Bitcoin Forum
May 18, 2024, 03:32:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Savedroid ICO scam cıkmış Geçmiş olsun Edit: Site acıldı Reklam yapmışlar  (Read 724 times)
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
April 18, 2018, 06:16:14 PM

adama bak hem parayı al kaç hem siteye boktan bi resim at hemde bira şişesi ile resim paylaş yürek yemiş pezevenk. hadi 300 500 dolar yatıran adam söver geçerde ciddi para yatıran adamlar gider bulur bence
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 18, 2018, 06:16:19 PM

adamlara bak ya namussuzlar buna bir çözüm bulmaları gerekli yoksa bu piyasanın anasını belleyecek bu dolandırıcılar. bu piyasa biterse dolandırıcıklardan biter demedi demeyin

çözüm basit hocam. hiç kimse bu ico lara yatrım yapmaz bak neler oluyor. zaten çoğu sahtekarlıkla sonuçlanıyor.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
April 18, 2018, 06:17:51 PM

Vay anasını diyorum! Bunlar nasıl yaratık anlayamadım gitti. İçimizde yatırım yapanlara bir bardak soğuk su içmek kalıyor. Umarım yatırım  yapan yoktur ya da haber doğru değildir diye temenni ediyorum. Kriptoparaların lağım fareleri bunlar.!

Her ico büyük risk içeriyor.
Hiçbirinin garantisi yok bu yüzden yapılması gereken en güzel şey kaybettiğinizde üzülmeyeceğiniz kadar yatırım yapmanız!

Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
April 18, 2018, 06:18:02 PM

Katılan arkadaş varsa geçmiş olsun. Ben şu ana kadar hiçbir icoya para yatırmadım. Ama borsaya çıktıktan sonra fiyatı düşmüş olanlardan almışlığım var. Tercih olarak bountylerden token almayı uygun buluyorum.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
April 18, 2018, 06:21:45 PM

Para yatırmış olan arkadaşlar için gerçekten çok üzüldüm. Tabi kimse adamın birden bire böyle bir yavşağa dönüşeceğine ihtimal vermiyor. Ancak bu tarz olaylar daico ya da Waves'de bir aralar güvenli icodan bahsediyordu. Paraların kilitlendiği, projeye göre açıldığı icolara insanları daha da fazla yönlendirecek diye düşünüyorum. Çünkü ICO tamamen kumara dönüşmeye başladı, adamların kaçmasını engelleyen ya da kaçtığında yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Devletlerin özellikle icolar için regülasyon getirmesi aslında herkesin faydasına olacaktır.
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
April 18, 2018, 06:25:22 PM

Piyasa da geçen yıl %46 lık bir scam vakası yaşanmışken bu tür ıco yatırımlarında çok dikkatli olmak gerek. White-paper, sosyal hesaplar, takım sağlam bir şekilde kesinlikle araştırılmalı.

mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
April 18, 2018, 06:35:13 PM

Şu son 1-2 yılda binlerce insan kandırıldı ve bu tür olaylarda madur oldu malesef. En kötü yanı ise bir merkezin olmayışını böyle adi emeller için kullanmaları. Piyasanın tam oturması ile bu sorunlarda ortadan kalkacaktır.

burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 18, 2018, 06:40:04 PM

Bu piyasa herşeye gebe, scam projeler de var, kendini geliştirmeyenlerde, dolandırıcılık amacıyla çıkarılanlar da o yüzden yatırım yapıyorsanız bir ico yu a dan z ye araştırmak gerekir, çok sağlam olduğunu düşünseniz ve araştırmış olsanız bile aklınız da en ufak bir şüphe kalıyorsa yatırım yapmamalısınız.

primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
April 18, 2018, 06:53:14 PM

böyle bir projeye yatırım yapıp dolandırılanlara çok üzüldüğümü söyleyemem. araştırmadan paraları oraya buraya saçarsanız olacağı bu. ürün veya herhangi bir prototip yoksa uzak durmak en iyisi.
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
April 18, 2018, 07:16:17 PM

alman icosu lafını duyunca herkeste bir güven duygusu oluşuyor hele sitede gmbh yazıyorsa ben ona aldandım şahsen birde ico rating siteleri bol bol puan verince kaçınılmaz son neyseki yatırım yapmadım sadece bounty ile biraz uğraşmıştım.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
April 18, 2018, 07:21:26 PM

Valla şaşırdım bunun scam çıkmasına icoya girecektim direkten döndüm verilmiş sadakamız varmış demek ki yoksa bu şerefsizin meze parası olacaktı bizim emekler.Malesef bu durumla son zamanlarda çok karşılaşır olduk.Artık bi el atılması gerekiyor bu icolar için bir yasal düzenleme getirilmesi gerekiyor veya vitalik treyizin bir çözüm üretmesi lazım.DAICO şart koşulmalı her projeye artık
Rhego (OP)
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 18, 2018, 07:22:18 PM

alman icosu lafını duyunca herkeste bir güven duygusu oluşuyor hele sitede gmbh yazıyorsa ben ona aldandım şahsen birde ico rating siteleri bol bol puan verince kaçınılmaz son neyseki yatırım yapmadım sadece bounty ile biraz uğraşmıştım.

Kardeşim bilmiyorsan söyleyeyim o siteler babalarının hayrına almıyorlar siteye para ödüyorsun kıytırık bi editor proje hakkında yarım agız bir yazı yaziyor o kadar yani.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 18, 2018, 07:28:05 PM

İyi de 50 milyon dolar topladiği falan yok, millet para atsin diye kendileri atiyorlar bu paralari her ico yapiyor bunu
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
April 18, 2018, 07:28:45 PM

adama bak amk birde utanmadan siteye fotoğraf koymuş yetmemiş twitterda parayı ezerkende foto atmış.heralde yürek yemiş bu arkadaş.yüklü yatırım yapmış olan varsa bi şekilde bulup buna gerekeni yaparlar diye düşünüyorum.confido için baya tehdit yazıları yazılmıştı ama sonucu ne oldu takip edemedim.nişallah hem buna hemde diğer scamcılara gerekenler yapılır

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
April 18, 2018, 08:02:12 PM

gerçekten inanılır gibi değil. herzaman söylüyoruz. icolar risktir. bu proje ile de ilgilenmiştim. telegramda bir kaç soru sordum. bana mantıklı cevaplar vermediler ve icodan almak cazip gelmediği için bu icoyu es geçmiştim. ucuz kurtulmuşuz demekki. varsa ico yatırımcısı geçmiş olsun. gerçekten scam olup olmadığını henüz araştırmadım ama en kısa zamanda bunu da inceleyeceğim.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
April 18, 2018, 08:48:00 PM

Bu adamlar ödül kampanyasında beni mağdur ettiler diye sallıyordum meğer dünyanın en doğal şeyiymiş.
Allah belalarını versin diyip geçmek lazım adamlar hayatlarını yaşıyorlar  Cheesy

depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
April 18, 2018, 08:50:34 PM

Kardeşim bilmiyorsan söyleyeyim o siteler babalarının hayrına almıyorlar siteye para ödüyorsun kıytırık bi editor proje hakkında yarım agız bir yazı yaziyor o kadar yani.
biliyorum dostum 3-5 btc ye en dandirik sahte takımlı yalan projeli icoya bile 4 üstü rank alınabiliyor maalesef . ico rating sitelerinin çoğu bu mantıkta aslında hakkı neyse on verseler rüşvet almasalar millet o rating sitesine girer tekel olurlar coinmarketcap in birsürü rakibi var ama adamlar tekel gibi herkes orada listelenmenin peşinde.
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
April 18, 2018, 08:56:19 PM

İco'nun ekibine bakılınca ne olduğu ortaya çıkıyor. Gidip böyle çakal tayfayı feedlerseniz dolandırılırsınız.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
April 18, 2018, 09:07:59 PM

Dediklerine göre Almanya'nın ilk icosu olarak geçiyordu. Bayağı iyi de toplamıştı 50m USD civarında. Birçok kişi güvenerek icosuna katıldı ancak adamlar bildiğin dolandırıcı çıkmış. Son zamanlarda cidden icolara güvenmek oldukça zor hale geldi. Katılanlara geçmiş olsun.

Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
April 18, 2018, 09:16:38 PM

Yok artık bu da mı scam çıktı. Adamlar Almanya'dan diye sağlam gözüyle bakıyorduk, bu piyasada neyin ne olacağı hiç belli olmuyor.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: