Bitcoin Forum
May 12, 2024, 08:28:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: 2 günde kazandıran sinyaller  (Read 617 times)
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
April 19, 2018, 10:06:00 AM

Analiz sinyali değilde, spekülasyon sinyalini takip etmek daha mantıklı olur. Artık iş buna döndü grafik okumanın değeri gitgide azalıyor. Spekülatörler cirit atıyor
1715545705
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715545705
Reply with quote  #2

1715545705
Report to moderator
1715545705
Hero Member
*

Ignore
1715545705
Reply with quote  #2

1715545705
Report to moderator
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715545705
Hero Member
*

Ignore
1715545705
Reply with quote  #2

1715545705
Report to moderator
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
April 19, 2018, 10:38:03 AM

Hocam öncelikle bu piyasa grafikler üzerinden okunamayacak kadar çalkantılı bir piyasa bu sebepten grafikler üzerinden giriyorsa işe yanılması çok muhtemel. Belki bir kaç hesap takip edilerek ortak bir kanıya varıp yatırım yapılabilir.

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
April 19, 2018, 10:58:18 AM

Hiçbir zaman başka birinin sözüne bakarak alım yapmadım. Özellikle Twitter fenomenlerinden uzak duruyorum. Kendi analizini yap kaybedersende kendi analizinden kaybet. Çünkü birçok fenomen çıkar ilişkisi doğrultusunda paylaşım yapıyor

kukoc
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
April 19, 2018, 11:41:30 AM

2 günde kazandıran diye başlık gördüğünde kaçmak taraftarıyım bu işler orta/uzun vadeli yatırımlarda görece garanti kazanç getirir. buradan bağımsız olarak onu alın bunu alın 2 günde x 12312413 diyen yorumlara pek inanmamak lazım
diyetisman
Member
**

Activity: 196

View Profile
April 19, 2018, 12:04:07 PM

Bu piyasada bu tarz hesapların prim yapması beni üzüyor açıkçası 2 gün para kazamdırır 3. gün daha fazla zarara sokar coinlerin simgesinin yakışıklılığıma göre al-sat yaparım bunlara bulaşmam o derece  Grin
fodoyr565
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
April 19, 2018, 12:04:44 PM

twitter da yer alan yorum yapanlara inanasım gelmiyor. araştırmak okumak projeye hakim olmak lazım. böyle durgun piyasa koşullarında 2 günde mucize beklemek yersiz
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 19, 2018, 01:43:33 PM

Herkes takip edilebilir onda sorun yok, her türlü kişinin görüşlerini de alabilirsiniz, ama siz siz olun kimse yazdı diye yada şunu bunu alın dedi diye hiç bir coini satın almayın, kendiniz mutlaka araştırmasını yapın, grafik okuyabiliyorsanız kendiniz bakın, yada ulaşabileceğiniz samimi olduğunuz birine baktırın ve analizini iyi yapın, haberlerini araştırın, öyle girin, yoksa çok sıkıntı çekersiniz.

Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
April 19, 2018, 02:01:13 PM

Hak ediyorsa zaten takipçi sayısı organik olarak yükselir, burada yada eksi sözlükte reklama gerek yok.
Ermancyp (OP)
Member
**

Activity: 70
Merit: 43

View Profile
April 19, 2018, 05:43:49 PM

Ooo tepkilere bak sanki milletin anasına sövdük, sırf post kasmak için ne yazıldıgını anlamadan millet yardırmış, grafiği kim çıkarmış yok grafiğe güven olmaz diyen döner parasına tamah eden kitle de buradaymış, Pump ve sinyal grubunu aynı zanneden cahiller de gelmiş ne hoş Smiley grafiğin önemini bilmeyen kitleyi kesinlikle dikkate almıyorum, Siz istihareye yatıp öyle yatırım yapın tatlişler.

Ben bu hesabın  verdiği sinyallere %100 girin mi dedim. Ve yahut başlık açıp desteksiz bir şekilde şu coin uçacak almayan pişman olur mu yazdım, ki forum bu başlıklarla dolu.
Regülasyon olmayan piyasalarda işler speklülasyon ve haberler ile yürür bunu bilmeyen çok büyük kitle de var burada, İmzam da bir telegram grubu var, burada işkembeden sallayan o gruba girsin, grupta pinli anons kanalına baksın, Verilen sinyallerin, ne kadar sürede gerçekleştiğine bakın, sonra gidin sinyalin verildiği saatte o coin ne kadarmış ona bakın, Yine aynı anons kanalında verilen BTC grafiklerine ve yorumlarına bakın sonrada girin BTC 'nin o hareketlerine bakın, Yani boş boş konuşmayın, İmza kampanyanız da ki mesaj sayınızı tutturmak için yazmış olmayın !

Zaten siz bountyciler ve airdropcular forumu çöplüğe çevirdiniz,

veya boşverin dediklerimi siz waves ile trx ile zengi olmayı bekleyin, trade sizin neyinize,, Kapiş.. Hadi kib bye..
sentinus
Member
**

Activity: 210

View Profile
April 19, 2018, 06:41:03 PM

Saldırmamak lazım tabi. Herkes emek harcıyor. Bu hesaplara yazan kişiler de aynı şekilde. Kişisel olarak ben de çok desteklemiyorum twitter takiplerini. Çünkü takip edip de bana fayda sağlayanı olmadı daha. Kendi araştırmanı yapmadıkça bir anlamı yok. Forumu oku aklında kalan coinleri araştır yatırımını yap geç mantığı daha sağlıklı geliyor

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
April 23, 2018, 10:42:25 AM

Eğer iki günde kazanırsanız, kazandıklarınızı da bir günde kaybedersiniz. Bu piyasada doğru yatırımı yaparak sabırla beklemeniz gerekir. günlük hareketler sizi kısa sürede batırır, demedi demeyin ....

svdtpl
Member
**

Activity: 276

View Profile
April 23, 2018, 03:13:56 PM

abi ne kadar araştırmadan yoksun bi toplumuz yok kripto osman kripto apdül parayı bu kadar kazanıyo musunuzda kripto bilmem neyin sözüyle yatırıyosunuz yazık çiftlikbankcılardan bi farkı yok bunlara bakanların bence ytd.

heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
April 23, 2018, 05:48:02 PM

öneri üzerine ben de takibe başladım hesabı fakat yatırımımı bu hesaba ya da grafikleri baz alarak yapmıyorum, kendi araştırmalarımı da yapıp ölçüp tartıyor ondan sonra karar veriyorum
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
April 23, 2018, 06:30:42 PM

Grafik muhabbetiyle bu işlerin yürümediği bu dünyada ilk öğrendiğim şeylerden birisi oldu. Hesap edemediğimiz onca şey varken grafik analizi falan bence zaman kaybı.

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
April 23, 2018, 06:35:04 PM

Bunlarada bakılabilir ama kendi fikrine göre hareket edip yatırım yapmak, al sat la uğraşmak en iyisi bence.
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
April 23, 2018, 06:50:31 PM

Arkadaş bir paylaşımda bulunmuş, katılabilirsiniz veya katılmazsınız. Ama saldırmak bence de yanlış.

goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
April 23, 2018, 06:57:26 PM

40 yillik sinyalciyim boyle sinyal gormedim.

Baskasi mi sizi zengin edicek, tembellik eden tasa vurur. Ac arastir zaman harca, kimse senin cebine para koymaz.

Shillcilerin elinde oyuncak olursunuz soyleyim.
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
April 23, 2018, 07:26:12 PM

Şu son iki günde piyasa çok duraklamadan artışa geçti neredeyse tüm koinler kar ettirdi zaten ama kendi fikirlerinizle yatırım yapmak en doğrusu en iyisi.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
April 23, 2018, 08:18:45 PM

Arkadaşlar merhaba, twitterda bir çok fenomen hesabını takip ediyoruz ama en çok dikkatimi çeken ise çoğu hesap analiz paylaşmadan, şu fiyattan bunu aldım, bunu sattım, şu altcoin uçacak felan diye tavsiyeler veriyor,
2 gün önce aktif paylaşıma başlamış bir hesap ile karşılaştım, BTC grafik analizleri isabetli, kısa süreli trade yapanlar için aynı zamanda altcoin sinyalleri de başarı sağlamış, Takip edilip değerlendirilmesi gereken bir hesap oldugunu düşünüyorum.

https://twitter.com/ZeynepKripto

NOT: kim olursa olsun kendi analizinizi ve kritiğinizi yapmadan yatırım yapmayın.

Saygılar.

Bu piyasa belirli kurallar işliyor. O kurallar yerine getirecek bir oluşuma sahip değilseniz, söylediklerinizi hava da kalma ihtimali çok yüksek. Pump&Dump grupları ile Balinalar bu piyasa da genel de ne olacağına karar verir ve uygularlar. Bazen doğru sinyalleri hepimiz yakalıyoruz. Ancak bazen de aldıklarımız elimiz de kalıyor.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
April 23, 2018, 08:24:21 PM

Garip gelecek ama bu piyasadan haberim yokken sant manukyan diye bi herifi takip ediyodum zaten o da bu piyasayla ilgili bişey yazmıyordu ama borsa konusunda uzman oldugunu söyleyebilirim ama ona güvenip de yatırım yapmamıştım hiç, pişman mıyım hayır insan kendi düşse de kendi kalkmalı böyle böyle öğrenir bişeyleri.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: