
BUILDING THE FUTURE

FACEBOOK
REDDIT
TWITTER

LINKEDIN
GITHUB
MEDIUM
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
April 21, 2018, 02:02:46 PM

Sanırım en büyük problem sabırsızlığımız. Kurduğumuz hayallerin, planlarımızın en kısa sürede gerçekleşmesini istiyoruz. Hayatın ne getireceği, yaşamın zamanı bizim aklımızdakine uymuyor ve hiçbir zaman uymayacak. O sebeple küsüp kızmak yerine sabrı ve daha çok çabalamayı öğrenmemiz lazım.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
April 21, 2018, 05:11:14 PM

valla işe girmeden önce hayaller büyüktü hep kazanacağız sanıyordum Smiley Tabiki böyle olmuyor şansla ilgili denk getirmek lazım birşeyleri. O yüzden çok fazla kapılmamak lazım.

pomknos (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 21, 2018, 07:03:32 PM

valla işe girmeden önce hayaller büyüktü hep kazanacağız sanıyordum Smiley Tabiki böyle olmuyor şansla ilgili denk getirmek lazım birşeyleri. O yüzden çok fazla kapılmamak lazım.

Al benden de okadar kardeşim yahu,büyük umutlarla başladık fakat şans fonksiyonunu hesaba katmadık tabiki. Boşuna dememiş büyükler kardeş şansın yoksa muhallebi yerken kırılır diş diye çok doğruymuş anladım...
ribal
Member
**

Activity: 217

View Profile
April 21, 2018, 07:37:22 PM

Para kazanma konusundaki hayaller hemen gerçekleşmeyebilir tabi. Ancak Bitcoin ve Blockchain teknolojisi ile  insanlar arasında üçüncü tarafların müdahalesi olmadan birbirleriyle iş yapmaları, bu işlemlerin oturduğumuz yerde bilgisayar başından yapılması , hızlı ve ucuz olması gerçekleşti, bunlarda birer hayaldi.
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
April 21, 2018, 07:59:00 PM

herkesin hayalleri vardı bu piyasa üzerinde ancak birçok kişinin hayalleri tıpkı sizin ki ve benim ki gibi suya düştü sabır etmek önemli bu piyasada mutlaka hayallerimiz gerçekleşecektir

GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 21, 2018, 08:04:32 PM

Biraz konu dışına açılması gereken bir başlık olmuş sanki yani biraz yanlış yere açılmış gibi gözüküyor başlık ama sen bilirsin.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
SRDT
Member
**

Activity: 123

View Profile
April 21, 2018, 09:15:17 PM

Bitcoinin tarihçesini inceleyen biri hayal kurmadan kendini alamaz .ama bir gerçek varki herkes kazanamaz mutlaka birileri kaybetmek zorunda bunu unutmayın hayallerinizi ona göre kurun
fragilesun
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
April 21, 2018, 10:22:05 PM

tabiki de hayal kurmamak hata olur. en azından girdiğim seviyeden 3x olsa bana yeter. bir çok hayalimi gerçekleştirmeme yeter.

✦ ETHA ✦
First Decentralized Remittance Solution Platform
virtue44
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 7

Community Manager at Bitsurf.eu

View Profile WWW
April 22, 2018, 10:23:42 AM

Ben yeni ilgilenmeye başladığım için henüz bir hayal falan kurmadım. Birşelyer kazanmaya başlarsam o zaman hayal kurmaya da başlarım belki  Smiley
Spack17
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 271

View Profile
April 22, 2018, 10:24:13 AM

Herkes bitcoinin artması üzerine kuruyor hayallerini zaten hepimiz öyleyiz. Ama düşüş de var tabi ki bu piyasada. Bunu göze alarak girmek lazım bu piyasaya.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
April 22, 2018, 10:42:19 AM

Düşüş var diye hayallerinizden vazgeçmeyin, takibinize ve yatırımlarınıza devam edin. Yükseliş geldiği zaman hayalleriniz de kaldığı yerden devam edecektir (:
Şu an büyük bir kazanç elde edemesem de ben de spor bir araba istiyorum mesela. Kim bilir, belki yaz sonuna alabilirim Cheesy

Helpful62
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
May 22, 2018, 02:38:52 PM

Bitcoin cogu kisi bu sıralar uzdu ani dusuleri yüzünden ben oyuzden hayal kurmaktan bıktım dikkatli adımlarla yavaşlar yavaşlar ilerlerim daha iyi.
yelkovan
Member
**

Activity: 234

View Profile
May 22, 2018, 03:47:45 PM

hayalim kriptoparayla ilk arabamı almak kimseden parasal yardım almadan kendi arabamı kendim almayı hayal ediyorum hayırlısı artık kısmet olursa
ferdimutluiphone
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 22, 2018, 03:49:47 PM

bitcoin camiasından ilk büyük kazancımda güzel bir araba alırım herhalde:) belki de yazlık bölgelerde güzel bir villa. Artık ne kadar nasip olursa diyelim Smiley

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
thewarriors
Full Member

Activity: 350

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
May 22, 2018, 04:53:15 PM

Güzel hayellerim vardı audi a5 sportline almak istiyordum hayel şimdi gerçide insignia alsam yetecek bana bu sene .D bakalım hayatın heycanı filan yok yaşayıp göreceğiz.

Iamrobot
Member
**

Activity: 294

View Profile
May 22, 2018, 04:56:12 PM

Yanlış hamleler yapmamıza neden olanlar da bu hayallerimiz degil mi hepimiz çok fazla kazanacağız diye panik satışlar yaptık. Elimizde para yokken borç aldık veya kredi çektik. Tüm bunlarla birlikte çok daha fazla zarar ettik.
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
May 22, 2018, 05:46:36 PM

Ah bu bitcoin! Hemen hemen butun yatirimcilarina o kadar buyuk hayaller kurdurdu ki simdi herkes kan agliyor resmen. Umarim bugunleri atlatiriz.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
ubeyd.y
Newbie
*

Activity: 196

View Profile WWW
May 22, 2018, 05:58:56 PM

Ev alacaktik araba alacaktik ustune tatile gidecektik fakat yukselmiyor hepsi sadece hayal olarak kaliyor.
etkisizeleman
Member
**

Activity: 170

View Profile
May 23, 2018, 03:31:32 PM

istediğim getiriyi sağlarsa inşallah bir dünya turu neden olmasın ki diye hayal ediyoruz bakalım nasip olursa
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  

Jump to: