Bitcoin Forum
June 20, 2024, 10:41:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: En son katıldığınız Facebook veya Twitter Bounty den ne kadar kazandınız ?  (Read 643 times)
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
April 20, 2018, 05:45:12 PM

Twitter satın aldım 2 ay önce 250tl ye 17k  takipçili daha birşey kazanamadım sağlam ico çıkmıyorki zaten twittera eskiden 500-600 kişi katılıyordu şimdi3k-4k dan aşağı katılım olan kampanya yok
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
April 20, 2018, 08:05:56 PM

Facebooka katılmıyorum twitterde çok bir şey getirmiyor bence ben alamadım yani henüz bilmiyorum uğraşmaya değer mi düşünmek lazım

Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
April 20, 2018, 08:49:15 PM

Katılmadım ama şu okuduklarım doğruysa daha da katılmam zaten Grin Bu kadar az meblağlardan bahsedilmesi komik geldi çok fazla katılım oluyor diye mi böyle acaba.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
April 20, 2018, 08:52:24 PM

facebook ve twitter bountylere katılmıyorum zaten bu saatten sonra oralardan bir şey kazanmanız imkansız. 3-5 dolarla mutlu olacaksanız katılın ama bana göre tam anlamıyla zaman kaybı bunlar. en küçük kampanyaya bile 5 bin kişi giriyor artık. telegram bounty ödülleri bile bazen sosyal medyadan daha yüksek oluyor.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
April 21, 2018, 06:24:10 PM

Vakti az olanlar, öğrenci arkadaşlar isteyen dener, kazanamazsa bıraksın, twitter ve facebook a ayrılan bounty miktarı çok az ve katılımcı sayısı çok yüksek bu nedenle kazanç az oluyor, iyi proje bulabilirseniz iyi bir şey gerçekleşecek elbet.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1631

View Profile WWW
April 22, 2018, 01:00:05 AM

Bu konuda bilgi vermeye gerek duymuyodum ama yine de bir iyilik olsun diye kendimi tutamadım Smiley

Diyelim ki 100 USD kazanıyorsunuz bir sosyal medya kampanyasından, twitter + facebook (en az 1000'er arkadaşınız olması kaydıyla), ay başına. Ki bu alt limittir. 5 tane kampanyaya girin.

5 proje için RT ve Like çekmek sizin günde maksimum 1 saatinizi alır, hadi 2 saat alsın.

Haftasonu da raporlamak 2 saatinizi alsın.

5 kampanya bile ayda 500 USD yapar, bu alt limit ve ICO fiyatları hiç yükselmezse, eğer sağlam projeleri seçebilirseniz en az 10x yapması bu fiyatın tesadüf olmaz.

Günde 2 saat çalışarak ayda minimum 500 USD Türkiye şartlarında iyi mi kötü mü sizin kararınız.

hocam raporlama konusunu anlamadım bountyhive otomatik kendisi yapıyor diğerlerinde günlük kendim yazıoyurm toplu halde yapmanın bir imkanı var mı?

Bountyhive zaten yeni çıkmış bir olay, bitcointalk'ta bounty hunterlar'a bazı eleştiriler geldiği için bir alternatif olarak doğmuş bir site. Enteresan projeler oraya da gelebilir ama ICO ve Bounty'ler için 1 numaralı rehber halen Bitcointalk'tur, o yüzden bounty seçerken önceliği Bitcointalk üzerinden yürütülen kampanyalara vermenizi öneriririm, kendiniz de incelerseniz en karlı kampanyaların şimdilik genellikle buradan çıktığını görürsünüz...

fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
April 22, 2018, 04:07:56 AM

Az ya da çok fırsatları değerlendirmek gerek, bugün için bir çok kazanç fırsatı karşımızda yarın ise ne olacağı belli olmaz, sermayeyi çoğaltmanın bir yolu da budur, farklı tokenleri bedava almak için bence iyi bir yöntem.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
April 22, 2018, 08:02:06 AM

Facebook ve twitter kampanyaları bir ay uğraştırıyor ve katılımcının çokluğu nedeniyle genelde çok düşük miktarda kazandırıyor, bir ay onla uğraşmak yerine projeleri okuyun ve content yazın, 1 gününüzü alır 30 gün uğraşmazsınız tweet atmakla vs ve kat kat fazlasını kazandırabilir.
Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
April 22, 2018, 08:04:51 AM

Facebook ve twitter kampanyaları bir ay uğraştırıyor ve katılımcının çokluğu nedeniyle genelde çok düşük miktarda kazandırıyor, bir ay onla uğraşmak yerine projeleri okuyun ve content yazın, 1 gününüzü alır 30 gün uğraşmazsınız tweet atmakla vs ve kat kat fazlasını kazandırabilir.

Content derken? Biraz açar mısınız hocam.İçerik mi hazırlayalım diyorsunuz ingilizce??
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
April 22, 2018, 08:05:57 AM

500 liraya yakın almıştım ama twitter takipçim 1500 civarlarında bence bu takipçi sayısına göre gayet iyi bir paraydı şimdileride sürünüyoruz tabiki napalım gelen giden yok  Sad

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
April 22, 2018, 08:49:42 AM

arkadaşlar size tavsiyem twitter veyab facebook bounty düşünüyosanız tokensute ekibi şu sıralar çerez parası dahi çıkmıyor uzak durun derim emeğinzie kesinlikle değmeyecek
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
April 22, 2018, 08:55:21 AM

Bu zamana kadar Facebook ve Twitter kampanyalarına hiç katılmamıştım ama katılanların ne kazandığını çok merak ediyordum.
Gerçekten de zahmetine değecek kadar kazanmıyorlarmış, benim için iyi bir fikir oldu diyebilirim.

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
April 22, 2018, 09:38:39 AM

En son iki ay önce twittera katılmıştım sanırım ve 90 dolar mı ne gelmişti iki ay uğraştığım projede, böyle olcanı bilsem ben 90 dolar vereyim bunlara derdim bu ne arkadaş dilenciye sadaka gibi iki ay uğraştık orada.

janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
April 22, 2018, 09:55:31 AM

şöyle bir ayrım yapabilirim. airdroplar artık 3-5 dolar veriyor ki çoğu scam çıkıyor. eğer en az 10-20 referans toplamazsanız manasız.
bountylere bakarsak twitter takipçiniz azsa etkisiz. çoksa da artık eskisi kadar etkili değil. signature için de forum rankı lazım ki artık merit almak imkansız
bu sebeple en mantıklısı content hazırlamak gibi durmakta. medium, reddit, steemit. birkaç projeye içerik hazırlamak ve upvote yapmak birbirini.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
April 22, 2018, 10:20:46 AM

En son iki ay önce twittera katılmıştım sanırım ve 90 dolar mı ne gelmişti iki ay uğraştığım projede, böyle olcanı bilsem ben 90 dolar vereyim bunlara derdim bu ne arkadaş dilenciye sadaka gibi iki ay uğraştık orada.

Böyle düşünmeyin (: o aldığınız 90 dolar belki de 1 yıl sonra size 9000 dolar olarak geri dönecek. Bountylerden gelen parayı düşük buluyorsanız unutun gitsin, birkaç ay ya da yıl sonra açıp bakınca keyfinizi yerine getirecek bir meblağ görebilirsiniz

HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
April 22, 2018, 12:08:50 PM

ben iki üç aydır katılmıyorum ama en sonuncuda 100 dolara yakın para almıştım bayağı iyi olmuştu ama zaman olmuyor katılamıyorum bu aralar düzene girse iyi para ayda

Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: