Bitcoin Forum
July 05, 2024, 02:56:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Aion Coin Nedir?  (Read 272 times)
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
April 24, 2018, 01:12:46 PM

Aionun yükselişi sırf türk 3-5 twittercı paylaştı diye mi oluyor:) Gerçekten komik bir  bakış açısı bence, onların yapıcağı en fazla anlık %3-5lik pumplardır aiona, böyle bir projenin kimsenin pumplamasına ihtiyacı da yok bence.
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
April 24, 2018, 01:30:00 PM

AION'da hatırı sayılır bir yatırımım vardı, GRS için kendisinden vazgeçtim ancak takipteyim. Olması gereken yerde olmadığını düşünüyorum, önümüzdeki birkaç ayda güzel bir yükseliş görebiliriz AION'da.
MertHM (OP)
Newbie
*

Activity: 50
Merit: 0

View Profile WWW
April 24, 2018, 04:30:24 PM

ICX ten büyük beklentim var, eğer beklediğim olursa yatırımımı AION a çevireceğim.
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
April 24, 2018, 05:09:17 PM

Yemin ediyom post atmaktan kafa 1 milyon olmuş Smiley Başlığı Alt Coin Nedir diye okumuşum. Ama o kadar başlığın içinde ilgi çekici olmuş hakkınızı vermek lazım

bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
April 24, 2018, 05:15:32 PM

Wanchain veya icx alanların portföyünde genelde gördüğüm proje aion, bende diğerleri yok aion alabilmiştim anca ve proje gerçekten çok güzel, 10 15 dolar bile ucuz sayılır bu token için bence.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
MertHM (OP)
Newbie
*

Activity: 50
Merit: 0

View Profile WWW
April 27, 2018, 08:14:49 PM

Umarım yükselişler devam eder
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
April 27, 2018, 08:26:20 PM

Aion Coin Nedir?
Yukarıda bahsettiğimiz üzere Aion Coin üçüncü nesil blockchain teknolojisi olarak tanımlanmakta.  Aion Coin, tıpkı  internete olduğu gibi bir çok katman  yapı üzerinde faaliyet gösteriyor. Aion network, blockchain teknolojisi içerisindeki gizlilik ve bloklar arası koordine çalışabilme sorunlarını tamamen çözüme kavuşturmayı hedefliyor. Aion’da  diğer bir çok coinde olduğu gibi Ethereum altyapısından faydalanıyor. Temel olarak bloklar arasında yüksek hızlı ve çok bağlantılı  köprü mekanizması çalışmakta. Bu mekanizma sayesinde veri aktarım hızı en üst seviyeye ulaşmış oluyor.

Bunun yanı sıra bu network, uygulamaların birden fazla blok zinciri içerisinde işlem yapabilmesine olanak sağlıyor. Yani standart blockchain teknolojilerinin  performans sorunlarına bir nevi çözüm olmuş oluyor.

Aion Coin Nasıl Alınır?
Aion, daha önceki yazılarımızda bahsettiğimiz bir çok coin gibi  her borsada işlem gören ve her borsada yer alan bir  para birimi değil. Ben Binance üzerinde işlem gerçekleştiriyorum.  Bittrex gibi büyük  borsalara açıldığı takdirde, fiyatı büyük bir ihtimalle artacaktır. Çok kısa zaman sonra büyük borsalara açılacağını düşünüyorum. Eğer ki bu coini almak istiyorsanız bitcoin alarak farklı piyasaya aktarıp bu coini satın alabilirsiniz. Ülkemizde ki piyasalarda henüz olarak aion bulunmamaktadır. Fakat büyük bir ihtimalle kısa süre sonra ülkemizde ki piyasalarda da yerini almaya başlayacaktır.
Baslık guzel olmus aion artıslar devam etse de etmese de tutulması gereken bır proje, icx cok yuksek bundan sonra onu alıcamı sanmıyorum ama wanchaıne de uygun bıyerde atlıcam ıns, bu ucu de adam olucak ılerde daha yolları uzun.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: