Bitcoin Forum
April 19, 2024, 10:32:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bithumb'da listelenen coinlerin 2ye katlanması  (Read 419 times)
mustoyildiz (OP)
Newbie
*

Activity: 49
Merit: 0

View Profile
April 22, 2018, 12:14:29 PM
Last edit: April 28, 2018, 11:00:02 PM by mustoyildiz

Başka exchange sitelerinde listelenen coinler (Bithumb'da mesela) aynı gün içerisinde 2ye katlanıyor. Bu çok önemli bir fırsat bence. Ancak binance üzerindeki grafiklere baktığım zaman bu bilgi birkaç gün içerisinde bir şekilde elde ediliyor ve fiyatı arttıktan sonra twitterde listelendi haberleri veriliyor.
Bu bilgi en hızlı şekilde nerden öğrenilebilir bilen var mı ? En son Golem eklenmişti. Bittrex'te yarım saat öncesinden coşmuş durumda Smiley

Edit
========================
Cevabı buldum listeleme bir şekilde önceden öğrenilebiliyor bir sonraki listelemeyi bakalım alabilecek miyiz önceden.
1713565962
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713565962
Reply with quote  #2

1713565962
Report to moderator
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713565962
Hero Member
*

Ignore
1713565962
Reply with quote  #2

1713565962
Report to moderator
1713565962
Hero Member
*

Ignore
1713565962
Reply with quote  #2

1713565962
Report to moderator
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
April 22, 2018, 01:48:41 PM

Bana göre haberlerin zamanları hep planlanmış takımlar proje geliştirmeyi ya da borsalara girme gibi planları uzun zaman önce hayata geçirebilirler ama yapmıyolar  ayı dönemindeyken hiçbir coin haber yaymıyor. Boğa dönemi başladıkça proje yetkilileri haber pompalamaya başlıyor. Dipten coin çıkmaya başlıyor biz diyoruz ki neden çıkıyor bu kadar bu coin içeriden haber alıp toplayanlar haber etkisiyle satıyolar biz sonradan duyanlar ise aa fork varmış rembranding ,mainnet varmış yükselir diye alıyoruz tabi beklentiler alınır gerçekler satılır mantığı ile onlar çoktan haberi satmaya başlamış oluyorlar . Sonra coinin son kullanıcısı biz oluyoz aylarca süren hodlll . Smiley

https://cryptopanic.com/ , coinmarketcal.com buralardan alabilirsin
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
April 23, 2018, 02:17:40 PM

Bu bilgiler genelde elde edilebiliyor olmadan önce çünkü saklamak zor iş, coinbase bunu saklamak için mesela acayip önlemler alıyor ama diğerleri o kadar değil galiba.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
bulson
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

https://owloper.com

View Profile WWW
April 23, 2018, 04:40:55 PM

Bana göre haberlerin zamanları hep planlanmış takımlar proje geliştirmeyi ya da borsalara girme gibi planları uzun zaman önce hayata geçirebilirler ama yapmıyolar  ayı dönemindeyken hiçbir coin haber yaymıyor. Boğa dönemi başladıkça proje yetkilileri haber pompalamaya başlıyor. Dipten coin çıkmaya başlıyor biz diyoruz ki neden çıkıyor bu kadar bu coin içeriden haber alıp toplayanlar haber etkisiyle satıyolar biz sonradan duyanlar ise aa fork varmış rembranding ,mainnet varmış yükselir diye alıyoruz tabi beklentiler alınır gerçekler satılır mantığı ile onlar çoktan haberi satmaya başlamış oluyorlar . Sonra coinin son kullanıcısı biz oluyoz aylarca süren hodlll . Smiley

Kesinlikle katılıyorum hocam çark öyle bir işliyor ki bir çok kişi dediğiniz gibi mecburi hodla kalıyor.O yüzden düşerken al yükselirken sat politikasını benimseyebilmek çok önemli.
Red John
Full Member

Activity: 163
Merit: 100

View Profile
April 23, 2018, 05:39:28 PM

ben hiçbir habere güvenmiyorum çünkü artık çok fazla spekülasyon amacıyla sahte haberler yayılıyor
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
April 23, 2018, 05:49:13 PM

Bithump ın 2 coin birden listelendiğini hiç görmemiştim son listelediklerinden önce . Politika değiştiriyor olabilirler.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
kaysersozee
Full Member

Activity: 367

View Profile WWW
April 23, 2018, 06:56:32 PM

Bu tür haberleri hep olup bittikten sonra görüyoruz. Ben bir kez de canlı canlı göremedim o hareketleri. Çok hızlı hareket etmek lazım, insan hızıyla da çok zor geliyor bana bununla ilgili bot yapılabilir ya da yapılmışı da vardır

parafmax
Newbie
*

Activity: 149

View Profile
April 23, 2018, 09:55:57 PM

Sırada hangisi var acaba  Grin tabi bunu sayılı bir kaç kişi biliyodur
kardil
Newbie
*

Activity: 126

View Profile WWW
April 23, 2018, 10:25:26 PM

Bütün coinler bir piyasaya çıkınca fiyatı ister istemez artıyor. Güvenilirlikleri dolaşımları artıyor haliyle. Piyasaya girer girmez günlük artışlar çok tehlikeli.
F_ala
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
April 24, 2018, 05:19:58 AM

Çok fazla coin var. Hepsini takip edemeyiz. O yüzden bir token yükseldikten sonra dikkatimiz o yöne dönüyor ve haberlerini daha seçici inceliyoruz. Kısaca o yükselme olmasaydı o haberlere de dikkat etmeyecektik biz.

O yüzden bana göre en iyisi projesini bildiğimiz 10 15 tane token'i devamlı inceleyip dikkatimizi orada toplamamız. işte o zaman o haberleri çok daha kısa sürede farkedebiliriz.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
April 24, 2018, 09:34:32 AM

Telegram gruplarında çok kere dillendirilen durumlar genelde gerçekleşebiliyor. Oralardan da fikirler edinip erken adımlar atabilirsin.

klavyemaus52
Full Member

Activity: 571
Merit: 113

View Profile
April 26, 2018, 08:29:38 AM

Çok haklısın  ama herkesin haberi olsaydı bu piyasada herkes kazanırdı ozamanda piyasa anlamsız kalırdı kaybeden olacakki kazananda olsun
bulson
Full Member

Merit: 101

https://owloper.com

View Profile WWW
April 26, 2018, 08:47:07 PM

Bu tür haberleri hep olup bittikten sonra görüyoruz. Ben bir kez de canlı canlı göremedim o hareketleri. Çok hızlı hareket etmek lazım, insan hızıyla da çok zor geliyor bana bununla ilgili bot yapılabilir ya da yapılmışı da vardır

Bende bugun nasıl olduysa bir grupda bir token için bir trade sitesinden 1 $ dan listeleceğini haber aldım gündüzden siteye üye olayım dedim site çökmüş zar zor üye olduk akşam twitterdan tokenın trade için açıldığını açıkladılar ama sözde açmışlar yeni kullanıcılar için depositi kapatmışlar account için tier 1 onayı yapın diyo, onaylı görünsede deposit kapalı . Açıkcası bu piyasada herşey önceden planlanıyor ve şans gülerse balinaların tarafında olabiliyorsanız o an kazanıyorsanız yoksa genel anlamda caydırarak kaybettirme politikası geçerli hep.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
April 26, 2018, 09:19:14 PM

https://coinmarketcap.com/currencies/ripple/#markets

https://coinmarketcap.com/currencies/tron/#markets

Tron ve rippleyi fiyatı inip çıkaran zaten bunlar listeye bakınca ilk 5 de bunlar var kore,çin,japon borsalarıda
 işte alttan alıp zıplatıp hoplatıp parayı hemen çekiyorlar.bunlarda hacim bol parada bol burdan anlıyoruzki
spekülasyonun adamlar kralını yapıyorlar.ripple geçen akşam 0.98 usd gördü sonrada zırtt indirdiler bunlar paraları çekince iş bitti ve 0.81 e kadar geriledi.şimdi çıkışta fiyat düşükya topluyorlar yarında gene parayı çekerler yada ertesi gün.gene üstten alanın eline verecekler. Huh Cry
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
April 26, 2018, 10:16:51 PM

Onu bizlerin duyması malesef çok zor zaten borsada listelenme tarihlerini bu yüzden önceden açıklamıyorlar en büyük payı kendileri almaları için.bu adamlar ve yandaşları sağlam borsaya girmeden evvel piyasadan tokenleri toplar girdikten sonrada herkesin eline güzelce verirler arkadaşlar.o yüzden dikkatli olmakta fayda var.ayrıca çok hızlı pump yaptıkları gibi daha sonrada dibe çekebilirler

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
April 26, 2018, 11:42:52 PM

Bithumb alarmı olan site olsa da öğrensek. Anında artmaya başlıyor o coinler.

alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
April 27, 2018, 12:24:44 AM

Aynen öyle ama anlık haber geldıgınde almak ve hemen satmak gerekır kaarı aldıkça oldukça hızlı yukselp gene aynı sevıyeye dusuyor elınızde patlayabılır
ayeaye87
Member
**

Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
April 27, 2018, 01:19:35 AM

Çoğu Biz X Coin'i listeledik veya yarın listeliyoruz diye çıkıyor. O arada zaten Coin alıp başını gidiyor. Ondan önce sanmıyorum kimseye haber versinler. Bazı coinler listelenmeden önce yazıyorlar ama o da işe yaramadığından sanırım. ETN en son Kucoin de listelenmeden epey önce yazdı ancak bir işe yaramadı Smiley

therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
April 27, 2018, 04:01:15 AM

Valla bende coinlerin fiyatları yükseldikten sonra haberdar oluyorum ve bazı arkadaşların dediği gibi son kullanıcı bizler oluyoruz gibi görünüyor. Bir çoğumuz alana kadar fiyatlanmış oluyorlar, biz alınca önce bir dump oluyor, sonra bekle ki keyfi gelip geri yükselsin. İcodan almak scam çıkma ihtimalleri yüzünden artık çok riskli, piyasa epey zorlayıcı olmaya başladı.
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264
Merit: 1

View Profile
April 27, 2018, 07:02:24 AM

İzlenen politika gereği de böyle adımlar atılıyor aslında. Önceden verilmiş bir borsa haberi zamana yayılmış bir yükseliş artışlarla pek fazla etki etmeyebilir. Anlık olarak sürülen borsa haberi psikolojik olarak alıma yöneltiyor bir amda insanları
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: