Bitcoin Forum
April 19, 2024, 10:50:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: nerf bağımlılığı  (Read 192 times)
senfoni (OP)
Jr. Member
*

Activity: 131
Merit: 1

View Profile
April 17, 2018, 09:41:08 AM

Bir yegenim var nerf hastası tabi geldikçe bende oynuyorum silahlarıyla (hepsi harika silahlar çocuk işi biliyor)Şu nerfi istiyorum bu nerfi istiyorum diye istekte de bulunuyor haliyle.Çok güzel silahlar evet ama neden bukadar pahallılar Sad kalite ucuza da satılsa olmazmı yani.. Sad
1713567007
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713567007
Reply with quote  #2

1713567007
Report to moderator
1713567007
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713567007
Reply with quote  #2

1713567007
Report to moderator
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
bhu11
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
April 17, 2018, 10:37:23 AM

Küçükken benimde dikkatimi çekerdi bunlar. Hatta bı ara reklamlarda filan çıkıyordu acayip merak etmiştim. Lakin fiyatının bayağı tuzlu olduğunu görünce don lastiği tahta ve çivi yardımı ile ucuz yollu arbalet yapmıştım. Tabiki de NERF degil ama yine de eglenmistim.

FiiiCoin     |    Decrypting Cryptocurrencies
https://fiii.io/
[           PRIVATE SALE STARTED!           ]
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
April 17, 2018, 11:15:16 AM

ucuza satılanlar bizim çocukluğumuzda olan boncuk tabancalarıydı Smiley arkadaşlarla oynarken az morartmamıştık birbirimizi.  Grin
ront
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
April 17, 2018, 11:44:39 AM

ucuza satılanlar bizim çocukluğumuzda olan boncuk tabancalarıydı Smiley arkadaşlarla oynarken az morartmamıştık birbirimizi.  Grin

Mahallenin bakkalı o boncuklarla zengin olmuş olabilir. Okul çıkışı hergun saatler süren ciddi savaşlarımiz olurdu. Kahramanlık yapıp durmadan açığa çıkan arkadaş vardı. Oyun başladıktan 10 dk sonra ağlayarak giderdi 😂
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 17, 2018, 11:49:33 AM

ucuza satılanlar bizim çocukluğumuzda olan boncuk tabancalarıydı Smiley arkadaşlarla oynarken az morartmamıştık birbirimizi.  Grin

yaşım 9-10, kirtasiyeden almişim cs 1.6 dürbünlü 4-4'ü arkadaşlarda senin dediğin boncuklu tabanca var adamlarin attiği mermi kibleye gidiyor silahlar o biçim dandik, vurduğum ağlayarak eve gidiyordu xd
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
April 17, 2018, 04:04:34 PM

Ben bir ara onlardan D&R'da bir kampanyaya denk gelip almıştım ama hiç sarmamıştı ya.
Çocukların bu kadar sevebileceğini fark ettiysem ben gencin birine hediye ederdim  Cheesy

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
ChevyImpala
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 4

View Profile
April 17, 2018, 07:47:03 PM

Bizim hiçbir zaman öyle pahalı bağımlılıklarımız olamadı  Grin Şaka bir yana da kontrolsüz, ebeveyn otoritesiz bir davranış devam etmemeli ediyorsa da patolojik bir şeyler düşünülmeli

◣◣◣     CryptoBank     ◢◢◢
Revolutionary Financial System Based On The Blockchain (https://cryptobank.co)
kaya.parca
Newbie
*

Activity: 210

View Profile WWW
April 17, 2018, 07:54:02 PM

yaşım 9-10, kirtasiyeden almişim cs 1.6 dürbünlü 4-4'ü arkadaşlarda senin dediğin boncuklu tabanca var adamlarin attiği mermi kibleye gidiyor silahlar o biçim dandik, vurduğum ağlayarak eve gidiyordu xd

taramalısı vardı bende onun hepsi alakasız yerlere gidiyordu ama olsun diğerleri atıp sonra tekrar çekmen gerekirken bendeki bütün boncuk haznesini boşaltıncaya kadar atmaya devam ediyordu  Smiley
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
April 17, 2018, 10:32:17 PM

Eskiden benimde ilgimi çekerdi ama bana alan olmazdı pahalı olduğu için Smiley Bırak çocuk istediği gibi oynasın sonuçta koşturuyor ediyor, gelişiminide olumlu etkiler.
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
April 18, 2018, 12:09:54 AM

Bireysel silahlanmanın artmasından, televizyonda devamlı mafyavari dizilerin filmlerin olmasından ben artık silahın oyuncağına bile karşı olmaya başladım.
asnafisna
Newbie
*

View Profile WWW
April 18, 2018, 08:48:26 AM

nerf araması yaptım görsellerde yine silahlı online oyun çıktı. çocuğa böyle oyunlar oynatmayın kardeşim. cafeler zaten lol çılgınları ile dolu. en ufak faydası yok. zaman öldürüyor. dersine çalışsın, kitap okusun, arkadaşları ile kağıt oyunlar oynasın. monopoly, kızma birader, satranç valla bizim çocukluğumuz iyi ki şimdiki gibi değil diyorum.
mumisigi
Jr. Member
*

Activity: 144

View Profile
April 18, 2018, 10:31:11 AM

Nerf şu yaşımda ben bile oynuyorum çok zevkli silahları
tutunkolonyasi
Newbie
*

View Profile
April 19, 2018, 10:48:27 AM

Nerf i bende çok seviyorum çok dayanıklı uzun süre gidiyor oynaması da çok zevkli
elithamal
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 19, 2018, 11:49:07 AM

valla bu oyuncaklar benim de çok ilgimi çekiyorlar oldukça hoşlar

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
darkedelf
Newbie
*

Activity: 161

View Profile
April 19, 2018, 12:21:52 PM

maalesef olmaz, sen olsan sen de yapmazsın..elinden geldiğinin en iyisini yap dostum.
torontoconti
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
April 19, 2018, 05:56:26 PM

o ne lan ben nerfe benzeyen blaster almıştım arkadaşlarla oynamak için fiyat uçmuş 275 tl aldım ama bir daha almam
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
April 19, 2018, 06:09:28 PM

online oyun bağımlılığı saçmalık kardeşim. internet, bilgisayar ödev yapmak için istiyorlar. iyi de oyun haricinde olmadık oyunları kurup gençliğini bitiyorlar. counter, lol buna benzer oyunlar ne işinize yarayacak. hani bende bir müddet online oyuna yöneldim. bir süre sonra pişman oldum bir sürü zamanın boşa gitti.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
wieo
Newbie
*

View Profile
April 19, 2018, 08:22:47 PM

Gerçekten çok pahalılar ama çok güzeller  Tongue
pikiditor
Newbie
*

View Profile WWW
April 24, 2018, 02:22:43 PM

nerf oynamadım, grafiklere bakayım dedim çocuk oyunu bu. counter gibi yalnız grafikleri daha çocuksu. janjanlı yapıp kandırıyorlar, sanal silahlara, avatarlara, aksesuarlara para akıtmalarını sağlıyorlar. hepsi boş iş.
xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1481

View Profile
April 24, 2018, 02:44:31 PM
Merited by LGD2Business (1)

nerf oynamadım, grafiklere bakayım dedim çocuk oyunu bu. counter gibi yalnız grafikleri daha çocuksu. janjanlı yapıp kandırıyorlar, sanal silahlara, avatarlara, aksesuarlara para akıtmalarını sağlıyorlar. hepsi boş iş.

Grafik derken? Nerf gerçek dünyada bulunan bir oyuncak değil mi ben mi yanlış biliyorum? Cheesy
D&R'da zaman zaman indirime giriyor, indirim döneminde alınca çok pahalı olmuyor arada sırada takip edebilirsiniz. Şiddet sevmem ama bence güzel bir oyuncak

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███