Bitcoin Forum
May 22, 2024, 01:09:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: Satılık Rx 570 8 gb 0 ürün  (Read 316 times)
Rioden (OP)
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
April 18, 2018, 05:07:15 PM

msi armor rx 570 8 gb 0 ürün amazon avrupadan alınma garantisi yok diyen arkadaşlar sold by amazon olan ürünlerle ilgili gerekli bilgiyi amazonu arayıp alabilir 2 sene garantisi vardır 0 kart   fiyatı 1550 tl dir.
Mrcool3418
Newbie
*

Activity: 41

View Profile
April 18, 2018, 05:49:27 PM

1200 tl teklifimdir. dedigin gibi kutusu acılmamış ise ve garanti durumu anlattıgın gibiyse istanbulda alabilirim.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
April 19, 2018, 11:39:53 PM

Sapphirelere 3 yıl garanti veriyor amazon.fr . Tabi buradaki bazı troller garantisi yok yeahhh durumunda takıldıklarından insanlar garantisi yok sanıyor. Ben TR garantili kartı endekse gönderiyorum. 1 ay aramasam kimse haber dahi vermiyor. En son eylülde rx 480 gönderdim. 1 ay önce zor bela telefonla sıkıştırarak rx 580 Pulse olarak alabildim. Amazon'a gönderdiğimde 2-3 haftalık bir süreçte yenisi geliyor kartın. Bu arada geçenlerde amazon chate amazon.tr açıldığında bizim fr,de,co.uk gibi sitelerden aldığımız kartlar garantiş dahilinde olucak mı diye sordum,şartları henüz bilmediklerini ama diğer mağazalarda bu olayın şu an geçerli olduğu söylendi. Yani büyük bir ihtimal amazon Türkiye'ye geldiğinde bu kartlar burada garantili olucaktır.
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
April 20, 2018, 07:38:25 AM

1200 lira iyi vermişler,

ben 1000 lira teklif edecektim bu karta, konuya ondan geldim
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 20, 2018, 07:54:58 AM

Sapphirelere 3 yıl garanti veriyor amazon.fr . Tabi buradaki bazı troller garantisi yok yeahhh durumunda takıldıklarından insanlar garantisi yok sanıyor. Ben TR garantili kartı endekse gönderiyorum. 1 ay aramasam kimse haber dahi vermiyor. En son eylülde rx 480 gönderdim. 1 ay önce zor bela telefonla sıkıştırarak rx 580 Pulse olarak alabildim. Amazon'a gönderdiğimde 2-3 haftalık bir süreçte yenisi geliyor kartın. Bu arada geçenlerde amazon chate amazon.tr açıldığında bizim fr,de,co.uk gibi sitelerden aldığımız kartlar garantiş dahilinde olucak mı diye sordum,şartları henüz bilmediklerini ama diğer mağazalarda bu olayın şu an geçerli olduğu söylendi. Yani büyük bir ihtimal amazon Türkiye'ye geldiğinde bu kartlar burada garantili olucaktır.

Dostum yanlız söyle bir sıkıntı var amazon.de üzerinden ekran kartı alıp tamire yolladığın zaman senden cihazın dönüşünde gümrük ücreti alıyorlar + giden kargo ücretini sen kendi cebinden ödüyorsun.

Fiyat alırken uygun olabilir ama olurda cihaz arıza cıkarır ve bunu amazona tekrar yollaman gerekirse sana iyi masraf çıkarır.
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
April 20, 2018, 08:22:40 AM

Hocam ben endekse elden bıraktım zaten yakında yeri. 1 hafta 10güne geldi geri. Tam cuma bırakmıştım ondan birazda uzadı. Hatta ordaki tombul arkadaş numaramı aldı kart gelincede aradı.

Senin mevzuda tabiiki gerçektir, herkes yaşadığını anlatır ama ben endexe 2 kart verdim ikiside 1 hafta 10 gün sürmüştür en fazla.

...
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
April 20, 2018, 10:06:40 AM

ne acayip yorumlar var. 2 ay sonra piyasa nırmale dönünce bu fiyatlara sattığınıza pişman olabilirsiniz.1000 tl filan ölücü fiyatıdır. kartlar hiçbir zaman zarar ettirmedi piyasının en kötü zamanında bile. ayrıca yeni coinleri mine etmek için bile kullanılabilir. acil ihtiyacın yoksa satma benim fikrim. emin ol yana yakıla arayacaklar 2-3 ay sonra bu kartları.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
rspect
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
April 20, 2018, 11:21:25 AM

ne acayip yorumlar var. 2 ay sonra piyasa nırmale dönünce bu fiyatlara sattığınıza pişman olabilirsiniz.1000 tl filan ölücü fiyatıdır. kartlar hiçbir zaman zarar ettirmedi piyasının en kötü zamanında bile. ayrıca yeni coinleri mine etmek için bile kullanılabilir. acil ihtiyacın yoksa satma benim fikrim. emin ol yana yakıla arayacaklar 2-3 ay sonra bu kartları.

2 ay sonrasını trade etmiyoruz. Bugününün piyasa koşullarında herkes kendine göre teklifler veriyor. Aralarında ölücü olanlar da var ancak piyasa bu haldeyken 2 ay öncesinin fiyatlarına kart satmaya çalışanları da ben anlamıyorum kusura bakmayın. Bu arada bu kart bu paraya satılmaz fiyatını düşür diyen trolleri de anlamıyorum. Alacaksan teklifini yaz geç, almayacaksan ne boş muhabbet yapıyorsun ki ?

2-3 ay sonra herkes bu kartları bu paralara arayacak demişsiniz. ETH 200$'a düşerse ne olacak. Şimdi yok öyle ihtimal diye bir cevap gelir. O zaman şimdiden ben de, 4-5 ay önce BTC 20 binden 5 bine düşecek deseler ne derdiniz diyeyim. 4 ay önce 6-7 bin$ 'dan S9 alanlar şimdi o makinelerle tost yapıyordur sanırım. Herkes belli başlı riskleri almak zordunda. Kart alan piyasanın çökme riskini alıyor, kart satan da elinde kalma riskini alıyor. Ama satanlardan çok almaya çalışanların risk aldığını görüyorum ben sürekli. Satanlar 1000 'e aldım 1500'den aşağı vermem modunda. Bu yüzden piyasada bir çöküş daha gelecek diye düşünüyorum...
Rioden (OP)
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
April 20, 2018, 11:54:05 AM

3 adetti 2 si zatten sattm bu son kalan elimde 1000 verecek olan arkadaş teşekkürler gerçekten zahmet etmişin buraya kadar gelip yazmakla senin gibiler bu toplumdan eksik olmasın .  1500 bırakacağım fiyattır.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
April 21, 2018, 01:14:08 AM

Dostum yanlız söyle bir sıkıntı var amazon.de üzerinden ekran kartı alıp tamire yolladığın zaman senden cihazın dönüşünde gümrük ücreti alıyorlar + giden kargo ücretini sen kendi cebinden ödüyorsun.

Fiyat alırken uygun olabilir ama olurda cihaz arıza cıkarır ve bunu amazona tekrar yollaman gerekirse sana iyi masraf çıkarır.

Tamamiyle yanlış bir bilgi. Öncelikle gümrük parası diye bir olay yok. Siz gönderirken zaten bir form ile yolluyorsunuz bunu amazon size sağlıyor. Yazıcıdan çıktı alıyorsunuz. Kargo parasını siz ödüyorsunuz ve amazon tekrar size o parayı geri ödüyor. Tecrübeyle sabittir.
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
April 21, 2018, 05:52:18 AM

şu ileride kartların fiyatı artacak, kart bulamayacaksınız, geyiği tam bir köylü kurnazı esnaf ayağı.
Cemlik
Member
**

View Profile
April 21, 2018, 02:13:57 PM

şu ileride kartların fiyatı artacak, kart bulamayacaksınız, geyiği tam bir köylü kurnazı esnaf ayağı.

Hocam onu diyen çakallıkla rigini satan kişidir Smiley

Bu bulunmayan yahut 2500den satılan kartların sıfırı bile hb de vatanda falan 1600-1800 arasıyken nasıl bulunmuyor pahalılanıtor? İnşyor fiyatlar bildiğin. Adam 6 ay önce 3e alır 5 e çakarım diye almış tutuyor fiyat sıfırdan pahalı Smiley

Böyle cezasını çekiyorlar işte Smiley

...
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
April 22, 2018, 09:59:59 PM

adam amazondan almış tr garantili bile değil 1550 ye koymuş, helal valla.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
April 22, 2018, 10:36:38 PM

kart sizin olsaydı kac paraya satardınız elinizi vijdanınıza koyup bi cevap verirmisiniz rica etsem.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
Cemlik
Member
**

View Profile
April 23, 2018, 05:25:44 PM

kart sizin olsaydı kac paraya satardınız elinizi vijdanınıza koyup bi cevap verirmisiniz rica etsem.

Ben olayı açıklayayım.

Yani kaça koyardı bilemeyiz tabii bakış açısını bilmediğimizden.

Ama iki örnek ve açıyla söyleyeyim;
Dediğin gibi aynı fiyata koyabilirdi.

Daha ucuza koyup o parayı başka bir fırdatla değerlendirirdi.

Bende çok şey satmışımdır. Ederinden fazla furya olsa dahi fiyat çekmedim.

İşime yarıyorsa kullandım, kullanmıyorsam piyasadan ucuza verip başka fırsata girdim.

Ama bunu sadece alan arkadaş nezdinde söylemek olmaz.

Satıcı alıcı olsaydı o da bu fiyatı vermezdi.

Elini vicdanına koyup, ben bu parayı buna verirmiydim diye sorup koyacak.

Aylardır bekleyen kart satışları var.

Ucuz diyen arkadaşlar buyursun alsın.
Ucuz diyende kartlarını satan kişiden başkadı değildir.

Masanın hangi tarafında oturursanız fiyat değişir. Alıcı/satıcı fiyatları böyle belirlenir.

Ben açık konuşayım bu parayı zaten vermem ama verecek olsamda üstüne 500daha koyar tr garantili alırdım.

Almak isteyen taksitlede alır. Ben tek çekim taraftarıyım Smiley

Şahsen buna 1500tl vereceğime 1060a veririm.

Aklı selim, kartını satmaya çalışmayan vicdanla konuşan, hesap kitap bilen herkeste böyle yapardı hamza Smiley

...
sagogo1
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
June 19, 2018, 06:05:47 AM

1000 liraya kadar verilir ama sonrası kişiye kalmış kimsenin işine ket vurmak olmasın bn olsam daha fazlada isteyebilirdim Cheesy
yelkovan
Member
**

Activity: 234
Merit: 10

View Profile
June 19, 2018, 07:48:04 AM

başlığı baltalamış olacağım ancak
kişiye ait fatura kesemediğinize göre artık ikinci eldir. şu aşamada en fazla 1250 eder.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
June 19, 2018, 01:31:04 PM

başlığı baltalamış olacağım ancak
kişiye ait fatura kesemediğinize göre artık ikinci eldir. şu aşamada en fazla 1250 eder.

bizim ülkemizde sıfır kavramı çok geniş bir sıkalada,
galerilerde sıfır araç diye 2.5 yaşında araç satıyorlar, sonra soruyorsun km 0 mı diye, 3000 km de, onu da plazandan gelirken yaptı diyorlar Cheesy

ben genelde hiç kullanmadığım ürünü bile sıfır yerine, sıfır gibi, sıfır ayarında yazıp satıyorum.
ikinokta
Newbie
*

Activity: 171

View Profile
June 19, 2018, 05:39:24 PM

yurt dışı karda 1550 çok, zaten vatanda indirim denk gelince 1-2 haftada bir bu fiyatlar,

onun yerine 1200 liraya 1-2 aylık tr garantili almak daha mantıklı

sold by amazon yazmak çok işe yaramıyor, gene bozulunca yurtdışına yolluyorsunuz bir ton iş.
thewarriors
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
June 19, 2018, 06:28:20 PM

yurt dışı karda 1550 çok, zaten vatanda indirim denk gelince 1-2 haftada bir bu fiyatlar,

sold by amazon yazmak çok işe yaramıyor, gene bozulunca yurtdışına yolluyorsunuz bir ton iş.

Konuyu  benmi yanlış anladım anlamadım ama rx570 1200 TL 1-2 aylık kart bile bulmak çok zor yani toplu rig kuracaksanız o iş yaatar en uygun fiyat 1400 Civarlarında .

ikinokta
Newbie
*

Activity: 171

View Profile
June 19, 2018, 07:18:06 PM

Konuyu  benmi yanlış anladım anlamadım ama rx570 1200 TL 1-2 aylık kart bile bulmak çok zor yani toplu rig kuracaksanız o iş yaatar en uygun fiyat 1400 Civarlarında .

1200 e bir dünya kart bulursun sahibinden dolu
Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: