Bitcoin Forum
May 21, 2024, 01:23:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Cryptsy  (Read 4616 times)
ozkaradag
Member
**

Activity: 254
Merit: 10

View Profile
March 04, 2014, 09:27:41 PM

Bulaşmayın!

- Buraya gönderdiğiniz depositler yeri gelir 24 saate ancak hesabınıza geçer
- Submit Open order dersiniz, order oluşmaz ama hesabınızdan para çekilir, düzeltsinler diye ticket açar, günlerce beklersiniz
- Alış ve satış fiyatları Laglıdır, siz hemen almak için o anki en yüksek satış emrinden misal 0,012 BTC den alma emri verirsiniz, o sırada çoktan 0,134 BTC den alma emirleri sistemdedir ama gözükmez 5-10dk sonra ancak gözükür bu fiyat...

5 tane sunucu ile onlarca Altcoin işlemi yaptırılırsa olacağı bu.

Dostum nickin çok sevdiğim bir kişiye ait, eğer o isen seni gördüğüme sevinirim. Yok farklı kişi isen peşinen özür dilerim. Smiley

Saygılar...
ssantur
Sr. Member

Activity: 387
Merit: 252

View Profile
March 04, 2014, 09:33:15 PM

asagidaki linkte hacimleri gorebilirsin, karar vermende faydasi olur;

http://coinmarketcap.com/volume.html

Çok yardımcı oldu gerçekten, teşekkürler.

http://cryptmarketcap.com/ buradada coinmarkette olmayan bazı diğer alt coinler var.

En sağdaki ok ikonuyla açılan grafik "haleluya" dedirtti resmen müdür, teşekkürler..

"Favori altcoininiz"le alakalı sorum için ilgili bölümde bir soru açtım, onuda paylaşırsanız sevinirim.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=500558.0
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
May 03, 2014, 01:41:04 PM
Last edit: May 03, 2014, 02:33:38 PM by yussuf89

1 saatten beri bekliyorum, hala gözükmüyor blockchainde.
Edit: lewentkurt nickli kişiye uyarı için teşekkürler, konfirmasyon linkine tıklamamışım maile gelen. Mail işlem yaptıktan 2-3 dk sonra gelmiş olmalı ki unutmuşum ben de, tıkladım sanmışım, her neyse.
lewentkurt
Full Member

Activity: 218
Merit: 100

View Profile WWW
May 03, 2014, 02:14:01 PM

Confirmasyon yapmamıssın gibi görünüyor, mailine gelen linkte tıklaman gerekebilir.
Karartma1
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1422

View Profile
May 03, 2014, 09:48:04 PM

Cryptsy'de bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım. Mintpaltan aldım Cryptsy'de sattım. Cryptsy'den aldım mintpalda sattım günde 3 - 4 kez bu tür alım satımlarım oldu. Bir keresinde wallet sorunundan dolayı Wc'de sorun yaşadım. Onun dışında da sürekli kullandığım ve 1,2 btc transferi ve 1,2 btclik altcoin transferleri ve ödemeleri aldım. Ama son 3 4 gündür nedendir bilmiyorum ama problem yaşıyorlar. Sanırım sitenin güncellemelerinden kaynaklanıyor. Çünkü şuanda Usd-Btc, Usd-Ltc'yi ekleme programaları gündem de onun yazılım çalışmaları ve denemeri neticesinde bu tür problem yaşıyor olabilirler. Bence şuan için güvenebileceğim siteler içerisinde. Ancak orada al sat yapmak sıkıntı çünkü orada büyük balinalar var istedikleri an silkeleme yapabiliyorlar. O yüzden orada al sat yapmak pekde akıllıca değil bana göre. Al sattan kastım gün içerisinde 5 10 alım satım.Ama alım yapıp akşama sabaha satılabilir. O yönde pek sıkıntı olacağını sanmıyorum.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
May 05, 2014, 11:01:33 AM

Cryptsy'den çok uzun bir süre uzak kaldım. Şimdi geri dönüp baktığımda ne kadar hata ettiğimi anlıyorum...
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
May 05, 2014, 01:59:52 PM

Cryptsy ödemesini yapan ama geç yapan bir sitedir. Yani bu siteye şöyle derseniz "hadi, hızlı, arbitraj yapacaz fiyat düşmesin çabuk" isteğinizi yerinize getiremez. Bu site üzerinde yaptığım işlemlerden çıkardığım sonuç budur.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
May 05, 2014, 02:16:14 PM

Cryptsy ödemesini yapan ama geç yapan bir sitedir. Yani bu siteye şöyle derseniz "hadi, hızlı, arbitraj yapacaz fiyat düşmesin çabuk" isteğinizi yerinize getiremez. Bu site üzerinde yaptığım işlemlerden çıkardığım sonuç budur.

POT: 8 dakika
BTC için 3 konfirmasyon diyor ama 6 konfirmasyondan önce yansıdığını görmedim. Uzamanın bir miktar da işlem sırasının uzunluğundan olduğunu tahmin ediyorumç
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: